Перейти до змісту

ЗАПИТАЙТЕ АРХІТЕКТОРА


Tutichka

Рекомендовані повідомлення

Хочу зробити люк на горище дачного будинку.

Цікавить питання - чи безпечно прорізати отвір у плиті перекриття.

Чув, що прорізати отвір під люк можна на стику двох плит, щоб мінімально ослабити конструкцію плит. Чи так це?

І чи потрібно посилювати вирізаний отвір (наприклад, приварювати короб з кутника чи швелера до арматури обрізаних плит)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

S-driver

3758139.jpg

на січенні бачите кружечки? це арматури вздовж плити від краю до краю.

Тобто коли вішаєте щось на нитку вона тримає, її обліпите глиною буде тримати, нитку перерізаєте нема чому тримати.

Тут так само. Обрізаєте арматуру, і все висить в повітрі. Навантажуєте край плити шкафом, ще трохи попригаєте і на* все падає, бо арматури нема,

а бетон на розтяг працює як скло проти молотка.

Варіант 1.

На стику плит заводите балку двутавр №24 і на середині варите квадратну рамку з швелера №24. На стиках даєте ще пластини металеві. (складно)

Варіант 2. (легше)

На стику плит вирізаєте цей отвір, не зачепивши при цьому третього рядку арматури. Це вийде отвір 750х1000 (750х1200), який вже треба, але

не ширше 750.

Поверх двох сусідніх плит, на всю площину плит ложите сітку з арматури діаметром 8мм А400С (крок 150х150). Під сіткою робите лапки так, щоб

від плити до арматури "всюди" було 2см. Поверх на всю площину заливаєте 8см бетону марки С20/25(В25). Ущільнюєте, щоб суцільно залити.

Біля контуру даєте ще посередині арматури ще по два стержні, щоб крок був 75мм, 4-6 рядів.

По контуру залитого кладете кутник 70х70х5, або зарання можете до арматури приварити перед заливкою.

До кутника зробити кожух-квадрат, щоб все що опирається опиралось тільки на кожух, а кожух передавав навантаження на верхню залиту плиту.

На обрізану плиту нічого не опирати, хай висить собі в повітрі.

Така конструкція Вам буде витримувати 200 кг/м2. Тобто ходити можна, пригати можна, а от робити там склад стелажів заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить питання чи можливо розмістити на 1 поверсі 5 поверхового житлового будинку в приміщеннях громадського призначення пивоварню. Дякую!

Ви маєте на увазі мікро-пивоварню з точкою продажу пива і розміщенням декількох столиків для відвідувачів?

такий заклад можна відкрити

Я маю на увазі приміщення в якому будуть варити пиво , яке в подальшому буде транспортуватись по точках розливу пива.

Якщо є якась нормативна документація яка не заперечує чи дозволяє булоб добре мати ссилку на норматив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання чи можливо розмістити на 1 поверсі 5 поверхового житлового будинку в приміщеннях громадського призначення пивоварню. Дякую!

Ви маєте на увазі мікро-пивоварню з точкою продажу пива і розміщенням декількох столиків для відвідувачів?

такий заклад можна відкрити

Я маю на увазі приміщення в якому будуть варити пиво , яке в подальшому буде транспортуватись по точках розливу пива.

Якщо є якась нормативна документація яка не заперечує чи дозволяє булоб добре мати ссилку на норматив.

Такого роду приміщення вже є виробничим. Тому розміщувати його в приміщеннях громадського призначення заборонено. Скидаю Вам ссилку на діючі санітарні норми щодо пивоваріння

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1411-07

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дача , цільове призначення для садівництва , хочу робити проект , але питання чи потрібно робити буд.пасторт і брати дозвіл на будівництво садового будиночка .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дача , цільове призначення для садівництва , хочу робити проект , але питання чи потрібно робити буд.пасторт і брати дозвіл на будівництво садового будиночка .

Так, потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для бюрократії...а взагалі то для отримання права власності і тех паспорту на дачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект потрібен для отримання буд паспорта, а буд паспорт, для отримання тех паспотра, а тех паспорт для отримання права власності)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект потрібен для отримання буд паспорта, а буд паспорт, для отримання тех паспотра, а тех паспорт для отримання права власності)))

У цьому рядку є ще купа дрібних документів: повідомлення про початок будівництва, декларація про готовність обєкта та ін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть для чого це потрібно?

один з варіантів відповіді - щоб не платити штрафів за самовільне будівництво. підходить?

правда, можна зробити тимчасову споруду, без фундамета, тоді штраф важко буде "припаяти" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, цікавить порада.

Потрібно розробити технічну документацію по приватизації земельної ділянки в м.Луцьку. Дозвіл від Міської Ради маю. В яку Фірму чи ПП краще звернутись, щоб і ціна адекватна і по-часу довго не затягували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу подзвонити Роману 066 134 9545.Дуже добре роблять.

Роман займаєтся узаконенням будівництва, і іншими проектами по будівництву, а не землею.

По землі "Луцькземресурс", Даргомижського, 7, 726665

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, цікавить порада.

Потрібно розробити технічну документацію по приватизації земельної ділянки в м.Луцьку. Дозвіл від Міської Ради маю. В яку Фірму чи ПП краще звернутись, щоб і ціна адекватна і по-часу довго не затягували.

Доброго дня.

Зателефонуйте 095 86 52 753 РОМАН. Це ПП. І ціни адекватні і терміни не затягують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Землею теж

Точно ні заводить в Луцькземресурс!

P.S. якщо не віриш то глянь наявність сертифіката інженера-землевпорядника в нього, хоча за окрему плату думаю сходить в іншу фірму замовити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Землею теж

Точно ні заводить в Луцькземресурс!

P.S. якщо не віриш то глянь наявність сертифіката інженера-землевпорядника в нього, хоча за окрему плату думаю сходить в іншу фірму замовити!!!

Я ВАМ в приват відписав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу подзвонити Роману 066 134 9545.Дуже добре роблять.

Вибачаюсь - не той номер дав 095 564 8788

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ясності в Луцьку землею займаються; Луцькземресурс, Містобуд-Луцьк, ФОП Шубич С.С. і ТзОВ ТБК

ТБК не рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую виконати добудову до існуючого будинку у м.Луцьк. Земля приватизована.

Підскажіть будь-ласка з чого мені потрібно починати?

Чи потрібно робити проект добудови? Хто його може зробити і які зараз ціни?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую виконати добудову до існуючого будинку у м.Луцьк. Земля приватизована.

Підскажіть будь-ласка з чого мені потрібно починати?

Чи потрібно робити проект добудови? Хто його може зробити і які зараз ціни?

Дякую

Відповів в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую виконати добудову до існуючого будинку у м.Луцьк. Земля приватизована.

Підскажіть будь-ласка з чого мені потрібно починати?

Чи потрібно робити проект добудови? Хто його може зробити і які зараз ціни?

Дякую

Так, проект реконстукції розробляти потрібно.

Ми виконуємо розробку проектної документації. Працюємо архітектор+інженер-будівельник. Тому зможете отримати повну консультацію, щодо можливості добудови, пошуку найкращого планувального і конструктивного варіанту.

Контакти в приваті.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ВІТАЮ. гарний форум знайшов!. хочу запитати дещо

1. збираюсь купити земельну ділянку в Боратині для будівництва будинку батькам. на що слід звернути увагу в документації?

2. для себе будинок вже намалював. до кого звернутись щоб розробили проект повний і якісний?

3. дім буде 10х12 м. одноповерховий(бунгало) дах холодний,перекриття деревяні з утепленням, стріха металочерепиця чотирьохскатна, стіни газоблок аерок з пазами 400мм, перестінки або цегла або газоблок 200мм. Підскажіть який краще і дешевше фундамент і яка відстань від забору повинна бути і від майбутнього гаража і бані. і яка квадратура приміщення на газовий чи твердопаливний котел?

4. ще порадьте хто розуміється і робить фундаменти, кладе блоки , робить перекриття і стріху.

5. я не місцевий, підскажіть проблеми комунікацій в Боратині і ціни на світло газ воду і інші. може краще в старому Боратині купити?

6. які там грунти і підземні води?

питання ще будуть потім у мене.

дякую вам добрі люди за віідповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...