Перейти до змісту

Ура я водій


ariman

Рекомендовані повідомлення

нарешті сьогодні отримав права, ну і мороки було а саме головне грошей викинув..........тепер я в вашому клібі автомобілістів!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
всем хаватысь? :lol:

100%, бо "а саме головне грошей викинув" то не єсть гут, щось тут не чисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ariman, и что, уже и личный транспорт имеется или права на всякий случай были приобретены?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ariman, и что, уже и личный транспорт имеется или права на всякий случай были приобретены?

ні машина тільки батькова, а почав їздити на машині я з 12 років!!!в нас з групи не заплатило за екзамени 8 чоловік і ті 8 не здали!!!ось така то штука!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ага, ще на "одного доморощеного шумахера" на наших дорогах стало більше :angry:

"... права купил, автомобиль купил, а вот ездить - некупил...!" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ага, ще на "одного доморощеного шумахера" на наших дорогах стало більше :angry:

"... права купил, автомобиль купил, а вот ездить - некупил...!" :(

так як я їзджу дай Бог кожному, тут є хтось такий що сам в ДАІ здав екзамен?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас з групи не заплатило за екзамени 8 чоловік і ті 8 не здали!!!ось така то штука!!!!!!!!

вот вам и начало взяток на дорогах.

кроме того дуб-дерево заплатит и будет потом собирать трофеи на дорогах. хорошо если только столбики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ага, ще на "одного доморощеного шумахера" на наших дорогах стало більше :(

"... права купил, автомобиль купил, а вот ездить - некупил...!" :(

Вибачаюсь :angry: ....поки писав відповідь на топік, топікстартер раніше встиг все пояснити......просто вже дістали "доморощені шумахери" на дорогах :) .... надивляться фільмів, та в Need For Speed поганяють, і айда потім по місту вишивати :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас з групи не заплатило за екзамени 8 чоловік і ті 8 не здали!!!ось така то штука!!!!!!!!

вот вам и начало взяток на дорогах.

кроме того дуб-дерево заплатит и будет потом собирать трофеи на дорогах. хорошо если только столбики.

на наїжайте на людей які нормально їздять і знають правила!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на наїжайте на людей які нормально їздять і знають правила!!!!!!!!!!

я не про тебя, а про тех, кто заплатил и сдал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи екзамен здати в ДАІ недуже надіявся, але неплатив і здав з першого разу (правда з двома помилками) :angry:

ariman - вітаю! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи екзамен здати в ДАІ недуже надіявся, але неплатив і здав з першого разу (правда з двома помилками) :angry:

ariman - вітаю! :(

Хоч одна найшлась нормальна людина яка привітала!!!дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ага, ще на "одного доморощеного шумахера" на наших дорогах стало більше :angry:

"... права купил, автомобиль купил, а вот ездить - некупил...!" :(

так як я їзджу дай Бог кожному, тут є хтось такий що сам в ДАІ здав екзамен?????

Між іншим я коли здавав на права в 2004 році, то я ні в автошколі на Конякіна, ні в ДАІ нічого не платив. Але здав з першого разу і там і там.

Шкода, що зараз ситуація змінилася. :) Якщо це справді так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю! не обращай внимания на остальных... сами до недавно ездили как чайники а теперь "пургу" гонят. По немногу научишься... главное всегда держи дистанцию, следи за зеркалами заднего вида и езди как заяц... и всё будет ок! И скорость поменьше... Удачи тебе. Знай что водительский талант нельзя выучить или приобрести, он даётся при рождении. Время покажет какой Ты водитель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знай что водительский талант нельзя выучить или приобрести, он даётся при рождении

ты, разумеется, считаешь себя водителем с Талантом :huh:

ariman, не слушай подобные глупости. хорошо водить машину может научиться любой нормальный человек, чего и желаю :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж у 2004 році здавав, 6 квітня здається. Також нічого не платив, ні на Конякіна, ні в ДАІ. Сдав сам - 1 помилка була.

З группи не платило 3 людини і 2 здало (я в тому числі).

Але ще запам"ятався момент при здачі вже на Рівненськії у ДАІ в машину сіло 4 людини ну і інструктор. Я, двоє хлопаків які не ходили на заняття, але вже їздять за кермом давно і ще один "шумі" який не вчився так ще і їздити не вміє (Платили всі крім мене:huh: ). Кожен проїхав метрів по 300-500... але коли за руль сів "шумі". Я ще так не лякався - ну, це просто не передати словами.. Мавпа з гранатою - це ще просто геніальне створіння... Ми глохли при рушанні разів з 8 тільки.

Але в кінці кінців - всі хто був допущенний до водіння отримав права. Ми троє з группи хто бачив цього "кадра" у справі не знали чи то сміятись чи то плакати.

А взагалі то вітаю.... і права мочити треба. ще й як! :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я ще вчився в ДОСААФі і нас спочатку вчили їздити на тренажерах (руль, педалі, коробка, зеркала), щоб створити образ машини. Так от "їздили" ми довго а в кінці був екзамен. В екзменатора на столі пульт, який підєднаний до всі ричагів в "машині" і показує чи я правильно виконую всі операці (завести авто, передача, поворот, зняти з ручніка і т д.). Так от, мені поставили "4" ( по 5 бальні системі) лише за те, що я при "рушанні з місця" на подивився в "зеркало". Ніколи не забуду цього! Досвід на все життя!

Бажаю тобі вчитись за кермом на помилках інших а самому бути обрежним!

Памятай про правило ДДД на дорозі, дуже допомагає і нерви береже ;)

Щиро вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто вже дістали "доморощені шумахери" на дорогах :) .... надивляться фільмів, та в Need For Speed поганяють, і айда потім по місту вишивати :)

а ви помічали? - за моїми власними спостереженнями - найбільше таких серед ланосів/сенсів, крутих дзєвяностадзєвятих, майже половина авео і ще перці на старих лахах на зразок бмв 520, 524td (не в образу культурним водіям всіх названих марок)

ну просто пре цих "водіїв", як їм би ще трубу в одне місце вставити і в вікно, дим би йшов :)

стане та дитина на світлофорі, і вже - весь буквально комок нервів, ща він буде всіх рвать в кікос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті сьогодні отримав права, ну і мороки було а саме головне грошей викинув..........тепер я в вашому клібі автомобілістів!!!!!!!!!!!!!

привіт. а де вчився? може мені порадиш? чи ти не ходив на курси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ага, ще на "одного доморощеного шумахера" на наших дорогах стало більше :)

"... права купил, автомобиль купил, а вот ездить - некупил...!" :(

так як я їзджу дай Бог кожному, тут є хтось такий що сам в ДАІ здав екзамен?????

ссылки emule, торрент трекеры, torrent, скачать музыку, фильмы через emule, ed2k

От я сам здав (два тижні назад) з першого разу нічого нікому не плативши... вчився на Конякіна, в спілці автомобілістів. Бабла на навчання вклав не мало - 2300 Володимерів Великих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті сьогодні отримав права, ну і мороки було а саме головне грошей викинув..........тепер я в вашому клібі автомобілістів!!!!!!!!!!!!!

привіт. а де вчився? може мені порадиш? чи ти не ходив на курси?

Вчився на конякіна 2,5 місяці. Заплатив не мало за саме навчання 1450, зара напевно вже більше, а ше скільки грошей пішло на все остальне!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто від себе вітаю, але як сказав би мій товариш (відразу вибачаюсь, нічого осбистого):

Ще одним придурком на одній дорозі стало більше.

так як я їзджу дай Бог кожному, тут є хтось такий що сам в ДАІ здав екзамен?????

Є. Перед тобою власною персоною. Здавав в 2004 році, ні в автошколі на Конякіна, ні в ДАІ нічого не платив. Правда в ДАІ і було 2 помилки...

А от мій друг здава нещодавно, то в нього без бабла не обійшлося. Правда так як він здавав, то впевнений що можна було здати і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ага, ще на "одного доморощеного шумахера" на наших дорогах стало більше :lopata:

"... права купил, автомобиль купил, а вот ездить - некупил...!" :)

так як я їзджу дай Бог кожному, тут є хтось такий що сам в ДАІ здав екзамен?????

Здавав трішки більше як пів роки тому.

Самі здавало двоє (і я один з них) і вся група здала. повністю.

Так що не нада говорити тіпа самому нереал :-)

Кстаті у мене було 0 помилок

ЗІ тока ненада писати шо я ботан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що не нада говорити тіпа самому нереал :-)

Немає нічого нереального, потрібно просто захотіти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...