Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Рома скотився до низькорівневого лєща.

През не призначає прем"єра а звертається з поданням про призначення а призначає ВРУ

Генпрокурора призначає, але його має погодити ВРУ

По СБУ так само подає подання у ВРУ

обрання суддів безстроково  це робить ВРУ. Ти хоча б прочитай конституцію. ЦЕ янек мав таке право бо він під себе зробив конституцію і робив описане вище, а в 2014 змінили конституцію назад. ТАк що не звизди і не вводь в оману, бо більшість навіть уявлення немає що хто робить а ведеться на ту куйню яку пишеш тут ти чи ще там якісь копіпасти від лідєров мнєній які є нардепами а конституції і в очі не бачили.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, la20 сказал:

Рома скотився до низькорівневого лєща.

През не призначає прем"єра а звертається з поданням про призначення а призначає ВРУ

Генпрокурора призначає, але його має погодити ВРУ

По СБУ так само подає подання у ВРУ

обрання суддів безстроково  це робить ВРУ. Ти хоча б прочитай конституцію. ЦЕ янек мав таке право бо він під себе зробив конституцію і робив описане вище, а в 2014 змінили конституцію назад. ТАк що не звизди і не вводь в оману, бо більшість навіть уявлення немає що хто робить а ведеться на ту куйню яку пишеш тут ти чи ще там якісь копіпасти від лідєров мнєній які є нардепами а конституції і в очі не бачили.

да да, ми в курсі - *цар* - хороший, то *бояри* погані

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маньяк і дуал. якщо в нас не цивілізоване сомалі чому ще в нас не має генпрокурора без будь-яких там погоджень повз вру?

Прийде час будуть вибори проголосуєте за юльок, лєщів і наємів і буде вам щастя :)

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, la20 сказал:

маньяк і дуал. якщо в нас не цивілізоване сомалі чому ще в нас не має генпрокурора без будь-яких там погоджень повз вру?

щоб ти й надалі міг тиражувати тезу, що *цар* хороший, а *бояри* погані . І зустічне питання (я чесно, не в курсі) , було хоч одне подання від президента, на якусь посаду, яке ВРУ не підримало й заблокувало ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мала подаватись Яресько. не подали бо відразу сказали що підтримки не буде.

Судячи з того що ти весь час згадуєш царя то ти без нього ну ніяк не можеш жити.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

А чим не подобається Наєм з Лещенком?

На "царя" гонют... імхо

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не гонют я просто несуть брехню до того ж будучи в такій ненависній корупційній партії, але вийти не хочуть  . Мандат дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Basil сказано:

На "царя" гонют... імхо

То може і янукович був хороший цар, а його бояри підставили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Nokian сказано:

А чим не подобається Наєм з Лещенком?

вони погані бояри :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

чому минулого генпрокурора звільняли півтора місяці після його заяви

тут хронологію подивись може щось цікаве знайдеш для себе

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58245

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да в проекті шрифтом 29,5687996544
 написано що генпрокурором може бути людина яка є кумом Порошенко

А тепер про проект а ви і далі пишіть куйню 18.04.

14.04.2016 Проект відкликано
13.04.2016 Надано для ознайомлення
12.04.2016 Направлено на розгляд Комітету
12.04.2016 Передано на розгляд керівництву
12.04.2016 Одержано Верховною Радою
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов лєщ. хто-небудь може сказати що з того що писав цей тіпок відбулось насправді? Ну це ж повний стільки тут його, а що в реалі то було. ну вівторок завтра подивимось. в порівнянні з лещом і наємом Глоба був реально крутий "прєдсказатєль"

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Липецька фабрика Roshen сплатила понад півмільярда рублів за податкові борги

Цікаво які аргументи використовує порошенко, щоб переконати західних партнерів продовжувати санкції проти росії :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, d.u.a.l сказано:

Лещенко: Фракція пропонуватиме Луценка у генпрокурори

.....

 

16 годин тому, la20 сказано:

знов лєщ. хто-небудь може сказати що з того що писав цей тіпок відбулось насправді? Ну це ж повний стільки тут його, а що в реалі то було. ну вівторок завтра подивимось. в порівнянні з лещом і наємом Глоба був реально крутий "прєдсказатєль"

 

І:

В Раду повторно внесли законопроект, що дозволить Луценко стати генпрокурором

Цитувати

Наразі текст документу на сайті відсутній

У Верховну Раду України повторно внесли законопроект, норми якого дозволяють призначити на посаду генерального прокурора України лідера парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка.

Відповідний законопроект №4469 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань" був зареєстрований сьогодні, 19 квітня 2016 року.

Наразі текст документу на сайті відсутній. Останній етап проходження законопроекту – передано на розгляд керівництву.

Автори законодавчої ініціативи – нардепи від БПП Сергій Алєксєєв та Руслан Князевич.

Нагадаємо, раніше з ВР відкликали законопроект №4379, який дає можливість лідеру фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрію Луценку очолити Генеральну прокуратуру.

 

Сайт ВРУ

Цитувати

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань

 

Номер, дата реєстрації:
4469 від 19.04.2016
Сесія реєстрації:
4 сесія VIII скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Головний комітет:
  • Кожем'якін А.А. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 19.04.2016

 

Тексту законопроекту дійсно немає.

Як то кажуть: якщо це не так, то готовий з'їсти власного капелюха? )))

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде проект як попередній то буде ура єдиний раз що лєщ сказав те що відбулось в реалі а не в його хворій уяві.

І якщо він буде сподіваюсь їм вистачить розуму його не приймати. Луценко не має бути генпрокурором і нафіг не треба приймати такі закони бо це дуже слизькі прецеденти будуть.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, чесно - це феєрично з твого боку (я про твоє обгрунтування). :-) Ось тому я з тобою і не дискутую. )))))
І ще. Мені буде цікаво прочитати твоє обгрунтування в разі прийняття цього законопроекту за основу і в цілому, а потім - обрання Луценка Ю.В. Генпрокурором. Просто цікаво - як ти викрутишся. І, пліз, не витирай свій пост. )))) Так би мовити - для історії.

З іншої сторони - якщо здоровий глузд переможе і усіх вище перерахованих подій не буде (я про зміни до закону і обрання Луценка Ю.В.). Тоді... Так тому і бути. ))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю що там буде але я проти зміни закону під людину і проти Луценка в ролі генпрокурора як ще написати, що я проти цього?

Я свої пости не тру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут я з тобою погоджуюсь. Але я про інше.

Про це: 

"Сьогодні на засіданні фракції БПП головуючий Ігор Гринів оголосив, що у вівторок до парламенту буде внесено законопроект про внесення змін до закону про прокуратуру", - повідомив Лещенко.

"Цим законом змінять вимоги до кандидата на посаду генпрокурора, а також владнають питання генеральної інспекції ГПУ. За словами Гриніва, закон вноситься в зв’язку з наміром запропонувати Юрія Луценка на посаду генпрокурора", - додав він.

, а ти відповів: 

18 годин тому, la20 сказано:

знов лєщ. хто-небудь може сказати що з того що писав цей тіпок відбулось насправді? Ну це ж повний стільки тут його, а що в реалі то було. ну вівторок завтра подивимось. в порівнянні з лещом і наємом Глоба був реально крутий "прєдсказатєль"

А потім: 

39 хвилин тому, la20 сказано:

Якщо буде проект як попередній то буде ура єдиний раз що лєщ сказав те що відбулось в реалі а не в його хворій уяві.

 

Так хто є ху? Ось про що я. )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я казав що все що пише лещенко ще нічого не підтвердилось (принаймі з того що я пам'ятаю) і вчора писав що завтра вівторок побачимо. якщо буде проект (ну як видно проект який стосується генпрокуратури є, але поки не видно що саме за зміни пропонуються) і якщо в цьому проекті буде те саме що було і попередньому то нарешті щось з написаного сєрьожою буде правдою.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на сайті ВРУ вже є зміни (правда, без законопроекту):

Дати та стан проходження: Одержано проект
19.04.2016 Визначено Президентом як невідкладний
19.04.2016 Передано на розгляд керівництву
19.04.2016 Одержано Верховною Радою
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...