Перейти до змісту

Публічна кадастрова карта України


jack74

Рекомендовані повідомлення

Думаю, це варто окремої теми саме в розділі "Будівництво".

На сайті Держземагенства з'явилась публічна кадастрова карта України, де, якщо включити шар "Ортофотоплани", схоже викладені аерофотознімки, які закінчили робити майже три роки тому

Завершено суцільну аерофотозйомку території України та створено найточніші карти українських земель за останні 30 років

Четвер, 29 вересня 2011, 03:00

Завершено суцільну аерофотозйомку території України та створено найточніші карти українських земель за останні 30 років

- Натепер завершено суцільну аерофотозйомку території України. Таким чином, наша країна вперше отримала картографічну основу для ведення Державного земельного кадастру та виконала одну з ключових вимог ЄС, - повідомив учасникам конференції країн СНД і Балтії «Система державної реєстрації прав і кадастрового обліку: створення, розвиток і удосконалення», що проходить у Москві, директор Проекту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю та розвиток системи кадастру» Сергій Кубах.

Загалом відзнято близько 600 тисяч квадратних кілометрів. Обсяг електронної версії отриманого матеріалу перевищує 70 терабайт. Операційні системи, система захисту даних, а також техніка для зберігання та роботи з такими обсягами інформації розробляються та закуповуються коштом позики в рамках згаданого Проекту. У результаті створено найточніші карти українських земель за останні 30 років.

- Україна вперше отримала можливість вести повний облік своїх земель. Це – базовий матеріал для їх інвентаризації, проведення зонування, встановлення меж населених пунктів. Цю інформацію вже запитують інші галузі – водне господарство, лісове, екологи, - зазначив Сергій Кубах.

Здійснивши аерофотозйомку території держави, Україна виконала одну з вимог ЄС, без якої заявки на інтеграцію до Євросоюзу не могли бути розглянуті, адже йдеться про створення картографічної основи для ведення кадастру як геоінформаційної системи. А ця картографічна основа може бути виконана тільки на базі матеріалів аерофотозйомки.

- Головна мета кадастру – гарантувати права власності на землю. Помилки в землевпорядних роботах часом призводять до того, що ділянки можуть накладатися одна на одну. Нескладно уявити, який хаос це може спричинити в стосунках між власниками із запровадженням ринку земель. Тому ми намагаємося усі похибки та неточності звести до мінімуму, а у разі їх наявності негайно виправити, - наголосив Сергій Кубах.

Фахівці не виключають, що за результатами суцільної аерофотозйомки Україна «отримає» нову площу своєї території.

Якщо бути точним, відзнято 99,6 відсотків території країни – залишок у 0,4 відсотка становлять матеріали, які потребують доопрацювання у зв’язку з вадами технічного характеру.

Зйомку здійснено в масштабі 1:25000. Нині завершується створення ортофотопланів населених пунктів (ці матеріали виконуються в масштабі 1:2000), ортофотопланів у масштабі 1:10000 та індексних кадастрових карт. Усі ці роботи передбачається завершити в червні 2012 року. «Однак, і зараз, - зазначає Сергій Кубах, - картографічної інформації, отриманої завдяки аерофотозйомці, достатньо для ведення кадастру».

Масштаб, правда, не збільшується детальніше 1:8531... Принаймні поки...

Також позначені кадастрові ділянки, купа яких перекривається одна одною :).

...Помилки в землевпорядних роботах часом призводять до того, що ділянки можуть накладатися одна на одну. Нескладно уявити, який хаос це може спричинити в стосунках між власниками із запровадженням ринку земель. Тому ми намагаємося усі похибки та неточності звести до мінімуму, а у разі їх наявності негайно виправити, - наголосив Сергій Кубах.

На карті можна побачити межі, кадастровий номер, призначення та площу ділянки. Власника, нажаль, не вказує :)

Площа деяких ділянок вказується в гектарах, а деяких в квадратних метрах... Схоже, що ті ділянки, межі яких були винесені в натуру, вказані в гектарах, а ті, які просто оформлені документально, але не виносились в натурі, вказані в кв.м.

Працює пошук ділянки по кадастровому номеру.

З корисних функцій - можна поміряти площу довільновиділеної ділянки. Також можна просто міряти відстані.

1395906462-prev.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Площа деяких ділянок вказується в гектарах, а деяких в квадратних метрах... Схоже, що ті ділянки, межі яких були винесені в натуру, вказані в гектарах, а ті, які просто оформлені документально, але не виносились в натурі, вказані в кв.м.

Ну ти і загнув....винос меж земельної ділянки тут зовсім ні до чого...(гектари, метри квадратні.......)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни свою думку, що ж я такого загнув?

Я просто бачу, що ті, які показує в "кв.м." нанесені як-небудь і не відповідають реальним межам, багато де накладаються на інші,

а ті, що в "га", нанесені дійсно по реальних межах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни думку

в різний час і різні кантори робили, роблять обмінні файли, вони були різного формату і робилися різними програмкти і хто як вмів, чи казали як робити, то так і рибили. от і получилося так з метрами і гектарами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

площу реальних кадастрових ділянок, які вже наносились КАДАСТРОМ в їхній програмі, схоже рахувала (і рахує) сама програма, а ті, меж яких вони не знали (тобто ті, документи на які робилися отими "різними канторами", як ти кажеш), просто вказали як-небудь, вручну, як вказано в тих "документах".

так я вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

площу реальних кадастрових ділянок, які вже наносились в їхній програмі, схоже рахувала (і рахує) сама програма, а ті, меж яких вони не знали (тобто ті, доки на які робилися отими "різними канторами", як ти кажеш), просто вказали як-небудь, вручну, як вказано в тих доках.

так я вважаю.

кожна земельна ділянка обміряється(90%, якщо не нанесена з ортоплану) і вона має одну і туж саму площу в любому випадку. а площа, яка пишеться 0,10га, чи 1000м.кв. це одне і теж саме і залежить від оператора який виконує цю роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

площу реальних кадастрових ділянок, які вже наносились КАДАСТРОМ в їхній програмі, схоже рахувала (і рахує) сама програма, а ті, меж яких вони не знали (тобто ті, доки на які робилися отими "різними канторами", як ти кажеш), просто вказали як-небудь, вручну, як вказано в тих доках.

так я вважаю.

Ну ти й шутнік. Ті яких вони не знали то вони й не знають далі! Тобі людина з практики говорить, що обмінні файли робились в різний час в різних програмах а вже звідти їх закачали в публічну кадастрову карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

площу реальних кадастрових ділянок, які вже наносились КАДАСТРОМ в їхній програмі, схоже рахувала (і рахує) сама програма, а ті, меж яких вони не знали (тобто ті, доки на які робилися отими "різними канторами", як ти кажеш), просто вказали як-небудь, вручну, як вказано в тих доках.

так я вважаю.

Ну ти й шутнік. Ті яких вони не знали то вони й не знають далі! Тобі людина з практики говорить, що обмінні файли робились в різний час в різних програмах а вже звідти їх закачали в публічну кадастрову карту.

ще один практикуючий геодезист-землевпорядкий каже правду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаєш неправильно, бо жодна програма невзмозі перевірити наявність виносу в натуру, винос робиться на совість землевласника і проектної організації.

В момент здачі НКС(національна кадастрова система) обмінні файли були неперевірені та невідшліфовані до кінця, тому в останню ніч (як і все в нашій державі) всю базу обмінних файлів загрузили і забили. А вже зараз, коли людина приходить до кадастрового реєстратора, він перевіряє наявність обмінника, його правильність та зміщення згідно фотоплану, за наявності зауважень реєстратор зв"язується з виконавцем і вирішують дані неточності. На даний момент НКС та ПКК(публічна кадастрова карта) звязані доволі сильно і при внесенні нового обмінника чи змін до НКС вони відображаються через декілька годин в ПКК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не практикуючий вже, але підтримую) сам робив ті обмінні файли і вкурсі який з ними був бардак..Скільки з них були посаджені хз куди.. будинки серед полів і в річках) А одиниці виміру задаються в файлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, про що ви тут мені доводите? Хтось сильно розумний і все знає, як воно було зроблено? Будь-ласка в студію і поясни.

Я ж просто зробив припущення

Схоже, що ті ділянки, межі яких були винесені в натуру, вказані в гектарах, а ті, які просто оформлені документально, але не виносились в натурі, вказані в кв.м.

виходячи з того, що я бачу

1395911514-full.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі ділянки закидали на осліп куда-небуть аби не було накладки і можуть бути навіть не з даної території а за 1км, 10км, чи іншого району...(наприклад масив паїв або усастків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, про що ви тут мені доводите? Хтось сильно розумний і все знає, як воно було зроблено? Будь-ласка в студію і поясни.

Я ж просто зробив припущення

Схоже, що ті ділянки, межі яких були винесені в натуру, вказані в гектарах, а ті, які просто оформлені документально, але не виносились в натурі, вказані в кв.м.

виходячи з того, що я бачу

Що можна пояснити людині яка не чує 3х інших людей які зайняті чи були зайняті в цій справі?)

тобі українською кажуть, в файлі обмінному задається одиниця виміру.

А на рахунок сильно розумного то якраз про тебе. Я хоча б 3 роки відпрацював в земельному, а ти?

Щось не зрозумів чого ти добиваєшся? Тобі показати нормально винесену в натуру в м2?)

Взагалі нюансів дуже багато. Може бути що мудак робив файл. може бути що той файл не перевірили і закинули просто, бо раніше перевіряли не на правильність винесення а на накладку- якщо накладки немає- файл одобряють. Може бути що попались нормальні люди які при перевірці самі міняли одиницю. В Ківерцівському земельному зі мною співпрацювали хороші люди які не повертали файл якщо я втикнув змінити м2 на га а самі міняли.

Тому давай не будемо сильно розумними в тих справах в яких не працювали ані дня?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, про що ви тут мені доводите? Хтось сильно розумний і все знає, як воно було зроблено? Будь-ласка в студію і поясни.

Я ж просто зробив припущення

Схоже, що ті ділянки, межі яких були винесені в натуру, вказані в гектарах, а ті, які просто оформлені документально, але не виносились в натурі, вказані в кв.м.

виходячи з того, що я бачу

1395911514-full.jpg

Тобі ж вже все пояснили. Різні фірми робили різні обмінні файли. Загальної електронної карти до недавнього часу не було. Якщо масивом займалася одна фірма, то там усі діляночки рівненькі і гарно припасовані одна до одної, і одиниці вимірювання там також зазвичай однакові. Яле якщо інша фірма залазить на "чужу територію", то з'являються накладки і розбіжності в одиницях вимірювання. Я цей піпєц передбачив ще з десять років тому, нажаль усно, тому довести не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі ділянки закидали на осліп куда-небуть аби не було накладки і можуть бути навіть не з даної території а за 1км, 10км, чи іншого району...(наприклад масив паїв або усастків)

та там купа є й з накладками, де, наприклад, ділянки перекриваються наполовину одна другою, і площа однієї вказується в "га", а іншої в "кв.м."

І ті, площа яких показується в "га", схоже більш реально нанесені на карту. Тому я й зробив висновок, що вони виносились в натуру. А оті "наосліп" - що на них нічто ніколи не виїзджав, а документацію якусь зваяли... От і "карта", схоже, й рахує по нанесеному "наосліп"...

1395914492-full.jpg

Тому давай не будемо сильно розумними в тих справах в яких не працювали ані дня?)

з картами працюю щодня, і з такими "фірмочками", що ваяють документації "наосліп" регулярно маємо проблеми.

Тобі ж вже все пояснили. Різні фірми робили різні обмінні файли.

я хіба проти цього сперечаюсь?

Я кажу, ЩО БАЧУ на карті, тобто, ЩО Є, а мені навіщось доводять ЧОМУ так сталося... Я вам про одне, ви мені про інше...

І виходить, що всі тільки підтвердили моє припущення, що ділянки, які нанесені скурпульозно, реально (тобто ті, на які виїжджали люди, знімали координати, і т.д.) показуються в "га",

а ті, які нанесені з "недоДокументації" (чи фіктивні, чи липові), тобто на які (реально на місце) ніхто з спеціалістів не виїжджав і, відповідно, на які немає нормальної прив'язки (чи, нехай, нормального файла), оттак і нанесені як-небудь, і площу яких рахує сама "карта" в "кв.м."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут без 100 грам не розібратись..., точніше ніколи не розібратись ... треба все з нуля почати і щоб всі прив'язувались до пунктів, ганяли ходи,або GPSом прив'язувались добре, а головне щоб був контроль!!! щоб з кожних 10 ділянок на одну чи дві виїжали і перевіряли як сидить. а не сидить - забрав сертифікат, але хіба в нас таке можливе...???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі ділянки закидали на осліп куда-небуть аби не було накладки і можуть бути навіть не з даної території а за 1км, 10км, чи іншого району...(наприклад масив паїв або усастків)

та там купа є й з накладками, де, наприклад, ділянки перекриваються наполовину одна другою, і площа однієї вказується в "га", а іншої в "кв.м."

І ті, площа яких показується в "га", схоже більш реально нанесені на карту. Тому я й зробив висновок, що вони виносились в натуру. А оті "наосліп" - що на них нічто ніколи не виїзджав, а документацію якусь зваяли... От і "карта", схоже, й рахує по нанесеному "наосліп"...

Тому давай не будемо сильно розумними в тих справах в яких не працювали ані дня?)

з картами працюю щодня, і з такими "фірмочками", що ваяють документації "наосліп" регулярно маємо проблеми.

Тобі ж вже все пояснили. Різні фірми робили різні обмінні файли.

я хіба проти цього сперечаюсь?

Ти геть тугий? Чого ти домахався до тих метрів і гектарів? Тобі показати невірно нанесені ділянки у гектарах і вірно нанесені у метрах? Тоді тебе попустить?

Можу ткнути в масив, на який ніхто не виїзжав під час приватизації, але там майже усі ділянки одна в одну. Все тому що масив був виміряний, прив'язаний до координат і розбитий на ділянки однією фірмою. Для приватизації ділянки достатньо було рішення сільської ради з вказаним номером ділянки, решта роботи проводилися в офісі, без виїзду на місцевість. Є і там пару "кривих" ділянок, бо ніхто не забороняв іншим фірмам видавати держакти на тому масиві, хоча негласний поділ є (був). Влазити на чуду територію ніхто не забороняв, але ніхто особливо координатами й не ділився, тому вони прив'язувались до координат самостійно. Але робили це з виїздом на місце. Виїзд на місце не гарантує точність. Хоча певний рівень співпраці є на усіх рівнях, від рядового геодезиста до директорів фірм і земельних відділів.

Купа цифр вводилася вручну, зробив помилку в одному місці координат і ділянка "поїхала" в іншу область, в іншому- і в іншу область поїхав лише один кут ділянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти геть тугий? Чого ти домахався до тих метрів і гектарів?

nickel, чого ти хамиш мені?

Я поділився тим, що знайшов в неті, і що, на мою думку, може бути багато кому корисним. При цьому вказав на деякі нюанси і висловив своє припущення пояснення щодо цього. Я ні кого ні до чого не змушую і нікому не нав'язую свою точку зору при цьому.

По тій причині вказуються площі різними одиницями, чи по цій причині - це не суть важливого. І це аж ніяк не применшує і, тим більше, не міняє суті сабжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, чого ти хамиш мені?

Я поділився тим, що знайшов в неті, і що порахував може бути багато кому корисним. При цьому вказав на деякі нюанси і висловив своє припущення пояснення щодо цього. Я ні кого ні до чого не змушую і нікому не нав'язую свою точку зору при цьому.

По тій причині вказуються площі різними одиницями, чи по цій причині - це не суть важливого. І це аж ніяк не применшує і, тим більше, не міняє суті сабжу.

1. Де це я хамив тобі?

2. На всі твої питання-нюанси-припущення тобі неодноратно дали роз'яснення, але ти заладив як попугай - метри-гектари... і дійсно потрібна і корисна тема пішла зовсім не в тому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов садовому товаристві "Маяк" дачу "для ведення садівництва", коли фактично всі інші "для ведення особистого селянського господарства". Цікаво..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво..

я клікав по ділянках в місті Луцьку, то вони майже всі для "для ведення особистого селянського господарства"

так що, друзі, всі ми селяни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Бачу з'явились якісь он-лайн послуги в Держгеокадастрі

Цитувати

Електронні послуги Держгеокадастру

Шановні відвідувачі сайту!

Для підвищення вашого комфорту та зручності ми відкрили можливість замовлення найбільш популярних послуг Держгеокадастру онлайн. Ви можете скористатись ними в будь-який зручний для вас час, без черг та обмежень. Перелік послуг, доступних в Інтернет, буде постійно розширюватись.

Запрошуємо вас скористатися електронними послугами Держгеокадастру.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...