Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Йти потрібно, потрібно відчувати що ти живеш в суспільстві небайдужих людей, які в потрібний момент можуть вийти разом, об'єднатись і сказати ні узурпаторським діям чиновників. Чи воно щось змінить? Так. Спочатку це змінює вас, потім змінює і чиновників. Незважаючи на те що ми сприймаємо владу через ЗМІ, які демонізують, піарять, роздмухують міфи про того чи іншого чинушу, чинуша залишається звичайною простою людиною. Яйценюк  - звичайний дрищ-очкарік, на якого б ви ніколи не звернули увагу зараз один з головних демонів країни. Він став таким через нашу байдужість. Я колись спілкувався на Помаранчевій з Луценком Югою. Він тоді був простіший і здоровався з усіма людьми. Так от, мене в ньому вразили ручки - тоненькі біленькі холодненькі напівжіночі ручки. Такі ручки є в людей, які ними нічого ніколи не роблять. Такі ж ручки я помітив в авакова на відео з Саакашвілі і навіть, незважаючи на об'єм табла - в Порошенка. Тому їм краще бути на віддалі, за плечима охоронців, ліплячи з себе богів. Давайте їх трохи попускати. Приходь, не буть байдужим.

Змінено користувачем romaxa11
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається мені що підприємці зовсім не хочуть сплачувати податків... зовсім

просто хочуть гарні дорогі, безкоштовну освіту і медицину + захист НАТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То почніть з себе, і власним прикладом покажіть)) надіюся у Вас ліцензійеа вінда і ліцензійний офіс і т.д. ви все справно платите, оподатковуєте свої доходи які отримуєте більше 17гривень на сьогодні. Тому і іншим рекомендуєте платити і все таке інше щоб були хороші дороги, медецина, освіта і т.д.

 

зараз linux нормально працює + libre office

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

здається мені що підприємці зовсім не хочуть сплачувати податків... зовсім

просто хочуть гарні дорогі, безкоштовну освіту і медицину + захист НАТО

То почніть з себе, і власним прикладом покажіть)) надіюся у Вас ліцензійеа вінда і ліцензійний офіс і т.д. ви все справно платите, оподатковуєте свої доходи які отримуєте більше 17гривень на сьогодні. Тому і іншим рекомендуєте платити і все таке інше щоб були хороші дороги, медецина, освіта і т.д.

 

 

свого офісу поки немає, працюю на роботі, зарплата офіційна

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

медецина,

от такого нам точно не потрібно. Тим паче  безкоштовно!

 

А стосовно підприємців і податків - то Зевс правий.  Не на 100% але правий.

Є левова частка підприємців, яким зручно платити єдиний податок. Заплатив своїх 400 грн в місяць - і пофіг метелики. І тримаєш собі 5 точок на базарі, кожна з яких в місяць приносить по кілька тисяч грн. чистого прибутку.  +неоформлені продавці. Або на своїх документах. ЩОб "хазяїн" не світився.

 

Все просто.

 

Якби я 10 років життя базару не віддав (як продавець) , то не казав би про це.

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс пишучи слово "офіційна" ніби намікає що всі решта,  зажерлися сидячи в тіні. Жирувати в тіні на схемах може тільки влада. Всі решта в жорсткому ринку з жорсткою конкуренцією і малою кількістю грошей в основної маси населення-клієнтів. Кожен підприємець платить 600грн за себе і біля 1000 за кожного офіційного працівника, плюс оренда, плюс торгівельне обладнання, товар. Знайомий має забігаловку з фастфудом, його обовязкові місячні платежі - 3700грн: оренда, податок за землю, ЄП. Людина ще копійки не заробила, а ця сума вже висить над нею і конкуренція по фастфуду і каві також зашкалює, тому він старається нажимати на якість. Короче, це важко пояснювати людям які не мали власного бізнесу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається мені що підприємці зовсім не хочуть сплачувати податків... зовсім

просто хочуть гарні дорогі, безкоштовну освіту і медицину + захист НАТО

та хочуть - хочуть!

Але на тих самих умовах, що і СКФ: 3000% прибутку,  гарний офіс і повна соціалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свого офісу поки немає, працюю на роботі, зарплата офіційна

Хм, а Зевс здогадується, що він зараз дискутує зі своїм старим знайомим СанеюТТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

свого офісу поки немає, працюю на роботі, зарплата офіційна

Хм, а Зевс здогадується, що він зараз дискутує зі своїм старим знайомим СанеюТТ?

 

 

та ні,

той називався ніками без фантазії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні,

той називався ніками без фантазії

Перейшов на новий левел )))

Як на мене, манера спілкування ідентична, ті самі згадки про ліцензійну вінду, аналогічний стьоб в бік влади:

Basil

Схоже що ти прокремлівський засланий агент, тому що піддаєш сумніву обіцянку нашого президента, не роби такого!! бо це вигідно тільки москалям сраним!

Ось послухай і подивися відео...

Та Саня це :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


. Кожен підприємець платить 600грн за себе і біля 1000 за кожного офіційного працівника,

Якщо такі є.

Знаємо, як вони платять. Ага! Оформляють на 0,128 ставки, але ж ОФІЦІЙНО!!! 


плюс оренда, плюс торгівельне обладнання, товар.

Нє смешитє моі тапочкі. У більшості підприємців уже викуплені торговельні площі. Або оренда така, що дозволить економити. Обладнання, в торгівля ,якщо продукти, всі дистриб'ютори надають своє !  Ковбасники брендові холодильники, сигаретники - бокси і весь рекламний спектр.


Знайомий має забігаловку з фастфудом, його обовязкові місячні платежі - 3700грн: оренда, податок за землю, ЄП. Людина ще копійки не заробила, а ця сума вже висить над нею і конкуренція по фастфуду і каві також зашкалю

Це його свідомий вибір бізнесу - ніхто не заставляв. Оцінював ризики, вивчав конкурентів!  Прораховував що має віддати і скільки лишиться!  ЩО не так?


тому він старається нажимати на якість

АБо на ціни. Нижча ціна - більше клієнтів.

 

Також є знайомий, має свій бізнес. І він у нього не перший. Перший (чи то другий,) прогорів.. , а зараз прибутковий. Не фонтан, але на масло до хліба вистачає.  Вклався в обладнання, оренда і наймані працівники.

Суми озвучувати не буду. Бо не посвящали.

 

Пам'ятаю з початку 2000-х. Базар. У "хазяїв" 2-3-5 точок, жаліються, що не має торгів. Але чомусь "хазяїн" автівки міняє щосезону.  Відпочивати в Турцію / Єгипет на 2 тижні AllInclusive на 4 чоловіка.

Я не заздрю. Просто коли жалієшся, що немає заробітку, то роби це хоча б тихенько - коли не видно скільки ти насправді маєш. Коли ніхто не знає кількість проданого товару, і заробітку на ньому.

І головне - не вийожуйся.  Бо "купити" в Юванті торгівельну площу в 16-20м.кв.  за (!) 250 000 доларів. + вкластися в товар, щоб ту площу заповнити.

І жалітися, що високі податки, (а жоден з продавців неоформлений взагалі НІЯК)....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якби я 10 років життя базару не віддав (як продавець) , то не казав би про це.

 

якщо за 10 років на базарі, ти не *мотав на вус*, що й до чого й згодом не почав працювати на себе (раз там така халява), а пішов знов ішачити на *дядю*, то й не дивно, що ти кажеш це

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, якщо описаний тобою підприємець має баблішко, то це тільки означає, що він зробив щось над корисне для великої кількості людей, що вирішили з ним поділитись. Він не може вкрасти, наїхати чи вимагати хабаря. Він може тільки щось запропонувати, а людина, якщо захоче - купить. Між підприємцем, який їздить на лексусі і прокурором чи податківцем на такій ж машині - прірва. Тільки щоб кожен це зрозумів. І слід вчитись в америкосів поважати людей праці, людей бізнесу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


кщо за 10 років на базарі, ти не *мотав на вус*, що й до чого й згодом не почав працювати на себе (раз там така халява), а пішов знов ішачити на *дядю*, то й не дивно, що ти кажеш це

Ніколи не "ішачив" а працював за обговорену платню.

2) Вчасно "спригнув" з базару. Маю більше 10 років страхового стажу, який вже впливає на мою майбутню пенсію. (Звісно, я, як і всі, сподіваюся, що я до неї таки доживу).

3) А кажу лише до теми. Що, якби податки були насправді підйомними, тоді і тих тіньових схем не було б.

4) Мені моє здоров'я важливіше, аніж в спеку +35 жаритися і чекати покупця, який може прийде, і не мерзнути у -20, в тих же надіях.  Я маю стбільну ЗП (не тисячі доларів у місяць, звісно ж) але чесно зароблені і відраховані в державу податки, з яких ТИ будиш отримувати пенсію, бо з твого підприємництва ніх*уя в бюджет на ТВОЮ пенсію не йде. Спробуй поцікавитися в пенсійному і соцстраху!

Єдине, що ти можеш мати - то відсотки зі своїх депозитів, якщо такі є.



Між підприємцем, який їздить на лексусі і прокурором чи податківцем на такій ж машині - прірва

я й не сперечаюся. От тільки НІХТО, повторюся, НІХТО із тих базарних підприємців не сплачує ні копійки чесно заробленого! НІ КОПІЙКИ!

заробив овер 500 000 грн в рік а державі "відкашляв" 4800? Це навіть не 1%!!!

 

А той дядя, на якого я "ішачу" ,як виразився Вадим вище, платить ВСЕ! Всі податки з прибутку, з працівника і т.д.  І да, Ваші мами і тати, отримують пенсії саме  з моїх відрахувань, а не з ваших!

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

кщо за 10 років на базарі, ти не *мотав на вус*, що й до чого й згодом не почав працювати на себе (раз там така халява), а пішов знов ішачити на *дядю*, то й не дивно, що ти кажеш це

Ніколи не "ішачив" а працював за обговорену платню.

2) Вчасно "спригнув" з базару. Маю більше 10 років страхового стажу, який вже впливає на мою майбутню пенсію. (Звісно, я, як і всі, сподіваюся, що я до неї таки доживу).

3) А кажу лише до теми. Що, якби податки були насправді підйомними, тоді і тих тіньових схем не було б.

4) Мені моє здоров'я важливіше, аніж в спеку +35 жаритися і чекати покупця, який може прийде, і не мерзнути у -20, в тих же надіях.  Я маю стбільну ЗП (не тисячі доларів у місяць, звісно ж) але чесно зароблені і відраховані в державу податки, з яких ТИ будиш отримувати пенсію, бо з твого підприємництва ніх*уя в бюджет на ТВОЮ пенсію не йде. Спробуй поцікавитися в пенсійному і соцстраху!

Єдине, що ти можеш мати - то відсотки зі своїх депозитів, якщо такі є.

 

то ти вже оприділися, то на базарі халява й гроші там гребуть лопатою (образно кажучи), то нах тоді та пенсія ? то там виявляєтся в +35 (і в -20 ) стояти приходится й здоровья гробити за кожну копійку (а ще й податки виявляєтся малі). Якась дивна совкова логіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


то ти вже оприділися, то на базарі халява й гроші там гребуть лопатою (образно кажучи), то нах тоді та пенсія ?

Ти перший (другий) прийдеш в пенсійний жалітися в свої 70 з гаком років, а якого милого в мене пенсія така мала?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

А той дядя, на якого я "ішачу" ,як виразився Вадим вище, платить ВСЕ! Всі податки з прибутку, з працівника і т.д.  І да, Ваші мами і тати, отримують пенсії саме  з моїх відрахувань, а не з ваших!

 

жесть, нема слів, спочатку почав щось писати, потім стер, ібо недоцільно

 

то ти вже оприділися, то на базарі халява й гроші там гребуть лопатою (образно кажучи), то нах тоді та пенсія ?

Ти перший (другий) прийдеш в пенсійний жалітися в свої 70 з гаком років, а якого милого в мене пенсія така мала?

 

шанси в мене дожити до 70 років приблизно такі ж самі, як в тебе стати бізнесменом

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


шанси в мене дожити до 70 років приблизно такі ж самі, як в тебе стати бізнесменом

ги-ги.

В мене таки більші.



жесть, нема слів, спочатку почав щось писати, потім стер, ібо недоцільно

Ото ж бо. Людина яка окрім базару не бачила офіційної роботи.

тяжко..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, якщо описаний тобою підприємець має баблішко, то це тільки означає, що він зробив щось над корисне для великої кількості людей, що вирішили з ним поділитись. Він не може вкрасти, наїхати чи вимагати хабаря. Він може тільки щось запропонувати, а людина, якщо захоче - купить. Між підприємцем, який їздить на лексусі і прокурором чи податківцем на такій ж машині - прірва. Тільки щоб кожен це зрозумів. І слід вчитись в америкосів поважати людей праці, людей бізнесу.

Я би все таки не робив святих із торговців.

 

Розповім власний випадок який показує усю картину в нашій державі: водій і главбух приблизно одночасно порушують правила, один Дорожнього Руху, другий Податкового Кодексу. Держструктура. Штраф приблизно однаковий, 500 грн. Водій платить з власного карману, за главбуха платить організація. Зп водія та главбуха різняться в рази на користь останнього.

Висновок: я начальник - ти дурак.

 

Та сама фігня і в торгівлі. Тобі треба кофта і ти нікуди не дінишся, на базар підеш і купиш переплативши за неї рази в 3.

При чому ти заплатив податки, заплатив штраф, купив кофту в три дорога, а підприємець буде розповідати що збоку біля нього торгують кофтами і ой як важко платити податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

шанси в мене дожити до 70 років приблизно такі ж самі, як в тебе стати бізнесменом

ги-ги.

В мене таки більші.

 

та ніфіга. Образ твого мишлення КАРДИНАЛЬНО відрізняєтся. Спочатку треба мислити по іншому, а потім вже братись до роботи. Ще якби ти не працював на базарі, я ще б зрозумів, а коли там пробувши 10 років, ти ВСЕ ЦЕ понаписував, то повір, не судьба

Та сама фігня і в торгівлі. Тобі треба кофта і ти нікуди не дінишся, на базар підеш і купиш переплативши за неї рази в 3.

 

 

При чому ти заплатив податки, заплатив штраф, купив кофту в три дорога, а підприємець буде розповідати що збоку біля нього торгують кофтами і ой як важко платити податки.

 

Скілька раз це чув, але ще жоден з казавших не пішов торгувати на базар й ставши поряд не став продавати ту кофту не в 3 рази дорожче, а хоча б в 2 й не спас Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Скілька раз це чув, але ще жоден з казавших не пішов торгувати на базар й ставши поряд не став продавати ту кофту не в 3 рази дорожче, а хоча б в 2 й не спас Україну

І не спасе, бо поруч стоїть такий як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скілька раз це чув, але ще жоден з казавших не пішов торгувати на базар й ставши поряд не став продавати ту кофту не в 3 рази дорожче, а хоча б в 2 й не спас Україну

Кесарю-кесарево, а слесарю-слесарево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Скілька раз це чув, але ще жоден з казавших не пішов торгувати на базар й ставши поряд не став продавати ту кофту не в 3 рази дорожче, а хоча б в 2 й не спас Україну

І не спасе, бо поруч стоїть такий як ти.

 

і що ? в мене ж дорожче, в тебе те ж саме дешевше. Чи може +35 і -20 й інші *нежданчики* таки накладають свій відбиток ? Конкуренція на базарі шалена, тим більше в теперішній час, про націнки в три рази читати смішно (хоча й таке є), хто шукає, той знайде за нормальну ціну. Он тут на борді фонарики продають в середньому на 30-80 грн дорожче чим на базарі й нічого, люди купляють й радуются, але ж то особисте діло кожного, по чому продавати, по чому купляти, правда ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...