Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

20.jpg

Москва. Сьогодні. Ураз-Байрам.

Більтше - ТУТ

єсі шо, ми допоможемо їм зробити москальщину другою батьківщиною )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надіюсь що хоча б їхні діти і онуки, які вважатимуть Москву своєю батьківщиною, по аналогії з Донбасськими місцевими сепаратистами, влаштують свою Московскую Народную Республику. Місцеві китайці, такжики, в'єтнамці допоможуть. А хулє Москві годувати всю Росію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москва. Сьогодні. Ураз-Байрам.

Більтше - ТУТ

не знаю, не цікавився, як з цим святом було в минулі роки, але якщо це вперше так массово й відкрито, то це імхо дозволено лише для того, щоб показати москальскому народу взагалі й московському в часності, всю загрозу інтеграції мусульманського населення, для подальших репресій й виселення мусульман. Бо навіть для мене це викликало неабиякий подив, представляю, в якому шоці москалі від такої картини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єсі шо, ми допоможемо їм зробити москальщину другою батьківщиною )

Але далі Соленська та Брянська з Воронежем - нє пущать!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москва. Сьогодні. Ураз-Байрам.

Більтше - ТУТ

не знаю, не цікавився, як з цим святом було в минулі роки, але якщо це вперше так массово й відкрито, то це імхо дозволено лише для того, щоб показати москальскому народу взагалі й московському в часності, всю загрозу інтеграції мусульманського населення, для подальших репресій й виселення мусульман. Бо навіть для мене це викликало неабиякий подив, представляю, в якому шоці москалі від такої картини

ПО орининальной ссылке есть линк на 2011 год под фотографиями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20.jpg

Москва. Сьогодні. Ураз-Байрам.

Більтше - ТУТ

Volyniaka, тема "Росія - страна дураков"... вибач, але я не зрозумів, ти своїм постом хтів сказати, що оце "дураки" зібралися?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москва. Сьогодні. Ураз-Байрам.

Більтше - ТУТ

Volyniaka, тема "Росія - страна дураков"... вибач, але я не зрозумів, ти своїм постом хтів сказати, що оце "дураки" зібралися?

Взагалі то ні, тим паче не хотів образити нічиїх релігійних почуттів.

Просто не захтів створювати нову тему, скористався цією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жириновский любит баню с молоденькими мальчиками

ba9cc19528dfdcd1348fe.jpg

Фото с сайта dusia.telekritika.ua

Июль 28, 2014 | Политика

«Россия 24» без стеснения показала, как Жириновский щупает мальчиков в бане.

Я думала, после распятого мальчика в Славянске и полного Боинга несвежих трупов российское телевидение меня уже ничем не удивит, ан нет. Канал «Россия 24» показал бессмысленный и беспощадный сюжет о том, как лидер ЛДПР Владимир Жириновский резвится с мальчиками в бане. Собственно, даже назвать это сюжетом сложно - скорее хоум-видео, но снятое профессиональной камерой.

«Жириновский проинспектировал бани в Москве» - так называется занятнейшее видео «России 24». Понять, в чем суть инспекции, сложно, ибо журналисты в основном молчат. Возможно, созерцание плещущегося в бассейне Владимира Вольфовича отобрало у них дар речи, или же они боялись, что может стошнить. Я, например, с трудом вынесла кадры, где Жириновский проверяет горло несчастным мальчикам. Глубину измерял, что ли? А фраза «Открой пасть. Челюсть хорошая, почти леопард», - на пару минут выбила меня из строя.

И эти люди что-то нам рассказывают о духовных скрепах, Кончите Вурст и «Гейропе»...

Дуся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>"Чуркін не вважає мародерами людей, які розграбували речі жертв катастрофи Боїнга"

"Бойовиків "ДНР", які забезпечували охорону місця аварії рейсу MH17, а також місцевих жителів не можна називати мародерами."

Про це заявив на прес-конференції постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін, пише Gordonua.

"Чому це робиться? Чому збирають місцеві жителі щось? Тому що це падає їм на голову буквально", - заявив Чуркін.

"Ми маємо справу з трагічною ситуацією, не будемо ж її посилювати, використовуючи такого роду лексикон, як "мародери". Не могли б ви навести мені хоча б один приклад мародерства на місці трагедії? Я б сказав, що це - непрофесіоналізм як журналістів, так і політиків використовувати такого роду слова", - сказав російський представник в ООН.

За даними РНБО, бойовики збирали з тіл загиблих в авіакатастрофі особисті цінні речі, а також кредитні картки.

Раніше Чуркін назвав "конфузом" те, що бойовики збили малайзійський літак.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пациент: #Лавров С.В.

Диагноз: Тяжёлая форма мании преследования, маниакально-депрессивный психоз

BtsELKxIAAAnyDx.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цих двох викормишів совіцької школи дипломатії потрібно в музеї динозаврів демонструвати. Бажано в клітці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брат Алёши Ступина читает стихотворение Алексея Плещеева

Рисунки Алёши Ступина: https://vk.com/alesha.stupin

А тут - работы вундеркинда:

Звичайно, над дітьми стібтися негарно, і таких всюди вистачає, не тільки в Росії, але... Після першого мата я очікувала конкретну "аплєуху" від мами (чи сестри, чи хто там... але старша нього - це точно), а тут! :_09: НІЧОГО! наче це "в парядкє вєщєй"! Що ж нього виросте?! можна навіть не гадати...

І це відео розкриває рівень культури не тільки "героя", а й його оточення!

Змінено користувачем silfida
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і мене здмвувало, що після першого мата нуль реакції мами/сестри

а щодо малюнків, то не віриться мені що дитина в такому віці може осмислити подібні речі та ще й так сатирично висміяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брат Алёши Ступина читает стихотворение Алексея Плещеева

Рисунки Алёши Ступина: https://vk.com/alesha.stupin

А тут - работы вундеркинда:

Звичайно, над дітьми стібтися негарно, і таких всюди вистачає, не тільки в Росії, але... Після першого мата я очікувала конкретну "аплєуху" від мами (чи сестри, чи хто там... але старша нього - це точно), а тут! :_09: НІЧОГО! наче це "в парядкє вєщєй"! Що ж нього виросте?! можна навіть не гадати...

І це відео розкриває рівень культури не тільки "героя", а й його оточення!

я це викладав в Прикольні Сцилко, бо там ніпоняткі, чи насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пациент: #Лавров С.В.

Диагноз: Тяжёлая форма мании преследования, маниакально-депрессивный психоз

BtsELKxIAAAnyDx.jpg

Лавров возмущен отказом Украины от гуманитарной помощи из РФ для Донбасса

Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2014/242383/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лавров возмущен отказом Украины от гуманитарной помощи из РФ для Донбасса

Источник: Новости Facenews - http://www.facenews....ws/2014/242383/

Гуманітарна допомога від рашкі для Донбаса?))))) Перекрили кисень ваті, не дали чергову партію зброї і сепараторів "підкинути :_02: "

Нехай готують рефрежератори, наші хлопці їм 200-ті підкинуть також бескоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актёр Владимир Гостюхин: На Украине - диктатура американофашистов

29.07.2014 10:59

1-123.jpgВладимир Гостюхин в Светлогорске. Фото А. Выползова.

Известный российский актёр, народный артист Белоруссии Владимир Гостюхин, прибывший в Калининградскую область на кинофестиваль "Балтийские дебюты", эмоционально высказался о причинах гражданской войны на Украине.

Отвечая на вопрос корреспондента ИА REGNUM о том, что бы актёр сегодня сказал соседям-украинцам, Гостюхин заявил: "Я бы им сказал - возьмитесь за голову. Придите в себя! Придите в себя! У вас крыша поехала".

"К сожалению, это всё устроили даже не бандеровцы, - считает актёр. - Бандеровцев использует Америка. Я её называю гнездом сатаны. Они когда-то говорили, что Советский Союз империя зла. Да нет, Америка - это логово зла. Всё самое худшее идёт оттуда! А Россия приходит в себя".

"Сегодня я радуюсь тому, что происходит на моей Родине - в России, - продолжил народный артист. - Скажу абсолютно без пафоса: у меня вот тут - в сердце - любовь к Родине, любовь к земле, на которой я родился (Владимир Гостюхин родился в 1946 году в Свердловске, с 1982 года является актёром Минского театра-студии киноактёра. - ИА REGNUM). - Люди начинают приходить в себя от этой загипнотизированности Западом и Америкой. Возьмите Крым. Народ провёл референдум и решил, как ему жить. Эта самая высокая демократия в мире!"

"А на Украине - диктатура фашистов! - заявил собеседник ИА REGNUM. - Диктатура американофашистов! У власти - ублюдки, марионетки-преступники, которых поставил преступный американский режим. Никакой там демократии нет".

Владимир Гостюхин уточнил, что в настоящее время на Украине, в Харькове, живет его сестра. "У меня сердце рвётся, - сказал артист. - Мне больше в этой ситуации жалко народ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, а ще забув про бандерлогів-людожерів, ущімлення російськомовних та каральні операції нацгвардії.

Мізкопромивочна машина в дії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...