Перейти до змісту

Финансовая грамотность


alex1973

Финансовая грамотность  

30 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Женя, кагды я за фильмом приду, то ты пепельницо не кидай однако... ага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь
Фтопку теми про фінансові піраміди та "способи заробити не вкладаючи нічого" ..

А як щодо теми про "способи заробити ВКЛАДАЮЧИ щось". Думаю це міняє суть справи, фінансової грамотності нашому народу ще треба вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, тут смысл такой: кому еще заплатить денег в обмен на обещание заработать мильен...

кстати, Паниковский еще по дороге не попадался? со своим знаменитым "дай мильён" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да ти одразу будеш претендувати на ТРОН ... не буду...

я т знаєш тут не кічуся своїми достатками та фінансовим статусом чи тим паче соціальним...

Через скромність (свою чи достатків)?

Я також не кичусь своїми досягненями але для себе вважаю що на даному етапі

свого життя я досягнув того, що при стабільних доходах маю досить вільного часу

на освіту відпочинок і флейм з такими як ви. При чому мені всерівно чи Ви будете інвесторами

чи ні мої доходи зовсім з інших джерел, ніяк не піраміди.

але що в тебе дійсно класно получається - то людей смішити!!!

ти часом у цирку не підробляєш?

чи у тебе - як у приказці - "цирк згорів а к.... розбіглися... "..

Для таких висновків багато розуму нетреба. Але я радий що хоч

щось корисне для себе ти в фінансових питаннях знайшов - тобі смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, люди, які займаются інвестуванням - дуже дорожать своїм часом. І тому присвячують свій час саме ІНВЕСТУВАННЮ, ніж ВПАРЮВАННЮ юзерам інтернет-форумів своїх ідей і НАСАДЖУВАННЮ своєї присутності. Не знаю, який з топікстартера інвестор, якими цінними паперами він володіє, який його статус на фондових біржах та інвестиційних ринках. Але інвестор мав би займатися інвестиціями, а не топікоплодінням. Голосування, до речі, вимальовує картину: ця тема на луцькій борді практично НІКОМУ не цікава. І її реінкарнація в різних подобах може означати лише прагнення топікстартера будь-яким чином привернути до себе увагу. Не думаю, що це несе на меті щось інше, ніж прагнення заробити на інших. Мене, відверто кажучи, зайобує, коли хтось мені щось починає впарювати, і я часом не відмовляю собі в задоволенні послати на йух особливо настійливих агентів з видавництв на кшталт "Осе", "Махаон" і т.п. І особисто я починаю нервуватися з приводу настирливості топікстартера.

На даному етапі я тільки вчусь і пробую себе в ролі інвестора.

НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЗБИРАЮСЬ ВАМ ЩОСЬ ВПАРЮВАТИ!

ОБІЦЯЮ В МАЙБУТНЬОМУ НЕ СТВОРЮВАТИ РЕКЛАМНИХ ТОПІКІВ.

ТІЛЬКИ ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ.!!!!!!!!

ЦІКАВО ЩО Я ТОБІ ПРОБУВАВ ВПАРИТИ! І ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЛО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦІКАВО ЩО Я ТОБІ ПРОБУВАВ ВПАРИТИ! І ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЛО?

Стати фінансово грамотним. Виглядало настирливо.

ЗІ. Якщо ти тільки вчишся - то спочатку навчись. Бо, боюсь, серед нас всіх, фінансово неграмотних, один ти грамотний - і то, ще тільки вчишся. Я навіть боюся уявити, яка кампанія по фінансовій грамотності може охопити борду під егідою учня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пляць... Может забанить нах этого фин. магната???

А что не вписываюсь я в Ваше стадо? Не блею как все?

Не хожу на работу с утра до вечера.

Бесит?... :)

Не волнуйтесь, живите как все, работайте как все и ждите старость.

Это Ваш путь. Ни в коем случае не меняйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦІКАВО ЩО Я ТОБІ ПРОБУВАВ ВПАРИТИ! І ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЛО?

Стати фінансово грамотним. Виглядало настирливо.

ЗІ. Якщо ти тільки вчишся - то спочатку навчись. Бо, боюсь, серед нас всіх, фінансово неграмотних, один ти грамотний - і то, ще тільки вчишся. Я навіть боюся уявити, яка кампанія по фінансовій грамотності може охопити борду під егідою учня...

Together on the top!

Мені подобається така фраза.

Я не збираюсь бути вашим вчителем, ще й нашару.

Тим більше заробляти на Вас. Що на Вас заробиш? геморрой?

Я надіявся на те, що знайду однодумців або критиків, а отримав

флеймофлудів. Якщо з 13 тут тільки троє цікавляться фінансами

то ця тема дійсно не по адресу. Я Вас переоцінив.

P.S.

Зразу видно овечку яка шукає свого пастуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что не вписываюсь я в Ваше стадо? Не блею как все?

Не хожу на работу с утра до вечера.

Ну це вже пішли образи. Я не є "стадом", чи його складовою. І не "блею". І не ходжу на роботу, а займаюся підприємницькою діяльністю - причому успішною адвокатською практикою, і ніяких пастухів собі не шукаю. Як і багато хто з тут присутніх. А настанови на кшталт

Не волнуйтесь, живите как все, работайте как все и ждите старость.

Это Ваш путь. Ни в коем случае не меняйтесь.

мені може давати тільки той, хто добився чогось своїми силами, і значно більше від мене, а не "тільки вчиться".

Я за "бан". Тому що треба мати хоча б якусь повагу до інших учасників, навіть якщо в душі вважаєш їх стадом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повний ПНХ із вилученням аккаунта..

Хоча він ще й не раз тут зарегається і, схоже, йому приносить задоволення бісити учасників форума..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что не вписываюсь я в Ваше стадо? Не блею как все?

Не хожу на работу с утра до вечера.

Ну це вже пішли образи. Я не є "стадом", чи його складовою. І не "блею". І не ходжу на роботу, а займаюся підприємницькою діяльністю - причому успішною адвокатською практикою, і ніяких пастухів собі не шукаю. Як і багато хто з тут присутніх. А настанови на кшталт

Не волнуйтесь, живите как все, работайте как все и ждите старость.

Это Ваш путь. Ни в коем случае не меняйтесь.

мені може давати тільки той, хто добився чогось своїми силами, і значно більше від мене, а не "тільки вчиться".

Я за "бан". Тому що треба мати хоча б якусь повагу до інших учасників, навіть якщо в душі вважаєш їх стадом.

Стадом я вважаю лише тих, хто не має або не вміє відстояти власну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦІКАВО ЩО Я ТОБІ ПРОБУВАВ ВПАРИТИ! І ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЛО?

Стати фінансово грамотним. Виглядало настирливо.

ЗІ. Якщо ти тільки вчишся - то спочатку навчись. Бо, боюсь, серед нас всіх, фінансово неграмотних, один ти грамотний - і то, ще тільки вчишся. Я навіть боюся уявити, яка кампанія по фінансовій грамотності може охопити борду під егідою учня...

Хочу Вас запевнити, що в наш час ніхто не буде вас вчити безкоштовно (безкорисно)

Я за своє навчання плачу немалі кошти, а у Вас була можливість подивитись на мій досвід

безкоштовно і ще й обсудити його замість того щоб флудити.

Той з ким ми найбільш зіткнулись спочатку (Shura) майже єдиний проголосив свою думку чітко.

Всі інші тільки бубнять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема перенесена в флейм, а выясню кто ее поместил в Хумор, влеплю бан на неделю невзирая на лица :)Zheny@, получает первое предупреждение за провокационные наезды, оскорбления участников форума. если повторится - будет тоже бан на неделю. собеседника надо уважать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема перенесена в флейм, а выясню кто ее поместил в Хумор, влеплю бан на неделю невзирая на лица :)Zheny@, получает первое предупреждение за провокационные наезды, оскорбления участников форума. если повторится - будет тоже бан на неделю. собеседника надо уважать.

Я перепрошую - але не я перший почав.. Я нікого сблєючим стадом не обізвав.

покарання справедливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я что-то не заметил, чтобы alex1973 кого-то "обзывал блеющим стадом". трактовать его фразы можно по-разному, но до прямых оскорблений и мата он не опускался.

резюмируя, либо беседа вернется в цивилизованное русло, либо тема будет закрыта до следующего раза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема перенесена в флейм, а выясню кто ее поместил в Хумор, влеплю бан на неделю невзирая на лица :)Zheny@, получает первое предупреждение за провокационные наезды, оскорбления участников форума. если повторится - будет тоже бан на неделю. собеседника надо уважать.

Я перепрошую - але не я перший почав.. Я нікого сблєючим стадом не обізвав.

покарання справедливе.

Я не переходил на личности когда говорил о баранах.

Каждый сам определяет свое место.

А для изменения русла нашей "дискусии" предлагаю обсудить следующее:

Как реагировать на «заманчивые» предложения выгодно вложить деньги?

Каждый из нас хотел бы выгодно вложить небольшие деньги под большой процент доходности. Занимаясь повседневными делами и бытом, мы постоянно прислушиваемся и присматриваемся (а некоторые даже принюхиваются) к новым предложениям получить хороший доход и как можно раньше создать большой капитал. Нашу жизнь сопровождает состояние ожидания финансового чуда, которое изменит нашу жизнь к лучшему.

Можно констатировать факт того, что мы живем во взведенном состоянии, подобно спусковому крючку спускового механизма пистолета. Мы готовы «выстрелить» в мишень – чтобы получить добычу. Однако стоить задуматься над тем, а стоит ли стрелять в первую попавшуюся на глаза мишень? Ведь красиво нарисованная мишень, с обратной стороны зачастую оказывается обычной фанерой. Стоит ли тратить на нее патроны? Сколько у Вас этих патронов, сколько обойм, каков ваш навык стрельбы, какова дистанция, каков размер мишени? Кстати, Вы случайно не заняли деньги, что бы купить побольше этих патронов и выпустить их в белый свет, стреляя по юрким мишеням-призракам?

В переводе на язык инвестиционной и финансовой грамотности все вышеизложенное следует понимать так:

1. Не вкладывайте последние деньги.

2. Не вкладывайте заемные деньги.

3. Не вкладывайте чужие деньги.

4. Не вкладывайте под давлением.

5. Не вкладывайте, пользуясь одним лишь только мнением (не специалиста), тем более, если это - только Ваше мнение.

6. Не вкладываете деньги без личного финансового плана (ЛФП) – плана действий, регламентирующего величины и пропорции вкладов, их приоритетность и порядок, временную последовательность и т.п.

Что сказать другу, который Вас навестил с горящими глазами и «фантастическим» предложением срочно вложить «в дело» все, что есть и «еще бы занять»? Все подробно разузнайте, соберите у него копии документов, поблагодарите его за предложение и обратитесь к специалисту за консультацией. Пообещайте другу ответить в определенное время и, предпринимая действия, согласно своего ЛФП, соблюдайте вышеуказанные принципы инвестирования.

Желаю Вам быть разумными в деле создания финансовой защиты, финансового комфорта и финансового богатства!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при любих фінансових вкладах користуюсь лише однією власною думкою *Що я буду робити,коли мій вклад пропаде* З однієї сторони може вже й був би власником своєї фірми, а з іншої може в жеб і десь закопали б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при любих фінансових вкладах користуюсь лише однією власною думкою *Що я буду робити,коли мій вклад пропаде* З однієї сторони може вже й був би власником своєї фірми, а з іншої може в жеб і десь закопали б

Це перше правило!

Перед тим як увійти в ринок ти повинен чітко розуміти що можеш вратити і виставити для себе Stop-loss.

В любому випадку з таким принципом по світу з торбою не підеш.

А боїшся ти через відсутність знань.

P.S.

Ученье – свет,

а не ученье -

чуть свет и на работу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А боїшся ти через відсутність знань.

ну, во-первых, никаких ценных знаний и ты тут не высказал.

во-вторых, посты Shkoder-a я бы тебе не рекомендовал расценивать как поддержку

в-третих, таки было оскорбление тех, кто писал в ветку.

А что не вписываюсь я в Ваше стадо? Не блею как все?

меня, кстати, "студентом" тоже не называл?

Как реагировать на «заманчивые» предложения выгодно вложить деньги?

я обычно посылаю. точно так же делаю с теми, кто предлагает обсудить "как же сейчас плохо жить, и что надо сделать для улучшения"

тема хоть и во флейме, но рекомендую тебе быть поосторожнее с высказываниями.

кроме того, прошу (пока что) перестать утверждать, что те, кто с утра ходит на работу "работать на дядю" неучи или неудачники.

в обшем, флейм-не флейм, а до бана тебе недалеко осталось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.
Ученье – свет,
а не ученье -
чуть свет и на работу!

тобі явно не хочеться працювати я к інші - ти хочеш сидіти і щоб гроші самі лилися у твою кишеню. (банківський рахунок) - АЛЕ - як казав Премудрий Соломон - "Не завжди так буде"......

я більше не висловлюватимуся у цій темі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при любих фінансових вкладах користуюсь лише однією власною думкою *Що я буду робити,коли мій вклад пропаде*

при вкладе в банк работает схема "гарантирование вкладов". при превращении банка в пыль - сумма вклада вернется вкладчику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при любих фінансових вкладах користуюсь лише однією власною думкою *Що я буду робити,коли мій вклад пропаде*

при вкладе в банк работает схема "гарантирование вкладов". при превращении банка в пыль - сумма вклада вернется вкладчику.

Не забудь, что это верно при условии членства банка в Фонде защиты прав вкладчиков

и что сума которая подлежит возврату по закону не должна превышать 50000грн.

Все что сверху превратиться в пыль вместе с банком. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...