Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, alexvvv сказано:

Що ж це? Як пояснює такі рухи методичка?

 

методичка алєкса.doc

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЕ до поста наєма більш-менш роз"яснення

Про офшоры

1. Очень смешно и иронично, что Порошенко просто сильно не повезло. Вляпаться в список крупнейшего офшорного скандала просто открыв фирму на BVI и не проведя там никаких операций. Не важно, нарушил он что-то или нет (правильный ответ: нет), но в медиа он уже стоит в одном ряду с путиным и другими упырями.

2. Никто не уклонялся от неуплаты налогов и вот почему: из того же расследования видно, что активы президента хотели собрать в следующей юридической форме: Нидерландский офшор -> Кипрский офшор -> акции заводов в Украине. Если вы когда-то читали, что какой-то большой украинский бизнес продали, то практически всегда это означает, что подали акции офшора. Например собственность самой прозрачной украинской компании, Мироновского хлебопродукта, которые торгуются на Лондонской бирже устроена так: Люксембург-> Кипр->Украина. Структура другой торгуемой компании, Астарта, вообще один в один президентская: Нидерланды-> Кипр-> Украина. Это связано с тем, что нашей судебной системе не доверяют, поэтому покупать завод по украинскому законодательству очень рискованно. Более того, у Порошенко, есть активы за границей, а значит продавали бы всё равно акции группы, значит точно не в Украине. Поэтому наброс, что президент специально открыл офшор на BVI для неуплаты налогов - типичный укржур, в худшем его проявлении. Если бы Порошенко получил деньги после сделки, то он указал бы их в декларации за этот год и заплатил бы в Украине налог на доход как физлицо. (Можете посмотреть декларацию бывшей главы ICU, Валерии Гонтаревой, за 2015 год. Там указано, что она продала акции и заплатила много налогов. Так было бы и у Порошенко).

3. Тройная структура BVI-Netherlands-Cyprus - это типичный признак подготовки к транзакции (продаже). Тоесть этот слив наоборот нам говорит, что президент не врал, когда рассказывал, что хочет продать Рошен. Он правда это делал. Более того...

4. Когда продать не удалось, то с того же слива видно, что в декабре 2015 решили делать слепой траст, директор BVI попросил передать документы "Ротшильдам". Сделать "слепой" траст сложно и долго, потому что надо отделить собственника от управления его же имуществом, поэтому нормально, что полностью юридическая структура ещё не выстроена, если её решили сделать только 4 месяца назад.

5. По поводу номинальной стоимости: я не юрист, но стоимость акций этих офшорок действительно не обычная.
UPD. спасибо Victoria Strakhova - "по британскому законодательству есть подписаний капитал (и ещё несколько по стадиям - оплаченный, не оплаченный), может быть, и может не быть номинальной стоимости. И если нет номинальной стоимости, а есть просто количество акций, то при необходимости указывается пропорция подписного капитала, которой они соответствуют."
Это значит, что если выпущено акций даже на $1 млн, но их не оплатили (наш случай), то у фирмы нет стоимости (что логично).

6. В итоге слив показал, что президент пытался продать Рошен и начал делать "слепой" траст. Мне кажется, что слидство.инфо само поняло, что ничего особенно жаренного там нет, поэтому и приплело сюда глупости по неуплату налогов и Иловайск (это вообще сильно ниже стандартов hromadske, сожалею, что я такое там увидел).

П.С. А вот то что мер Одессы Труханов - гражданин РФ - это круто, важно и действительно открытие.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, la20 сказал:

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

3 часа назад, la20 сказал:

Тільки є одне але я не є державним чи політ діячем........

А мені на це начхати. В законі по твоєму посиланні також ні слова про державних чи політ діячів.

 

1 час назад, la20 сказал:

Если бы Порошенко получил деньги после сделки, то он указал бы их в декларации за этот год и заплатил бы в Украине налог на доход как физлицо.

Чота знову ржу. Ага офшори якраз і відкривають для того щоб у повній мірі сплачувати податки, та ще й як фізична особа. Давай бухті мнє а том, как касмічєскіє караблі бараздят прастори бальшова тєатра.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка дій Петруся наступна. Рошен виводиться в офшор,передається трасту і продається за 1 бакс, чи за 1000 баксів тому ж Петрусю, тільки закодованому без сплати жодного податку. На виході маємо чесного і чистого Петруся, який позбувся невідомо де свого Рошена. Для чого це робилось? Не для нас. Просто друзі з МВФ і Госдепа уважно слідкували за діями Петруся, щоб розуміти кому гроші давати в кредит під х.з. коливернеш. Оскільки Петрусик начисто відмовився грати по правилах, дякуючи Госдепу інформація від однієї з найбільших компаній по реєстрації офшорів набула розголосу. Ніби натякаючи, ми бачимо все і знаємо про все Петрусик, про кожен баксик стибрений в Україні. Думай. І думаю що та жирна хитрюща лисиця зараз почне потроху рухатись, або кабзєць.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийде, бо проблема якраз в тому, що гра почалась вестись в відкриту. Думаю не кожен може залізти в секретну базу найбільшої фірми, головна послуга якої - секретність). Петруся прінуждают к міру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Гонтарева до переходу в НБУ була бізнес-партнером російського високопосадовця

http://espreso.tv/news/2016/04/04/gontareva_do_perekhodu_v_nbu_bula_biznes_partnerom_rosiyskogo_vysokoposadovcya
Лише санкції США і ЄС проти Росії припинили спільний бізнес глави НБУ Валерії Гонтаревої з російським державним фінансистом, який позичав їй десятки мільйонів гривень
Про це повідомив Денис Бігус у розслідуванні для програми "Наші гроші".

Згідно документів Mossack Fonseca та Національного банку України, компанія Валерії Гонтарєвої – фінансова група ICU мала тісні відносини з заступником голови Зовнішторгбанку Росії (ВТБ) Юрієм Соловйовим. Фактично чверть ICU належала дружині Соловйова, а офшорні компанії під управлінням ICU отримували позики від офшори Соловйова.

В компанії ICU відмовились коментувати партнерство з родиною Юрія Соловйова, відзначивши, що на їхню думку ця інформація не є суспільно цікавою та важливою. 

Повідомляється, що Гонтарєва продала свою частку в компанії ICU у червні 2014 року, коли Петро Порошенко вніс її кандидатуру на голову Національного банку України до Верховної Ради.

Згідно інформації видання "Дзеркало тижня", під час роботи інвестбанкіром Валерія Гонтарєва займалась структуруванням угод та залученням фінансування для розвитку бізнесу Roshen в Росії.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це викриття в поєднанні з статтею в NYT говорить про одне, Госдеп замахався і потроху показує Петрусю, що іграки навколо не того рівня і шахматіст з нього - гівно. З чогось схожого починалось в Каддафі і Мубарака.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, все нормально викрили, показали, але ти так пишеш ніби там лише один Порох на пару лярдів приховав щось. це було викриття на багатьох сильних світу цього, ні?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, бачу як називається, але його пост був написаний в такому ракурсі що викрили саме Порошенка і тикнули його мордою в його махінації чи пркривання

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Ha3aP сказал:

Рома, питання без усіляких підколок: а є людина в Україні яка зможе зламати цю систему?

Теж вискажу своє ІМХО по цьому питанню.

 

На жаль зараз серед українців нема таких. Бо, як показує практика, навіть найбільший і начейсніший патріот як тільки доривається до влади, відразу сам починає вязнути в тому болоті (абсолютно не важливо, як він при цьому оправдовує свої діі). А якщо противиться, то його просто виштовхують з політики.

 

ІМХО, треба щоб хоча б один термін вся владна верхівка і весь керівний апарат були набрані із зарубіжних спеціалістів і призначені виключно міжнародними організаціями. Працюючи, вони могли би без поспіху (4-5 років) підібрати собі толкових заступників вже з України, яких в свою чергу можна було б в подальшому рекомендувати на керівні посади. Іншими словами, розірвати цей ланцюжок, коли до влади приходять одні й ті самі обличчя під різними гаслами або на фоні ейфорії населення.

 

Хоча, на данний момент це утопія :).  

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пєця не "Мавр", він хоч і наробив паскудства але і далі буде робити своє грязне діло. І для сценарію ВФР вже пізно, вдача стала на бік "Людовіка".. "Марії-Антуанетти" і всілякіх там "Робеспьєрів"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для паскудств потрібно хоча б рейтинг якийсь мати, як от в куміра з мокшані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже німці:

К дискуссии про уместность Иловайска, когда пишешь про оффшоры президента. Вот: свежая Süddeutsche Zeitung. Статья называется: "Полевая почта Порошенко". Начало статьи: "В разгар войны, украинский президент инициирует создание фирмы-посредника..."
Гибридная немецкая газета, что с них взять...
 
12039743_969034436513057_267797923828940
 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Рома був не тільки пісатель він би знав що в статті першоджерелі (англ.мовою)так сказати є фраза про Іловайськ, але вона там не через те що що так вважають німці чи американці, а через те що там є два автора Anna Babinets and Vlad Lavrov не німці не американці не корейці чи японці. І через це там є Іловайськ . БО якщо писали в інших країнах про своїх то там нормально з фактами. А в нас так не вміють в нас треба ЗРАДАААААААААААААААААААААААА і чим більша. Якби написали чисто фактами їх би тупо похєрили ну в принципі так і зробили http://www.epravda.com.ua/columns/2016/04/4/588068/ люди які розбираються. Про Іловайськ https://www.facebook.com/serg.marco/posts/1587172451600604

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, la20 said:

http://www.epravda.com.ua/columns/2016/04/4/588068/ люди які розбираються

http://antikor.com.ua/articles/6555-anatolij_rodzinsjkij._postachaljniki_vidkativ_dlja_sudovoji_vladi_hto_voni

по ілловайську дійсно великі маніпуляції, але це в принципі натяк, що саме в той час (коли часу мало і дорога кожна хвилина) вирішили поофшорити, а знаєте чого, бо ж вибори на носі в раду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУт говорили чи буде реакція. В англомовному варіанті відразу був коментар тут є українською http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2016/04/160403_poroshenko_mossack_fonseca_leaks_nk

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопта навіть Мирося яка постійно накидала і то сказала  про нашу "жірналістику"

https://pbs.twimg.com/media/CfMg2nBWAAAzA0k.jpg

Що і треба було довести. Спочатку зробили а потім подумали Редакційна рада Громадського розгляне розслідування про офшори президента http://www.hromadske.tv/society/yakist-rozsliduvannya-pro-ofshori-prezidenta-rozgl/

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, la20 сказал:

http://www.epravda.com.ua/columns/2016/04/4/588068/ люди які розбираються. 

Ла20, от накуя та мова:

Цитата

Итак, вспомним, идет 2014 год - в зоне АТО гибнут тысячи украинцев, но в то же время в Киеве идет политическая битва - перед октябрьскими выборами в Верховную раду. Политические "союзники" и оппоненты Порошенко, чуть ли не на каждом ток-шоу требуют, чтобы он выполнил обещание и продал свой бизнес.

Требование абсолютно правильное, только выполнить его почти невозможно. В стране, которая ведет войну, очередь на покупку даже прибыльных бизнесов по рыночной цене не стоит.

Так называемые инвесторы, если и покупают украинские активы, то исключительно за 5-10% от их рыночной стоимости, что для человека построившего "с нуля" успешный бизнес очевидно неприемлемо. Но и верно, что управлять своим бизнесом президент страны тоже не может

А Порошенко, коли давав обіцянку продати бізнес, не знав, що в Україні АТО/війна? Чи в людини, яка побудувала мільярдну компанію не вистачило мізків подумати на два кроки вперед і зрозуміти, що продати її вийде за 5-10%? Чи він ще до виборів знав, що усі його обіцянки нездійснені? Тоді нащо обіцяв? 

Я тобі ще раз кажу: попустися з своїм Порошенком, бо я від тебе тепер не відстану. Ви вже всіх тут заїпали своїми пороходрочерством. Знайшли де агітацією займатися. Де тонко там і рветься. Не на заході України в Пороха слабка підтримка, на сході. Шуруйте туди і там його підтримуйте і нахвалюйте, хоч з кулеметом хоч з методичкою.

Я не Рома, в методички і не вірю, але й читати від вас цей весь брєд надоїло. Вас почитати, то таке враження, що у нас у всіх всьо зашибісь, лише я один субсидію оформив. Але слухаю Яценюка, а ні, все нормально, кожен третій українець субсидується державою. То як, гарний Порох президент, якщо кожен третій українець за межею бідності?

 

п.с. Один постить, другий його плюсує, третій мене мінусує. Та раді бога. Але якщо хочете щоб я звалив з політики і вас не тролив, 200 баксів Ді на картку і  мене тут рік не буде.

п.с.2 Миколка, ти краще замість мінусів, почитав би свою нову методичку про Нагорний Карабах:

 

Новий хештег для Вас #чотаржу

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА щоб я тобі поставив мінус, ага зараз тримай карман ширше. ЙОго ще треба заслужити :)

Бля дорослі люди а за мінуси так трястись. Сядаєш вибираєш всі мої пости і мінусуєш якщо тебе так непокоїть ситуація. МОжеж підключити ще пару людей так швидше буде.

 

Зрозумій одне. Я не заперечую того факту що знайшли в Пороха офшор аж з трьома тонами баксів, але так як подали цю інфу нормальні журналісти так не роблять. Є офшор пиши про нього і гроші, а не припілтаєш все підрад аби підняти бучу. А зараз бачиш но вони перевірять. До цього треба було перевіряти а не коли вже засрались по саме німагу.

 

Якщо надоїло читати чудова кніпочка ігнор і читаєш лише вибране. А то надоїло читати але ж читає прям як про кактус і їжака чи кота.

 

НА рахунок ржу ти не забувай що ржуть коні. Ти головне не перестарайся.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, la20 сказал:

ТА щоб я тобі поставив мінус, ага зараз тримай карман ширше. ЙОго ще треба заслужити :)

Бля дорослі люди а за мінуси так трястись. Сядаєш вибираєш всі мої пости і мінусуєш якщо тебе так непокоїть ситуація. МОжеж підключити ще пару людей так швидше буде.

 

Зрозумій одне. Я не заперечую того факту що знайшли в Пороха офшор аж з трьома тонами баксів, але так як подали цю інфу нормальні журналісти так не роблять. Є офшор пиши про нього і гроші, а не припілтаєш все підрад аби підняти бучу. А зараз бачиш но вони перевірять. До цього треба було перевіряти а не коли вже засрались по саме німагу.

 

Якщо надоїло читати чудова кніпочка ігнор і читаєш лише вибране. А то надоїло читати але ж читає прям як про кактус і їжака чи кота.

Чукча не чітатєль, чукча пісатєль? Я десь писав, що мене ти мінусуєш? Якби трясся, то хоча б у відповідь мінусував. Так що за свою "репутацію" можеш не переживати.

Та мені пох на твого Пороха і його три штуки баксів. Я хочу на Борді читати розділ політика, а не особистий блог пороходрочера, в який він перетворився. Я хочу чути різні думки, різних людей. А ви як три (чотири) шакали, як тільки щось не збігається з вашою методичкою, то налітаєте на людину і не даєте писати, когось мінусами залякуєте (на кого діє), когось так затролюєте. Попустітся, останній раз прошу.

Не подобаються новини і наша журналістика? То зайди туди в коментарі і обсирай журналістів там, борець за правду. Вони тебе тут не читають. Заради чого пнешся? 

Я вас упоротих можу в ігнор добавити, так тут тільки вам і відписують, мені що усіх ігнорити?  Якщо хочете лизнути пороху, то краще попустіться, бо тільки гірше робите.  Я взагалі тут мало писав, тим більше про Порошенка, тим більше погано, а зберігав нейтралітет і заходив скоріше інших почитати, але ви так йому лизали, що дірку в дупі зализали навіть я уже став проти Пороха. Хлопці, пішла зворотня реакція, перестаралися, горшочек не вари. Я не знаю як до вас ще достукатися.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, nickel сказано:

Я не Рома, в методички і не вірю

 

1 хвилина тому, nickel сказано:

як тільки щось не збігається з вашою методичкою

га?

Да 3-4 людини налітає на скільки там на борді юзерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...