Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

До фото про сталина:

 

3 часа ночи. Звонок в дверь.
- Это квартира Ивановых?
- Да, а в чём дело?

- Вы мечтали о возвращении Сталина?
- Да.
- С вещами на выход.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнюєм акцію в Україні (не ту, де піротехнікою вночі кидалися) під посольством рашкостану, де люди в основному кричали "Свободу Надії Савченко!" і "Москаль, геть з України", з диким шабашем під посольством України в Москві... Основні гасла - "Киев -  русский город" Вон из нашего города!" і "Помним одессу, помним Донбасс!" (де самі ж і створили все..). І якщо в нас там зібралося людей не так і багато, то в Москві - натовп, який дуже нагадав проросійські мітинги на Донбасі в 2014... В Харкові теж таке зробити хотіли, але отримали по писку, і якось воно затихло. Путлер готує громадську думку до захоплення України?

А по Савченко реально жодних активних дій від влади не помітно. Крім обіцянок Порошенка "подвоїти зусилля". Бо так звані "акції на підтримку", які проводять нардепи в Києві і Львові, результату не дадуть, хіба додатково привернуть увагу преси. Більше того, "мегаактивні"! дії на зразок того нічного закидання машин біля російського посольства петардами, тільки шкодять. Діяти повинна саме влада! От чого ще рік тому не заарештували рос. посла, не вліпили йому за шпигунство пожиттєве, а от тоді можна було б і заявити - міняєм на ВСІХ політв'язнів, яких ви тримаєте... Ну не думаю, що на нього немає ніяких доказів, щось та й є. Але наші старанно дотримуються дипломатичної недоторканості, зате Росія може і нардепів наших по тюрмам тримати.  Ну, то як приклад, бо реально всі дії, які нібито робляться - лише на словах. А то Порошенко при підписанні ще перших Мінських угод обіцяв, що ледь не одним з пунктів є звільнення Савченко, а віз і нині там... Ну і США з ЄС могли б дієвіше якось допомогти, а не просто "вимагати негайного звільнення" - то  х..лу до одного місця - воно розуміє лише силу - от відключили б їм SWIFT на пару днів, чи повністю перекриил повітряний простір, з попередженням, якщо не прислухаєтесь, це продовжиться перманентно...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

От чого ще рік тому не заарештували рос. посла, не вліпили йому за шпигунство пожиттєве,

 

ти ще дурніший ніж я думав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумник, що тут скажеш... На особистості переходим, ну ок... Як мінімум дообряче так слідкувати за його (посла) і його підлеглих і всіх пов'язаних з ним людей діяльністю пора почати було ще з самого Майдану. І при перших ознаках чогось неналежного - див. мій пост. Хто не зрозумів, я аж ніяк не мав на увазі "ні за що взяти і посадити "по безпрєдєлу", як кацапи, їм назло, як помсту, і хай весь світ гуде, нам по барабану", я мав на увазі саме те, що там Є за що на 200%. Та що там, в нас деякі відверті, відкриті сепаратисти і прихильники "кримнаша" спокійно живуть і ледь не в парламенті сидять... Чого тільки вартий персонаж, котрого в Луцьку з гранатою впіймали (ну, він рибка дрібна, і його таки посадили і аж на 14, здається, років, але таких сепаратюг, не рахуючи тих, котрі ворочають мільйонами і "недосяжні" для суду, є не 2 і не 100)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, AgentSmith13 сказано:

А по Савченко реально жодних активних дій від влади не помітно. Крім обіцянок Порошенка "подвоїти зусилля". Бо так звані "акції на підтримку", які проводять нардепи в Києві і Львові, результату не дадуть, хіба додатково привернуть увагу преси. Більше того, "мегаактивні"! дії на зразок того нічного закидання машин біля російського посольства петардами, тільки шкодять. Діяти повинна саме влада! От чого ще рік тому не заарештували рос. посла, не вліпили йому за шпигунство пожиттєве, а от тоді можна було б і заявити - міняєм на ВСІХ політв'язнів, яких ви тримаєте... Ну не думаю, що на нього немає ніяких доказів, щось та й є. Але наші старанно дотримуються дипломатичної недоторканості, зате Росія може і нардепів наших по тюрмам тримати.  Ну, то як приклад, бо реально всі дії, які нібито робляться - лише на словах. А то Порошенко при підписанні ще перших Мінських угод обіцяв, що ледь не одним з пунктів є звільнення Савченко, а віз і нині там... Ну і США з ЄС могли б дієвіше якось допомогти, а не просто "вимагати негайного звільнення" - то  х..лу до одного місця - воно розуміє лише силу - от відключили б їм SWIFT на пару днів, чи повністю перекриил повітряний простір, з попередженням, якщо не прислухаєтесь, це продовжиться перманентно...

Нагадайно яка полічтина сила і її лідер, класна баба, падругєла пуйла (не один танк не має покинути чи виїхати з ангару ага)кричала що знає як звільнити Савченко і на тому то і пройшла у ВРУ. А хулє вона падла покричала і забула, а зараз розказує про владу (доречі вона курва теж влада). а я пам'ятаю як вона казала що в неї є чіткий план по звільненню Наді і що пшик. А що вона зараз робить? Не хоче зібрати своїх вдупутатів і поїхати в Донецьк (той що в московії) провести мітинг? І взагалі її пуйло любить після гарної ціни на де що. хай вона запропонує іксчендж Наді на себе і це був би реальний план по звільненню.

Чи що всі хочуть. щоб завтра Порох вийшов і сказав Надю звільнять але ми офіційно визнаєм ту піз.....братію на сході, визнаєм анексію КРиму але Надя вже завтра до 8 ранку буде тут.

І вчора на акції в підтримку Наді йулю не пустили на сцену хоча власенок відразу в мордокнизі написав що вона і не лізла на сцену ну-ну. вона завше скрізь лізе і без мила.

Доречі а чого тільки Савченко згадують і згадають тих хто вже має по 20 років ув"язнення в мордорі?

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а от тоді можна було б і заявити - міняєм на ВСІХ політв'язнів, яких ви тримаєте..." Дослівна цитата з мого поста... А от така біда в нас є - в нас не тільки на сцену, в нас до влади циклічно рвуться по черзі ті ж самі, того так і живемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доля всіх в"язнів в руках одного припизженого чувака в народі .уйло. Скільки хоч можна домовлятись він їх не відпустить поки не вторгує те що він хоче, ну або поки не іздохне.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Розумник, що тут скажеш... На особистості переходим, ну ок... Як мінімум дообряче так слідкувати за його (посла) і його підлеглих і всіх пов'язаних з ним людей діяльністю пора почати було ще з самого Майдану. І при перших ознаках чогось неналежного - див. мій пост. Хто не зрозумів, я аж ніяк не мав на увазі "ні за що взяти і посадити "по безпрєдєлу", як кацапи, їм назло, як помсту, і хай весь світ гуде, нам по барабану", я мав на увазі саме те, що там Є за що на 200%. Та що там, в нас деякі відверті, відкриті сепаратисти і прихильники "кримнаша" спокійно живуть і ледь не в парламенті сидять... Чого тільки вартий персонаж, котрого в Луцьку з гранатою впіймали (ну, він рибка дрібна, і його таки посадили і аж на 14, здається, років, але таких сепаратюг, не рахуючи тих, котрі ворочають мільйонами і "недосяжні" для суду, є не 2 і не 100)!

це не перехід на особистості, це констатація факта. і цим постом ти ще раз підтверджуєш цей факт.

навіть, якщо й буде за що його взяти, то максимум, що можуть зробити, це вислати з країни... 

і не порівнюй посла (особу з дипломатичним імунітетом) з якимось персонажем з гранатою.

тобі може й по барабану, але я не хочу, шоб Україну порівнювали з якимись племенами з Африки з 18 чи 19 століття, які могли собі дозволити зїсти посла)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж і кажу - в межах ЗАКОНУ. Ну, вислати, так вислати, з того МОЖЕ треба починати. Або й не висилати різко, а дати час, акуратно назбирати доказів неспростовних, і надати їх західним "партнерам". Я взагалі-то посла не з "персонажем з гранатою", а з нардепом і членом ПАРЄ порівнював... І так, я теж не хочу, щоб нас порівнювали з вищезгаданими племенами Африки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз чи фейк, чи дійсно вони такі:

 

 

Цитувати

 

У Барнаулі в дитсадку дітям видали грамоти з тризубом

В одному з дитячих садків Барнаула в Сибіру вихованцям видали грамоти із зображенням герба і прапора України, повідомляє портал Алтапресс.

На оформлення грамот, виданих дитячому садку №258, звернула увагу жителька.

"Як можна пояснити ситуацію, коли в Барнаулі в Дитячому садку №258 сім'ї нагороджують грамотами з Гербом і прапором України, або це зроблено спеціально і тепер Алтайський край входить до складу України? Поясніть будь ласка", - написала дівчина в соцмережі.

Завідуюча дитячого саду Анна Елфимова пояснила, що грамоти із зображенням герба України вихованцям вручили випадково.

"Вихователі просто роздрукували зразок грамоти з інтернету. На цей тризуб ніхто не звернув уваги. Прийняли його за звичайний жовто-синій орнамент. Я згодна, що це помилка, і такого бути не повинно. Але це результат звичайної людської неуважності", - розповіли в адміністрації дитсаду.

Завідуюча уточнила, що "українські" грамоти видали тільки в одній групі. Керівництво пообіцяло виправити помилку і вручити дітям нові грамоти з гербом і прапором Росії найближчим часом.

683839_1_w_590.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Краснодарском крае отреставрировали памятник Ленину

 

1653874_183709378676174_4100278580541852

 

 

12803227_183709352009510_596381748815146

 

http://www.kyrgyzkorm.kg/awesome-facts/v-krasnodarskom-krae-otrestavrirovali-pamyatnik-leninu-2.html

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как на России хорошее от плохого отличают

Опубликовано: 10 мар. 2016 г.
Если с Россией и еще с кем-то случаются похожие события, это еще не значит, что они похожие. Все зависит от патриотичного настроя их организаторов. Кто при этом хороший, а кто плохой – смотрите объяснение в нашем сюжете.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-PAXP-deijE.gif
 
 
 
0:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 809 переглядів
 
Igor Rryvbass з Ігором Колєсніком та Igor Kolesnik.
7 год ·
 

Египетский оркестр нервно курит в сторонке Смайлик «tongue»
Жрать с лопат...
петь в противогазах... Смайлик «sunglasses»
гадить в штаны...
Какие еще достижения гражданам смехдержавы готовит дополнительная хромосома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...