Перейти до змісту

Сталкер онлайн


duke1975

Рекомендовані повідомлення

duke1975, патронів даш? Ну токо не в груди, чи голову, а так шоб їх використовувати можно було :)

А як повернутись назад на першу локацію, хто там провідник? Може дороблю парочку квестів, а то я ящичка для артефактів не взяв...

патронів 9х18 в городі дофіга, на першу локацію (станцію) повернутись неможливо. Взагалі зайди в редкал в 19.00, все розповім про все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 129
  • Створено
  • Остання відповідь

не цікаво - куди ж артефакти складати? просто в рюкзак?

в рюкзаку вони "протухнуть" - час дії артефакту закінчиться. В контейнері не "тухнуть", але контейнер тра заряжати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не цікаво - куди ж артефакти складати? просто в рюкзак?

егеж бо в нього. До речі ти вже ним розжився?

Дам до ПМ шт зо 300 та :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, так отож шо не маю того контейнера, а він на першій лоці, як я зрозумів. А туди вже я повернутись не можу... так і буде від мене тхнути артефавктами... міняю нік на "Вонючка без патронів" :(...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто на віндовс хр грає в сталкер онлайн

Є якісь проблеми?

lerov, так отож шо не маю того контейнера, а він на першій лоці, як я зрозумів. А туди вже я повернутись не можу... так і буде від мене тхнути артефавктами... міняю нік на "Вонючка без патронів" :(...

Це не той контейнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто на віндовс хр грає в сталкер онлайн

Є якісь проблеми?

lerov, так отож шо не маю того контейнера, а він на першій лоці, як я зрозумів. А туди вже я повернутись не можу... так і буде від мене тхнути артефавктами... міняю нік на "Вонючка без патронів" :(...

Це не той контейнер.

вискакує проблема з оперативкою типе ( память не може бути (read))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вискакує проблема з оперативкою типе ( память не може бути (read))

це все зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. я думаю що проблема в тому що мій ноут зроблений під вінд 7 а я поставив вінд хр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заголовок темы исправить не судьба??? глаза режет мля

Навіть не звернув уваги, а як її виправити мона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заголовок темы исправить не судьба??? глаза режет мля

Адміністрація форуму піклуєтся про ваше здоровья :) Тепер норм з очима ? Ніякі інші теми на інші органи не впливають більше? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заголовок темы исправить не судьба??? глаза режет мля

Адміністрація форуму піклуєтся про ваше здоровья :) Тепер норм з очима ? Ніякі інші теми на інші органи не впливають більше? :)

:_07: :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як автор теми - вельми дякую.

P.S. До зустрічі у зоні, сталкер.

я ще поки стартову локацію опановую, тим більше грав лише два рази по пів години. Нік такий же як і тут ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заголовок темы исправить не судьба??? глаза режет мля

Адміністрація форуму піклуєтся про ваше здоровья :) Тепер норм з очима ? Ніякі інші теми на інші органи не впливають більше? :)

спасибо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще поки стартову локацію опановую, тим більше грав лише два рази по пів години. Нік такий же як і тут ))

Для спілкування в грі використовують програму raidcall, також потрібен мікрофон. Наша група "Ми Лучани" (9530343).

Буваю в цій групі в районі 19.00. Відповім на всі питаня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановив, запустив - не сподобалось абсолютно. Лост Альфа мод, чи навіть Дау Z - набагато атмосферніші .... все імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановив, запустив - не сподобалось абсолютно. Лост Альфа мод, чи навіть Дау Z - набагато атмосферніші .... все імхо.

Ну я б так категорично не говорив, ти вийди хоча б з тих локацій, де людей на квадрат площі більше ніж мутантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

duke1975, я вже третіфй раз намагаюсь пограти... блін не пре, останній раз без тих патронів бігав зо 30 хв... ну ніде їх не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

duke1975, я вже третіфй раз намагаюсь пограти... блін не пре, останній раз без тих патронів бігав зо 30 хв... ну ніде їх не знайшов...

Саме просто: Кузнец-Капустин-склад- патрони з ядом, кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема: квести "Время собирать камни" - "Третья сторона".

потрібно: дофіга бігати, 5 пачок чаю( в багатоповерхових домах часто зустрічаеться, або звертайтесь, подарю.)

за 2-3 год з нуля отримуєш 5-6 рівень прокачки, ак 102, бронік, 200к грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...