Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

58 минут назад, SergLutsk сказал:

Чи просто не вдумувались в те що я питав/шукав ?

Шановний @SergLutsk вас спасе лише встановлення супутникової системи з специфічним обладнанням, що дозволить переглядати ВСІ футбольні матчі або будете мати те, що маєте, бо ВСЕ якісне у світі і футбольне - платне! Якщо щось можуть запропонувати в неті, то з  проблемним переглядом, бо беруть так само піратським способом, ну і тому така і якість і затики з зображенням! Безкоштовний сир лише у... вже треба до цього звикнути і обрати варіант, що вас влаштує але платити всерівно прийдеться, не так як офіційно є дешевші варіанти але шара і халява вже зникають і треба це розуміти і особливо з переглядом футболу!

Змінено користувачем igorgame
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я балдєю від Лівера зараз і балдєю,що маня,та що сіті почав «спотикатися» клас вобщем, і вкотре переконуюся АПЛ бестофзебест))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно,що темка трішки зашевелилася, а то я думав, що вже всі почали купувати, або щось там продавати і що ще гірше, стали дуже великими політичними експертами)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, SergLutsk said:

Ви цього не помічаєте ? :D   Чи просто не вдумувались в те що я питав/шукав ?

Блін, не треба тут умнічати. 90% всіх відео не нижче hd якості. Про коментарі то це взагалі. Хочете прем'єр лігу дивитися - купуйте підписку на oll.tv (я так і роблю), тому що лише в тк футбол куплена ліцензія, але оглядів всіх там немає.  Не подобається ресурс - шукайте інший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yura-patriot сказано:

Я балдєю від Лівера зараз і балдєю,що маня,та що сіті почав «спотикатися» клас вобщем, і вкотре переконуюся АПЛ бестофзебест))

Ну лівер гадаю теж рано чи пізно спіткнеться, хоча я певно за те щоб нарешті він став чемпіоном, давненько вони за тим тягнуться. Якщо їх головний козир (которий Мухамед) не травмується і так до кінця сезону відбігає на тому ж рівні, то може таки візьмуть чемпіонство. А ще не можна скидати Тотенгем з рахунків. А те що апл зе бест то без варіантів.

9 годин тому, yucore сказано:

Блін, не треба тут умнічати. 90% 

Я не умнічав, а констатував факт, що там такі ж відео викладені, про які я писав вище, або недоякість або мова. Таких ресурсів не проблема знайти, вистачає. Тому і задавав своє питання що можливо хтось знайшов краще, а я фігово шукаю. Ну що ж, нема значить нема, тепер я хоч знатиму що то не я поганий шукач :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну лівер гадаю теж рано чи пізно спіткнеться, хоча я певно за те щоб нарешті він став чемпіоном, давненько вони за тим тягнуться. Якщо їх головний козир (которий Мухамед) не травмується і так до кінця сезону відбігає на тому ж рівні, то може таки візьмуть чемпіонство. А ще не можна скидати Тотенгем з рахунків. А те що апл зе бест то без варіантів.

 

 Ну,той Ліверпуль лєгко може спіткнутися з будь якою командою нижче десятого місця. А от щось в шпор не віриться, щось їм вєчно не хватає, кароч думаю сама «жара» так і буде між лівером і маньою. 

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

А вже грошенят у Ахмєта немає купувати права на трансляцію АПЛ! :)

Спойлер

Транслятором матчей английской Премьер-лиги (АПЛ) на территории Украины с сезона 2019/2020 гг. будет компания Setanta Sports. До этого, начиная с 2010 года, права принадлежали телеканалам «Футбол 1» и «Футбол 2», которые входят в состав холдинга «Медиа Группа Украина».

В сообщении отмечается, что в настоящее время спортивные телеканалы группы Setanta не работают на украинском рынке, но к новому футбольному сезону ожидается запуск специальной украиноязычной версии телеканала. Что будет транслироваться в эфире вновь созданного телеканал кроме АПЛ не сообщается.

«На телеканале «Футбол» останутся матчи Лиги чемпионов, Лиги Европы и Серии А. Также почти наверняка каналы продолжат показывать украинскую Премьер-лигу, которая с нового сезона должна будет продаваться единым пулом», – сообщает Sport Arena.

Setanta Sports является крупнейшим международным спортивным телеканалом и базируется в Дублине. С 2012 года была запущена специальная версия «Сетанта Спорт Евразия», вещающая на русском языке на территории 13 стран постсоветского пространства.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Суперкубок УЄФА 2019 

Суперником Ліверпулю буде інша англійська команда - Челсі. На глядачів чекає справжнє дербі.
У матчі за суперкубок УЄФА 2019 року зустрінуться дві англійських команди - Ліверпуль і Челсі.
Ліверпуль виграв у фіналі Ліги чемпіонів у Тоттенхема, а Челсі напередодні у фіналі Ліги Європи переміг Арсенал.
Суперкубок УЄФА пройде 14 серпня на Водафон-Арені в Стамбулі.

Змінено користувачем igorgame
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yura-patriot сказал:

Хто знає де сьогодні можна Зорю подивитися?

УНІАН буде транслювати Зорю до потрапляння у групу, а Динамо 2+2. Групові вже Хфутболи :)

Змінено користувачем ForZa
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ForZa сказано:

Групові вже Хфутболи :)

А футболи вже на шарі не показують:unsure: і шо робить:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yura-patriot сказал:

А футболи вже на шарі не показують:unsure: і шо робить:rolleyes:

1) Якщо маєш комп або ноут з HDMI виходом, то шукаєш iptv-листи, підключаєш до телевізора і дивишся. 

2) Якщо телевізор Smart TV, то ставиш прогу, заливаєш iptv листи і дивишся :)

Все це у подробицях гугль підкаже як зробити :) Є вже навіть послуги від тих операторів, що "шуру" надають, то вони і iptv листи дають на всі канали і ціна ні чим не відрізняється. Є наші футболи у HD

3) Якщо маєш "шуру" то і канали Матч-футболи є, а вони всі ігри українських клубів, що у групи потрапляють, транслюють. Ще більше футболу зараз на польських каналах (я чудово розумію і дивитись навіть цікавіше ніж наших, там суперові, емоційні коментатори і все у HD), то там взагалі жир :) Так що вихід є, головне найди потрібне для себе :)

Змінено користувачем ForZa
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, ForZa сказано:

1) Якщо маєш комп або ноут з HDMI виходом, то шукаєш iptv-листи, підключаєш до телевізора і дивишся. 

2) Якщо телевізор Smart TV, то ставиш прогу, заливаєш iptv листи і дивишся :)

Все це у подробицях гугль підкаже як зробити :) Є вже навіть послуги від тих операторів, що "шуру" надають, то вони і iptv листи дають на всі канали і ціна ні чим не відрізняється. Є наші футболи у HD

3) Якщо маєш "шуру" то і канали Матч-футболи є, а вони всі ігри українських клубів, що у групи потрапляють, транслюють. Ще більше футболу зараз на польських каналах (я чудово розумію і дивитись навіть цікавіше ніж наших, там суперові, емоційні коментатори і все у HD), то там взагалі жир :) Так що вихід є, головне найди потрібне для себе :)

Ото розжував:D іду ковтати:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
12 минут назад, Basil сказал:

Взнаєте?

 

 

Знатний веселун Жека Кротоплянка)) (Коноплянка)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шанувальники, а хто де зараз дивиться огляд туру АПЛ ? Попередній сезон канал Матч робив огляди, цього року трансляції продали якомусь Окко, а оглядів він схоже не робить. В неті зустрічав тільки англійський огляд.

Хто як виходить з ситуації ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...