Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

З однієї сторони мені все більше і більше якость страшнувато чи що. З іншої, якщо на сході всі мовчать, а силовики самі здають (здаються) і шайка бігає, може так і треба?

ти думаєш хуйло обмежиться південним-сходом?

його цікавить вся Україна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Силовики захопили два блокпости терористів біля Слов'янська

Така новина, звичайно, трохи заспокоює, але... Сьогодні захопили, а завтра вони знову в руках сепаратистів, як уже не раз було?

І як тут не погодитися з авторм статті "Дивне танго українського спецназу" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось подібне я вже чув про крим))

Порівнювати Донбас з Кримом не зовсім правильно. Навіть враховуючи специфіку населення Донбасу - його інертність, там все одно велика кількість проукраїнські налаштованого люду, які не сильно захочуть сприйняти такий статус-кво - приєднання до Росії/утворення квазідержави ДНР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони мені все більше і більше якость страшнувато чи що. З іншої, якщо на сході всі мовчать, а силовики самі здають (здаються) і шайка бігає, може так і треба?

ти думаєш хуйло обмежиться південним-сходом?

його цікавить вся Україна...

Я все це знаю. Просто не можна допомогти тим, хто цього не хоче. А хіба на сході щось хочуть? Ті, що хочуть вже на барикадах. Інший варіант - знову міняти владу, америка та ЄС не зрозуміють. Який вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати Донбас з Кримом не зовсім правильно.

а я й не порівнюю. просто у путлєра тактика така. Україна, область за областю ставатиме рашкостаном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони мені все більше і більше якость страшнувато чи що. З іншої, якщо на сході всі мовчать, а силовики самі здають (здаються) і шайка бігає, може так і треба?

ти думаєш хуйло обмежиться південним-сходом?

його цікавить вся Україна...

Згідний, ця шльондра вже розкрила рота на всю Україну. А ті тупаки все очікують коли ж то Європа знову буде ну дуже зла на дії путлєра, і помахає йому пальчиком перед носом. Та й чого не грабастати, спротиву практично нема, на шару все лізе)))) Диверсанти гуляють як у себе в дома вже не тільки по Луганську.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що вибори президента відбудуться в тих регіонах України, де це буде можливо

А інші регіони нам нах не тре. Так чи що?

Авакова і ту всю Ко. треба слати на хер і то швидкими темпами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба на сході щось хочуть?

відео вище переглянь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силовики захопили два блокпости терористів біля Слов'янська

мля, мені одному ріже очі невідповідність захоплень:

- АТО: 3 блокпости (власне покришки і мішки з піском серед дороги)

- сепаратисти: Луганська ОДА, прокуратура, УМВС ітд і купа нових містечок на Донбасі

наша влада думає, що новини дибіли читають???

народ потихеньку починає висловлюватись за якесь певне регіональне відокремлення: від Сходу, від Києва і т.д.

ЗУНР це вже реакція на здачу Києвом східної України. Їхати і воювати за тих млявих пофігістів на схід (не забуваємо, що їх там навіть фізично більше, як населення західної України) я не збираюсь. Якби вони хоч оборонялись, тоді можна їхати на підмогу, а коли вони сидять по шию в гімні, лізти туди ж, щоб дати їм копняка, бажаючих буде не багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті тупаки все очікують коли ж то Європа знову буде ну дуже зла на дії путлєра, і помахає йому пальчиком перед носом.

100%. Керрі сьогодні про це казав. Але, в свою чергу,зауважив, що НАТО буде воювати за кожен см своєї території. А нам казали, що правильно, що не штурмуємо захоплені адмінбудівлі. Йоптіть, скрізь подвійні стандарти. Ну і нашій, кхм, "тіпа владі" урок, як треба відстоювати свої території. Ушльопки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті тупаки все очікують коли ж то Європа знову буде ну дуже зла на дії путлєра, і помахає йому пальчиком перед носом.

100%. Керрі сьогодні про це казав. Але, в свою чергу,зауважив, що НАТО буде воювати за кожен см своєї території. А нам казали, що правильно, що не штурмуємо захоплені адмінбудівлі. Йоптіть, скрізь подвійні стандарти. Ну і нашій, кхм, "тіпа владі" урок, як треба відстоювати свої території. Ушльопки.

Але, в свою чергу,зауважив, що НАТО буде воювати за кожен см своєї території. А своя тереторія у них де?))Прибалти і таке інше. До поки путлєр не кусає їх дупи( Європа, США), вони тільки ну дуже будуть злі на путлєра і все. Крапка. Як що самі не візьмемось, їм то 300 років не тре.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вони хоч оборонялись...

Пару постов выше человек пытался обороняться, видишь чем закончилось.

Там есть люди которые не хотят всего этого, но что делать когда они безоружные выходят высказать своё несогласие, а их дубинами, под дулами автоматов, а вокруг ни милиции ни армии...

Сейчас очень сложная ситуация для украинцев востока, которые не согласны с калорадами...

Если честно, то я не знаю чтобы делал на их месте... представьте кругом гопники с оружием да спецназ другого государства, а помощи ждать неоткуда... страшно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там есть люди которые не хотят всего этого, но что делать когда они безоружные выходят высказать своё несогласие, а их дубинами, под дулами автоматов, а вокруг ни милиции ни армии...

коли прийде наша черга, поведінка більшості буде аналогічна.

просто не всі це зараз розуміють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ту колону побили через неорганізованість.

Думаю вони зробили висновки і наступного разу будуть під охороною.

Якщо ж цього буде мало - дорога одна або вимагати видачу зброї для власного захисту у влади (якщо крім палок є і автомати у нападаючих), або захоплювати склади зі зброєю і наводити порядок.

Чи мені і вам їхати і помирати там за них???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вони хоч оборонялись...

Пару постов выше человек пытался обороняться, видишь чем закончилось.

Там есть люди которые не хотят всего этого, но что делать когда они безоружные выходят высказать своё несогласие, а их дубинами, под дулами автоматов, а вокруг ни милиции ни армии...

Сейчас очень сложная ситуация для украинцев востока, которые не согласны с калорадами...

Если честно, то я не знаю чтобы делал на их месте... представьте кругом гопники с оружием да спецназ другого государства, а помощи ждать неоткуда... страшно...

Так , ситуація ахова, згідний. Але згадалось не таке далеке минуле - Майдан. Хлопці з кілками перли на мінтів, бо знали - воно їм треба. А тиснули на них зовсім не гопники, а купа спеців, які не вчора в армію пішли. Результат - добились свого. Згідний, ціною крові хлопців але, результат є.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли прийде наша черга, поведінка більшості буде аналогічна

ні, я особисто знаю багато людей, які тут такого не допустять - менталітет не той. східної латентності тут набагато меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли прийде наша черга...

Треба першими захоплювати мусарку зі зброєю а тоді вже адмінбудівлі, на випередження. Тоді колорадосам тут не буде роботи, буде тільки гемор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вони хоч оборонялись...

Пару постов выше человек пытался обороняться, видишь чем закончилось.

Там есть люди которые не хотят всего этого, но что делать когда они безоружные выходят высказать своё несогласие, а их дубинами, под дулами автоматов, а вокруг ни милиции ни армии...

Сейчас очень сложная ситуация для украинцев востока, которые не согласны с калорадами...

Если честно, то я не знаю чтобы делал на их месте... представьте кругом гопники с оружием да спецназ другого государства, а помощи ждать неоткуда... страшно...

Так и живем...

За украинский флаг - могут голову проломить...

Больше всего разочаровывает, что нас "кинули"... Как власти, так и западенцы... Разбирайтесь, мол, сами... Не выходите на митинги - так вам и надо... А как выходить против "Оплота"??? Как выходить против ментов??? Они же нас и тырят!.... Как выходить на митинг, если Самообороны существует минимум три крыла!... Чьи они и кто они - не понятно!

Сидите дальше, готовьтесь к тому, что, может быть, путлер перейдет Днепр....

Нихера вы не лучше Торчка, в таком случае....(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...