Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Не усі напевно зрозуміють, і частина ліпитимуть мінуси, але цю новину можна і тему про війну подавати. Насправді, саме сукупність таких більших чи менших неприємностей від санкцій може підштовхнути кремль до поступок в питаннях агресій і захоплення чужих територій.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Генеральный директор Российского антидопингового агентства (РУСАДА) Юрий Ганус подтвердил, что данные Московской антидопинговой лаборатории были изменены перед передачей экспертам Международного антидопингового агентства (WADA). Он заявил об этом на конференции в Колорадо, сообщает The New York Times.
Ганус считает, что данные Московской лаборатории были подделаны для того, чтобы защитить репутацию известных российских спортсменов, которые сейчас работают в органах власти или являются высокопоставленными спортивными чиновниками. По словам гендиректора РУСАДА, речь идет о тысячах изменений в данных допинг-проб атлетов из России.
Кроме того, Ганус отметил, что возможностью изменить данные Московской лаборатории могли обладать только лица, близкие к российским властям..."

https://sportrbc.ru/news/5da5bdba9a7947bb4eb5c9e8?ruid=NaN

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.10.2019 в 22:49, Skorpio76 сказал:

Не усі напевно зрозуміють, і частина ліпитимуть мінуси, але цю новину можна і тему про війну подавати. Насправді, саме сукупність таких більших чи менших неприємностей від санкцій може підштовхнути кремль до поступок в питаннях агресій і захоплення чужих територій.

это было в 2012 году

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

это было в 2012 году

не псуйте перемогу порохобобікам 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

не псуйте перемогу порохобобікам 

А в чому саме йулєбоби побачили перемогу?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А в чому саме йулєбоби побачили перемогу?

питай у них безпосередньо, але добре що відгукнувся на порохобобіка :)

Змінено користувачем alexvvv
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю коменти  і відразу видно ОСНОВНУ проблему українців чи людей які живуть на території України- це відсутність ЄДНОСТІ.Навіть патріоти ,які люблять країну не можуть порузумітися.То Білецькій одним патріот другим аваковська шавка, то формули всі по різному сприймають, та багато іншого.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, alexvvv сказано:

питай у них безпосередньо, але добре що відгукнувся на порохобобіка :)

Як я міг не відгукнутися, якщо я цю перемогу приніс на форум?

Але добре, що ти відгукнувся на йулєбобу.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@san4ez1 на форумі лише 2,5 порохобобіка, проти всього загалу, що перебуває в єдності і гармонії :) То, що чути їхнє скавучання найбільше згоден, але після поразки пороха їм довелося очолити зраду. 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, san4ez1 сказал:

От читаю коменти  і відразу видно ОСНОВНУ проблему українців чи людей які живуть на території України- це відсутність ЄДНОСТІ.Навіть патріоти ,які люблять країну не можуть порузумітися.То Білецькій одним патріот другим аваковська шавка, то формули всі по різному сприймають, та багато іншого.

Те що відбувається зараз на Борді існувало вже не одне десятиліття, між сходом і заходом, просто ми не помічали, так як рідко перетиналися. З приходом Зеленського це помінялося, бо стали навіть ми західняки між собою сратися, але й на сході та сама фігня. Зе переміг в усіх областях, крім Львівської, хоча й там немало набрав. Тому зараз немає такого поділу на схід і захід як раніше, коли президенти мінялися, то східні, то західні. Зараз противники і прихильники  живуть в одному місті, щодня перетинаються. В Політиці один срач, інші теми мертві, про перемогу Усика один пост з лінком на бій. Навіть як і захочеш не про політику поговорити, то немає з ким, всі в Політиці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, alexvvv сказано:

@san4ez1 на форумі лише 2,5 порохобобіка, проти всього загалу, що перебуває в єдності і гармонії :) То, що чути їхнє скавучання найбільше згоден, але після поразки пороха їм довелося очолити зраду. 

Я і сам напевно порохобот, бо зелений мені не подобається і я йому не вірю...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Те що відбувається зараз на Борді існувало вже не одне десятиліття, між сходом і заходом, просто ми не помічали, так як рідко перетиналися. З приходом Зеленського це помінялося, бо стали навіть ми західняки між собою сратися, але й на сході та сама фігня. Зе переміг в усіх областях, крім Львівської, хоча й там немало набрав. Тому зараз немає такого поділу на схід і захід як раніше, коли президенти мінялися, то східні, то західні. Зараз противники і прихильники  живуть в одному місті, щодня перетинаються. В Політиці один срач, інші теми мертві, про перемогу Усика один пост з лінком на бій. Навіть як і захочеш не про політику поговорити, то немає з ким, всі в Політиці.

Зате Гвоздик про війНУ уКРАЇНИ І РАШКИ НІЧОГО НЕ ЧУВ((ЙОГО СЛОВА).https://www.unian.ua/sport/boxing/10720935-ya-zhivu-v-kaliforniji-bokser-gvozdik-nichogo-ne-znaye-pro-viynu-mizh-rosiyeyu-ta-ukrajinoyu.html

Змінено користувачем san4ez1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, san4ez1 сказано:

Я і сам напевно порохобот, бо зелений мені не подобається і я йому не вірю...

для цього не треба бути порохоботом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

З приходом Зеленського це помінялося, бо стали навіть ми західняки між собою сратися, але й на сході та сама фігня.

А хіба не з приходом Порошенка це почалося?

7 хвилин тому, nickel сказано:

Тому зараз немає такого поділу на схід і захід як раніше, коли президенти мінялися, то східні, то західні. Зараз противники і прихильники  живуть в одному місті, щодня перетинаються.

І це нормально, як на мене.

8 хвилин тому, nickel сказано:

В Політиці один срач, інші теми мертві, про перемогу Усика один пост з лінком на бій. Навіть як і захочеш не про політику поговорити, то немає з ким, всі в Політиці.

А я взагалі на борду заходжу лише в політиці посратись, всі інші розділи мене мало цікавлять.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

для цього не треба бути порохоботом :)

Звичайно ж! Можна бути ще і йулєбобом.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

А хіба не з приходом Порошенка це почалося?

Не так явно, не так агресивно. Петя не тянув нас в тайожний союз, тому, серед західняків, навіть противникам Петі не так підгорало. І срачики були не такі агресивні, в основному зводилися, що щось робить, але треба швидше, більше, активніше. На сході інші срачики в тирнетах були.

Только что, Віталій СК сказал:

І це нормально, як на мене.

+

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, san4ez1 сказал:

Зате Гвоздик про війНУ уКРАЇНИ І РАШКИ НІЧОГО НЕ ЧУВ((ЙОГО СЛОВА).https://www.unian.ua/sport/boxing/10720935-ya-zhivu-v-kaliforniji-bokser-gvozdik-nichogo-ne-znaye-pro-viynu-mizh-rosiyeyu-ta-ukrajinoyu.html

Він профі-боксер, профі нічого іншого крім своєї профі і не цікавить. Я навіть з місцевими і не профі спортсменами не можу спілкуватися, в них лише одна мова, дуже вузький кругозір. Не дарма ж з них стібуться, що тупі. Він постійно живе в Канаді і уявлення про те, що відбувається в Україні, приблизно як в діаспори, тобто лише з медіа знає, що відбувається в Україні. Я б таким людям взагалі питання про політику не задавав, хоче сам щось сказати, хай каже, але нащо тролити як Усика - чий Крим??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, nickel сказано:

Він профі-боксер, профі нічого іншого крім своєї профі і не цікавить.

Клички підтримували майдан (навіть перший), ватна та інфантильна позиція в політиці не може бути виправдана професією 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, alexvvv сказал:

Клички підтримували майдан (навіть перший), ватна та інфантильна позиція в політиці не може бути виправдана професією 

Не заганяйся, проста людина (не політик) взагалі може не цікавитися політикою. Немає такого в неї обов'язку. Повариха не повинна розбиратися в сортах гавна, а спортсмен від кухарки не сильно відрізняється. А якщо ще й живе в Канаді, то йому взагалі пофіг що тут, він не для цього вибирався з болота, щоб потім активно ним цікавитися. А Кличко ще до Майдану в політику пішов, тому й не дивина, що участь в Майдані приймав.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, nickel сказано:

Він профі-боксер, профі нічого іншого крім своєї профі і не цікавить. Я навіть з місцевими і не профі спортсменами не можу спілкуватися, в них лише одна мова, дуже вузький кругозір. Не дарма ж з них стібуться, що тупі. Він постійно живе в Канаді і уявлення про те, що відбувається в Україні, приблизно як в діаспори, тобто лише з медіа знає, що відбувається в Україні. Я б таким людям взагалі питання про політику не задавав, хоче сам щось сказати, хай каже, але нащо тролити як Усика - чий Крим??

Каліфорнія явно не Канада

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

хай каже, але нащо тролити як Усика - чий Крим??

Ну бо більше схоже на зраду коли людина юлить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, san4ez1 сказал:

Каліфорнія явно не Канада

Переплутав, в статті ще Бетербієва цитували, який в Канаді живе. Але суть не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Не заганяйся, проста людина (не політик) взагалі може не цікавитися політикою. Немає такого в неї обов'язку. Повариха не повинна розбиратися в сортах гавна, а спортсмен від кухарки не сильно відрізняється. А якщо ще й живе в Канаді, то йому взагалі пофіг що тут, він не для цього вибирався з болота, щоб потім активно ним цікавитися. А Кличко ще до Майдану в політику пішов, тому й не дивина, що участь в Майдані приймав.

Тут професія нідочого - ми воюємо з росією, наші хлопці помирають від їхніх снарядів і куль, яка нахєр ще може позиція в УКРЇНСЬКОГО спортсмена?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...