Перейти до змісту

Оренда приміщень.


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Шукаю приміщення для чистового виробництва, площа +/- 200кв.м. потолки бажано в районі 3 метрів (якщо вище 5м - буду стелю опускати до 3 метрів), без отоплення (будимо встановлювати власне на твердому паливі) з мережею 380 та 220В, санвузол бажано але не обов'язково (якщо є каналізація це дуже добре). Ремонтувати дах від протікань, стіни від плісняви, вставляти склопакети бажання не маю (хоча косметичний напевне робитиму, проводку кину, освітлення і все таке), тому прохання вбиті гнилі та дорогущі (вище 15грн/м2) не пропонувати. Можливо приміщення є кількома кімнатами, можна і однією, бажано в межах міста не дуже далеко від зупинки.

Ось поділюсь тим де був і що бачив:

Був на шовковому, там дирявий дах, ремонт всередині треба робити, був на Кий. майдані (початок Дубенської на повороті до Глушець) там теж з дахом проблема, вікна скляні без решіток, тому ще й за безпеку переживаю, був на Львівській (цегельний колишній та перед ним приміщення) непідійшло по квадратурі одне та по стану друге...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В знайомого є непогане приміщення, але в городищі. Тому вам мабуть не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна й за містом головне щоб маршрутки часто ходили та бульш менш недалеко. До Городища орієнтовно 7-8 км, це ближче ніж від 40кв. до ГПЗ, тому як варіант думаю можна подивитись.

П.С. Приміщення одне на прицілі є, але там доїзд поганий, а маршруткою довго ще 10хв пішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приміщення знайшов, кого цікавить можу поділитись інформацією щодо ринку орендованих (або тих які здаються в оренду) по місті та області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приміщення знайшов, кого цікавить можу поділитись інформацією щодо ринку орендованих (або тих які здаються в оренду) по місті та області.

Цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю на озброєнні кілька по 10грн/м.кв., також по 15 та 18грн, все залежить від стану, будівлі, розташування та обладнання.

приміщення котре цікавить вже знайшов, ціна нижча від 15грн, умови мені підходять і розміщення краще не придумаєш.

під час пошуку дізнався багато цікавого та взнав дуже багато різних приміщень, а кого цікавить - в пп дам номер тел. та детально розповім де які і в яку ціну можня взяти, від 10 до 20грн за метр і від протікаючої стелі до повністю укомплектованого, обладнаного цеху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю на озброєнні кілька по 10грн/м.кв., також по 15 та 18грн, все залежить від стану, будівлі, розташування та обладнання.

приміщення котре цікавить вже знайшов, ціна нижча від 15грн, умови мені підходять і розміщення краще не придумаєш.

під час пошуку дізнався багато цікавого та взнав дуже багато різних приміщень, а кого цікавить - в пп дам номер тел. та детально розповім де які і в яку ціну можня взяти, від 10 до 20грн за метр і від протікаючої стелі до повністю укомплектованого, обладнаного цеху...

якщо можна то про повністю обладнанні цехи в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю на озброєнні кілька по 10грн/м.кв., також по 15 та 18грн, все залежить від стану, будівлі, розташування та обладнання.

приміщення котре цікавить вже знайшов, ціна нижча від 15грн, умови мені підходять і розміщення краще не придумаєш.

під час пошуку дізнався багато цікавого та взнав дуже багато різних приміщень, а кого цікавить - в пп дам номер тел. та детально розповім де які і в яку ціну можня взяти, від 10 до 20грн за метр і від протікаючої стелі до повністю укомплектованого, обладнаного цеху...

якщо можна то про повністю обладнанні цехи в ЛС

можна, чому ж ні, але яким саме обладнанням Вам потрібно щоб були обладнані, наприклад для виготовлення вікон, дверей, по роботі з ДСП (кромкоклеюча станція з причандалами), чи ще якісь? + нюанс, там ціна йде за площу (тобто обладнання вони заберуть, якщо воно не потрібне орендарю), а за обладнання (оренду чи викуп) то вже окрема розмова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю на озброєнні кілька по 10грн/м.кв., також по 15 та 18грн, все залежить від стану, будівлі, розташування та обладнання.

приміщення котре цікавить вже знайшов, ціна нижча від 15грн, умови мені підходять і розміщення краще не придумаєш.

під час пошуку дізнався багато цікавого та взнав дуже багато різних приміщень, а кого цікавить - в пп дам номер тел. та детально розповім де які і в яку ціну можня взяти, від 10 до 20грн за метр і від протікаючої стелі до повністю укомплектованого, обладнаного цеху...

якщо можна то про повністю обладнанні цехи в ЛС

можна, чому ж ні, але яким саме обладнанням Вам потрібно щоб були обладнані, наприклад для виготовлення вікон, дверей, по роботі з ДСП (кромкоклеюча станція з причандалами), чи ще якісь? + нюанс, там ціна йде за площу (тобто обладнання вони заберуть, якщо воно не потрібне орендарю), а за обладнання (оренду чи викуп) то вже окрема розмова.

ааа. я зрозумів, обладнання орієнтоване на виготовлення меблів і т.п. Я був подумав, що можуть дати в оренду і обладнання яке треба буде, ну може якійсь ще завод розвалився... а так деревообробне не цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно дерева то на МКС, там готовий цех (ще біля бума колишнього теж з станками по дереву), стосовно віконних технологій то алювіжен завод на Вишкові (від 15грн/м) і т.д. деякі телефони ще є, можу поділитись та розповісти деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Щоб не створювати нову тему, сюди добавлю:

Шукаю приміщення під довгострокову оренду до 10м², під манікюрний стіл/косметологічний кабінет на 1 персону. Вимоги: ціна до 800 грн/міс, нормальне опалення, хоч якийсь ремонт (зробим самі фініш) наявність сан вузла недалеко.

Такі варіанти як протікає дах, каналізація чи ще щось, або ж потрібно силу силенну грошей вкинути не пропонуйте. Бажано щоб недалеко від ''цивілізації'', за містом не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже знайшов кілька варіантів, кому таке потрібно розповім, багато чого цікавого знайшов за невеликі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...