Перейти до змісту

В Україні ввели часткову мобілізацію


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Зараз займаюсь мобілізацією у місцевому райвіськкоматі, призвали ще 3 березня... так от хочу сказати, яких тільки відмазок доводиться чути....

Ось тут роз"яснення щодо часткової мобілізації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такіми навоюєш .але я думаю в нас хватить сили і духу дати відсіч окупантам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такіми навоюєш .але я думаю в нас хватить сили і духу дати відсіч окупантам!

Ну, певно не всі мають таку сміливість як ви. Дуже важко людині, яка за все своє життя крім таргрнів нікого і нічого не вбивала змиритись із можливою участью у військових діях. Це вихід за межі зони власного комфорту. Я думаю, що таких людей можна зрозуміти, я сам не сміливець, але як, не приведи Господь, почнеться повномаштабна війна, такі люди можуть себе проявити не аби як. Судити рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того шо зразу всі почали якісь ссилкі вкідати .а одного чудіка знаю з сльзами і з повєскою в руках прибіг шо в армію його в 23 забирають .І дотого шо не тре ссати і питання дурні задавати .і ще писати що тут лакають мобілізацією .

Розумію ваш гнів, шановний, але, читайте уважніше ВСІ пости, і тоді зрозумієте для чого "кидались" посилання, і про що мова. Поважаю ваш патріотизм, але , на мою скромну думку, тут є люди які не тільки пишуть, а і роблять по мірі сил щось для України. :_02: Без образ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Розпишіть, будь ласка, які мають бути дії при мобілізації? Куди йти, що з собою мати, як з роботою і т.п.

Як вручать повістку, то до чого треба бути готовим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпишіть, будь ласка, які мають бути дії при мобілізації? Куди йти, що з собою мати, як з роботою і т.п.

Як вручать повістку, то до чого треба бути готовим?

Тебе спочатку викличуть в воєнкомат і напрявлять на медобстеження .

А там , якщо заберуть , то дадуть нову повістку , де буде сказано куди прийти і що брати .

Я щось не здогадався свою повістку сфоткати , там будо ззаду написано щось про це .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕд огляд це посміховисько.

В мене в під"Їзді живе пацан, який служив. ПРийшла повістка. Він попадав в серйозне ДТП і зараз голова поевртається тільки в одну сторону і то не сильно нормально. ПРоблеми з спиною має. Але звичайно він годєн.

Вчора ввечері поїхав у ВОлодимир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дізнався, що вчора в воєнкомат Рожище з навколишніх сіл було мобілізовано декілька сотень призовників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомому в с. КРеменець, принесли повістку в 2 год ночі. на 8 був біл сільради і повезли на ВОлодимир.

Хоча повістки принесли тільки тим хто неодружений і немає дітей.

Двоюрідного брата поки не призвали в тому ж селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman,в с.Липини ходять і роздають всім. Товариш має 3-х малюків, 1-му з них 2 тижні(ще хрестин не було), проходить медогляд.

Щось вони вже берега не бачать!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Ківерцях - навіть з трьома дітьми.

Ось деяка інформація на ВолиньPost - У Луцьку триває мобілізація. ФОТО

Пишуть про план відправити 1800 чоловік. По слухам ніби 1000 вже набрали, мають ще добрати 4000 чол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕд огляд це посміховисько.

В мене в під"Їзді живе пацан, який служив. ПРийшла повістка. Він попадав в серйозне ДТП і зараз голова поевртається тільки в одну сторону і то не сильно нормально. ПРоблеми з спиною має. Але звичайно він годєн.

Вчора ввечері поїхав у ВОлодимир.

совок в дії :(

москальські агенти так спеціально роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча повістки принесли тільки тим хто неодружений і немає дітей.

В Луцьку поприносили повістки навіть тим, у кого двоє дітей.

Згідно нового закону -- треба 5 дітей , тоді не загребуть . Раніше треба було троє дітей .

Це нам комісар зачитував в воєнкоматі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть всі розуміють, на сьогоднішній день головне завдання якомога більше людей мобілізувати і хоча б трохи оновити память як тримати в руках автомат. Тому на жаль навіть батьків неповнолітніх дітей викликають, але відправляти намагаються переважно молодь до 30-33 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментар на Волинь пості

Олег Сьогодні, 03:01

Чому ви правди не пишете то? про те як це все відбувалося насправді? Довелося мені 10 квітня проводжати брата на ту "мобілізацію",і як згодом виявилось - це просто ганьба! Я за тим усім "дійством" спостерігав протягом цілого дня, а це - 12 годин! (прийшов на 8 ранку, а автобус у Володимир-Волинський відправився тільки 0 19.50).. такого скупчення алкоголіків та неадекватних людей, а в житті не бачив...як їх можна відсилати на бойові навчання??? та ще сподіватися що вони будуть спроможні нас захистити?? таку вакханалію важко словами описати...там тобі і бійка офіцерів на плацу. і купа сміття (пусті пляшки горілки і пива, пачки цигарок і т.д...)...і те як п.яні "призовники" справлять потреби де їм заманеться...і те як розбивають офіцери конфісковані пляшки горілки у асфальт, а у відповідь пияцюри лізуть битися із кулаками...і те як просто вже "ніяких" осіб викидають за шкварки із автобусів щоб вони нікуди не їхали...а на місці дислокації ..насправді немає місць для прибулих! вони сидять в автобусі і серед ночі їдуть назад, бо вже нікому там не потрібні!!! просто ГАНЬБА! не можуть розібратися із 40 людими...що вже говорити про масштаби країни.. тепер ясно чому так просто здали Крим ..бардак і хаос повний у всьому війську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментар на Волинь пості

Олег Сьогодні, 03:01

Чому ви правди не пишете то? про те як це все відбувалося насправді? Довелося мені 10 квітня проводжати брата на ту "мобілізацію",і як згодом виявилось - це просто ганьба! Я за тим усім "дійством" спостерігав протягом цілого дня, а це - 12 годин! (прийшов на 8 ранку, а автобус у Володимир-Волинський відправився тільки 0 19.50).. такого скупчення алкоголіків та неадекватних людей, а в житті не бачив...як їх можна відсилати на бойові навчання??? та ще сподіватися що вони будуть спроможні нас захистити?? таку вакханалію важко словами описати...там тобі і бійка офіцерів на плацу. і купа сміття (пусті пляшки горілки і пива, пачки цигарок і т.д...)...і те як п.яні "призовники" справлять потреби де їм заманеться...і те як розбивають офіцери конфісковані пляшки горілки у асфальт, а у відповідь пияцюри лізуть битися із кулаками...і те як просто вже "ніяких" осіб викидають за шкварки із автобусів щоб вони нікуди не їхали...а на місці дислокації ..насправді немає місць для прибулих! вони сидять в автобусі і серед ночі їдуть назад, бо вже нікому там не потрібні!!! просто ГАНЬБА! не можуть розібратися із 40 людими...що вже говорити про масштаби країни.. тепер ясно чому так просто здали Крим ..бардак і хаос повний у всьому війську...

ТАк воно і є. Вчора люди пішли на 8 ранку виїхали біля 20 год на ВОлодимир. Були бійки. Були бомжи які казали заберіть і нас і покорміть. "Вєсєлуха" одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Володимирі, без проблем пройшов через КПП на територію частини, ніхто навіть не спитав хто я такий і куди йду. На самому КПП сиділо дві дівчини, зайняті своїми справами, які не звернули навіть уваги на мене. В частині ходить дуже багато пяних мобілізованих. Звісно їх меншість, але склалось враження, що офіцерам байдуже в якому стані ці мобілізовані пересуваються. Багатьом не вистачає форми, тому побачити солдата в кросівках в порядку речей. Вихожу звідти за межі частини, стоять біля самого КПП троє призовників, одного знудило, вирвав все що випив і далі п"є. Йду далі через одного п"яні новопризвані, є такі що відверто не можуть стояти на ногах. Заходжу в магазин, ситуація та ж сама, людям в формі без проблем продають спиртне. Чекаю знайомих, які там служать, виходять і розказують, що в частині повним ходом йде торгівля дизельним паливом, продають по 9 грн. за літру (в той час коли вся країна скидається по 5 грн. на армію). Таксисти привозять в частину дешевий розбадажений спирт по 18 грн. за 0,5 літри. Солдат відкритим текстом може послати офіцера без наслідків. За останню добу більше 20 чоловік попали в медчастину з епілептичними припадками та білою гарячкою. Віддаю передачі, їду в інше місце, де проходить погрузка бойових машин на платформи. Ситуація схожа. Багато техніки привозять тягачі в несправному стані, її зразу грузять на платформи, працює один кран, хоча нарахував біля 200 одиниць машин, які стояли на погрузку. Сам процес відбувається дуже мляво, за 3 години мого перебування погрузили 2 машини. Мобілізованим видали сухпайки, їжу чай та каву приносять селяни. Знову ж таки солдатики відкрито ходять зі спиртним, обнімаються, співають...

Одним словом, лишився неприємний осад від побаченого. Хоча, як би там не було, але більшість мобілізованих відповідально ставляться до несення служби. Такою армією воювати небачу сенсу, на мою субєктивну думку зі 100 найомників толку буде більше ніж від 1000 новопризваних солдатів. Був одним з перших добровольців в військоматі, але після побаченого йти служити в регулярну армію всяке бажання відпало. НЕ дай Бог, у випадку війни партизанські загони будуть набагато ефективніші за регулярну армію (знову ж таки ІМХО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відсутність патріотичного офіцерського складу дається взнаки. всі нормаьні офіцери давно займаються чимось іншим, тому що в армії з голоду можуть подихати тільки ті які ні на що більше в житті не спроможні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Чув, що сьогодні у Києві відбуватимуться тактико-спеціальні навчання. Передбачається, що містом будуть пересуватися колони бойової техніки. Питання: для чого вони потрібні і чому вони відбудуться у центрі столиці???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для чого? показати що щось робиться. це як собака за парканом. вкусити неможе але на своїй території гавкає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...