Перейти до змісту

Сьогодні зупинили продаж алкоголю


SaymonX

Рекомендовані повідомлення

Одначе весілля поскромнішають.

а якже горілка будьякого виробника з акцизками на кольоровому принтері за 13 тире 15грн/ бутилка? :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Багато кинуло курити, тільки ізза того, що сигарети подорожчали ? Так само й з горілкою. Тільки виховання зменьшить кількість вживання, все інше зазвичай тільки усугубляює проблему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого в тій горілці хорошого немає. Якщо вже пити алкоголь, то хороше пиво або домашнє вино розведене з водою. Вино в міру корисне навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато кинуло курити, тільки ізза того, що сигарети подорожчали ? Так само й з горілкою. Тільки виховання зменьшить кількість вживання, все інше зазвичай тільки усугубляює проблему

багато кинуло купляти і надають перевагу стрілецьким

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мабуть завелику зарплату продавцю платять, і частину грошей хоче віддати на штраф. ну а водію захотілось з екстримом на той світ попасти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був тільки що в пакко - ціни на горілку виросли не сильно, а от хліб бородинський - майже 9 грв. Маємо те що маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був тільки що в пакко - ціни на горілку виросли не сильно, а от хліб бородинський - майже 9 грв. Маємо те що маємо.

Коли ви востаннє купували бородинський хліб? Найближчий Бородинський до вказаної ціни - 8.99 за 500 грамовий з насінням соняшника. Так його початкова ціна не змінювалась з моменту завезення. Тому не треба драматизувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша тема щоб роздати занудам мінусів. :)

Не кажіть мені що мені пити і я не скажу куди Вам треба йти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Проканало.

Я знав що згадка про мінуси зупинить флуд, порвані рубахи на груді і боротьбу з вінодєлієм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший алкоголь стартує від 50-75+ грн/0,5л. Що горілка, що вино. Що конь'ячок.

Останнім часом вживаю спиртне вкрай рідко. В спеку (після роботи) пива можна випити бокальчик.

Тому мені підняття ціни - один х*уй. Бо для тихз хто регулярно вживає - то не проблема взагалі!

-Папа, водка подорожала, ты теперь будешь меньше пить?

-Нет, доченька, это ты теперь будешь меньше кушать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам коли вчився в школі часто сидів у "дворіках" та випивали Поліську, але ж тоді 0.5 коштувала 6грн + крекер + сік = не дорого, а при мінімальній ціні в 40 грн за якусь 0.5 ядовитої - це вже не в кожного "школьніка" буде таких грошей

просто тоді пенсія була 250 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший алкоголь стартує від 50-75+ грн/0,5л. Що горілка, що вино. Що конь'ячок.

знайомий працюючий в сфері алкоголю, а саме регіональним супервайзером, каже що норм вино від 200грн, усі що дешевші - порошкові, нормальний коньяк від 70грн як і горілка. Також сказав що усі пляшки коньяку до 70грн по вартості - що 3зірки що 5 - йдуть з однієї бочки)) от так от...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав раніше в темі про "заборону торгівлі алкоголем після 22" - про бухариків в нас дбають як ні про кого :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший алкоголь стартує від 50-75+ грн/0,5л. Що горілка, що вино. Що конь'ячок.

вже краще купувати на кордонах (чи просити,щоб провозили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...