Перейти до змісту

Партію "5.10" нарешті зареєстрували!


Кирило

Рекомендовані повідомлення

Щось типу Alico (чи як там його). Дайте бабла ми вам розкажем як ви будете жити і процвітати, поки ми розказуєм, а далі ну вас....

можна подетальніше ?)

Детальніше я вже колись писав в темі якоїсь панянки, яку ти палко підтримував і де ви так довго не хотіли розкривати назву кантори, яку рекламували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Балашов виступає за відміну налогів на території України і залиши тільки два .... це 5 % з продаж і 10% соціального налогу. Тому й назвали 5.10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми будемо їздити на ауді, бмв чи мерседесі.

Я вже таке читав в темі людини, яка продавала таблетки для машин, які "економлять" паливо.

Він так кричав що він вже скоро буде їздити на таких тачкам а ми всі так і будем ніщіми мордами.

З цього можна зробити висновок, що 5.10 це підаміда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось типу Alico (чи як там його). Дайте бабла ми вам розкажем як ви будете жити і процвітати, поки ми розказуєм, а далі ну вас....

можна подетальніше ?)

Детальніше я вже колись писав в темі якоїсь панянки, яку ти палко підтримував і де ви так довго не хотіли розкривати назву кантори, яку рекламували.

ахах, от і головна проблема наших людей (або лише Вас) - гнути свою лінію ні в чому не розібравшись. "Писульки задля писульок" щось в тому роді. Таке враження, що всі все знають і нового просто нічого не можу бути, навколо один на%%б.

Ми будемо їздити на ауді, бмв чи мерседесі.

Я вже таке читав в темі людини, яка продавала таблетки для машин, які "економлять" паливо.

Він так кричав що він вже скоро буде їздити на таких тачкам а ми всі так і будем ніщіми мордами.

З цього можна зробити висновок, що 5.10 це підаміда.

Все зводиться до одного. Будеш працювати - будеш на меренах кататись.

А те що люди рекламують не означаэ, що ти вже і зараз і на геліку поїдеш. Потрібно працювати!

Та і не все так довго і нудно, просто відмовся від пропозиції яку тобі пропонують! Це лише пропозиція, суто на добровільних засадах. На твою думку все піраміди, як пости почитаєш. Всюди пишеш одне, але саме головне - без будь-яких Фактів !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лінився б і прочитав те що писалось в тій темі. Там був факт, життєвий факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться структуру бюджету України. Більша частина це податки з людей (пенсійний, соцстрах, з прибутку) це десь від 40 до 50 %% від білої заробітної плати + пдв, мито, акцизи. Зменшити до 10% - це колапс пенсійного фонду, 5% з обороту це колапс виробництва. Балашов популіст, не більше.

ви все правильно відмітили. Буде колапс, але основний податковий тягар іде на працюючих. Подвійне оподаткування чого варте 22% + 38% (якщо помиляюсь то поправте) на одного працюючог , аще плюс ПДВ в магазинах, акцизи, мито. то капець повний.

Треба придумати як розірвати це все і не нашкодити не працюючим (пенсіонерам, бюджету).

Моя іде така можна запропонувати вийти з тіні шабашникам, тим хто робить ремонти і мілке будівництво і ІТ (програмістам наприклад) і посадити на таку схему, яку пропонує Балашов, але ще дати якісь кредити маленькі для розвитку для зацікавлення виходу з тіні. Якісь податкові канікули тобто звільнення від сплати нових працівників якщо він після вузу (пту чи вчиться, менші податки хай платять). А коли будуть кошти в бюджеті помаленьку знімати цю нагрузку і на інші галузі і виробництва.

Ми в середньому платимо 25000 грн податків в рік (пдв, акцизи, мита, з прибутку). ІТ та легальні шабашники і так на 5% (підприємці на 3 категорії). Найбільше зло на цей момент ПДВ. Його відшкодування реально висмоктує гроші з бюджету. Платимо його всі ми разом постійно, навіть купуючи хліб. Маленькі фірмочки (не наближені до корита) можуть за рахунок вхідного пдв лише зменшити поточну сплату цього податку. Реальні педевесмоки - експортери. На останній сесії бачили як ґвалт підняли експортери зерна, Яценюк дав задню та залишив їм відшкодування до осені (питання чому?).

Багато питань по соцстраху та пенсійному. Якщо класти гроші замість пенсійного на депозит - перед виходом на пенсію грошей будете мати в рази більше. Замість соцстраху комерційна страхова - будете застраховані реально від усього. Хоча елементарна математика каже, що має бути навпаки. Банальна корупція та дебил*зм чинуш.

Я переконаний, що потрібно прикривати інститут податкових агентів. Люди повинні знати скільки та які податки вони платять. Тоді будуть відповідно вимагати від держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лінився б і прочитав те що писалось в тій темі. Там був факт, життєвий факт.

В мене вже 4 роки життєві факти...і далі тривають. І всі, якщо дотримуватись умови договору, позитивні.

Одне 'фе' на країну, так як один в полі не воїн - погоди не робить, погодьтесь)

Краще, якщо цікаво звісно, прийшли б тай питання позадавали, послухали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться структуру бюджету України. Більша частина це податки з людей (пенсійний, соцстрах, з прибутку) це десь від 40 до 50 %% від білої заробітної плати + пдв, мито, акцизи. Зменшити до 10% - це колапс пенсійного фонду, 5% з обороту це колапс виробництва. Балашов популіст, не більше.

ви все правильно відмітили. Буде колапс, але основний податковий тягар іде на працюючих. Подвійне оподаткування чого варте 22% + 38% (якщо помиляюсь то поправте) на одного працюючог , аще плюс ПДВ в магазинах, акцизи, мито. то капець повний.

Треба придумати як розірвати це все і не нашкодити не працюючим (пенсіонерам, бюджету).

Моя іде така можна запропонувати вийти з тіні шабашникам, тим хто робить ремонти і мілке будівництво і ІТ (програмістам наприклад) і посадити на таку схему, яку пропонує Балашов, але ще дати якісь кредити маленькі для розвитку для зацікавлення виходу з тіні. Якісь податкові канікули тобто звільнення від сплати нових працівників якщо він після вузу (пту чи вчиться, менші податки хай платять). А коли будуть кошти в бюджеті помаленьку знімати цю нагрузку і на інші галузі і виробництва.

Ми в середньому платимо 25000 грн податків в рік (пдв, акцизи, мита, з прибутку). ІТ та легальні шабашники і так на 5% (підприємці на 3 категорії). Найбільше зло на цей момент ПДВ. Його відшкодування реально висмоктує гроші з бюджету. Платимо його всі ми разом постійно, навіть купуючи хліб. Маленькі фірмочки (не наближені до корита) можуть за рахунок вхідного пдв лише зменшити поточну сплату цього податку. Реальні педевесмоки - експортери. На останній сесії бачили як ґвалт підняли експортери зерна, Яценюк дав задню та залишив їм відшкодування до осені (питання чому?).

Багато питань по соцстраху та пенсійному. Якщо класти гроші замість пенсійного на депозит - перед виходом на пенсію грошей будете мати в рази більше. Замість соцстраху комерційна страхова - будете застраховані реально від усього. Хоча елементарна математика каже, що має бути навпаки. Банальна корупція та дебил*зм чинуш.

Я переконаний, що потрібно прикривати інститут податкових агентів. Люди повинні знати скільки та які податки вони платять. Тоді будуть відповідно вимагати від держави.

Так але ви не скидуйте з рахунку пенсійний (єдиний соц внесок ) 430 грн (якщо я не помиляюсь). Те що платять ФОП. це великі гроші якщо ти починаєш займатись своєю справою. І роки 1,5-2 його важко сплачувати, якщо ти не справжній майстер.

А коли ти майстер і тобі треба підмайстеря і він реально приносить тобі прибутку там 3000 тис грн (програміст початківець і підсобник будівельник), як його оформити і шо йому платити. Найманим працівником, то багато податків на виході він отримаю ЗП пару сотень чи що. То так не знайдеш людей на роботу. Оформляти ФОП ну це теж мінуси по перше податок теж не малий якщо зважити скільки він заробляє в загальному.

Ну і вивести з тіні можна таких людей як я писав :

1. Невеликі податки. 5%-10% але без тих соц внесків.

2. Чимось треба зацікавити, не знаю чим саме просте це гроші на розвиток, кредити малі на закупівлю ЛИШЕ товарів(активів фірми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєстрували ну м..ть її вй..

Тепер можна зайнятись рейдерством в маштабах партії по всій Україні?

Нічого протизаконного представники партії 5.10 робити не збираються.

Десь я таке про рай вже чув, більше 20 років обіцяють......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Балашовом, що не треба чіплятись за застарілі і збиткові заводи з криком: "підтримаєм національного виробника!". Потрібно розвивати високотехнологічні і перспективні галузі.

Але, взагалі, чувак він якийсь мутний. Кожні 10 секунд вставляє слово "деньги". Чимось Мавроді нагадує. :)

Це тільки на перший погляд.

Генадій Вікторович постійно говорить про гроші. "Гроші - головне" - це основна ідея. Якщо гроші головне, адже за гроші ми багато, що вирішуємо (треба ж якось жити), тоді треба зробити все можливо для їх залучення на територію України (більш нема чим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

ВИСТУП Балашова під стінами Верховної Ради!!! Дільні речі говорить. Підтримайте будь ласка! Дивіться в корінь! Вся корупція і всі ці схеми живуть на грошах! а гроші з податків!

ОБРІЖТЕ КОРІНЬ і КОРУПЦІЯ ЗНИКНЕ!!! А Зявиться бізнес! Навіть відкати стануть бізнесом, і всі будуть знати, що знайшов обєкт для когось, чи продажі для когось і отримав свій процент і буде нова професія! ВСІ ЧИНОВНИКИ СТАНУТЬ МЕНЕДЖЕРАМИ ПО ОБЄКТАХ! Підтримуйте будь ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ!!! ДО того хто ставить мінуси!!!

ТЕМА СПЕЦІАЛЬНО для цього створена!!! ЯКОГО питається милого Ви МЕНІ МІНУСУЄТЕ??????????????????????

Що за лажа?

АБО закрийте тему, або напишіть, що тут писати не можна нічого подібного, бо Ви прихильник іншої партії чи інших поглядів.

ЦЕ ПІДСТУПНО, ні слова не написавши ставити мінуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ!!! ДО того хто ставить мінуси!!!

ТЕМА СПЕЦІАЛЬНО для цього створена!!!

Ну, якщо спеціально, то пройшовся і поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ!!! ДО того хто ставить мінуси!!!

ТЕМА СПЕЦІАЛЬНО для цього створена!!! ЯКОГО питається милого Ви МЕНІ МІНУСУЄТЕ??????????????????????

Що за лажа?

АБО закрийте тему, або напишіть, що тут писати не можна нічого подібного, бо Ви прихильник іншої партії чи інших поглядів.

ЦЕ ПІДСТУПНО, ні слова не написавши ставити мінуси.

Бо нєхер дублювати однаковий пост в три теми. Та й три теми для Балашова забагато, ІМХО.

З трьох постів, два замінусував. Буде 10 однакових постів, буде 9 мінусів. Однакові пости у різних темах сприймаю як спам. Спам - це зло. І пофіг який зміст постів і мої погляди на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персонально не маю нічого проти самого Балашова як людини, але, відносно появи нових партій на політичній арені України трохи, мяко кажучи , насторожує. Щоб не вийшло, як то кажуть - поміняли шило на мило. :_02: Бо якась дивна тенденція в цьому плані, поки до влади не прийшли - білі і пухнасті, а потім починається "мультик", вилазять проміж них олігархи, "стара гвардія" і таке інше. Як на мене, перед тим як реєструвати чергову партію, було б не погано оприлюднити минуле "вождів" цієї партії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ВАРТО ХОЧА БИ ПРОСЛУХАТИ! всім небайдужим скинути рожеві окуляри

і трохи перевернути свій погляд на систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сначала когда смотрел Гену заинтересовался, но когда начали проскакивать фразы: взносы, купить книгу, вы будете зарабатывать и т.д. задумался, а после его интервью о том что наш аграрный сектор должен сдохнуть окончательно понял что ему выгодно зарабатывать постройкой, постоянной постройкой своей сети, привлечением адептов и взносы и платные семинары и продажа книг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...