Перейти до змісту

Ура я водій


ariman

Рекомендовані повідомлення

Народ,я вчився в 1989р. в ДОСААФ,так нам,щоб пройти на екзамен в ДАІ,потрібно було здати 3(!) внутрішні екзамени(в т.ч.техобслуговування авто) і при цьому не нижче 4.Наприклад,по екзаменаційних картках зі 100 питань допускалось тільки 2 помилки,далі-перездача.До речі,я отримав значок "Отличник ДОСААФ".ТОДІ ДІЙСНО ВЧИЛИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Самому можна здати, я сам здавай і здав без помилок, хоча я не розумію одного я спеціально зробив одну помилку і мені показало що в мене 0 помилок, як таке може бути, цікаво!?! А щодо дороги та наших "шумахерів" в нас їх багато, я сам даже трохи такий (ну закалка така є!!!) то я Вам скажу, що який би там професіонал не був "на словах" всеодно закони фізики ніхто не міняв, отже опит приходить тільки з роками коли сексуальне життя закінчується (хі-хі, воно так і є...) Я получив права півроку тому, а навчився їздити з 10 років (сам не вірю цьому, коли дивлюся на дитину з таким віком), в мене вже бувало всяке, і небезпечні моменти, і різні ситуації, даже одного разу я виїжав з гаража, повертав наліво і не побачив машину справа і ця машина чуть не врізалась в мою (Skoda Superb 1.8 turbo) кілька міліметрів осталось, я газ в полік і єлі втік від неї, це мабуть мені Бог допоміг, він попереджав мене декілька разів; в городі я вже їхав 170 км/год, беху пятьорку доганяв і не догнав, правда вночі це було, я на трасі з такою швидкістю не їздив (макс 160...)і я тільше шено осознав що таке швидкість...Вам раджу головне бути дуже уважним та пильним, потім треба бути дуже поворотким ніколи не панікувати і розраховувати майбутні можливі ситуації, звісно ще треба до того всього бути хорошим матиматиком...Такий дар не кожна людина може мати, треба просто бажання мати, в мене це все від батька передалось, він настоящий професіонал (йому 44 роки) як я нестарався ніколи не можу поїхати так я мій батько (так файно), в мене ніколи так не получається...Отож набирайтеся опиту і насолоджуйтеся життям, удачі Вам!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зараз як раз ходжу на ПДР (фініш в лютому) на Конякіна. Офіційно 1500 грн. + 70 л бензиму, + мед доівідка (140 грн), + взядка в ДАЇ. Разом в 2000 грн не вкладаюсь,за категорію В....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!

Я вчився їздити з 13 років.

В 2005-ому здавав все сам, без жодних помилок і нічого неплатив. Правда я і непам"ятаю щоб з групи хтось давав на лапу, хоча можливо ті що з першого разу нездали. Але точно незнаю.

Ні гвоздя ні жезла! Удачі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самому можна здати, я сам здавай і здав без помилок, хоча я не розумію одного я спеціально зробив одну помилку і мені показало що в мене 0 помилок, як таке може бути, цікаво!?! А щодо дороги та наших "шумахерів" в нас їх багато, я сам даже трохи такий (ну закалка така є!!!) то я Вам скажу, що який би там професіонал не був "на словах" всеодно закони фізики ніхто не міняв, отже опит приходить тільки з роками коли сексуальне життя закінчується (хі-хі, воно так і є...) Я получив права півроку тому, а навчився їздити з 10 років (сам не вірю цьому, коли дивлюся на дитину з таким віком), в мене вже бувало всяке, і небезпечні моменти, і різні ситуації, даже одного разу я виїжав з гаража, повертав наліво і не побачив машину справа і ця машина чуть не врізалась в мою (Skoda Superb 1.8 turbo) кілька міліметрів осталось, я газ в полік і єлі втік від неї, це мабуть мені Бог допоміг, він попереджав мене декілька разів; в городі я вже їхав 170 км/год, беху пятьорку доганяв і не догнав, правда вночі це було, я на трасі з такою швидкістю не їздив (макс 160...)і я тільше шено осознав що таке швидкість...Вам раджу головне бути дуже уважним та пильним, потім треба бути дуже поворотким ніколи не панікувати і розраховувати майбутні можливі ситуації, звісно ще треба до того всього бути хорошим матиматиком...Такий дар не кожна людина може мати, треба просто бажання мати, в мене це все від батька передалось, він настоящий професіонал (йому 44 роки) як я нестарався ніколи не можу поїхати так я мій батько (так файно), в мене ніколи так не получається...Отож набирайтеся опиту і насолоджуйтеся життям, удачі Вам!!!

Под столом... рыдаю!

В 2001 году учился на права категории "В" в приватной школе "Пилот". Тогда еще была в ДОСААФе.

Взяток не давал. Сдал все на 5 с первого разу. Общая потраченая сумма около 600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую свій час здачі. Їздити почав років з 6, спочатку в батька на руках, а коли зміг дістати до педалей, то сам. А за те щоб проїхатись, мив машину. Але саме основне те, що до дня отримання прав ні разу не виїхав сам на дорогу, батько не дозволяв. І, хоч мав можливість не вчитись в автошколі, а здати екстерном, з волі батька змушений був вчитись. І вже в той час на здачу в ДАІ скидалися грошима, а це 94 рік був. І трапилась така штука. Не всі були згідні з тим, щоб здавати гроші. Хтось з групи повідомив у відповідні органи що взятки беруть. Ото здача була, ніколи не забуду. Викладачі готові були порвати кожного. Правила здав швидко. І тільки за те, що сусід що сидів по заду попросив підказати, вигнали з екзамену і його і мене. Добре, що всі питання були готові, а то... Правда здав без єдиної помилки.

А водіння не здав, хоч їздив найкраще в групі. При навчанні інструктор після першого водіння сказав, що мені не потрібно приходити на водіння. Тільки перед екзаменом один раз проїхався, і все. А не здав тому, що паском безпеки не привязався. Я ніколи ним не привязувався, і там забув. Як інструктор не просив даїшника, ні як. Прийшлось здавати повторно. Тоді пів групи не здало навіть правила. А права отримало пару чоловік. Ось так. А ви дивуєтесь сьогодні.

А новоспеченого водія вітаю! Бажаю підвищення майстерності у водійській справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...