Перейти до змісту

Варвари, свині, дибіли


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

Розказав мені про це свинство колега по роботі.

Зустрів він вчора ввечері свого знайомого. Той іде задоволений, посмішка від вуха до вуха. Виявляється, зловив 4 відра карасів, калібр величенький, в основному за півкіло. Питає - де це так клює? На що той сказав - це не кльов, це я підсаком начерпав!!!

Виявляється, карась нереститься, іде в самий берег, а ті у...бки (вибачте, інших слів нема) просто черпають рибу підсаком. Мій колега зробив зауваження - це ж свинство і т.д. На що той відповів - а що я? Я тільки 4 відра зловив, були такі, що по 2 мішка ловили.

Цікаво, скільки таким виродкам треба?

Я також бачив як нереститься карась, можна спокійно ловити руками. Але у мене чомусь руки не піднімаються таке зробити. Нищити і вбивати - для чого? Завжди був за справедливість - клює, лови, не клює - шукай або додому.

Де це було, я не скажу, може і тут який виродок є що завтра побіжить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в ночі в районі динамівського моста браконьєри підводники били ляща, що збирається на нерест.

а потім нормальні рибаки дивуються, що риби не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За таке яйця на колодку.Скоро наші діти рибу будуть бачити тільки на картинках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю звідки стільки живої риби і саме карасів чоловік на ювіку продає.. сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким "рибакам" і завжди "голодним" до Європи,як на пузі до Києва.Аж гидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловити,*****ти,і клеймо робити "ЗАГОТОВІТЄЛЬ", ****ний. Вибачте діти! треба спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюся за матюки, незміг в пості "7" адекватно написати,бо трусить до цих пір,трішки відійшов,і ось подумав, ну як так ну скільки тобі сцуко треба а? уроди, ну ось знов не втримався, за карася "вб"ю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви тут всі розпизді***!!! Давайте зберемось та зробимо рейди "справедливості" по наших водоймах (можна на велосипедах) та скупати таких рибачків!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброї ночі рибацюги,

Згідний з усіма попередніми повідомленнями, якщо він черпав підсаком карасів на відкритих водоймах річках, озерах......

Якщож це було на приватній водоймі, і він щей заплатив хозяйнові або сторожові за риболовлю (в кого цей став в оренді), то це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброї ночі рибацюги,

Згідний з усіма попередніми повідомленнями, якщо він черпав підсаком карасів на відкритих водоймах річках, озерах......

Якщож це було на приватній водоймі, і він щей заплатив хозяйнові або сторожові за риболовлю (в кого цей став в оренді), то це нормально.

А який *** дозволить навіть за гроші забирати рибу з нересту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fresh1987, це було на безкоштовній водоймі, ловить хто хоче, нікому не забороняють.

Якщож це було на приватній водоймі, і він щей заплатив хозяйнові або сторожові за риболовлю (в кого цей став в оренді), то це нормально.

А по моєму - це таке ж саме варварство. Якщо вже припекло, візьми 2-3 кг :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброї ночі рибацюги,

Згідний з усіма попередніми повідомленнями, якщо він черпав підсаком карасів на відкритих водоймах річках, озерах......

Якщож це було на приватній водоймі, і він щей заплатив хозяйнові або сторожові за риболовлю (в кого цей став в оренді), то це нормально.

А який *** дозволить навіть за гроші забирати рибу з нересту?

Процентів 70 ставків, на яких я був, дозволяють ловити рибу в нерест,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви тут всі розпизді***!!! Давайте зберемось та зробимо рейди "справедливості" по наших водоймах (можна на велосипедах) та скупати таких рибачків!!!!!

Нормальний рибак під час нересту такою фігньою, як вилов риби що нереститься, займатись не буде, а для дебіла "купаня" нічого не дасть, він обсохне і піде далі з підсаком і "телевізорами" рибу тягати. Я проживаю не далеко від ставків, так от в нас на районі є такий мудак який вудку в руках тримати не вміє, за те під час нересту він херой, кожен день до роботи пакет риби тягне з підсаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fresh1987, це було на безкоштовній водоймі, ловить хто хоче, нікому не забороняють.

Якщож це було на приватній водоймі, і він щей заплатив хозяйнові або сторожові за риболовлю (в кого цей став в оренді), то це нормально.

А по моєму - це таке ж саме варварство. Якщо вже припекло, візьми 2-3 кг :_11:

Якщо чесно рибалка моє хобі, Рибу рідко коли вживаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюся ще раз, щось сьогодні емоції переповнюють (і пишу в емоціях)"вибачаюся перед дітьми,що читають(бо їм треба спати),за те що матюкався", а не те що ви діти,ви всі як я читаю адекватні розумні люди! Пост "7"(не правильно трішки висказався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото зібратися б рибалкам, виловити таких "заготівельників" - і добре перерахувати їм ребра <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото зібратися б рибалкам, виловити таких "заготівельників" - і добре перерахувати їм ребра <_<

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався. :0121:

Памятаю як малою постійно ходила на ставки (Кічкарівка) на рибу, улов був майже завжди , карась, окунці, а зараз можна цілий день просидіти і нічого не впіймати, риби з кожним роком все менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото зібратися б рибалкам, виловити таких "заготівельників" - і добре перерахувати їм ребра <_<

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався. :0121:

Памятаю як малою постійно ходила на ставки (Кічкарівка) на рибу, улов був майже завжди , карась, окунці, а зараз можна цілий день просидіти і нічого не впіймати, риби з кожним роком все менше.

))))))))))приємно чути це від дівчини)))))))))))))я без під йо.. бо сам колись виріс на цих ставках, да і зараз заїзджаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався.

От то вже дівчата, вам би тільки..гм, не буду пошлити ^_^

Але напрям думок правильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався.

От то вже дівчата, вам би тільки..гм, не буду пошлити ^_^

Але напрям думок правильний.

Наші!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них навіть *ТАМ* мозку немає :_07:

Зате хоч риба буде :_07:

Ото зібратися б рибалкам, виловити таких "заготівельників" - і добре перерахувати їм ребра <_<

Ага, і всавити їм пару "трофеїв" туди, де у них мозок розташувався. :0121:

Памятаю як малою постійно ходила на ставки (Кічкарівка) на рибу, улов був майже завжди , карась, окунці, а зараз можна цілий день просидіти і нічого не впіймати, риби з кожним роком все менше.

))))))))))приємно чути це від дівчини)))))))))))))я без під йо.. бо сам колись виріс на цих ставках, да і зараз заїзджаю.

Дякую, а я там вже пару років не була, останній раз на рибалці була 3 роки назад в Ставищі, просто декркт за декретом і рибалки повільно відійшла на задній план, але вже так хочеться..... Тепер треба чекати поки синочки підростуть і складуть мені в цьому ділі компанію, бо чоловік не дуже хоче зі мною їздити, йому перед друзями стидно, бо я майже завжди більше за ньго зловлю, і вони постійно над ним прикалуються ( я не хвастаюсь, просто чомусь постійно так виходить) хоча снасті в нього набагато кращі за мої, і наживка одинакова)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...