Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

Брифінг з Станіславом Речинським . Володимиру Рибаку розпороли живіт , шкіру прив"язали до рюкзака з піском на спині, і живим потопили...

я чув про такі методи коли був в чечні. так у сунжі топили людей. ніколи б не повірив, що це повторюватиметься в Україні...

турчинов мудило, вся наша влада, яка грається в переговори ідіоти. треба стріляти, прицільно та масово. якщо помре хтось з так званого "мирного" населення, то нєхєр лізти. ми граємось з силами, які вже десятиліттями знищують всіх й вся, аби пукін наказав. й ми програємо, якщо не відповідатимемо адекватно...

В кого стріляти?В українців(руських) зі Сходу за наказом єврейської хунти в Києві,яка на американські гроші і на гроші єврейських олігархів,тих самих,що пограбували нас всіх,наших батьків,за останні 20 років,розділяє і стравлює слов'ян між собою?От не розумію ніяк,до чого тут росіяни?Як можна називати людей із Георгієвською стрічкою тими непотрібними словами,що тут всі поголовно вживають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

В кого стріляти?

в таких як ти, бог розбереться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, шановні, що ми маємо ще одного троля.

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, шановні, що ми маємо ще одного троля.

Цікаво, скільки йому за це платять ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

Скажіть мені, будьте ласкаві, чи ви дійсно вірите, що росіяни і українці - один народ з однією кров'ю та однією вірою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

Скажіть мені, будьте ласкаві, чи ви дійсно вірите, що росіяни і українці - один народ з однією кров'ю та однією вірою?

Не вірю,а переконаний на 100%!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брифінг з Станіславом Речинським . Володимиру Рибаку розпороли живіт , шкіру прив"язали до рюкзака з піском на спині, і живим потопили...

я чув про такі методи коли був в чечні. так у сунжі топили людей. ніколи б не повірив, що це повторюватиметься в Україні...

турчинов мудило, вся наша влада, яка грається в переговори ідіоти. треба стріляти, прицільно та масово. якщо помре хтось з так званого "мирного" населення, то нєхєр лізти. ми граємось з силами, які вже десятиліттями знищують всіх й вся, аби пукін наказав. й ми програємо, якщо не відповідатимемо адекватно...

В кого стріляти?В українців(руських) зі Сходу за наказом єврейської хунти в Києві,яка на американські гроші і на гроші єврейських олігархів,тих самих,що пограбували нас всіх,наших батьків,за останні 20 років,розділяє і стравлює слов'ян між собою?От не розумію ніяк,до чого тут росіяни?Як можна називати людей із Георгієвською стрічкою тими непотрібними словами,що тут всі поголовно вживають?

щось так намішано хунта, русскіє, євреї, америка - я вже заплутався, короче всіх хто на барикадах і не розуміє українську - розстріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брифінг з Станіславом Речинським . Володимиру Рибаку розпороли живіт , шкіру прив"язали до рюкзака з піском на спині, і живим потопили...

я чув про такі методи коли був в чечні. так у сунжі топили людей. ніколи б не повірив, що це повторюватиметься в Україні...

турчинов мудило, вся наша влада, яка грається в переговори ідіоти. треба стріляти, прицільно та масово. якщо помре хтось з так званого "мирного" населення, то нєхєр лізти. ми граємось з силами, які вже десятиліттями знищують всіх й вся, аби пукін наказав. й ми програємо, якщо не відповідатимемо адекватно...

В кого стріляти?В українців(руських) зі Сходу за наказом єврейської хунти в Києві,яка на американські гроші і на гроші єврейських олігархів,тих самих,що пограбували нас всіх,наших батьків,за останні 20 років,розділяє і стравлює слов'ян між собою?От не розумію ніяк,до чого тут росіяни?Як можна називати людей із Георгієвською стрічкою тими непотрібними словами,що тут всі поголовно вживають?

щось так намішано хунта, русскіє, євреї, америка - я вже заплутався, короче всіх хто на барикадах і не розуміє українську - розстріляти.

І близько нічого не намішано!Розберись нормально.Я переконаний-ніякої війни не має бути проти єдинокровних росіян,а тим більше за наказом неслов"ян!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

Скажіть мені, будьте ласкаві, чи ви дійсно вірите, що росіяни і українці - один народ з однією кров'ю та однією вірою?

Не вірю,а переконаний на 100%!

а чому ж тоді вони українську не розуміють?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І близько нічого не намішано!Розберись нормально.Я переконаний-ніякої війни не має бути проти єдинокровних росіян!

А ми і не йдемо війною ні на кого, але от наприклад онопрієнко єдинокровний чи ні? То буває і єдинокровний неадекватом і маніяком, то чи мусимо ми це терпіти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

А покажи-но своє фото і трохи родоводу - ну так, щоб підтвердити слов'янське коріння.

Раптом ти й справді нащадок аріїв - ми тобі всі свою повагу тут і засвідчимо, і воювати з ватєдинокровними перехочемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

Скажіть мені, будьте ласкаві, чи ви дійсно вірите, що росіяни і українці - один народ з однією кров'ю та однією вірою?

Не вірю,а переконаний на 100%!

а чому ж тоді вони українську не розуміють?

А тому що наша мова одна добре змінилась під впливом поляків і зараз є діалектом російської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому що наша мова одна добре змінилась під впливом поляків і зараз є діалектом російської.

бугагагагага не мели дурниць, діалектом російської... видихай :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякої війни не має бути проти єдинокровних росіян,а тим більше за наказом неслов"ян!

Тобто за наказом не словян не має бути, а якщо накаже словянин Путін - то має? Цікава позиція в цих тролів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

Скажіть мені, будьте ласкаві, чи ви дійсно вірите, що росіяни і українці - один народ з однією кров'ю та однією вірою?

Не вірю,а переконаний на 100%!

а чому ж тоді вони українську не розуміють?

А тому що наша мова одна добре змінилась під впливом поляків і зараз є діалектом російської.

погано тролиш, за таке москалі тобі грошей не заплатять.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно ж,не всі хочуть чути і розуміти правду,а багато хто так і ломиться воювати проти єдинокровників за наказом неслов"ян.

ДедыВаевали!!!!Так?

То йди до Пономарьова і ставай разом з ним, пий пальону водку і в п'яному угарі кричи: "За поребрик!" А діди-то не за те воювали. Правда?

Так що є в таких як ти, окрім чужої пам'яті, привласнення чужих звитяг? Да, нікуя!!!! Окрім "порєбріка"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому що наша мова одна добре змінилась під впливом поляків і зараз є діалектом російської.

Ти пес себе можеш в цьому скільки хоч разів переконати, нас ні :)

Вчи історію і читай біблію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому що наша мова одна добре змінилась під впливом поляків і зараз є діалектом російської.

Хлопче поїдьно в центральну Україну, наприклад у Вінницю чи Полтаву, там поляків зроду не було, а розмовляють на Українській гарніше чим ми і русизмів вживають значно менше чим ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін забаньте його, не можу читати цю фігню..... Ти подивись на рожі тих хто там протестує на сході - чисті москалі (навітьв паспорті пише руский), і кримінал, якому давно пора на зону.... все. Нормальні люди не стоять там і не протестують, бо вони прекрасно знаю що потім буде жопа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому що наша мова одна добре змінилась під впливом поляків і зараз є діалектом російської.

Сам зрозумів що сказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І близько не тролю,грошей мені ніяких не треба ні від "москалів",ні від "щирих українців"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пацієнт невиліковний.

Та його тільки на день на дніпропетровщину, там зараз стільки цілителів - зцілення гарантоване.

В цілителів не вірю,а тільки в науку.А за наукою,українці не мають права морального воювати із єдинокровними росіянами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І близько не тролю,грошей мені ніяких не треба ні від "москалів",ні від "щирих українців"!

тут немає щирих українців - тут бендерівці і фашисти. Краще йди штурмувати СБУ - може там заплатять.

пацієнт невиліковний.

Та його тільки на день на дніпропетровщину, там зараз стільки цілителів - зцілення гарантоване.

В цілителів не вірю,а тільки в науку.А за наукою,українці не мають права морального воювати із єдинокровними росіянами.

а як ця наука називається, що не дає воювати з окупантами?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та походу він підручники з історії за школою скурив, інакше пам'ятав би чим закінчилось прихід "визволителів" в 39 на наші землі. Та і підручник з географії теж мабуть спіткала та ж доля, інакше б знав, що більшість території Росії населяють не слов'яни, а більшість слов'янських народів вже давно в Європі, залишились тільки ми і білоруси.

І правда, нафіга мозок включати, головне шо "дєды воювали" а за що і проти чого, то пофігу, головне що "воювали и за это нада випить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілителів не вірю,а тільки в науку!

А давай я тебе завезу - за свій рахунок?

Ти тільки на камеру мені перед тим розгорнуте інтерв'ю дасиш про ці всі наукові речі.

Головне з чувством толком разстановкой - щоб можна було порівняти до і після.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...