Перейти до змісту

перестрахyєвший VAB…


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

колись дуже-дуже давно, в далекій-далекій галактиці… була та й досі є в мене картка Visa Virtuon банка VAB в USD. останні півроку не користувався бо не було потреби, а тут якраз, то домен заекспайрився, то хостінг… здав я в полон Бєню Франкліна відділенню VAB, а через деякий час спробував розрахуватись за послуги. тут на мене чекало здивування, бо грошей не вистачило, хоча повинно бути з запасом. перегляд заблокованих сум показав, що VAB конвертує USD в USD по курсу 1 до 1.15 і зрозуміло не на користь клієнта:

Сума у валютi операцiї 10,00 USD

Сума в валютi рахунку 11,50 USD

служба підтримки, дозвон в яку зайняв більше двох годин, спочатку пояснили це перестраховкою на випадок коливань валютного курсу (точно не мій випадок – валюта карта і платежу однакова). потім бридко хихикаючи згадали про якусь помилочку (певно мій випадок). сказали, что виправляти не будуть, на тому й закінчили.

різниця зрозуміло повернеться, коли гроші спише отримувач. але це може бути завтра, а може й через тиждень. і в будь-якому випадку VAB вимагає тримати на картці суму, що перевищує на 15 відсотків необхідну, зняти яку неможливо, а можна тільки витратити :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дарма ПейПел досі тримає Україну в списку країн третього світу... гондурас, що тут скажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов з Привата на ВАБ, але розчарувався в них, особливо в ВАБ24. Виявляється перекидати з карти вабу можна тільки на карту вабу((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

VAB банк останній тиждень видає тільки 1000 грн на руки в день, депозити не віддає. Працівники не володіють інформацією взагалі по якій причині, спраються на втнутрішні розпорядження, показати їх не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VAB банк

А хто це??

ВАБ24

Навіть таке є?? Дежавю якесь... Щось уже про 24 десь чув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретно щоб отримати гроші, потрібно чекати поки хтось не принесе погашення кредиту. Як варіант - перекидайте гроші на картку та розраховуйтесь в магазинах. Банки партнери через одного підтримують картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Значить новини по VAB: банк знаходиться на власному грошовому забезпеченні - скільки коштів отримали, стільки можуть видати. Відповідно, якщо депозит хочуть забирати більш-менш велкий - грошей немає. Це позиція менеджменту ЦО Київа і назрівала вона вже в минулому році.

На скарги в Волинське та Центральне відділення Ощадбанку приходять відписки - звертайтесь до суду, в VAB все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ситуація зараз? Варіант з розрахунком в магазинах - це ж смішно, депозит це ж не 200 гривень

Обмеження в 1000 гр в день ще є?

P.S. при написанні повідомлення попереднього посту ще не було(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ситуація зараз? Варіант з розрахунком в магазинах - це ж смішно, депозит це ж не 200 гривень

Обмеження в 1000 гр в день ще є?

P.S. при написанні повідомлення попереднього посту ще не було(

900 грн в банкоматі і 4000 грн в день в магазнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ситуація зараз? Варіант з розрахунком в магазинах - це ж смішно, депозит це ж не 200 гривень

Обмеження в 1000 гр в день ще є?

P.S. при написанні повідомлення попереднього посту ще не було(

банк подихає, обмеження присутні, банкомати в Києві в моєму раойні не працюють - спасає мережа партнерів і то з проблемами. буду міняти в червні банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

http://www.fg.gov.ua/news/v-publichnomu-aktsionernomu-tovaristvi-vseukrayinskiy-aktsionerniy-bank-zaprovadjeno-timchasovu-administratsiyu-ta-priznacheno-upovnovajenu-osobu-fondu-907.html

на цьому ж сайті є інформація як діяти, якщо банк взнано неплатоспроможним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, банк "Фінансова ініціатива" також належить тому ж власнику що ВАБ. Налічки в них ніколи немає, все безнал майже. Так починалось і з Вабом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ні вже торба - тимчасова адміністрація на 2.5 місяці + місяць можуть продовжити. Читайте сайт гарантування вкладів, де напишуть дату. Хоча ваб банк почав судитись з нацбанком і ще виграє... Не знаю що гірше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ну от і все… повернулось до того, з чого починалось. на Виниченка в колишньому офісі VAB знову буде гастроном :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от і все… повернулось до того, з чого починалось. на Виниченка в колишньому офісі VAB знову буде гастроном

А я то думаю, чому стільки років вивіска "Олдем" висить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"строк дії яких закінчився до 21 листопада 2014 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки)."

За складно написано)

Якщо це зарплатна картка і гроші кожен місяць туди йшли то вже можна отримати виплату???? :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна. з поточних і карткових усіх виплачують, по депозитах- по яких закінчився термін до 21 листопада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват ще даних немає, може завтра будуть. Видавати будуть не всім відразу, а по мірі отримання інформації про клієнтів, яким потрібно видавати. Якось-так пояснив менеджер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай фонд гарантування подає реєстри в 2-3 заходи, і гроші порціями виділяє. МИхайлівський свою частину повним ходом виплачує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай фонд гарантування подає реєстри в 2-3 заходи, і гроші порціями виділяє. МИхайлівський свою частину повним ходом виплачує

А що з тим Михайлівським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...