Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ц

В СССР была лицемерная и подлая национальная политика, которая базировалась на коммунистической идеологии. А в современной Украине и России ещё хуже. Национальная политика современной России представляет собой ужасную смесь советской и православной идеологий. ////// АРК – Автономная Республика Крым. Все делают вид, что не знают, что республики создаются по национальному признаку или не создаются вообще. АРК хоть в составе Украины, хоть в составе России – одна и та же гадость. Получится, что АРК для всех национальностей, а на самом деле будут врать как всегда. Во всех государственных и светских учреждениях АРК были и будут присутствовать попы, иконы, казаки и георгиевские ленточки. ////// При русском царе было лучше. По крайней мере, русские цари не врали. Была Таврическая губерния. Крым – земля русская (раз завоевали, значит русская). А крымские татары – инородцы, без прав, но и без обязанностей перед Белым Царём. Кто принял православие, тот стал поданным Российской Империи. Таковых среди крымских татар не было (среди казанских татар были, так называемые крещены). По крайней мере, всё честно. ////// А эта АРК, хоть российская, хоть украинская – подлость одна. ////// По национальному признаку создаются республики. Или не создаются вообще. Пусть будет честно. Пусть будет Русская Автономная Республика Крым. Или обычная Крымская область. Что в составе Украины, что в составе России. ////// Да кто меня услышит? :)
Цікава думка кримчанина
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже не хочеться в це вірити. Адже, ми добре знаємо, що чекало Україну після 1917-1920 років.

Того я спеціально прямих та відвертих аналогій не проводив.

От і моя колега (дівчина, мати 2-річної дівчинки) отримала повістку в Києві. Вона лейтенант запасу, проходила службу в Генштабі, куди їй і наказано завтра прибути. Бля, мені аж соромно, що я, здоровий мужик, ще досі не отримав повістки. Я все розумію, що ще не час і т.д і т.п. Але все ж таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна це останній рубіж для НАТО, всім і так ясно хто НАТО "заправляє", і тепер коли НАТО так близько буде (наприклад) чи не буде соблазну напасти тому самому НАТО на РФ??? І знову самий перший рубіж буде Україна, тому тут не все так однозначно як здається.

Тому напевно (не буду стверджувати що спеціально) нам всім вбивали що нам армія не потрібна, будуть завжди якісь дяді, які нас будуть "охороняти" від когось там, і тому армію потихеньку розікрали, та взагалі дескридитували, у багатьох хто ще служив в нормальні часи сльози на очах від того що було, і що залишилось, так само й зараз виходить посягнули на цілісніть наших кордонів, а боронити немає кому, дяді які обіцяли допомогти вагаються, все перейде в кулуарні бої, де язиками чешуть, а не кулаками махають. Всі держави мають свої війська, не буду чіпати Європу, там свої якби канони, НАТО взагалі було створене для того щоб протистояти СССР, США, та Китаю, але США уміло то все звела на нівець і тепер загрібає жар чужими руками, за чужі ж гроші, ту ж саму М16 купують в США, так що тут все не так однозначно як здається.

Та й Європі наша корупційна схема (не буду стверджувати) вигідна теж, можна все рішити і ліс купити, потім кстаті його ж нам і продати за бєшані гроші, і сировину за безцін. технології, і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я говорил выше всё печально.Розовые очки это хорошо но есть суровая реальность.Мы сами по себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikblack, я вас дуже прошу, не постіть сюди гівно з російських сайтів. Це. впринципі, стосується і всіх. Проти нас ведеться дуже сильна інформаційна війна, паніка і крики в стилі "всьо пропало", путлєру тільки на руку

Я не знал что это русский сайт, впереть буду внимательней, сейчас удалю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждая нация имеет право на самоопределение вплоть до отделения.

не мешайте проводить референдум.

в конце концов крымчане имеют на это право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 років тому Ленін сказав ,,не можна жити в суспільстві і бути вільним від суспільства.,,

Так само нині Україна не може бути НЕ ІНТЕГРОВАНОЮ в глобальний світ.. В першу чергу економічно.

Ми не Китай, не Японія і не Емірати.І не Швейцарія. По любому ми маємо бути в блоці з кимось.

20 років багатовекторності сьогодні загострились до краю.Сьогодні ми стоїмо перед вибором , як стояв Хмельницький в Переялаві.

І всякі вякання проти ЄС, США та Нато означають приєднання до Тайожного Союзу та Росії.

всякі передруки російської пропаганди , в тому числі і в західній пресі-ллють воду на млин Путіна.

Всякі мямління та скигління про нашу неспроможність ,розвал і т. д. роблять теж саме.

Думайте навіть не перед тим, як сказати, думайте перед тим, як подумати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждая нация имеет право на самоопределение вплоть до отделения. не мешайте проводить референдум. в конце концов крымчане имеют на это право.

Більше не кури російських газет, зміни в звивині можуть бути незворотні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мешайте проводить референдум.

Так в Криму свідомих дуже мало. Люди сидять на доходах від курортного сезону і їм одинаково - хто там керує. Оскільки в цей зачуханий куточок їздити дорожче як в Болгарію, то туди їдуть або до родичів, або москало-кацапи за давньою звичкою (вони звикли в відходах сидіти і сємачкі плювати). Зважаючи на це криму вигідніше бути з паРашкою - більше "відпочиваючих" і ніхто не буде зривати їх курортні сезони.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в конце концов крымчане имеют на это право.

Плз, законодавчу базу (конкретні закони) в студію під це "имеют на это право". Постатейно. А не в загальному - бла-бла.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В економіці ми маємо бути в союзі з розвиненим заходом, а зараз не варто надіятись на їх допомогу. Думаю своїми силами зможему ту рашкінську чуму побороти. Тут десь писали: методично і врівноважено витісняти з країни і зі свідомості міф про "північного брата". Не можна забувати про їх "дружні дії"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з росії подзвонила подруга. Їм розказують, що в нас екстремісти з автоматами стріляють всіх, хто говорить російською. Вона просто плакала, що боїться, що через неї її родичів теж вб'ють. За те що в росію виїхала жити колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала статейки й відгуки по ссилці, що написав nikblack В голову прийшла лише одна думка:

Боженьку, пошли ще одного тунгуського метеорита, й цього разу хай він долетить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультиматум відміняють

http://www.rbc.ru/rbcfreenews/20140303224458.shtml

PS дуже важко читати повідомлення типу "Крим? - та хай забирають, навіщо він нам взагалі потрібний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкуюся з однією пАдругою з Сак, вона в 13 році, переїхала туди з Луганська. На всі мої аргументи і докази, я навіть запрошував її приїхати сюди, щоб вона показала мені нацистів, вона мені відповідає "Для меня враги все те кто против вступления в состав РФ", ну і що тут скажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Криму 55% етнічних росіян, 25% етнічних українців та 15% татар. Республіки створюються по національному признаку , або не створюються зовсім.

Якщо дозволити Криму бути самостійним- мир там може бути лише після етнічних чисток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мешайте проводить референдум.

Так в Криму свідомих дуже мало. Люди сидять на доходах від курортного сезону і їм одинаково - хто там керує. Оскільки в цей зачуханий куточок їздити дорожче як в Болгарію, то туди їдуть або до родичів, або москало-кацапи за давньою звичкою (вони звикли в відходах сидіти і сємачкі плювати). Зважаючи на це криму вигідніше бути з паРашкою - більше "відпочиваючих" і ніхто не буде зривати їх курортні сезони.

Туди їдуть туристи зі всіх куточків світу, і не треба хаяти Крим, там природа гарна, і є на що подивтись і де відпочити на різний бюджет, і все відносно на рахунок слова "краще", комусь і на світязі суперово в сараї жити, а комусь і в п'ятизірковому невгодять ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультиматум відміняють

http://www.rbc.ru/rb...303224458.shtml

Чукча писач, чи - читач? Ресурс бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, не знаю як буде далі, але на засіданні ООН щойно чуркін зачитував звернення януковича як дійсного преза про введення російських військ в Україну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між тим самій еРеФії в сьогоднішньому вигляді залишилось існувати років 10.А після того почнеться таке-сьогднішні поді здадуться квіточками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...