Перейти до змісту

Як видалити свій акаунт? з вашого форуму?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
Я вас любив((

От так і будете скакати по форумах. А все через наявність людей з іншою точкою зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в вк так само.. делейт, а потім "йопт, я шо дурак? я ж віртуаломан, в мене там друзі, кохана і серіали" і назад. так що менше слів, більше діла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пив. Виспаний. Не злий.Ні на кого не ображенний. Ще будемо видумувати??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас любив((

Я вас Любил

Любовь моя, быть может,

В моей душе угасла не совсем ... :)

p.s.: цитую по памяті, сорі за можливі помилки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то відностесь до всього філософськи. Тобто "забивайте болта")

Як би я,не забивав як ви кажете болта!! удалився б вже давно.Все накипіло!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас любив((

Если мы вам не нужны, нах*й вы нам надо.

Чемодан-вокзал

Шапка-двері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра?!?!?!?!!!!!!!! Видихни, чесне слово. Відійди від компа поближче до тілівізора, або до дружини)))))

ПС. І зновуж таки без підйо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, не покидай нас :_11:

Ну то відностесь до всього філософськи. Тобто "забивайте болта")

Як би я,не забивав як ви кажете болта!! удалився б вже давно.Все накипіло!!!!!!!!!!

Да что же это тебя так зацепило!?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра?!?!?!?!!!!!!!! Видихни, чесне слово. Відійди від компа поближче до тілівізора, або до дружини)))))

ПС. І зновуж таки без підйо!!!

Нєєє, заїбали, не подобаюся значить не подобаюся,Досвідос!!!!А конкретно, так і ніхто не написав як??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєє, заїбали, не подобаюся значить не подобаюся,Досвідос!!!!А конкретно, так і ніхто не написав як??

Я колись за день штук 7, точно не помню, назбирав мінусів. Приблизно так само метав ікру, ПРОЙШЛО, і далі я тут, і РАДИЙ ЩО ТУТ.

ПС.Знову без тойво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєє, заїбали, не подобаюся значить не подобаюся,Досвідос!!!!А конкретно, так і ніхто не написав як??

А конкретно, попроси администратора.

Если тебя все так ... зачем же ты пишешь, забей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєє, заїбали, не подобаюся значить не подобаюся,Досвідос!!!!А конкретно, так і ніхто не написав як??

Та йди вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак, може запишися в добровольці на СХІД !!! накипить - виллєш на сепаратюг!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєє, заїбали, не подобаюся значить не подобаюся,Досвідос!!!!А конкретно, так і ніхто не написав як??

А конкретно, попроси администратора.

Если тебя все так ... зачем же ты пишешь, забей!

На конкретну відповідь, приємно відповідати. Я не знаю як просити в адміністратора,)))як би це не смішно виглядало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, ну чого ти фігньою страдаєш. Ну сходи до Паксіватової (звати її Катя), поговори з нею, скажи їй,що вона довела тебе до самогубства :), поговоріть з нею про футбол і вирішиш всі свої проблеми. Будь-який конфлікт слід вирішувати шляхом переговорів :) Приходиш і кажеш: "Я прийшов поговорити з Вами про футбол :)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєє, заїбали, не подобаюся значить не подобаюся,Досвідос!!!!А конкретно, так і ніхто не написав як??

Я колись за день штук 7, точно не помню, назбирав мінусів. Приблизно так само метав ікру, ПРОЙШЛО, і далі я тут, і РАДИЙ ЩО ТУТ.

ПС.Знову без тойво...

Да это еще так, у меня за все время "проживания" на форуме было больше минусов - чем у него плюсов, и мне как то, а тут смотри - получил 4 минуса, и все...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, ну чого ти фігньою страдаєш. Ну сходи до Паксіватової (звати її Катя), поговори з нею, скажи їй,що вона довела тебе до самогубства :), поговоріть з нею про футбол і вирішиш всі свої проблеми. Будь-який конфлікт слід вирішувати шляхом переговорів :) Приходиш і кажеш: "Я прийшов поговорити з Вами про футбол :)"

Я що інопланетянин????хто така ваша Катя, я взагалі не розумію,хто така Паксіватова???я простий користувач.зареганий на вашому ресурсі,який мені дуже подобається, маю реально двох друзів!! іто не так давно, що не так?? не подобаюся нехай мене нах.. видалять, просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, на главной странице форума, в самом низу, ищешь пользователя с ником красного цвета, клацаешь на него, и пишешь ему в личку.

П С yura-patriot, но подумай сам - кому ты лучше сделаешь, тому кто тебя минусов налепил, или себе, не сдавайся так легко, ПАТРИОТЫ не сдаются! :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, ну чого ти фігньою страдаєш. Ну сходи до Паксіватової (звати її Катя), поговори з нею, скажи їй,що вона довела тебе до самогубства :), поговоріть з нею про футбол і вирішиш всі свої проблеми. Будь-який конфлікт слід вирішувати шляхом переговорів :) Приходиш і кажеш: "Я прийшов поговорити з Вами про футбол :)"

Я що інопланетянин????хто така ваша Катя, я взагалі не розумію,хто така Паксіватова???я простий користувач.зареганий на вашому ресурсі,який мені дуже подобається, маю реально двох друзів!! іто не так давно, що не так?? не подобаюся нехай мене нах.. видалять, просто так.

Юрко, не "накручуй " себе. Повір, мінусяки того не вартують)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...