Перейти до змісту

А де ТИ міняєш автомобільне мастило(майстри, станції і тд.)?


Петро Автомастила

Рекомендовані повідомлення

Теж питання до експертів :)

Чи є різниця як міняти: зливати чи висмоктувати? Що в принципі краще?

Міняв на Дукат-Оіл висмоктуванням (півроку назад), перед тим зливали. Зараз чомусь почало капати масло. На ямі побачив, що капає з болта для спуску масла, купив мідну шайбу, "відпустив" її, злив масло в 6 л. каністру з під води, закрутив нову і побачив, що піддон тріснув. Напевно раніше горе-майстри перекрутили болт і він розжав піддона. Так ось, коли заливав масло назад в двигун замітив кучу маленьких кусочків герметику. На герметику в мене прокладка клапаної кришки, бо це проблема Ланосів з 1.6 і 16 клапанів. Але герметик наносився один раз і після цього 2 рази вже міняв масло. Виходить, що самЕ витікло, а коли висмоктували не забрало. Ось і мінус - мусор лишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж міняв на Дукат-Оіл :)

Купив в них фільтр і масло: 4+1 л. (по книжці, відгукам з форумів повинно заливатись +/- 4,5 л., поки на гарантії була - міняв в офіціалів, теж завжди було 4,5).

Заїхав в бокс, запитав чи поміняють паливний фільтр, сказали "так". Залишив машину, пішов в магазин за паливним. Невеличка черга. Повертаюсь до авто - дядько вже відсмоктав і заливає нове. Каже іди здавай літруху, тут чотири не влазять.

Отаке :(

А, ще й фільтр поставили не той, що потрібно. Взяв чек і дома перевірив код по екзісту. Хоча на касі баришні давав техпаспорт, щоб точно звірила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще ніж сам ніхто не поміняє. При безплатній заміні ціна вже закладена в ціну на масло, фільтр. Безплатно вам ніхто нічого робити небуде, особливо в теперешній час. А інколи при безплатній заміні, потім ще щось треба міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняю мастило в свого моториста, в якому впевнений. Всякім "модним" СТО не вірю.

в гидравлической системе, набирает 2 — 3% воды
Якщо там знайдеться 2-3% (це 20-30 мл) води, значить в твоїй гідравлічній система є діра. Бо в самій системі (зчеплення + гальма) всього близько 1л рідини.

Що до гальмівної системи то краще слідкувати з станом гальмівних шлангів і магістралей та з їхньою заміною одразу прокачувати всю систему із заміною рідини.

Ще скажіть де поміняти антиіфріз демісезонний, щоб також із промивкою і т.д.
А куди ти його надягнути зібрався? ))))))))

Там ніби всі типи антифризів від -40 до +120 або так як концентрат розведеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кака и дуже погана, одна з властивостей масла - мийка двигуна, терміново міняй, масло не миє.

якраз у мене все нормально - темніє на першій тисячі, зараз заливаю Хадо в Рено, перед ним Ельф, в попередній Опельок лив GM і Q8.

спорив з одним товаришом, так він доказував що краще Кастрола масла немає, томущо, від заміни до заміни не темніє :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно просто є люди, яких не переспориш. Я колись на Світязі чув ромову в човні, що прийшов на пірс турбази, один казав іншому, що на човні стоїть газоновський двигун, який вже працює не один десяток років на одному маслі тому, що на воді немає пилу-грязі і масло всітле-світле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

АП!!!

і знову заміна, і знову сам буду міняти,

в черговий раз проексперементую - думаю взяти ZIC RV Diesel 10w40

доречі, яка ціна у вас на 6л каністру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шина сервис. уже лет 6-7 постоянно пользуюсь ,вполне устраивает цена оперативность и качество масла.

Лью 15W40 Q8 formula+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняю завжди сам без ями. Заліз під автомобіль, відкрутив болта і чекаєш. Заливаю Bizol gold sae 10w40 Масло від заміни до заміни завжди світле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло від заміни до заміни завжди світле.

Бо на газі їздиш, від нього нагару немає, в порівнянні з бензином.

Колись на бензі їздив, як поміняю масло - 1,5-2 тисячі і вже темніє. Зараз на газі, ось міняв масло, наїздив вже 2 тисячі, а масло світле, ніби тільки що залите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АП!!!

і знову заміна, і знову сам буду міняти,

в черговий раз проексперементую - думаю взяти ZIC RV Diesel 10w40

доречі, яка ціна у вас на 6л каністру?

ZICом не займаємось. Дукат ОЙЛ ним займається але які там ціни я не в курсі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняю масло на стрілецькій в проффесіоналі. Якістю робіт задоволений. Масло замовляю на опель клубі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меняю сам. в легковушку - Джапаноил (10в-40), в автобус - Вольф (дэлфи)(15в-40) себе - 800тыс пробега, товарищу - Кома(10в-40) - уже милионник есть. еще одному человеку лил мобил 10в-40 - там движок прошел полтора милиона, вскрытие показало что кольца кончились, а на вкладышах еще тысяч 200 можно было ездить.

зик я бы небрал,..

на дукате была когдата фича (незнаю как сейчас) - слизывали сливной болт чтоб клиент ездил только к ним на вакуум, мало на каких маслозаменах есть полуавтомат чтоб наварить гайку и открутить пробоку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно на бусе менял на Дукат-оиле, без вакума, пока перекусил все оперативно сделали, доволен оперативностью на все 100. по деньгам более чем доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Elf 5w30, 5л, дизель - ціна?

Solaris FE 497 грн

SXR 428 грн(на даний час в наявності немає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Agip Extra HTS 5w40 5Л яка ціна

ТАКИМ НЕ ТОРГУЄМО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зробив ТО своїй конячці ))

ТО будо велике на 90т.км., робив на Боженка, дешево і сердито J

Все сподобалось і ціна і якість..

Фильтр масляный

Шайба сливной пробки

Масло моторное 5W40 (5л)

Свечи зажигания 4 шт.

Фильтр воздушный

Фильтр салона

Для моделей с МКПП меняем Масло для МКПП (1л) 2 шт.

Антифриз зеленый (5л) 2 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...