Перейти до змісту

Сталкер онлайн


duke1975

Рекомендовані повідомлення

Я встановив і зарег. без проблем, не буду говорити про руки, але попробуйте в любій грі є нюанси, ГРА ДЛЯ СПРАВЖНІХ ФАНАТІВ СТАЛКЕРА, надіюсь в Луцьку є такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 129
  • Створено
  • Остання відповідь

Так і в мене руки ростуть з того місця що треба, і гру полюбляю, але із-за такої конченоі реєстрації я її просто видалив.....

Так і в мене руки ростуть з того місця що треба, і гру полюбляю, але із-за такої конченоі реєстрації я її просто видалив.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: мені вчора, без усіляких запитів, прийшов код підтвердження на гру. Мабудь через аномалію прорвався сигнал...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: мені вчора, без усіляких запитів, прийшов код підтвердження на гру. Мабудь через аномалію прорвався сигнал...

В Зоні ще не таке бувае, граеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, дууууууууууууууууууууууууууууууууже гальмувала гра. навіть запустити толком не зміг. Зависла на виборі парика для персонажу. Видалив знову :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора продавав одну пушку, купив сталкер з ніком "Глава", розплатився и каже: "До тебе підійде "жена_глави" їй віддаси". Виявилось дійсно його жінка, разом рубають. Йому 27 їй 25. Везе деяким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора зустрів сталкера, каже взагалі не бігае, квести не робить, арти не збирає, тільки торгує.Каже 3-5 годин в день грае, яб так не зміг, кожен в цій грі знаходить щось для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараєструвався... Качаю...

Всі частини Сталкера від GSC Game World дуже подобались, а це... Зараз глянем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообщем... Щоб не ображати автора теми, скажу про мої враження від гри пом'якше і одним словом: "КАКА!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та майже все... Мені там нічого не сподобалось. Інтерфейс - кака, атмосфера - кака, анімація - кака...

Але враховуючи що це поки що бета, то можливо до релізу трохи гру покращать.

А поки що це "жалкая пародия" на S.T.A.L.K.E.R.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 2 тижня потому...

Ну що, невже ніхто не грає?

грають... там... на сході... ти не в курсі?

ПиСи: Блін! Думав, ти прищавий підліток, а глянув нік - то ти дядько! МІНУС ВІД МЕНЕ

Ти не думаєш, що зара не на часі апати такі теми, нє?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МІНУС ВІД МЕНЕ

Ти не думаєш, що зара не на часі апати такі теми, нє?!

поставив би я тобі мінус, тому шо не час зараз по форуман лазити і х...Ню всяку писати, але не зроблю цього, тому що мене твоя думка зовсім не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

duke1975, ти розробник чи рекламодавець?

та ні, просто повечорам граю, а там спілкування іде на російські мові, надоїло собі язик ламати.Тай так, при грі можна з земляком потоваришувати, шось обсудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мій ноут поперхнувся тою грою... :(

вірю, один колега теж на ноуті не може нормально грати, хоча в нього характеристики кращі ніж на мому стаціонарному. Але це скоріше виняток. Багато людей без проблем грають. А що пише, як проявляеться проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра гальмує дуже сильно. Вибрати героя я не зміг, декілька хвилин чекав вибору... Там здається героя можно як ляльку вдягати, так от я не зміг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...