Перейти до змісту

підкажіть що потрібно для діагностикі авто


fanatik

Рекомендовані повідомлення

Добрго дня.

хочу навчитися робити діагнстику авто. Що для цього потрібно які кабеля і яка програма

Тема не для барахолки, перенесено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого... ну і я добавлю

хочу стати хірургом, які для цього треба скальпелі, зажими, і що почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чисто своє авто продіагнустувати - то гугли який там ЕБУ, а тоді купуй до ньго кабель, програму, кури мануали.

Якщо хочеш працювати в цій сфері - то для початку на пару років в учні до якогось майстра, а тоді вже все остальне... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так просто. Якщо ви ас в автоелектриці, то можете взяти як для початку хоча б якийсь "ланч" за 20 000 грн, з нього напевно можна починати.... Попрацювавши не один рік з цим прибором, можна перейти на щось конкретніше, по конкретній марці авто, бо універсальні пристрої не є всемогутніми. Потрібно мати як мінімум одну програму з адаптером на кожну марку авто, і тоді буде щастя. Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку порібно знання в ПК, електриці, електроніці, будові двигуна, систем запалювання (ну дуже багато). Принципу роботи двигуна, системи подачі палива, створення робочої суміші, відводу вихлопних газів, будови датчиків і т.д. і т.д. і т.д.

Закупити кучу приборів, створити кучу допоміжних приборів і пристроїв. І вчитись, вчитись, вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема "дуже розмита": хочу продіагнозити своє авто..... разово, чи хочу почати бізнес у ремонті електообладнання авто, чи хочу нове хоббі ))))) ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паяльник, каніфоль, припой, плоскогубці, кусачки, ніж, набір викруток, набір головок\тріщалок, набір ключів рожкових\накидних, набір зірочок, набір шестигранників, ключі свічні, подовжувачі і воротки, молотки, щупи, тестер\мультиметр, осцилограф, ноут+програмне забезпечення(для кожної моделі своє), адаптери (для кожної марки\моделі своє, наприклад, OBD\OBD2), компресометр, манометр\вакуумомір, шланги для паливних систем з перехідниками (для кожної марки свої), стробоскоп, стенд з перевірки свічок, стенд для очистки свічок, стенд для промивки форсунок, компрессор, дроти, запобіжники, болтики\гвинтики\гайочки, інтернет, технічна література, електросхеми і ...

З ПРАВИЛЬНОГО МІСЦЯ РОСТУЧІ РУКИ та МОООООООООООООЗГИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрго дня.

хочу навчитися робити діагнстику авто.

Що для цього потрібно які кабеля і яка програма

1) Що робити для того щоб навчитись Вам уже відписали, якщо конкретно то:

або на роботу в сервіс АБО ВМИКАЄМО ІНТЕРНЕТ І ЧИТАЄМО КОНКРЕТНО ПРО ВАШУ МОДЕЛЬ АВТО І СПЕЦИФІКУ

2) Програма називається GDS ось наприклад одна із них

3) кабелі і фішки бувають різні тому потрібно вчитись паяти і шукати в інтернеті

Що потрібно ще як більш досвідтченішому спеціалісту добре підмітив vaz75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GDS це програма яка діагностує суто або Кіа, або Хюндай, також підтримує ОБД 2. Коштує зі всім комплектом в районі 36 000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...