Перейти до змісту

Варвари, свині, дибіли


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

бо чоловік не дуже хоче зі мною їздити, йому перед друзями стидно,

Я свою дружину постійно беру, їй також подобається. Через місяць має син народитись, от тоді вже порибалимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них навіть *ТАМ* мозку немає :_07:

Зате хоч риба буде :_07:

Ото зібратися б рибалкам, виловити таких "заготівельників" - і добре перерахувати їм ребра <_<

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався. :0121:

Памятаю як малою постійно ходила на ставки (Кічкарівка) на рибу, улов був майже завжди , карась, окунці, а зараз можна цілий день просидіти і нічого не впіймати, риби з кожним роком все менше.

))))))))))приємно чути це від дівчини)))))))))))))я без під йо.. бо сам колись виріс на цих ставках, да і зараз заїзджаю.

Дякую, а я там вже пару років не була, останній раз на рибалці була 3 роки назад в Ставищі, просто декркт за декретом і рибалки повільно відійшла на задній план, але вже так хочеться..... Тепер треба чекати поки синочки підростуть і складуть мені в цьому ділі компанію, бо чоловік не дуже хоче зі мною їздити, йому перед друзями стидно, бо я майже завжди більше за ньго зловлю, і вони постійно над ним прикалуються ( я не хвастаюсь, просто чомусь постійно так виходить) хоча снасті в нього набагато кращі за мої, і наживка одинакова)))

Ну прям ідеальна дружина 9a3110b35540f5c91156df537555c7c0.gifпотрібно тебе зі своєю познайомити, так, не взначай)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них навіть *ТАМ* мозку немає :_07:

Зате хоч риба буде :_07:

Ото зібратися б рибалкам, виловити таких "заготівельників" - і добре перерахувати їм ребра <_<

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався. :0121:

Памятаю як малою постійно ходила на ставки (Кічкарівка) на рибу, улов був майже завжди , карась, окунці, а зараз можна цілий день просидіти і нічого не впіймати, риби з кожним роком все менше.

))))))))))приємно чути це від дівчини)))))))))))))я без під йо.. бо сам колись виріс на цих ставках, да і зараз заїзджаю.

Дякую, а я там вже пару років не була, останній раз на рибалці була 3 роки назад в Ставищі, просто декркт за декретом і рибалки повільно відійшла на задній план, але вже так хочеться..... Тепер треба чекати поки синочки підростуть і складуть мені в цьому ділі компанію, бо чоловік не дуже хоче зі мною їздити, йому перед друзями стидно, бо я майже завжди більше за ньго зловлю, і вони постійно над ним прикалуються ( я не хвастаюсь, просто чомусь постійно так виходить) хоча снасті в нього набагато кращі за мої, і наживка одинакова)))

Ну прям ідеальна дружина 9a3110b35540f5c91156df537555c7c0.gifпотрібно тебе зі своєю познайомити, так, не взначай)))

Дякую, я вже маю такий "досвід", колись одного разу колега чоловіка взяв з нами за компанію свою дружину, дав її удочку залишив її біля мене, а сам пішов на другий берег :friday: . Так от через пів години такої "компанії" я думала що ще хоч слово, і я їй на удочку на голові переламаю :0167: , бо оце щохвилинне : надінь мені мастирку, поможи мені закинути, а це в мене клює, поможи я зацепилась, а як воно має клювати, надінь червяка,а як ти його надягаєш, а як це ти зловила, а що це за риба, ітд мене просто збісили, після чого в мене пропало бажання їздити на рибалку з дівчатами які не вміють ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, я вже маю такий "досвід", колись одного разу колега чоловіка взяв з нами за компанію свою дружину, дав її удочку залишив її біля мене, а сам пішов на другий берег :friday: . Так от через пів години такої "компанії" я думала що ще хоч слово, і я їй на удочку на голові переламаю :0167: , бо оце щохвилинне : надінь мені мастирку, поможи мені закинути, а це в мене клює, поможи я зацепилась, а як воно має клювати, надінь червяка,а як ти його надягаєш, а як це ти зловила, а що це за риба, ітд мене просто збісили, після чого в мене пропало бажання їздити на рибалку з дівчатами які не вміють ловити.

чоловіків теж таких хватає, причому не тільки по рибалці, а й по життю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж ви були коли на заліві біля приладу раків підсаками по відру черпали???Раки лізли просто на берег і ходило таких ділків з підсаками дуже багато.Це було ще в березні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

В Прилуцьку знову те саме. Мабудь, хочуть ВСЕ вибити.

Цікаво, чому рибінспекція і екологи нічого не роблять? В тому що знають навіть не сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в ночі в районі динамівського моста браконьєри підводники били ляща, що збирається на нерест.

а потім нормальні рибаки дивуються, що риби не має...

От ляща шкода' на шо дивиться рибоохорона тим паче від їхнього офісу до моста 1 км. Ще в дитинстві бачив як лящі десь по 5 кг. Нерестились в старицях стиру. А от карась це не цінна риба і все на совісті самих так званих браконєрів хай ловлять мішками шоб потім розказували дітям шо всю рибу колись повиловлювали ось тим підсаком що на хліві висить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Прилуцьку знову те саме. Мабудь, хочуть ВСЕ вибити.

Цікаво, чому рибінспекція і екологи нічого не роблять? В тому що знають навіть не сумніваюсь.

В неділю тесть був в прилуцьку зловив штук 15 карасів на пружину. Карась в березі ляпотів скрізь. За тими карасями бігали і малі і старі. Не факт шо наловили по 4 відра, але діти наверно остались задоволені, а в дорослих своя голова на плечах. Там карась дрібний і родословна в ного така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...