Перейти до змісту

Пасха 2014


odna

Рекомендовані повідомлення

Тут внезапно Пасха скоро.

Куда бы то поехать?

Были планы на Ужгород, но надо бы уже про билеты думать. А так заранее сейчас загадывать сложно. Потому, думаю, куда-нибудь, где можно своим ходом заехать, в крайнем случае, дизелями подобраться.

Помниться мне Нетишенское море. Очень там понравилось и не очень далеко.

Может, кто еще чего предложить имеет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав - 20 квітня.

Можна до Голоб електричкою, далі вліво через Гончий Брід на Пересіцькі озера. Потім через Літин, Туличів, Вербичне в"їхати в великі Верхньотурівські ліси і через них по селам Оса, Ревушки, Тумнин виїхати на трасу Володимир-Луцьк і по ній вертатись в Луцьк. Маршрут можна проїхати за два дня. Якщо є три дні - можливо його розширити.

Місцевість цікава. В лісах сухо. Можливо на деяких бродах прийдеться роззутись))

volynskaya_4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты поедешь, Навигатор?

Ще точно не знаю. )) Пасха сімейне свято. Якщо до Пасхи, чи після - завжди готовий. В мене на місяць 23 дня вихідних :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этом году в Ужгород уже поздно, там уже всё цветет полным ходом, когда приедете всё уже пресытится. Мы тоже хотели, а тут такая засада с погодой =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты поедешь, Навигатор?

Ще точно не знаю. )) Пасха сімейне свято. Якщо до Пасхи, чи після - завжди готовий. В мене на місяць 23 дня вихідних :0161:

Що за робота така класна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты поедешь, Навигатор?

Ще точно не знаю. )) Пасха сімейне свято. Якщо до Пасхи, чи після - завжди готовий. В мене на місяць 23 дня вихідних :0161:

Ну, у меня только Пасха и Троица для походов. На Сушибабу без проводника Навигатора ехать нет смысла. Тогда на Ровенщину?

Я не говорю, что в Ужгород ехать поздно. Поздно собирать группу и решать с билетами. Не хочу я с велосипедами снова по верхним боковым полкам соваться по ночам, среди спящих пассажиров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Сушибабу без проводника Навигатора ехать нет смысла. Тогда на Ровенщину?

Чому немає сенсу?? Є карти, є місцеві жителі. Район зовсім нескладний для орієнтування.

Це моя улюблена місцевість для велопоходів в дев"яностих роках. Тоді я на всю використовував ж-д лінію Луцьк-Ковель. Сходив і в Голобах, і на станціях Стохід, Вовчицьк, Любитів. На стіні в мене вісить карта Волині, де я місця ночівок позначаю червоним кружком з підписом року і місяця. Так от, в районі Пересіцьких озер ціле "сузір"я" кружочків. Більше їх тільки на Дубнівських висотах, Стоході, в Шацькому районі. Грунти позволяють тут мандрувати і в дощову погоду, чого, наприклад, не скажеш про Дубнівські висоти.

До речі і про них. Доїзжаєте до Млинова (35 км) і там весь південний горизонт закривають високі пагорби. Через Клин виїзжаєте на Підбрусинь і Повчу (дуже гарні місця), далі на схід до долини Ікви біля Дубна і далі на схід по високим горам Мізочського кряжу до Мізоча і Здолбунова, а звідти назад на електричці. Ця місцевість дуже мальовнича, з широкими видами. Якщо ще буде час, з Мізоча по долині річки Свитенька можна легко доїхати до Острога і Нетішина і вже звідтам по ж-д дорозі вернутись. ( в мене був приблизно такий похід в 2002 році на три дні) Цю дорогу можна проїхати в протилежному напрямку, но це вже треба дивитись на напрямок і силу вітру на момент Пасхи, щоб не був в лице. В нас вітри переважно північно-західні.

Особисто для мене план номер один по велопоходах - велопохід "Два береги Турії". Закидка в Ковель електричкою, а звідти вздовж Турії її правим берегом до місця впадіння її в Прип"ять, назад лівим берегом до Ковеля і електричкою в Луцьк. Кілометраж понад 200 кілометрів, потрібно буде проїхати біля 45-ти сіл і можна побувати на 10-15 озерах. По часу - три дні.

Особисто для мене район маловідомий, на 80% "нехожений" - Terra Incognita.

Крайня південна точка Ковель, крайня північна - села за Прип"яттю: Щедрогір, Заглухів, Заприп"ять, Почапи.

В випадку відставання від графіка, можна під"їхати дизелем з Камінь-Каширського до Ковеля.

legolas_soi працюю електриком доба через три))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене та ж проблема що і в навігатора. 2 святкові дні розписані по годинам. тому записуюсь в його группу - велопохід в будні, або не святкові вихідні (перевага - погоду можна підібрати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже есть трое желающих ехать и офигенный маршрутик. :)

Я, Мартенз, Джура (маршрут, кстати, от нашего глашатая Ктулху)))

Кто еще желает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже есть трое желающих ехать и офигенный маршрутик. :)

Я, Мартенз, Джура (маршрут, кстати, от нашего глашатая Ктулху)))

Кто еще желает?

Те, що ми бажаємо і те, що можемо дозволити є 2 різні вжаємнопротилежні вектори :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольний форд. Памятаю добряче помучились поки знайшли вхід. Ззовні важко помітний. Зате в середині наче забуте, напівзруйноване місто. Здається недалеко є ще декілька замків, зокрема замок в Олесько, там де знімалась кінострічка "Три мушкетера".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тараканівський форт

Та вы шо!

В Тараканов, как-нибудь, на выходную покатушку съезжу, но не в поход. Там столько раз были, что уже могу с закрытыми глазами экскурсии водить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів, зрозумів, зрозумів. З профі не хотів змагатись. Просто висловив свою думку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне, хотів уточнити ми стартуємо в неділю зранку і приїжаємо в понеділок вечором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я об этом еще не думала. Еще рано. Не знаю, как у меня выходные. Но, скорее всего, будем три дня в пути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Если до воскресенья все будем живы, то поедем. На два дня. Те, кто еще не ушел на войну. Выезжаем в воскресенье рано. Время уточню в субботу. Кто еще может, пишите, звоните.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...