Перейти до змісту

Розмитнення авто


vagus

Рекомендовані повідомлення

Привіт,

Я поляк. Продаю автомобіль з номерний знакami з Польщі.

подзвонив мені українець. Він хоче купити автомобіль, але за таких умов:

- Купує його колега (поляк)

- Даний колега пізніше робить йому співвласникa

У мене там будь-яки ризик є? Чи можу я це зробити?

Авто дешево - макс. 10 000 грн.

що робити?

Який ризик може бути в тебе? Продаєш авто по купчій, поляк що купить ставить авто на себе на облік і робить Українцю співвласника. Тобі яка різниця? Чого ви Поляки такі перелякані?

краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати ))

A що робити якщо поляк не ставить авто на себе на облік? теоретично поляк зобов'язаний це робити, а на практиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Привіт,

Я поляк. Продаю автомобіль з номерний знакami з Польщі.

подзвонив мені українець. Він хоче купити автомобіль, але за таких умов:

- Купує його колега (поляк)

- Даний колега пізніше робить йому співвласникa

У мене там будь-яки ризик є? Чи можу я це зробити?

Авто дешево - макс. 10 000 грн.

що робити?

Який ризик може бути в тебе? Продаєш авто по купчій, поляк що купить ставить авто на себе на облік і робить Українцю співвласника. Тобі яка різниця? Чого ви Поляки такі перелякані?

краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати ))

A що робити якщо поляк не ставить авто на себе на облік? теоретично поляк зобов'язаний це робити, а на практиці...

Ти Поляк, питаєш на Українському форумі про Польські закони?

Ти ніколи не продавав авто нікому?

Теоретично він має поставити на облік, але якщо не поставить то зможе їздити поки не закінчиться страховка і техогляд.

В тебе ризиків ніяких, в день коли продасиш йому машину відносиш другий екземпляр купчої в ужонд.

І не забудь "вицофати" страховку якщо треба.

PS. Тому хто вліпив мені мінус пояснюю чого я вважаю Поляків переляканими.

Неодноразово купляв в них машини, дзвоню, кажу що з України, у відповідь "я не продам тобі авто".

Питаю чому?

"Бо ти не Поляк і щось там намутиш і т.д і т.п.

Були випадки коли вже на місці їздили з Поляком до поліції щоб там пояснили йому, що немає різниці кому він продасть авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

20 липня підійшла до кінця суперечка Японії проти України щодо спеціальних імпортних мит на автомобілі.

...

"Панель визнала підвищені мита на певні автомобілі протягом трирічного періоду несумісним заходом із зобов'язаннями України в рамках Угоди СОТ із захисних заходів та статтею XIX Генеральної угоди 1994 про тарифи і торгівлю (GATT)", - сказано в документі.

...

"Україна не оскаржила звіт і сказала, що має намір виконати рекомендації та постанови панелі якнайскоріше", - повідомили в міжнародній організації.

...

Скасування спецмита допоможе трохи знизити ціни, які, щоправда, все ще залишаються високими через девальвацію гривні і імпортний збір.

Тут крім спецмита залишаться: мито, акциз, податок, збір в пенсійний фонд.

Доки Порошенко при владі, він не відмінить розмитнення, можливо тільки трохи зменшить. Йому не вигідно вбивати свій неякісний автопром.

Жаль, що ще довгий час прийдеться "пересуватись" в 20-річних залізяках, неекономних, та з низькою системою безпеки.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ukr.net/#.../main/38498884/

Не знаю чи це в цю тему, хоча актуально.

я так розімію мова йде про нові авто ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ukr.net/#.../main/38498884/

Не знаю чи це в цю тему, хоча актуально.

я так розімію мова йде про нові авто ?

Хай хоч так. а то ще пару років і в нас "країна сміття" буде. Є надія, що вони стануть доступнішими. Прагнем ж до кращого, у єВропу. Їм для населення треба хоч щось робити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

випадково побачила сьогодні цікаву фразу.

" в октябре 2016 года на украинских заводах было произведено 496 автотранспортных средств, что на 22,4% меньше результата прошлогоднего октября и в то же время на 20,7% больше показателя сентября этого года."

на рік нехай шість тисяч авто.

і через оці шість тисяч шістнадцять мільйонів їздять на старих корчах(((

дешевше було би їм платити, щоб нічого не випускали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім в тему, але чимось нагадує нашу країну:

https://www.drive2.ru/b/459429560350426087

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...