Перейти до змісту

Допоможіть з перепрошиттям модему "Київстар" TP-LINK


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Вирішив змінити провайдер і маю такого роутера - TP-LINK Модель TL-WR741ND. Він прошитий під "Київстар". Мені сказали що його можливо перепрошити і використовувати далі. Знайшов сайт де написано як це робити але не зовсім все зрозумів.

В мене Версія - Ver: 4.24 і на сайті з прошивками я щось подібну не знайшов.. або просто погано розуміюся в них

(ось сайт - http://www.tp-linkru.com/support/download/?model=TL-WR741ND&version=V4)

І ще не розумію куди його підключити якщо інтернет на пряму до комп'ютера підключений і чи взагалі потрібен інтернет під час перепрошиття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первое. Киевстар не устанавливает никаких ограничений на использование своих модемов(во всяком случае у меня таких ограничений нет). То есть вы можете продолжать использовать данный роутер и с другими провайдерами.

Второе. Если вам не хватает каких-то дополнительных опций, которых у вашего тплинка нет, то прошив его на другую официальную прошивку вы не получите ничего нового. Если вы хотите расширить возможности роутера, то вам нужна только прошивка dd-wrt, вот подробная инструкция как это делается: http://habrahabr.ru/post/165739/

Третье. Вам не нужен интернет, да и во время прошивки вам нужен будет коннект к модему, то есть порт сетевой будет занят. Вы вообще его не отключайте роутер от интернета, а просто закачайте файл указанный в инструкции на комп, а потом по вайфаю зайдите на роутер и в разделе "обновление прошивки" укажите путь к вашему файлу. А если у вас уже другой провайдер, то сначала стените прошивку по ссылке, а потом отрубитет инет от компа и подрубите модем к компьютеру патчкордом, но только через лан порт, а не через wan (то есть через любой желтый).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці з "датагруп" сказали що він не буде працювати. Тільки після перепрошиття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці з "датагруп" сказали що він не буде працювати. Тільки після перепрошиття.

Я не знаю з якими типами з'єднань датагруп працює, але якщо кажуть що не буде, значить вам точно тільки dd-wrt. Читайте по тому посиланню, що я дав. Тільки ревізію не переплютайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку спробуй. В нас специ ще ті з налаштувань обладнання абонента.

Головне яким чином підключаєшся до нету, якщо ніяких програмок авторизації додаткових не треба то точно без проблем і на роутері.

те що на ньому пише київстар нічого не означає, в мене такий само, на ньому стоїть нормальна прошивка, лише заводські логін пароль київстара, але це на роботу не впливає.За цим посиланням глянь який в тебе точно роутер версія /ревізія http://www.tp-linkru...odel=TL-WR741ND

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...В нас специ ще ті з налаштувань обладнання абонента.

Головне яким чином підключаєшся до нету, якщо ніяких програмок авторизації додаткових не треба то точно без проблем і на роутері....

Не правда, на датагрупі дуже гарні специ є, звичайно, якщо йому це не дівчинка з загальної служби підтримки сказала. Я просто не знаю який протокол датагруп використовує, ніколи їх лан не пробував, але цей роутер не всі протоколи тримає, так як не всі роутери підтримують динамічний айпі, який є в цьому тплінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сидів на такому роутері (правда не від Київстара) більше року на ДатаГруп

на стоковій прошивці ніяких проблем з підключенням не було, так що не бачу сенсу заморочуватися з dd-wrt

перш за все, треба спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привезіть рлутер, прошию. ки$встарівська не підійде, там не можливо вибрати свої днс-и. стандартна цілком пібійде, ддврт не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привезіть рлутер, прошию. ки$встарівська не підійде, там не можливо вибрати свої днс-и. стандартна цілком пібійде, ддврт не потрібно

Прошивка роутера Киевстар TL-741ND це всього 5 хвилин ось посилання:

http://routers.in.ua...rovajderov.html

Я обновляв так свій роутер, теж київстарівський,

коли підключали аірбайтівці запитали чи на офіційну прошивку перешив

Прошивка роутера Киевстар TL-741ND Источник: http://routers.in.ua...rovajderov.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Попав до мене теж роутер Київстаровський Ver: 4.24, роблю ніби все як камасутра пише, а вибиває помилку, здається 2300 "слишком большой размер вибраного файла"

Що не так? Ніби руки не криві, а де знайти "правильну" прошивку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він вже певно забувся причину, рік пройшов

По роутеру хтось підкаже щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прошивку мош кинуть? :blink:

якщо память не підводить то спочатку відкати прошивку ьреба а потім вже обновляти новою(з сайту)

в київстаровчькій прошивці dns прописантй наглухо вроді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...