Перейти до змісту

Выбори мера. Огляд кандидатів.


difoto

Рекомендовані повідомлення

це не агітація за когось і не антиагітація проти когось!

просто набір фактів, який комусь ,як і мені , можливо, допоможе в цьому всьому зорієнтуватись...

Reykina2.JPG

Автобіографія

Рейкіна Інна Павлівна в м. Луцьку 20 лютого 1970 р.

Громадянка України за паспортом і за переконаннями. З сином проживаю в районі Вишків.

Батьки все життя пропрацювали в сфері культури.

1987 р. - закінчила СШ № 19. Була активним учасником громадського життя школи.

1989 р. - закінчила Луцьке професійно-технічне училище №12 з однією “четвіркою”. Активно займалася спортом – легкою атлетикою. З 1989 р. працювала за фахом.

1992 р. - працювала майстром виробничого навчання ПТУ №12. З 1993р. займалася підприємницькою діяльністю.

Із народженням сина Андрійка в 1996 р. прийшло переосмислення всього життя - його пріоритетів і цінностей.

1998 р. - стала активним учасником створення Волинського філософського товариства, яке об’єднало талановитих, думаючих людей – педагогів, психологів, юристів, журналістів, поетів тощо.

2000 р. - стала координатором Жіночого Товариства, керівником і активним учасником проекту благородної дії “Білий Ангел”, спрямованого на дієву допомогу соціально незахищеним верствам населення, інвалідам, одиноким, дітям з “проблемних” сімей.

2001 р. - засновник та активний організатор Центру Духовного та інтелектуального розвитку особистості в м. Луцьку.

2002 р. - обрана депутатом Луцької міської Ради. Автор ухвалених проектів: про заборону зовнішньої реклами тютюну та алкоголю (першого в Україні), про безперешкодний доступ інвалідів до громадських об’єктів, про охорону національної спадщини міста, про заборону продажу цигарок біля дитячих та навчальних закладів, про впорядкування роботи «Центрального» та «Завокзального» ринків тощо.

2003 р. - з відзнакою захистила диплом бакалавра з управління громадською організацією.

2003 р. - обрана Головою Громадського Антикорупційного Комітету м. Луцька, результатами якого є конкретні кримінальні справи та дієва профілактика хабарництва.

Керівник та співорганізатор більше сотні благодійних, культурно-просвітницьких та правозахисних проектів, таких як «Дорога до храму», «Діти вулиці», «Розчавимо гадину», тощо.

Разом зі своєю командою веду важку, але ефективну роботу по боротьбі з корупцією в м.Луцьку. Займаю активну позицію по збереженню національної спадщини «Старого Луцька» та Волині.

Позапартійна. Не судима.

Принципова, рішуча, в усьому люблю порядок.

ПРОГРАМА

Розвитку м. Луцька

Рейкіної Інни Павлівни

1. Безкомпромісна боротьба з формалізмом та корупцією. Премії за виявлення хабарництва серед чиновників, розслідування фактів розкрадання міста в минулі роки.

• Ледарям і хамам не місце у владі! Громадська атестація міських чиновників щороку. Щоквартальні публічні звіти чиновників по зверненнях громадян.

• Перед законом всі рівні. Ліквідація системи «кумівства» у вирішенні земельних та економічних питань шляхом створення служби внутрішнього аналізу та контролю виконавчої влади, спільно з правоохоронними органами.

• Припинення поборів у школах та лікарнях. Ремонти шкіл - проблема влади. Лобіювання підвищення зарплат лікарів та вчителів на рівні країни і підтримка міста.

• Ліки - замість дорогих ремонтів. Розробка та втілення програми забезпечення лікарень безкоштовними і недорогими ліками для малозабезпечених. Контроль за якістю послуг у міських лікарнях.

2. Молодим сім’ям – дешеве житло. Розробка та втілення програми будівництва дешевого житла для молоді. Будівництво молодіжних кварталів. Підтримка молодіжних кооперативів. Вирішення проблеми ветхого фонду.

3. Пенсіонер не буде побиратися. Розробка та втілення програм матеріальної підтримки, оздоровлення та зайнятості пенсіонерів.

4. Підприємець – економічна опора міста. Проведення публічних конкурсів при виділенні землі та торгових площ, підтримка інвестиційних проектів. Впорядкування ринків та захист прав підприємців.

5. Місто зароблятиме, а не чекатиме дотацій. Створення потужних муніципальних підприємств та економічних проектів – основа зайнятості та економічного благополуччя громади.

• «Прихватизація» закінчиться. Місту - генеральний план і реальні ціни на землю та нерухомість.

• Розум працює на місто. Передові технології та достойні уми повинні мати луцьку прописку. Створення фонду підтримки інноваційних проектів та громадських ініціатив.

• Війна закінчилася. Дороги будуть скрізь, відповідатимуть часу і кращим стандартам. Темних вулиць не буде.

• Околиця – центр уваги. Першочергове вирішення питань благоустрою та духовно-культурного життя Вишкова, Гущі, Гнідави, Дубнівської, Львівської, Кічкарівки, Красного, Вересневого та Теремного.

• ЖЕКи для людей, а не люди для ЖЕКів. Створення служби контролю якості комунальних послуг. Збільшення матеріального забезпечення ЖЕКів. Щоквартальні публічні звіти їх керівників. Підтримка товариств співвласників.

• Громадянин не бездонна бочка. Вирішення проблем міста не підвищенням тарифів, а припиненням розбазарювання, економією та втіленням сучасних технологій.

• Менше транжиримо - більше маємо. Втілення програми індивідуального опалення та підігріву води в багатоквартирних будинках, встановлення лічильників тепла та води.

6. Патріотизм і духовність - поняття конкретні.

• Гордість міста не повинна жебракувати. Всестороння підтримка творчих особистостей, талановитої молоді. Пільгове надання комунальних приміщень та землі для створення духовних, культурних та освітніх центрів. Створення системи змістовного відпочинку та розвитку громадян.

• Майданчики замість барів. Створюєш бар чи ресторан – створи дитячий чи спортивний майданчик, підтримай оздоровчу чи просвітницьку програму!

• Здорові люди - здорове місто. Втілення дієвих програм збереження здоров’я, заборона реклами тютюну та алкоголю, підтримка здорового дозвілля, спорту, туризму.

• Найзеленіше місто України. Збільшення кількості дерев та скверів. Впорядкування парків та зон відпочинку. Сапалаївка не буде «пахнути».

можливо, хтось знає ще про когось ?

позітіфф-нєгатіфф...неважно...важно знання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет, женщину нельзя... Ее же задавят...

эта женщина со временем Кривицкого все равно сама задавит(а может, и посадит, и не его одного)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

весьма и весьма вероятно. но все равно ее предвыборная программа одна их самых "сказочных" :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я хотів би почути про "конкретні кримінальні справи".

А так "сука сукою" (вибачте на слові) що влаштовує своє розкішне життя всіма неправдами що людям розчесує. По крайній мірі це так виглядяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

весьма и весьма вероятно. но все равно ее предвыборная программа одна их самых "сказочных" :)

ну, если поискать предвыборные программы остальных....

во-первых-их почему-то проафишировали по-моему только на дебатах и в устном виде...

во-вторых, не помню, что за издание, но очень верно подметило, что в программах остальных(кроме Рейкиной) имел место дефицит каких-либо конкретных предложений и планов развития, а в основном присутствуют стандартные предвыборные слоганы-лозунги партий, от которых они выдвинуты...

но вопрос не в том... я тут прошерстил слегка луцк.инет и пришел к выводу, что она и так будет при делах еще долгое время, а вот городу нужен действительно опытный штурман...

толку, что она взяточников разоблачит и посадит с десяток "хабарныкив" , так для этого не надо быть мэром! так пусть лучше своим делом занимается! а мэром...как всегда будет Кривицкий... :)

время покажет...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неї що одна фотографія?)

сайт ужосний.. пишуть гарно.:)

вже незнаю кому вірити:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кривицького в Бобруйськ!

Щось мені підказує, що голосуватиму за Шибу...

ну, нарахунок цього раджу сильно задуматись!!!!!!!!!

останній, за кого тра голосувати-це Шиба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шибу зняли

20 березня Волинський апеляційний суд скасував рішення про зняття реєстрації Шиби на виборах міського голови Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейкина уже достала!

Люди после ПТУ без опыта организации работы НЕ могут руководить огромной массой людей!

Раз ты такая "Порядна" иди дальше работай швеёй или занимайся предпр. деятельностью,

плати налоги!

Шиба имел бы совесть!

в рекламе говорит "я кандидат від об’єднаної помаранчевої коаліції"

так вот такой нет, а если будет то после выборов.

Он зарегестрирован как самовыдвинутый (или самосдвинутый)

такой не наберет даже 5%.

Короче опять коррупц. власти альтернативы нет. Одни клоуны и шоумены

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кривицький знову буде мером, тому що нема альтернативи.

ЗІ: А Шибу просто підтримали всі помаранчеві сили в Луцьку.

ЗЗІ: Литвинюка, висуванця від БЮТ, виключили з партії "Батьківщина".

ЗЗЗІ: Розкажіть щось про Шибу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо ще до сьогодні домовляться, до 24 тої, то може і не Кривицький буде, але такого щастя не дождешся. Я вас не розумію тих хто голусує за Кривицького. Напевно ви його просто не дуже добре знаєте. Але ймовірність того що він буде мером я думаю відсотків 75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> Я вас не розумію тих хто голусує за Кривицького. Напевно ви його просто не дуже добре знаєте.

Про Кривицкого мы хотя бы что-то знаем, про остальных не знаем ничего...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, того що ми про Кривицького знаємо достатньо, щоб за нього не голосувати. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с токой же точки зрения: мы знаем также много интересного о других кандидатах, чтобы за них не голосовать...

а также обратное: слишком мало мы знаем о некоторых кандидатах, чтобы голосовать за них!.. неизвестно еще , в чем меньшее зло!!!

вот она - проблема выбора!...

синица в руках или ежик в тумане???

кто из них соблюдет наилучшую пропорцию для города Луцка

польза/зло

если активный мэр будет денно и нощно что-то делать для города, ремонтировать дороги и коммуникации, строить дома для молодежи и параллельно подгребать под себя кучу бабла и недвижимости....

если другой, пассивный мэр будет честен как апостол, но просиживая у себя в кабинете и вынимая время от времени аморфную субстанцию из носа забьёт бааальшой и толстый болт на всевозможное благоустройство граждан, попросту не умея ничего этого делать......

кто из них лучше??????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діфото, не в образу, не сходь з розуму все буде добре

та я не схожу..

але все більше приходжу до висновку: ЛЮДИ, ГОЛОСУЙТЕ ЯК КАЖЕ СЕРЦЕ І РОЗУМ!! ЩОБ ПОТІМ НІ НА КОГО НЕ КАЗАЛИ ПРО "РУКИ БАЧИЛИ КОГО ВИБИРАЛИ"

це головне...

кожен!!!!! має мати(пардон за масло-масляне) своюю думку...

для того і на майдані стояли, і незалежність здобували...

для свободи вибору!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що взагалі Ющенко зарано дав цю свободу. Треба було надавити трохи де треба, а то він так і злякався когось посадити, побачили що можна і дальше промишлять, чим і займаються, і йому буде набагато тяжче, чим могло б бути. А

2 Difoto я згоден з тим що хай строїть і загрібає, Но кривицький дорог точно не строїть, не знаю чи в тебе є авто але я думаю ти бачиш які в нас дороги. Є люди які б набагато краще за нього справлялися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...