Перейти до змісту

Одесса Дом профсоюзов


timurlan

Рекомендовані повідомлення

Відео яке будоражить ...

подивіться поки не стерли

в ролику є ненормативна лексика

слабонервним не смотреть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 174
  • Створено
  • Остання відповідь

А може занадто вийшло?

звичайно занадто - четверо патріотів полягло.

а колорадосів замало, там ще 50 на даху сидить. може й поповнять пекельну сотню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьому ви так, просто цю біду словами не виразити , а ви відразу "-" https://www.youtube....eature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодцы одесские власти! Так надо было в Славянске месяц назад сделать с "сепараторами", сейчас был бы порядок на Юго-востоке страны. Слава Украине!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодцы одесские власти! Так надо было в Славянске месяц назад сделать с "сепараторами", сейчас был бы порядок на Юго-востоке страны. Слава Украине!!

Суть зрозуміла, але можливо не "гасити" а садити їх, щоб "ПЕРВИЙ" і "НТВ" не мав що показувати.

ОХ! сукі і перекрутять!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ж будуть наступні акції в Одесі? Ясно що начальство мусарки нормальні баблоси взяло від сепаратюг, але такого ходу ніхто не чекав. Вроді всьо в колорадів нормально було і стволи вже підвезли і валити почали, а тут таке. Одеса зараз жоско випадає з графіку Хуйла. Будуть траури і т.д. Ультрас герої, тільки їм без стволів зараз неможна. Вони відразу на вищі левели перейшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це руским тільки наруку... українців жертв тьма, все ростуть і ростуть... шо на сході що в Одесі вже...

братовбивча війна...знову...історія матінка.....

скіко ті наші пиздаболи ЗМІ транділи що "вбили росіського диверсанта" "підтрелили шпійона" і бла бла бла.... а по факту? де ? а громадяни україни мруть.... з тими чи іншими поглядами але громадяни України.... і Раша це використає....

А ви усі так файно радієте з трупів.... субаці собаче...хех... от саме таке на донеччині і казали про людей які мерли на Майдані в КИєві.... і чим же ви ліпші...

Сумно що організаторів не ловлять а мруть як завжди інші...

Таких "собак" тих що не згодні з нашою думкою і хочуть назад в Совок у нашій країні мільйони.... а ріжучи один одного точно ніхто нічого не вирішить і нікого не об"єднає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як маленька країна Ізраїль виживає серед набагато численіших ворогів? Просто коли вбивають 10 їхніх-вони вбивають 1000 у відповідь.

Ніколи не думав, що буду це підтримувати, але інакше нам просто не вистояти проти ведмедя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть зрозуміла, але можливо не "гасити" а садити їх, щоб "ПЕРВИЙ" і "НТВ" не мав що показувати.

ОХ! сукі і перекрутять!!

Думаєш, легко скрутити і посадити озброєних до зубів людей, які здатні на все? У всіх цивілізованих країнах терористів просто ліквідовують.

Сумніваюся що це терористи, сепаратисти так, бандіти, продажні скоти но не теро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це руским тільки наруку... українців жертв тьма, все ростуть і ростуть... шо на сході що в Одесі вже...

братовбивча війна...знову...історія матінка.....

скіко ті наші пиздаболи ЗМІ транділи що "вбили росіського диверсанта" "підтрелили шпійона" і бла бла бла.... а по факту? де ? а громадяни україни мруть.... з тими чи іншими поглядами але громадяни України.... і Раша це використає....

А ви усі так файно радієте з трупів.... субаці собаче...хех... от саме таке на донеччині і казали про людей які мерли на Майдані в КИєві.... і чим же ви ліпші...

Сумно що організаторів не ловлять а мруть як завжди інші...

Таких "собак" тих що не згодні з нашою думкою і хочуть назад в Совок у нашій країні мільйони.... а ріжучи один одного точно ніхто нічого не вирішить і нікого не об"єднає...

Ну ось,реалії, а не емоції!!!. Громадяни України мруть, і Раша це використовує.

братовбивча війна...знову...історія матінка.....

Де ти бачиш братів, паморок?

Ці виблядки вбивають патріотів. Нам що, дивитись на це?

Сумніваюся що це терористи, сепаратисти так, бандіти, продажні скоти но не теро...

Скажеш це, коли на тебе наставлять калаш.

Почитайте і цеhttp://ru.wikipedia....wiki/Сепаратизм і цеhttp://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодцы одесские власти! Так надо было в Славянске месяц назад сделать с "сепараторами", сейчас был бы порядок на Юго-востоке страны. Слава Украине!!

Молодцы одесские власти! Патріоти!

Героям Слава!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, за даними з Одеси, 15 загиблих - росіяни, 10 - з Придністров'я. Про що ще може бути мова?

Я не спорю,а ти,ви точно впевнений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix , кілька років тому ти поставив мені попередження, бо я у темі про футбол згадав Януковича.Видно ти і досі його прихильник.

Як може бути нам братом особа, котра здирає та знищує український прапор,український герб.Котра вбиває українців?

Навіть якщо вона має український паспорт.Злочинець не перестає бути від того злочинцем.

Сьогодні гасло лишеодне ,,Все для фронту-все для Перемоги,,

Нашої Перемоги! Сьогодні вона кується на Сході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Із загиблих у пожежі - 15 громадян Росії, 10 з Придністров'я. Жодного одесита. Знайдена у домі профспілок зброя - з Посії і Придністров'я"

як кажуть - "шо і требовалось доказать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix,Мінус від мене, за оце (братовбивча війна) які вони брати, що криша у тебе їде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, мені то пофіг. Вони стріляли сьогодні по беззбройних людях і отримали те, що хотіли.

О!! як, вже пофіг, давайте без емоцій,я вашу думку поважаю, отримати по заслугам це звісно правильно, але які будуть наслідки??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одесити молодці! Честь і хвала! Слава героям України!

Думаю, що тепер різко поменшає колорадів на півдні та сході України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер георгієвську стрічку в Одесі самі ж одесити прирівняють до свастики.

Ведмідь програв Одесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...