Перейти до змісту

Ніч яка місячна


Holy

Рекомендовані повідомлення

Як після недоспаних ночей виглядати як огірок?

вуглеводами закинутись - енергія, ще які є ідеї?

поспати і енергетики не пропонувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як після недоспаних ночей виглядати як огірок?

Ну, например, раствор бриллиантового зелёного поможет приобрести желаемый цвет, а какой-нибудь известный тебе аллерген может придать коже пузырчастый рельеф :)

Ну а если серьёзно - войди в такой ритм жизни, когда спать приходится не больше пяти часов в сутки.

И тогда организм если не привыкнет - то подохнет, но если не подохнет - то привыкнет со временем :) Ну и после этого станет адекватно реагировать на недосып. Хотя раз в неделю можешь давать ему отсыпаться, чтобы нервная система успокаивалась малость :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як після недоспаних ночей виглядати як огірок?

Одноразово - прохолодний душ, легкий сніданок, 20-хвилинна прогулянка ("легкий" не означає "мало", а мінімум жирного і смаженого).

Постійно - пост #2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а если серьёзно - войди в такой ритм жизни, когда спать приходится не больше пяти часов в сутки.

Вже другий рік 3-4 години на добу. Тиждень назад будло 5 з половиною. таке відчуття що бодун.

Доречі 4 години мені достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По робочих тижнях стараюсь лягати в 5-6 вечора. Прокидаюсь в 1 ночі, щось роблю трішки, лягаю в 2. Прокидаюсь в 5 ранку як огірочок без будильника і в мене залишається купа справ: щось повчити, зробити, написати, перевірити новини. Плюси: бачиш схід сонця (коли хороша погода), під музичку робиш усі справи, свіже ранкове повітря, ніколи не запізнюєшся на пари чи роботу і завжди вигляд набагато кращий та активніший, ніж в твоїх недоспаних колег.

Мінуси: треба лягати раніше, не завжди виходить (інколи на вечори якісь плани), порушується режим (але мені як студенту норм) + не завжди тебе розуміють друзі. Але в моєму випадку це зараз актуально, коли дуже важкі і навантажені тижні з навчанням та сесією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По робочих тижнях стараюсь лягати в 5-6 вечора.

Ти зав'язуй з цим, студенти так не роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

А секс не варіант? Має бадьорити.

 

On 05.04.2014 at 00:32, fenmix сказано:

По робочих тижнях стараюсь лягати в 5-6 вечора. Прокидаюсь в 1 ночі, щось роблю трішки, лягаю в 2. Прокидаюсь в 5 ранку як огірочок без будильника і в мене залишається купа справ: щось повчити, зробити, написати, перевірити новини. Плюси: бачиш схід сонця (коли хороша погода), під музичку робиш усі справи, свіже ранкове повітря, ніколи не запізнюєшся на пари чи роботу і завжди вигляд набагато кращий та активніший, ніж в твоїх недоспаних колег.

Мінуси: треба лягати раніше, не завжди виходить (інколи на вечори якісь плани), порушується режим (але мені як студенту норм) + не завжди тебе розуміють друзі. Але в моєму випадку це зараз актуально, коли дуже важкі і навантажені тижні з навчанням та сесією.

Ну ти чоловіче даєш... А з дівчатами коли проводиш час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla нічого собі ти копнув... це тебе від безсоння в археологію потягнуло? ;) ти на дати дивишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 Просто з свіжого подібних тем немає, от і поліз в забуті дєбрі борди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 07.07.2016 at 15:15, VojinSvitla сказал:

А секс не варіант? Має бадьорити.

 

Ну ти чоловіче даєш... А з дівчатами коли проводиш час?

 

То було два роки назад, зараз сплю нормально і дівчину теж маю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, то в тебе ще норм, в мене з 07.00 і до 8.30 кожних 5 хв будильник, насилу в районі 8.00 прокидаюсь, буває, що й пізніше трохи.

Хоча часто в неділю дозволяю собі трошки відіспатись - до 10-11.00 год

s_1469012483_2119156_672b5a4961.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...