Jump to content

Президент обраний, що далі...?


Dieselsmart

  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Олег Соскин - Прошла неделя поле инаугурации. Что сделал Порошенко?

Прошла уже неделя с момента инаугурации Порошенко. Почему он, как президент, до сих пор не внес в Верховную Раду проект закона об отмене внеблокового статуса Украины? Чего он ждет? Вместо того, чтобы осуществлять назначения он занимается другими копеечными вопросами, Порошенко должен заниматься безопасностью Украины. А для этого необходимо отменить внеблоковый статус Украины.

Чего еще ждет Порошенко? Сколько надо, чтобы еще погибло украинцев? Или Порошенко (Вальцману) нравится, когда гибнут представители украинской нации?

часу минуло чимало а від президента ми не побачили жодних дій, нема потрібних призначень, указів, конкретних дій а тим часом наші хлопці й далі продовжують гинути в невизначеному статусі, це АТО чи війна офіційно так і не зрозуміло, скільки ще часу й життів йому потрібно щоб роздуплитись і почати діяти відповідно до ситуації.

Link to comment
Share on other sites

і дійсно... що він зробив?

чи виставив на продаж канали, фабрики, якими володіє? чи зробив хоч щось, щоб припинити війну на Сході?

скільки ще має наших хлопців там полягти, поки він почне хоч щось робити??

Link to comment
Share on other sites

як завжди - "хтось обіцяє а хтось робить" ... не сприймайте як агітацію, але .... https://www.facebook...Liashko?fref=nf ... інфа оновлюється постійно .. і не просто "обіцянки" а конкретні дії і факти ...

Link to comment
Share on other sites

Щойно заглянув:

Олег Ляшко

около часа назад

Луганські терористи взяли на себе відповідальність за збитий літак із нашими 49 бійцями. Очолює цих терористів Вадим Болотов. Цього подонка давно можна було затримати і посадити, однак через бездіяльність правоохоронних органів і спецслужб він продовжує віддавати накази вбивати наших людей, вільно їздить у Москву, де отримує інструкції і гроші від своїх господарів. Більше того, Болотов кілька разів був і в Києві, де з ним у найвищих кабінетах вели переговори, замість того, щоб пов'язати. АТО треба провести в Києві

Серйозна заява.

Link to comment
Share on other sites

Порошенко нагадав ЄС про обіцяні санкції проти Росії

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом на його прохання.

Про це повідомила прес-служба президента.

Олланд висловив співчуття у зв`язку з трагічними подіями та загибеллю українських військових.

Порошенко, у свою чергу, наголосив, що це трагічний момент для нього і всього українського народу.

Український президент подякував президенту Франції за щирі співчуття, висловленні від імені французького народу українському народу та активну участь Франсуа Олланда в реалізації мирного плану президента України.

Він також висловив сподівання на припинення вогню на території України, а також дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації. В тому числі, це стосується незаконного перетину кордону з боку Росії, постачання озброєння, військової техніки тощо

Порошенко вважає, що рішення ЄС про введення секторальних санкцій проти Російської Федерації включно з припиненням військово-технічного співробітництва, повинно бути солідарним та негайним.

Також президент підкреслив, що налаштований на підписання Угоди про асоціацію України з ЄС найближчим часом і вже віддав доручення про підготовку його візиту до Брюсселю 27 червня цього року.

Link to comment
Share on other sites

а який толк від цих розмов ? вибачте, але - "до вас в двір зайли чужі люди і роблять там що хочуть, а ви замість того щоб вигнати їх і полагодити дірявий забор, йдете до сусіда і розказуєте як вам погано... він з вами погоджується, підтримує вас і сварить на "поганих" людей зі свого подвір'я .. замість того щоб взяти разом і вигнати їх" ... от якость так це все виглядає .. причому це вже навіть не смішно ... тільки не треба говорити що в нас армія бідна і ми не можемо самі нічого зробити ... генерали, які розкрадали армію, як сиділи на свої місцях так і далі сидять і дерибанять гроші які їм виділяють і збирають прості люди ... чим дальше, тим більше переконуюсь в тому, що потрібно було - "450 трупів в ВР після яких прийшли б нові пам'ятали, що з ними може бути те ж саме" ....

Link to comment
Share on other sites

вопрос у мене неприлічний

а де пропав наш президент?

хоч обізвався б в цей трагічний

момент...

"А он у нас есть! Я и не заметил."

Лично для меня, он не чем не лучше яныка, у него только одно отличие - не успел еще столько украсть, и наплевать украинцам в душу.

SrUMc.jpg

Моя дочь только что увидела эту картинку, и сказала - пап а они что братья, и назвала их - украин и мандарин :)

Link to comment
Share on other sites

на осінь знову майдан буде...

я взагалі всім говорив шоб бойкотували , ці "вибори" це тількі втрата часу і грошей..

а це хіба президент? в нас знову провели не вибори а ілюзію виборів...

знову вибрали безвольного "президента" якім "керує хтось зверху"....

А якщо серйозно то це все дуже сумно, в країні війна, вмирають люди, а гроші як дерибанили так і дерибанять....

Link to comment
Share on other sites

на осінь знову майдан буде...

я взагалі всім говорив шоб бойкотували , ці "вибори" це тількі втрата часу і грошей..

а це хіба президент? в нас знову провели не вибори а ілюзію виборів...

знову вибрали безвольного "президента" якім "керує хтось зверху"....

А якщо серйозно то це все дуже сумно, в країні війна, вмирають люди, а гроші як дерибанили так і дерибанять....

Согласен!

А пацанов сколько призвали, и что!? Вот сосед приехал на выходные к родным, во вторник опять назад - туда где жарко, а соседи сбрасываются деньгами - чтобы хоть как то помочь, а властям как всегда ... раз власть не может - надеюсь, верю, что мы сможем.

Link to comment
Share on other sites

Анатолій Гриценко

За димовою завісою АТО: корупція, або багатомільярдний подарунок олігархам.

У вівторок, за наполяганням Миколи Мартиненка, до порядку денного знову проштовхують скандальний корупційний законопроект 4566 - про реструктуризацію (списання) боргів підприємств паливно-енергетичного комплексу. Як завжди, пояснюють, що без цього проекту вся енергетика країни просто обрушиться. Бо оті бідні облгази й обленерго - такі збиткові, ну такі збиткові для їхніх власників, що просто жах! Ледве кінці з кінцями зводять ахметови з фірташами, тому пора вже й для них напевно нам усім скидатися, причому не по 5 грн, а набагато більше. Бо інакше олігархи не виживуть, охлянуть з голоду - на своїх яхтах, літаках і віллах закордонних.

Цей корупційний проект має бути відхилено. А якщо олігархи депутатів "стимулюють" і він буде проголосований - закон має заветувати Президент.

Тож уважно слідкуйте за руками блудливих багатостаночників!

Link to comment
Share on other sites

Анатолій Гриценко

Будьмо пильними: ДАІ хоче повернути корупційне ''корито'' на $100 млн!

Країна в глибокій кризі й стані війни, а ДАІ тим часом роздумує, як знову повернути техогляд приватного автотранспорту. Кілька років я боровся за скасування нікому не потрібного й корупційного техогляду, врешті він був скасований, а тепер хлопці вирішили знову повернути собі "корито"? Воно глибоченьке – мінімум $100 млн поборів з власників авто щороку! Поки що ця "ініціатива" на стадії обговорення, проекту закону ще немає. Сподіваюся, й не буде. Але для того нам з Вами доведеться докласти зусиль...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...