Перейти до змісту

Як видалити свій акаунт? з вашого форуму?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

та ладно тобі...вертайсь. :_18:

Якщо я правильно зрозумів, то він раніше як за тиждень не вернеться, навіть якщо захоче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поржав, дякую за 6 сторінок...

Навіть "+" Юрку поставив за хороший настрій і будораження бордо-суспільсва... Хоча нафіг він йому вже потрібен...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відверто кажучи мені всеодно, однак якщо подібна тематика вважається нормою, то створіть будь-ласка окремий розділ з відповідною назвою.

P.S. Люди які йшли завжди робили це мовчки, а так це нестача уваги чи банальна спроба маніпуляції. Скучно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так це нестача уваги чи банальна спроба маніпуляції

оффтоп. згадався боян

http://www.youtube.com/watch?v=Dt52mBoKdDs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так і не зрозумів: за що його покарали?

за купу матюків, тим більше вчора я його вже попереджав, без покарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, шановні однофорумці.мені в мої колишні 45 років( з моменту реєстрації на борді), теж чогось було прикро за "мінусяки")))) Але з часом,і дякуючи MANJAK11, зрозумів - читай пости, і думай перед тим як писати. А тут молодий хлопака, емоції і амбіції "пруть"....)))) Поспить , прокинеться і заспокоїться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умаляю,не робіть культа з Борди.Теж був молод,гаряч,коли зарегався.Кожному хотілося відписати,парирувати.Зараз,здебільшого читаю,інколи відписуюся.А це набагато корисніше.ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 WMZ t0rik`у.....

термінове видалення - 50 WMZ

якщо лічно його захарити, то безкоштовно видалить, а якщо захарити модерів то твій понос буде довго висіти))

кожен раз коли заходжу в поток свідомості зразу соромно стає( за мої дві теми, прям якась психічна травма))),і як це забути? приходиться мучитися за свої гріхі. не борда а ад якийсь

вали з цього болота і не здумай оглядатися))) не мож так раз на тиждень оглянутися, тому, що багато тут "Хороших" людей, це поверхнево здається, що вони косять під злюк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умаляю,не робіть культа з Борди.Теж був молод,гаряч,коли зарегався.Кожному хотілося відписати,парирувати.Зараз,здебільшого читаю,інколи відписуюся.А це набагато корисніше.ИМХО.

Та часом навіть читати пратівно - пафосу понаписують, сидиш такий собі рукаліцо...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...