Перейти до змісту

Яник конференція


DasBoot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибачаюсь, але мене після останньої п"янки так не тошнило, іду я струг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоразу після того, як Фьодрич розказував про свою доброту до людей, Беркут йшов на штурм.

Тепер він каже, що проти вторгнення в Україну. Мені стає якось не по собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послушал, он оказывается в межгорье ремонт чуть ли не своими руками делал на пару с сынками.А про зоопарк спросили ,аж вздохун(как там мои зверушки то, пади не кормленные) или ещё хуже сожраны злыми бандеровцами со свастикой на рукаве.

Р.S. чуть не всплакнул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было понятно, что вопросы задают только нужные или безобидные, но я всю пресс конференцию ждала, что возможно, найдется герой( например честный журналист, которому не дали микрофон), который снимет свою туфлю или ботинок и запустит в него...Увы....но, возможно, это к лучшему...не дискредитировали себя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chris @kryscina_by

Журналисты побежали фоткать записи Яныка! Ждем. #Yanukovich pic.twitter.com/PZE4drl7pi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Украина — наш стратегический партнер" © В.Ф. Янукович

1964796_598163856939803_1943519893_n.jpg

Ліпіни за ним плачуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...ета собственность не являєтся украинской..." :0148:

big_79fbdeeebdff4ae31620140228152555.jpg

При побеге из Украины, бендеровцы обстреляли автомобиль Януковича снаружи и обосрали изнутри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліпіни за ним плачуть

Ти що, Боже збав пускати його в Ліпіни))) Психи зроблять там забастовку. Пожалій хворих людей. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не було біля нього суфльора Гані Герман, тому й був "запор мыслей и понос слов"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадяни обєднались заради спільної мети!!! Фото Януковича де йому показують фак, з багатьох фото, де йому показують фак. #FuckYouYanukovich

JRWix3esHQE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже й сестра з Росії каже, як ви його терпіли, він же дебіл-дебілом? От би, каже, і нам так нашого пулєра кудись загнати :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кісільов, як почув ту ахінею, що ніс якунович, просто сів в кутку і заплакав, як мала дитина....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дідусь був ярий патріот і націоналіст, коли дивився верховну раду чи дебати політичні то завжди дуже емоційно реагував (такий характер + вік) постійно показував дулі, раз навіть не витримав і плюнув на телевізор. Цього виступу мій телевізор би не пережив це факт!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...