Перейти до змісту

Який ноутбук обрати?


derofin

Рекомендовані повідомлення

Який з брендів ноутбуків найкращий? Адже ніколи не доводилося працювати з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю асер, та мав 2 асуса. Асус кращий. За 3 роки юзання першого та за 5 років юзання другого ні разу навіть не чистив. Працював як годинник. Асер - вимушено почистив вже через 4 місяці після користування. АЛЕ! То мій власний досвід і моє ІМХО. АСУС.

А взагалі краще знайди людину який возить ноути/компи з Німеччини. Купиш без гарантії, але дешевше і в якіснішій збірці.

З.И. Доречі перший асус був залитий солодкою водою. Поміняв тільки клаву, все інше працювало добре і без глюків і далі до моменту продажу. Далі - не вкурсі)))

З.З.И. І ще одне - багато залежить від людини що користується. Я зі своїх машин пилючку здував кожен день, а сестра моя зламала петлю вже через місяц після придбання ноута)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я по-життю маю HP, розчарувався в фірмі, постійно якісь косяки, то вінт летить, бо невірно паркуються головки, то Wi-Fi працює тільки з певними роутерами, то екран тріснув сам-по-собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю lenovo ThinkPad e330. Вже 2 рік. Милує око відсутність всього і вся блискучого, бляшок-срібляшок в ноуті. Працює нормально. Підтримка з дровами в леново на рівні. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походи по сервісним центрам і так "невзначай" порозпитуй які найчастіше приносять на ремонт і роби висновки.

В мене "LENOVO V570", для дому більше ніж потрібно, основне для мене батарея, моя тримає приблизно дві , дві з половиною год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також маю АСУС, за 3 роки користування здохла батерея. Але ноутбук нормальний.

Маю Тошибу, 6+ років - взагалі швидкий в порівнянні навіть зі сучасними ноутами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався бу Toshiba (вже не пам'ятаю модель) - апарат був досить потужний та шустрий для свого часу (був привезений забугорний). На сучасні тошиби від декількох людей чув скарги.

Далі мені в руки потрапив бу АСУС - також досить надійни та потужний апарат, хоча на корпусі були тріщини (характерні для тієї лінійки). Працював за ним близько 3-х років - претензій не було. Щоправда він до мене потрапив із дохлим акумом, але це для мене не було критично. Далі я його передав в користування дружині.

Зараз маю Fujitsu Lifebook - брав на розетці. Експлуатую його вже більше року - політ нормальний, претензій до машинки не маю. Перед його придбанням також цікавився по людях, що до моделі. Всі казали приблизно одне й те ж - не брати HP та Acer.

Багато знайомих та колег по роботі користуються ноутами Lenovo - всі задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю старенького мака А 1181..... Просто не нарадуюсь. Шустренький, софта вистачає, "телевізор" 13". На маки вірусів практично нема... Для роботи просто бомба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю у своєму користувані Fujitsu Siemens ,Acer ,Samsung,Asus. були куплені в такій послідовності,Fujitsu Siemens відпрацював стабільно день вдень 5 років,накрилась відеокарта,замінив бо ішла окремою платою,користуюся далі без проблем,зборка супер,Acer брав бу ,доволі старенький років10,що він тільки не переніс ,впринципі з глюками ,але працює,зборка г вно,Samsung теж бу працює нормально,Asus купив нещодавно ,працює вроді непогано,порадив кум,він займається ремонтом ноутів,перечислив багато плюсів на його думку,тому і придбав))))всеодно найбільше поважаю Fujitsu Siemens,основне вчасно технічно обслуговувати,заміна термопасти та чистка від пилу,стабільно раз в рік,ноутбук повинен знаходитися на столі,а не в ліжку на постілі,бажано придбати додаткове охолодження,особливо допомагає літом,та незабувати контролювати нагрів ноута)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене компаю привезений з штатів в далеком 2008, що з ним тільки не було, але все по моїй вині, посуті ноут дуже хороший, зараз користуюсь леново теж доволі хороший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поломкою ноута у 80 відсотках є його перегрів)))

якщо для дому краще взяти системний блок

нещодавно підберав хорошій людині

Процесор

AMD Richland A10-6790K 4.0GHz/4MB sFM2 Box 1035

AMD Richland A10-6800K 4.1GHz/4MB sFM2 Box 1170

AMD Trinity A10-5800K 3.8GHz/4MB sFM2 BOX 1002

МП

Gigabyte GA-F2A88X-D3H (sFM2+, AMD A88X, PCI-E x16) 752

Asus A88XM-PLUS (sFM2+, AMD A88X, PCI-E 3.0x16) 726

Пам'ять

Kingston DDR3-2400 8GB (Kit of 2x4096) HyperX Beast (KHX24C11T3K2/8X) 952

Kingston DDR3-2400 8GB (Kit of 2x4096) HyperX Predator (KHX24C11T2K2/8X) 944

G.Skill DDR3-2400 8GB (Kit of 2x4096) Trident (F3-2400C10D-8GTD) 852

G.Skill DDR3-2400 8G (Kit of 2x4096) Sniper (F3-2400C11D-8GSR) 810

Вінчестер

Hitachi (HGST) Ultrastar 7K4000 2TB 7200rpm 64MB HUS724020ALA640/0F14690 3.5 SATA III 1077

Toshiba 2TB 7200rpm 64MB DT01ACA200 3.5 SATA III 716

Подробнее: http://hard.rozetka.com.ua/hitachi_ultrastar_hus724020ala640_0f14690/p299351/

БЖ

Chieftec GPS-600A8 600 W 413

Chieftec APS-600C 600W 676

Chieftec CTG-600-80P 451

FSP Hexa 500 (AXE500) 376

Zalman ZM600-LE 600W 400

DVD-RW

Pioneer DVD±R/RW SATA DVR-221LBK LabelFlash Black Bulk 170

Корпус 650

Всього по виділеному приблизно 5100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблем думаю років 10 небуде)))

McBook Pro/Air only

мак це хороші ноути,от ціна інколи трошки зависока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Viktor111, так як системник не дуже дешевий - краще було б поставити 128Гб ССД для системи плюс 1-2 Тб звичайний.

P.S. це дуже м"яко кажучи "трошки зависока"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Viktor111, так як системник не дуже дешевий - краще було б поставити 128Гб ССД для системи плюс 1-2 Тб звичайний.

P.S. це дуже м"яко кажучи "трошки зависока"... :)

впринципі згідний що трошки задорого,дивлячись для чого??? перевіряли мені сподобалося)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо глянути які характеристики в МакБука (візьмемо проц, вінт, опера і т.п.) і порівняти скільки окремо такі залізякі коштують то виходить що цей ноут СУПЕР дорогий.

Але він такиииий класний в користуванні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Viktor111, так як системник не дуже дешевий - краще було б поставити 128Гб ССД для системи плюс 1-2 Тб звичайний.

P.S. це дуже м"яко кажучи "трошки зависока"... :)

ССД є думка поставити ,але трошки пізніше як впаде ціна

Viktor111, так як системник не дуже дешевий - краще було б поставити 128Гб ССД для системи плюс 1-2 Тб звичайний.

P.S. це дуже м"яко кажучи "трошки зависока"... :)

ССД є думка поставити ,але трошки пізніше як впаде ціна

сам не користувався,казали система вантажиться дуже дуже швидко і все прямо літає)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літає завдяки

1) ССД вінту з системою

2) оптимізації ОС під це залізо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 2007 році придбав DELL INSPIRON вироблений в Ірландії. За весь час замінив вінт. Пережив він зі мною всі 5 п'яних студентських років, працює без проблем і зараз. Півтора року тому замінив на DELL VOSTRO - чудовий апарат, але є не докінця продумана система охолодження (при сильних навантаженнях суттєво гріється один з мостів, підставки не допомагають). В принципі дуже задоволений.

Брав людям дешеві Делли - неякісні, не подобаються. Також ще купував і обслуговував дешеві Тошиби - якісні, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо глянути які характеристики в МакБука (візьмемо проц, вінт, опера і т.п.) і порівняти скільки окремо такі залізякі коштують то виходить що цей ноут СУПЕР дорогий.

Але він такиииий класний в користуванні...

трошкі націнка є, але я б не сказав що аж СУПЕР дорогий.

треба враховувати що на макбуках стоять якісні матриці, динамікі, підсвітка для клавіатури, дорогі SSD, цільний корпус з анодованого алюмінію, ємкісні батареї. і т.д. це все також вартує грошей) навіть взяти тіж зярядні пристрої)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрбіен ноут для студентки, для дому, легкий, тонкий і з норм. батареєю.. Бюджет 7 тис. Підкажіть яку модель доцільно обрати, думаю може з ССД...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoGood, http://rozetka.com.u...xx010d/p365760/

Процесор: Intel Core i5-4200U енергозберігаючий, але з розгоном.

Оперативка: 4Гб(ддрл3-1600) максимум 8 Гб.

Накопичувач: 500Гб, максимум 1Тб.

Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4400

Інше: Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit Ethernet, DVD, Веб-камера HD, мікрофон, динаміки

2,3 кг., але батерея лише 2600 мАг - десь 2,5-3 години буде тримати.

Цей нормальний: http://rozetka.com.ua/dell_inspiron_3537_i357810ddl-24/p416564/ але 8000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрбіен ноут для студентки, для дому, легкий, тонкий і з норм. батареєю.. Бюджет 7 тис. Підкажіть яку модель доцільно обрати, думаю може з ССД...?

Я б радив вибирати щось з бренду Lenovo (співвідношення ціна/якість + є сервісні центри в Луцьку, хоча малий відсоток поломок), кажу з власного досвіду бо продаю комп"ютерну техніку вже 3 роки. Для дівчини, наскільки знаю, важливим фактором являється дизайн та колір ноутбука, отже можу порадити такі моделі:

Ноутбук Lenovo IdeaPad Z510 (59-391999) Dark Chocolate

http://rozetka.com.ua/lenovo_ideapad_z510a_59-391999/p340295/#tab=characteristics

Ноутбук Lenovo IdeaPad Z510 (59-402934) White

http://rozetka.com.ua/lenovo_ideapad_z510a_59_402934/p387124/#tab=characteristics

P.S. Можу привезти буль яку модель провідних брендів дешевше розетки, якщо зацікавить пишіть в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...