Перейти до змісту

США може ввести безвізовий режим для українців. Підтримайте петицію!


Serpent

Рекомендовані повідомлення

http://gazeta.ua/articles/life/_ssa-mozhut-vvesti-bezvizovij-rezhim-dlya-ukrayinciv/548287

Америка запропонувала українським громадянам підписати петицію про безвізовий режим до 90 днів перебування у країні.

Україна дозволяє 3 місяці громадянам США перебувати на своїй території без візи, тому Америка запропонувала ті ж самі привілеї для українських громадян, - йдеться на сайті Білого дому.

На сайті Білого дому можна проголосувати за прийняття петиції до 28 березня 2014 року, кількість становить 100 тисяч голосів. На теперішній час проголосувало вже 47, 071 осіб.

На цьому сайті ви зможете знайти усю потрібну інформацію petitions.whitehouse.gov

548287_1_w_590.jpg

Переходимо за посиланням, проходимо нескладну реєстрацію, і голосуємо. До 28 березня потрібно добрати ще майже 19 000 голосів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зря наївність недооцінюють)

а шо - вже дозволили "безвізовий режим до 90 днів"? )))

Не голосував і не буду. Не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть що дає простим українцям безвізовий режим в США на 90 днів? Працювати нелегалом? Чи екскурсія по Нью-Йорку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я проголосував, якщо уважно придивитись,то побачите що багато голосів з США на підтримку такого рішення, то якщо америкаці голосують за,чому я маю не голосувати? крім того, це нікого і ні до чого не зобов'язує, якщо позитивно вирішиться питання, то хочеш - їдь, не хочеш - ніхто не примусить...

Поясніть що дає простим українцям безвізовий режим в США на 90 днів? Працювати нелегалом? Чи екскурсія по Нью-Йорку?

Навіть просто поїхати туристом, хіба не цікаво? Пробували отримати туристичну візу в штати за тих умов що існують зараз?

Крім того,будь-який виграш України на світовій політичній арені - буде посилювати негативні течії в Рашці, тому я однозначно ЗА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та з цих голосувань толку "ноль". Проти Януковича теж наголосували, і?

Якби вони робили все так, як проголосують диванні голосувальники, то вже давно б взагалі віз не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть просто поїхати туристом, хіба не цікаво? Пробували отримати туристичну візу в штати за тих умов що існують зараз?

Саме так. Певній категорії людей отримати візу в США фактично нереально. Якщо ви молодий, неодружений, не маєте свого житла, офіційна зарплата мінімалка - то ймовірність 99,9%, що візи вам не бачити, як своїх вух, бо в очах співробітника консульства ви потенційний емігрант: у своїй країні вас ніщо не тримає, доказів того, що ви повернетеся додому ви надати не можете, а нелегалів в них і без вас вистачає. Один мій родич (з вищеописаної категорії) мав запрошення зі США від свого товариша (він повинен був бути в нього на весіллі старшим другом), плюс до того ж він віруючий, і йому у візі відмовили. А якщо ця петиція пройде розгляд в Сенаті і буде затверджена, то гірше однозначно не стане. Шанс маленький, але все ж є. Я вже давно маю мрію побачити Нью-йорк, провідати свого університетського товариша в Каліфорнії, та й просто подивитися, як люди живуть. І напевно, не я один такий. Дуже був би радий, якби ця петиція пройшла (хоча шанси і невеликі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б і не підтримати ? Думаю, для багатьох це був би реальний шанс відвідати США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та з цих голосувань толку "ноль". Проти Януковича теж наголосували, і?

Якби вони робили все так, як проголосують диванні голосувальники, то вже давно б взагалі віз не було :)

В них система , що якщо подібний запит набирає певну кількість голосів -- його зобов"язані розглянути .

А зроблять чи не зроблять --- це друге питання .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай мені підтвердження того, що розглянули оту супер-підтриману пропозицію щодо януковича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не голосував і не буду. Не бачу сенсу.

Чому?

тому що - хто така ЗАРАЗ Україна для США, щоб зробити їй безвізовий в'їзд?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream: Фирташа арестовали по запросу США, а Вы говорите "....хто така ЗАРАЗ Україна для США..."

От источника в "Экспрес банке" (банк Фирташа) - Аксенов и Темиргалиев это "проэкты" Фирташа, он их "поднял" и поддержал финансово.

Значит что-то США делает для Украины, не только бла-бла-бла...

Я проголосовал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть що дає простим українцям безвізовий режим в США на 90 днів? Працювати нелегалом? Чи екскурсія по Нью-Йорку?

Песиміст ви однако... :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосовал сам и прошу голосовать других.

в любом случае инициатива полезная для Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж проголосувала. Сестру не пускають до коханого :( (бо молода, не заміжня, вже їздила і т, д,) Батьків до дітей на другий раз відвідати, не дали дозволу - таких прикладів безліч. Навіть якщо двоє закоханих матимуть змогу зустрітись і обійняти одне одного, ладна голосувати за це ( чи пак , можливість цього :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...