Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

ні, я особисто знаю багато людей, які тут такого не допустять - менталітет не той. східної латентності тут набагато меньше.

люди не організовані й більшість не підготовлені. так трупів буде більше, але основна маса поводитиметься так само, як зараз прості люди на сході...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Там есть люди которые не хотят всего этого, но что делать когда они безоружные выходят высказать своё несогласие, а их дубинами, под дулами автоматов, а вокруг ни милиции ни армии...

коли прийде наша черга, поведінка більшості буде аналогічна.

просто не всі це зараз розуміють...

100%.Так,не всі про це знають.нажаль...А так я вже новин не можу читати.Теж думав,захід не зрозуміє нового повстання народу.Але який вихід?Ніхто не може сказати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидите дальше, готовьтесь к тому, что, может быть, путлер перейдет Днепр....

Нихера вы не лучше Торчка, в таком случае....(((

на мій заклик про патрулювання міста на свята ви, як і будь-хто інший теж не відгукнулись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,чи захопили, поранили, вбили( крім Кернеса) хоч одного депутата ПР.Чи захопили хоч один офіс ПР, а бо офіс Ахметова на донбасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидите дальше, готовьтесь к тому, что, может быть, путлер перейдет Днепр....

Нихера вы не лучше Торчка, в таком случае....(((

на мій заклик про патрулювання міста на свята ви, як і будь-хто інший теж не відгукнулись...

Якого міста???

Я живу в Харкові

Про що мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,чи захопили, поранили, вбили( крім Кернеса) хоч одного депутата ПР.Чи захопили хоч один офіс ПР, а бо офіс Ахметова на донбасі.

Шуткуєш, хто кусає руку яка годує?)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди не організовані й більшість не підготовлені...

в чому проблема???

я вже декілька раз пропонував зібрати базу телефонів небайдужих людей для координації і збору в разі НС - мовчок

вам треба тренування по вогнепальній зброї? можу домовитись про допомогу, людина пристрілювала вогнепальну зброю. має в цьому толк

можна в Адреналіні в тирі домовитись, там теж людина тямить в цьому

аби бажання - всього можна досягнути і організації і підготовки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тішитесь всякими демотиваторами???

Ну-ну...

Ок. На Схід вас не вистачає... То хоч в Києві у владі порядок наведіть!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого міста???

Я живу в Харкові

Про що мова?

я не знав... в профілі цього ніде не написано

я мав на увазі патрулювання Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ситуація ахова, згідний. Але згадалось не таке далеке минуле - Майдан. Хлопці з кілками перли на мінтів, бо знали - воно їм треба. А тиснули на них зовсім не гопники, а купа спеців, які не вчора в армію пішли. Результат - добились свого. Згідний, ціною крові хлопців але, результат є.

Є відмінність. Тоді влада не знала що робити, боялась санкцій від ЄС тощо... Ці не будуть боятися лити кров рікою... Усі санкції ЄС їм до одного місця, вони хочуть чогось, самі не знають чого. Якщо правда про те що там випускають бандитів з в'язниць та ще й озброюють то це є найстрашніше що тільки можна уявити. Анархія, мать його, порядку.

З кілками проти цих уродів не попреш, поповниш список мерців і тільки. Вони ж відверто знущаються з Небесної Сотні, кажучі що можуть зробити і небесний полк. Треба щось більш істотне ніж кілки.

Але навряд чи ця кастрована влада щось може толкове зробити. Йде відвертий злив.

Як би у нашій нещасній країні не почало б звучати на усіх форумах питання: ДЕ ВЗЯТИ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ ДЛЯ ЗАХИСТУ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrey Vydysh

Киев. Святошино. Сепаратистов селят в общежитиях.

Информация моя, я первоисточник. Не выдумка, не утка.

У нас под домой в детском парке сегодня появились новенькие. Тут тихое, уютное место, все друг друга знают.

Новенькие - семья: муж, жена, ребёнок.

Краткий пересказ разговора.

Он пил пиво и курил на детской площадке. К нему подошли со словами:

- Могли бы вы курить за пределами детской площадки?

- У вас тут что все такие культурные? - огрызнулся и отошёл.

Его супруга оказалась разговорчивее:

- Его просто уже с соседнего парка за это же прогнали.

- Ну здесь же дети гуляют.

- Ну и что? У нас везде курят, и дети от этого не страдают.

- А где у вас?

- В Луганске.

- А здесь как?

- Мы вчера приехали, нас поселили в общежитие. Мужу предложили хорошую оплату, 4000 грн в неделю. Сказали, что если я с ребёнком пойду, то ещё больше. Но пока сидим, ничего не говорят.

Ну и в таком духе ещё несколько реплик про хунту и т.д.

И это всё под носом у трёх отделений милиции.

Парк находится на пятачке между улицами Львовская, Верховинная, Крамского, Петрицкого. Точнее, возле Котельникова, 35.

Рядом находится много общежитий. Из какого конкретно общежития эти люди - не скажу, никто за ними не следил.

Очень опасная ситуация намечается. Особенно на фоне вновь появившихся титушек в Мариинке, захвата Луганской ОДА, и майских каникул наших народных тружеников.

Учитывая то, что Киев планомерно пустеет к майским, нам готовят серьёзный сюрприз.

Что делать? Кому звонить, писать? Где взять автомат?

Репост пожалуйста!

Цікавить лиш одне питання. Останнє. ДЕ ВЗЯТИ АВТОМАТ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ситуація ахова, згідний. Але згадалось не таке далеке минуле - Майдан. Хлопці з кілками перли на мінтів, бо знали - воно їм треба. А тиснули на них зовсім не гопники, а купа спеців, які не вчора в армію пішли. Результат - добились свого. Згідний, ціною крові хлопців але, результат є.

Є відмінність. Тоді влада не знала що робити, боялась санкцій від ЄС тощо... Ці не будуть боятися лити кров рікою... Усі санкції ЄС їм до одного місця, вони хочуть чогось, самі не знають чого. Якщо правда про те що там випускають бандитів з в'язниць та ще й озброюють то це є найстрашніше що тільки можна уявити. Анархія, мать його, порядку.

З кілками проти цих уродів не попреш, поповниш список мерців і тільки. Вони ж відверто знущаються з Небесної Сотні, кажучі що можуть зробити і небесний полк. Треба щось більш істотне ніж кілки.

Але навряд чи ця кастрована влада щось може толкове зробити. Йде відвертий злив.

Як би у нашій нещасній країні не почало б звучати на усіх форумах питання: ДЕ ВЗЯТИ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ ДЛЯ ЗАХИСТУ?!

Для початку, на сході у місцевого населення є зброя як зареєстрована так і ні. Я не є придставником влади, і тому не можу відповідати за їх рішення і дії. Але одне знаю точно - як що нічого не робити, нічого і не буде.Як що вірити тому що пишуть і кажуть, велика кількість населення проти розділу України і приєднання до рашкі. Так? То в чому справа, чого ждуть? крові буде багато в любому випадку, але її буде ще більше, як що дозволяти тим ушльопкам робити те, що їм заманеться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тішитесь всякими демотиваторами???

Ну-ну...

Ок. На Схід вас не вистачає... То хоч в Києві у владі порядок наведіть!!!!!!

Схід здає Авакоподібні і ваша місцева еліта. По Нац гвардії важко щось сказати, може приказів немає. Одна надія на ультрасів, у вас там ніби вони вміняємі і виступають за Україну!

Ультаси і так зробили все що змогли. І навіть більше

Що далі????

Пісеньки співати?

Хлопці! Скажу так - якщо ВИ знову сядете і будете споглядати - нічого не вийде

У нас (на Сході) - тільки на вас і надія

Якщо не ви - то все... торба...

Назвалися грибом - .. далі знаєте

Більше того - з населення %50 мінімум все це підтримує, на вашому (нашому) боці

Але бояться...

Навіть на Донбасі - дуже багато Українців (спілкуюся). Дуже!!!! Всі чекають!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. На Схід вас не вистачає...

На Сході наші є, тільки що з того, якщо їм там не дають діяти?

У Луганську на сьогодні перебувають волинські військові, які розповіли, яким чином «зливають» Схід.

Зокрема, зі слів нацвардійців з Луцька, облдержадміністрацію захопила купка сепаратистів. Охороняти її мали місцеві правоохоронці та військові з Івано-Франківщини. Причому останні були готові не здавати адмінприміщення. Але, за неперевіреними даними, військові отримали наказ не чинити опору і здати будівлю. Волинський батальйон наразі повинен захищати УМВС Луганщини, проте є підозра, що і цю будівлю чекає така ж доля як і обласну державну адміністрацію. Луцькі нацгвардійці категорично проти здачі адмінприміщень, не розуміючи, чому не дають наказів розігнати сепаратистів

Звідси

Та і своє місто потрібно охороняти від тієї колорадської нечисті, бо схоже вони уже скрізь...

То хоч в Києві у владі порядок наведіть!!!!!!

З цим теж не зовсім просто. Але до того іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ситуація ахова, згідний. Але згадалось не таке далеке минуле - Майдан. Хлопці з кілками перли на мінтів, бо знали - воно їм треба. А тиснули на них зовсім не гопники, а купа спеців, які не вчора в армію пішли. Результат - добились свого. Згідний, ціною крові хлопців але, результат є.

Є відмінність. Тоді влада не знала що робити, боялась санкцій від ЄС тощо... Ці не будуть боятися лити кров рікою... Усі санкції ЄС їм до одного місця, вони хочуть чогось, самі не знають чого. Якщо правда про те що там випускають бандитів з в'язниць та ще й озброюють то це є найстрашніше що тільки можна уявити. Анархія, мать його, порядку.

З кілками проти цих уродів не попреш, поповниш список мерців і тільки. Вони ж відверто знущаються з Небесної Сотні, кажучі що можуть зробити і небесний полк. Треба щось більш істотне ніж кілки.

Але навряд чи ця кастрована влада щось може толкове зробити. Йде відвертий злив.

Як би у нашій нещасній країні не почало б звучати на усіх форумах питання: ДЕ ВЗЯТИ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ ДЛЯ ЗАХИСТУ?!

Для початку, на сході у місцевого населення є зброя як зареєстрована так і ні. Я не є придставником влади, і тому не можу відповідати за їх рішення і дії. Але одне знаю точно - як що нічого не робити, нічого і не буде.Як що вірити тому що пишуть і кажуть, велика кількість населення проти розділу України і приєднання до рашкі. Так? То в чому справа, чого ждуть? крові буде багато в любому випадку, але її буде ще більше, як що дозволяти тим ушльопкам робити те, що їм заманеться.

Як на мою думку, бояться це по перше. По друге відсутність дій влади дуже багато що значить. Відсутність дій влади означатиме фактично те що вони нікому не потрібні. І при величезній інформаційній обробці, яка їм у вуха каже що без РФ буде хана, що у ЄС адні гамасеккі, що у Львові живуть лише одні бандерівці які тільки й роблять що знищують москалів, то й починають вагатись.

Влада повинна діяти адекватно до подій! Інакше навіщо така держава взагалі потрібна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги, хто там планує здавати калаша Коломойському за 1000 у.е готовий взяти у вас за 1200 у.е.

купіть собі офіційну сайгу і на здачу оптику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ситуація ахова, згідний. Але згадалось не таке далеке минуле - Майдан. Хлопці з кілками перли на мінтів, бо знали - воно їм треба. А тиснули на них зовсім не гопники, а купа спеців, які не вчора в армію пішли. Результат - добились свого. Згідний, ціною крові хлопців але, результат є.

Є відмінність. Тоді влада не знала що робити, боялась санкцій від ЄС тощо... Ці не будуть боятися лити кров рікою... Усі санкції ЄС їм до одного місця, вони хочуть чогось, самі не знають чого. Якщо правда про те що там випускають бандитів з в'язниць та ще й озброюють то це є найстрашніше що тільки можна уявити. Анархія, мать його, порядку.

З кілками проти цих уродів не попреш, поповниш список мерців і тільки. Вони ж відверто знущаються з Небесної Сотні, кажучі що можуть зробити і небесний полк. Треба щось більш істотне ніж кілки.

Але навряд чи ця кастрована влада щось може толкове зробити. Йде відвертий злив.

Як би у нашій нещасній країні не почало б звучати на усіх форумах питання: ДЕ ВЗЯТИ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ ДЛЯ ЗАХИСТУ?!

Для початку, на сході у місцевого населення є зброя як зареєстрована так і ні. Я не є придставником влади, і тому не можу відповідати за їх рішення і дії. Але одне знаю точно - як що нічого не робити, нічого і не буде.Як що вірити тому що пишуть і кажуть, велика кількість населення проти розділу України і приєднання до рашкі. Так? То в чому справа, чого ждуть? крові буде багато в любому випадку, але її буде ще більше, як що дозволяти тим ушльопкам робити те, що їм заманеться.

Як на мою думку, бояться це по перше. По друге відсутність дій влади дуже багато що значить. Відсутність дій влади означатиме фактично те що вони нікому не потрібні. І при величезній інформаційній обробці, яка їм у вуха каже що без РФ буде хана, що у ЄС адні гамасеккі, що у Львові живуть лише одні бандерівці які тільки й роблять що знищують москалів, то й починають вагатись.

Влада повинна діяти адекватно до подій! Інакше навіщо така держава взагалі потрібна?

Як що, як Ви кажете, влада відсутня, висновок оди- Порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих. Варіантів не багато.Розумію, "дези "зараз багато, але відштовхнемось від головного- люди не хочуть в рашку, а значить, за відсутністю дій "влади" , треба робити щось самим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги, хто там планує здавати калаша Коломойському за 1000 у.е готовий взяти у вас за 1200 у.е.

купіть собі офіційну сайгу і на здачу оптику

заз скільки часу зробиш дозвіл на нарізну зброю й за скільки грошей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та за стільки ж, за скільки і раніше. Ми куму без проблем подовжували дозвіл на рушницю в саму "жару" на майдані.

Крім того беріть сайгу гладкоствольну - в межах міста вистачить і довжини дула для потужності, а це вже мисливська зброя, відповідно: білет мисливця, пакет документів і екзамен на правила і вйо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...