Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Крапля позитиву!!!!

У Запоріжжі правоохоронці відправили групу проросійських активістів до будівлі Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України в області під крики місцевих жителів " Ганьба".

Понад 5 тисяч запорожців утворили кілометровий "коридор ганьби" і під крики "Ганьба", "Слава Україні" і "Сепаратизм не пройде" супроводили групу проросійських активістів від Алеї слави до будівлі УБОЗу.

Проросійські активісти прикривалися парасольками і були повністю мокрими, оскільки протягом 7 годин жителі Запоріжжя закидували їх яйцями, борошном та пакетами з молоком

ba4e6ac-zp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні біля 14.00 бачив колону броне-транспортерів які рухались із сторони с.Озерце через міст що біля Дачного в напрямку до Епіцентру,хто що знає?

Ясно дело, їздили в Епіцентр за покупками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це фото краще запостити на севастопольському форумі?

такі речі краще в оон та гаагу передавати (казав наливайченко, що так й роблять). а севастопільський форум мене мало цікавить, розсадник ідіотів.

Ясно дело, їздили в Епіцентр за покупками.

ламінат в частину купували))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз я був там де їхали,Будуть люди тобі кричати хата горить а ти втикаєш свій інтернети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крапля позитиву!!!!

У Запоріжжі правоохоронці відправили групу проросійських активістів до будівлі Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України в області під крики місцевих жителів " Ганьба".

Понад 5 тисяч запорожців утворили кілометровий "коридор ганьби" і під крики "Ганьба", "Слава Україні" і "Сепаратизм не пройде" супроводили групу проросійських активістів від Алеї слави до будівлі УБОЗу.

Проросійські активісти прикривалися парасольками і були повністю мокрими, оскільки протягом 7 годин жителі Запоріжжя закидували їх яйцями, борошном та пакетами з молоком

Ніякі вони не ідейні, звичайні політичні путани - тітушки. Ні пенсіонерів, ні жінок серед них не було. Бидлота, яка вирішила ще раз взяти гроші за грязну роботу. Наступного разу таксу піднімуть разів у п"ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу розібратися на відео хто, колоради? Хто добре орієнтується у формі?

http://www.radiosvob...e/25331546.html

за відсутності нашивок і будь-яких розпізнавальних знаків важко судити хто такі, наші однозначно були б з нашивками. той що поранений лежить це однозначно колорад бо в нас такого кольору камуфляжів нема а колоради саме такий колір і носять в словянську.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз я був там де їхали,Будуть люди тобі кричати хата горить а ти втикаєш свій інтернети

Треба думати, що писати. Це є оперативна інформація. Бажано не мати звички її розкривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крапля позитиву!!!!

У Запоріжжі правоохоронці відправили групу проросійських активістів до будівлі Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України в області під крики місцевих жителів " Ганьба".

Понад 5 тисяч запорожців утворили кілометровий "коридор ганьби" і під крики "Ганьба", "Слава Україні" і "Сепаратизм не пройде" супроводили групу проросійських активістів від Алеї слави до будівлі УБОЗу.

Проросійські активісти прикривалися парасольками і були повністю мокрими, оскільки протягом 7 годин жителі Запоріжжя закидували їх яйцями, борошном та пакетами з молоком

ba4e6ac-zp.jpg

Оооо... Жесть)))) В мене тільки що стався розрив мозку від нового коменту з цієї новини...

Гумор має все ж таки бути присутнім... так що...

Яке падло їм видало парасольки??? :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BlH_bFVCQAAdGxs.png

На вброс смахивает, на фото Краматорск, а не Славянск и смысл Хамзату светиться распустив бороду на всеобщее обозрение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу розібратися на відео хто, колоради? Хто добре орієнтується у формі?

http://www.radiosvob...e/25331546.html

за відсутності нашивок і будь-яких розпізнавальних знаків важко судити хто такі, наші однозначно були б з нашивками. той що поранений лежить це однозначно колорад бо в нас такого кольору камуфляжів нема а колоради саме такий колір і носять в словянську.

а той, що не живий? Чорна форма. Але бейсік, а не балаклава.... Можливо постановочне відео для киселя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене складається дуже стійке враження що виступ в Ростові трійки вибл"юдків це спланована кацапстаном підготовка напередодні повномасштабного вторгнення в материкову Україну

А в мене враження - виступ цих дибілів - це тільки цирк для російського глядача (навіть не для донецького чи луганського!!!)

На мою думку, це може свідчити про те, що ФСБ доложило Путлєру, що укр влада готова ДІЯТИ в вигляді застосування армії, а Путлєв витягнув карту (Яник) і вирішив попробувати - авось, хоч якась частина українських військ послухається хробака...

А хєр йому собачий!!! Яника навіть сепаратисти не слухають і не ждуть)))))

Радісне може бути те, що в моєму баченні подій допускається те, що Путлєр починає боятись....

Постійний представник РФ при НАТО Олександр Грушко закликав альянс припинити підтримку українських силовиків та не допустити антитерористичної операції Києва у східних областях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий камуфляж купити зараз не проблема,його в наявності зараз хватає,американський мультикам.

Саме тут він і є http://charliecompany.ru/?p=163

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу розібратися на відео хто, колоради? Хто добре орієнтується у формі?

http://www.radiosvob...e/25331546.html

за відсутності нашивок і будь-яких розпізнавальних знаків важко судити хто такі, наші однозначно були б з нашивками. той що поранений лежить це однозначно колорад бо в нас такого кольору камуфляжів нема а колоради саме такий колір і носять в словянську.

а той, що не живий? Чорна форма. Але бейсік, а не балаклава.... Можливо постановочне відео для киселя?

В бейсиках наші вояки точно не ходять та й куртка не характерна для військових, можливо колорад з місцевих що вербувались по 500$.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий камуфляж купити зараз не проблема,його в наявності зараз хватає,американський мультикам.

Саме тут він і є http://charliecompany.ru/?p=163

от я й кажу що колоради можуть понакупляти будь чого а наші військові носитимуть лише затверджені однострої.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене складається дуже стійке враження що виступ в Ростові трійки вибл"юдків це спланована кацапстаном підготовка напередодні повномасштабного вторгнення в материкову Україну

А в мене враження - виступ цих дибілів - це тільки цирк для російського глядача (навіть не для донецького чи луганського!!!)

На мою думку, це може свідчити про те, що ФСБ доложило Путлєру, що укр влада готова ДІЯТИ в вигляді застосування армії, а Путлєв витягнув карту (Яник) і вирішив попробувати - авось, хоч якась частина українських військ послухається хробака...

А хєр йому собачий!!! Яника навіть сепаратисти не слухають і не ждуть)))))

Радісне може бути те, що в моєму баченні подій допускається те, що Путлєр починає боятись....

Постійний представник РФ при НАТО Олександр Грушко закликав альянс припинити підтримку українських силовиків та не допустити антитерористичної операції Києва у східних областях.

Значить точно сцять путлєровькі пси... Тут вже прийдеться воювати, а не грати роль підарас..в http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php?f=11&t=769372&start=75

Мочити мразь без оглядки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав що сьогодні з Словянська в Рассєю поїхали перщі цинкі. Якщо правда то, хоч маленька а всеж компенсація за наші втрати в Криму. З почином! Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто переглянути це замість тих януків з прихвостнями, Соскін завжди говорить актуальні речі й ніколи не помиляється в прогнозах

http://youtu.be/MsPBq7WZyt0

Переглянув і вважаю, що варто переглянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колоради не колоради,це вже залежить від людини як вона до цього ставиться,розкраска форми грає важливу роль в бойових діях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто переглянути це замість тих януків з прихвостнями, Соскін завжди говорить актуальні речі й ніколи не помиляється в прогнозах

http://youtu.be/MsPBq7WZyt0

Переглянув і вважаю, що варто переглянути.

Завжди дивився і дівлюсь Соскіна.. Питання останнім часом все частіше виникає...- В нього прогнози чи реклама дій Путлєра...???

Соррі, незакцентував відразу увагу, потім зрозумів, ціль і є постійне нагнітання ситуації... Прикро..

Прикро, що багато хто не хоче заглиблюватись в аналіз, а сприймає, як останню істину інформацію продажних ЗМІ...

Тобто, на рахунок Соскіна, - "а ты чьих, мил человек, будешь???"... "Свой"..

Ой, знаю, що не можливо, але хотів би продовження діалогу в вигляді - "отвєть яйцамі на нормального пацана"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще рекомендую це послухати (попередній запис Олега Соскіна):

Завжди дивився і дівлюсь Соскіна.. Питання останнім часом все частіше виникає...- В нього прогнози чи реклама дій Путлєра...???

Тобто, на рахунок Соскіна, - "а ты чьих, мил человек, будешь???"...

Я скоріше БЮТ признаю побічниками пукіна, а цей професор говорить реальні речі, є точки не "возврата", пукін їх вже пройшов. Даді тільки в перед, а який буде "перед" буде залежати він нас, ми повинні це якось зупинити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав що сьогодні з Словянська в Рассєю поїхали перщі цинкі. Якщо правда то, хоч маленька а всеж компенсація за наші втрати в Криму. З почином! Так тримати!

ніякі цинки в рашку не поїдуть навіть якщо вони там уже є, це свідчитиме про визнання путлером своєї вини а так палитись він не може, свої ж закопають десь в закинутих шахтах втиху, і саме на такий кінець заслуговують загарбники.

Варто переглянути це замість тих януків з прихвостнями, Соскін завжди говорить актуальні речі й ніколи не помиляється в прогнозах

http://youtu.be/MsPBq7WZyt0

Переглянув і вважаю, що варто переглянути.

звісно варто, поганого не став би радити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Днепропетровске Путина "послали" двадцатиэтажным матом. ФОТО

Популярную среди украинцев надпись "ПТН ПНХ" разместили на гостинице "Парус".

На Днепропетровском отеле "Парус", который расположен в самом центре города, появилась световая инсталляция с надписью "ПТН ПНХ", - сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ТСН.

"Доброжелательная" лазерная надпись заняла в общей сложности двадцать этажей здания и увидеть его смогли десятки тысяч жителей Днепропетровска. Комментируя распространенное фото, пользователи соцсетей метко подметили, что Путина без всяких преувеличений послали двадцатиэтажным матом. Источник: http://censor.net.ua/p280920

600x600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть з Донбаса:

не подвозить сюда оружие в грузовиках.

единственное.

остальное - сами справимся .

каждый день ,передача оружия армии украины - росичам....за...ло уже.

у каждого нара и алкана уже АК есть...Иглы вот подвезли отдали..

ПМ уже торгуют у нас ..новыми ...если надо 3500 грн ...в "солидоле " как говорят. любое количество .

на..уй оно?

Ще:

после обеда мы решили проехать по области..проехали...

пока я ездил - жена решила брать детей и валить нахрен отсюда

..сидели ужинали- звонит кума - говорит еб...ось оно всё в рот ..нехочу тут жить ...

по итогу скажу- жители тут хотят жить в Украине ..хотят ..

наши люди точно так как и вы переживали за майдан...(не отдельные личности конечно) ....

вот и народ заговорил - что я услышал - киевское правительство забило на нас хуй...только словесный понос и всё..зачем они нам а мы им...

народ теряет уверенность в поддержке...

что говорит народ- если в течении двух дней не успокоят ситуацию в Донбассе- пи...ец .

в среду четверг ты увидишь тоже что и в крыму - 90% населения отойдет .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...