Перейти до змісту

Яка армія потрібна Україні?


Basil

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Поки молодий треба гроші заробляти

Ти надто меркантильний 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь
19 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Поки молодий треба гроші заробляти, а не в армії ходити

Цікава логіка))))

19 хвилин тому, axelffox500 сказано:

службове житло військових бачив

Бачив))) Я виріс в сім'ї військового.

 

19 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Свідомість  це коли ти думаєш про сім'ю прагнеш до кращого

В загалі, я мав на увазі свідомість, відносно теми.

 

19 хвилин тому, axelffox500 сказано:

а якщо людина не може вдома порядок навести і покращити своє життя але йде захищати країну,  то це не свідомість.

Виходячи з Ваших слів, люди, які йдуть захищати країну-ледарі, які нездатні нічого корисного зробити, тому тікають у військо?))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, axelffox500 сказано:

світ такий, навіть жінку нормальну не знайдеш, якщо нормально не заробляєш

різниця не велика, що за гроші віддаватись одному, що кільком, ти таких жінок шукаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, axelffox500 сказано:

На вулиці капіталізм а не соціалізм, таке життя,  а що робити жінкам дитину з якимось одноклітинним, а потім просити допогу як малозабезпечена, жінки нормальні які себе поважають і хочуть нормального чоловіка з достатком і це нормально, жінці не важливо чи був чоловік в армії чи ні, воював чи ні, жінці важливо щоб її чоловік забезпечував сім'ю і це природньо і це нормально, стосунки між чоловіком і жінкою це природа, основа життя, основа країни, бо то є сім'я, а успішна сім'я це успішна країна, все інше значення немає, і саме від цього ідуть усі проблеми.

Ти мислиш категоріями середньовіччя, де жінка тупа неповносправна людська самка, ні на що не здатна крім народження дітей, а ми рухаємося в Європу де рівні права. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

Ти мислиш категоріями середньовіччя, де жінка тупа неповносправна людська самка, ні на що не здатна крім народження дітей, а ми рухаємося в Європу де рівні права. ;)

не погоджуся з вами

жінка,навіть якщо і заробляє,не повинна утримувати сім'ю

вона заробляє гроші для себе і витрачає їх на власний розсуд

а axelffox500 розумний чоловік )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Там теж саме,  тількі нам в голову вбивають протилежне, на хороший товар завжди попит великий незалежно від країни, у сша якщо в тебе є власне житло і бізнес на тебе десятками клюватимуть  лиш би не платити за житло.:D

так я не заперечую що, такий контингент жінок існує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

де жінка тупа неповносправна людська самка, ні на що не здатна крім народження дітей

Ну це ти вже загнув і пішов в крайнощі.

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

а ми рухаємося в Європу де рівні права.

І де зараз , дозволь спитати, ота Європа, зі своєю гендерною рівністю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, S30 сказано:

І де зараз , дозволь спитати, ота Європа, зі своєю гендерною рівністю?

як не дивно вона вище нас 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, paksivatova сказано:

не погоджуся з вами

жінка,навіть якщо і заробляє,не повинна утримувати сім'ю

вона заробляє гроші для себе і витрачає їх на власний розсуд

 

Особиста справа кожного на що витрачати гроші.

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

бо це карамба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

як не дивно вона вище нас

Ти не спригуй - "вище", "нижче". А диво в тому , що потихеньку вироджується, дякуючи ,зокрема, політиці гендерної рівності.

Натомість її населення поступово заміщається націями котрі на оту "рівність " чхати хотіли і жінка в них займається якраз народжуваністю і сімєю, а не робить карєру до 30-40-ка, а далі , думаю , сам вкурсі.

 

ПС Та яка різниця карамба чи хтось інший.

ППС А взагалі тема не про те, а то почали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, S30 сказано:

Натомість її населення поступово заміщається націями котрі на оту "рівність " чхати хотіли і жінка в них займається якраз народжуваністю і сімєю, а не робить карєру до 30-40-ка, а далі , думаю , сам вкурсі.

Ну і яка цивілізація досягла більшого розвитку? Середньовічна чи Європейська? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, axelffox500 сказано:

ну так але жінка може хоч в холодильник щось сама купляти, бо є такі які навіть в холодильник нічого самі не куплять все в чоловіка просять

Адекватні жінки все правильно роблять.

4 хвилин тому, axelffox500 сказано:

а з з деякими жінками чоловіки спиваються і пропадають.

То слабаки, нормальні знайдуть нормальну жінку, замінять ту, яку здуру по молодості обрав, хоча вона і виконувала певні функції. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, S30 сказано:

ПС Та яка різниця карамба чи хтось інший.

ППС А взагалі тема не про те, а то почали.

А Ви пане за чи проти служби дівчат а армії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ну і яка цивілізація досягла більшого розвитку? Середньовічна чи Європейська? 

Ну раз ти захотів погратися словами, то заодне просвіти нас що таке середньовічна і що таке європейська цивілізація в твоєму розумінні.

А то підозра така що в тебе змішались "коні-люді".:) Лише  в сторони не виляй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

А Ви пане за чи проти служби дівчат а армії? 

А Ви, пане, бачу не лише непроти щоб вони за Вас працювали, а й в окопах сиділи.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, axelffox500 сказал:

Поки молодий треба гроші заробляти і самореалізовуватись, щоб потім легше жити, а не в армії ходити,

Цікаво, як же ж існує така країна як Ізраїль, де служать всі? 

І ще одне, якби так всі думали як ви, то мабуть вже б тут були б російські війська. Хоча ви б напевно вже були б десь у європі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, axelffox500 сказал:

В світі тільки 5 цивілізацій успіху досягли, японці-моноетнічна нація з елементами націоналізму, американці -мультикультурний націоналізм неважливо який ти головне, що американець, німці - точна і педантична нація, з високим розвитком інженерії, англійці -піддані короні, багатовікова історія, культурної і наукової революції, і захоплення світу, китайці - рекодно розмножилися і почали виробляти все. Як такої європейської цивілізації не існує це видумка порошенка. У європі країни з різними мовами і різним рівнем життя.

Брєд. А як щодо існування південноазійських країн, наприклад Південної Кореї чи Сінгапура? Ви в курсі як там живуть?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, S30 сказано:

А Ви, пане, бачу не лише непроти щоб вони за Вас працювали, а й в окопах сиділи.:)

Я не хочу, щоб за мене хтось працював, не треба перекручувати і гіперболізувати. Присутність жінок на фронті робить чоловіків більш рішучими, а не є заміною чоловіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Я то думаю чому у нас як щось то зразу Ізраїль в приклад, в нас крім російської окупації, ще є єврейська окупація, де євреї хочуть заробляти і воювати руками етнічних українців, щось ні бєня ні палиця і інші жиди, ой вибачте євреї не загинули на війні а прості хлопці українці повмирали, нах мені здався твій Ізраїль, щоб його взагалі краще не було і всім би добре було, ізраїль приймає до себе всіх єврейських бандитів і корупціонерів і нікому їх не видає.

Луцьк був жидівським містом, жиди тут народились і жили ще до тебе, то вони не люди по-твоєму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Electronshik сказано:

І ще одне, якби так всі думали як ви, то мабуть вже б тут були б російські війська. Хоча ви б напевно вже були б десь у європі

Не звертай уваги. Тут кого не послухаєш то у кожен живе своїми ілюзіями і пропагує своє.

 

8 хвилин тому, Electronshik сказано:

Цікаво, як же ж існує така країна як Ізраїль, де служать всі? 

Історично склалось (держава маленька,від конфліктів не просихає), але заміть є альтернатива.

Діло , звісно, добровільне, але, як на мене, війна не жіноча справа.

Та і рух за гендерну рівність виник лише з-за зневажливого ставлення до можливостей жінок у тих же розвинутих європейських країнах і штатах:). І пішло-поїхало.

В словян же жінка завжди була в повазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, S30 сказал:

Не звертай уваги. Тут кого не послухаєш то у кожен живе своїми ілюзіями і пропагує своє.

 

Історично склалось (держава маленька,від конфліктів не просихає), але заміть є альтернатива.

Діло , звісно, добровільне, але, як на мене, війна не жіноча справа.

Та і рух за гендерну рівність виник лише з-за зневажливого ставлення до можливостей жінок у тих же розвинутих європейських країнах і штатах:). І пішло-поїхало.

В словян же жінка завжди була в повазі.

Я завжди кажу,що фемінізм придумали чоловіки,аби розвантажити себе від обовязків

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, axelffox500 сказано:

і в роду жидів не було усі з українськими прізвищами і без випуклих очей і губ

І,шо, такі вуха не великі і ніс не горбатий? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, S30 сказано:

І,шо, такі вуха не великі і ніс не горбатий? :D

можна зробити пластичну операцію 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...