Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

що поки знайшов в тексті

Отстраненный президент Украины выступает вместе с экс-главой МВД Украины Виталием Захарченко и бывшим Генпрокурором Виктором Пшонкой

«Народ Украины никогда не примет диктат, особенно диктат националистов», - заявил Виктор Янукович в Ростове-на-Дону, комментируя ситуацию, сложившуюся на востоке Украины.

Он считает, что Украина одной ногой уже вступила в гражданскую войну и просит военнослужащих не выполнять «преступные приказы» нынешнего руководства страны, не стрелять в украинский народ.

«Вам этого не простят», - заявил Виктор Янукович, обращаясь к силовикам.

Он считает, что для Украины «важны не скорейшие выборы, а диалог».

«США несут свою долю ответственности за развязывание на Украине гражданской войны, они грубо вмешиваются в происходящее, указывают что делать», - отметил он.

Украинские силовики приняли решение о спецоперации на востоке Украины после встречи с директором ЦРУ, заявил Янукович. По его словам, США напрямую причастны к событиям на Украине, они действовали через свои дипломатические возможности, а также спецслужбы.

«Директор ЦРУ Бреннан фактически санкционировал применение оружие и спровоцировал кровопролитие на Украине», - сказал Виктор Янукович.

«Страна неумолимо движется к банкротству», - отметил он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Янукович, Пшонка, Захарченко: мда, три дебила - это сила...Немає слів...

що тринділи?

Во всьом винувата Гамерика, ми пушисті легітимні,

у всьому винуватий аваков, який їх випустив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада нищити ГТС.

Плюсів від неї мало за весь час існування.

А от проблем буде багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада нищити ГТС.

Плюсів від неї мало за весь час існування.

А от проблем буде багато.

ні трохи не так - треба вводити війська нато для їх захисту (від правого сектора наприклад)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада нищити ГТС.

Плюсів від неї мало за весь час існування.

А от проблем буде багато.

Не нищити, а сказати, що в зв'язку з ситуацією в Україні припиняємо поставку газу в Європу, щоб захистити ГТС від терактів. Як наслідок - ЄС зачухаються (дуже надіюсь на це), адже тепер це стосується їх промисловості. Шантаж, але на війні всі засоби хороші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийде! Європа все розуміє. Але вона усвідомлює, що війна на території України, тому простіше Нам відсипати зброї.

А відмовлятись від енергоресурсів всеодно їй треба, бо Путлер хоче витягнути економіку РФ за рахунок Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада нищити ГТС.

Плюсів від неї мало за весь час існування.

А от проблем буде багато.

Не нищити, а сказати, що в зв'язку з ситуацією в Україні припиняємо поставку газу в Європу, щоб захистити ГТС від терактів. Як наслідок - ЄС зачухаються (дуже надіюсь на це), адже тепер це стосується їх промисловості. Шантаж, але на війні всі засоби хороші

або у путіна треба забрати газові родовища або Європу зняти з газової голки, бо ми між ними весь час будемо прокладкою.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, читай хоч форум, на попередній сторінці уже давали лінк.

dobeck, з червня Словакія буде нам постачати газ, смисл щось робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не бачив виступу цих трьох негідників (пошкодуйте монітор, плюйте в сторону):

http://youtu.be/P8v5oGM6LKE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто переглянути це замість тих януків з прихвостнями, Соскін завжди говорить актуальні речі й ніколи не помиляється в прогнозах

http://youtu.be/MsPBq7WZyt0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сепаратисти в своїх групах пишуть, що завтра Раісія почне якісь дії проти нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://be.wikipedia.org/wiki/Уладзімір_Уладзіміравіч_Пуцін

Уладзімір Уладзіміравіч Пуцін

ииии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сепаратисти в своїх групах пишуть, що завтра Раісія почне якісь дії проти нас.

Цілком можливо

В контакті сьодні бачив таку інформацію:

По півдню Одеси їздять 2-3 камаза з них військові дістають свіжо-зварені з рейок їжаки. Ставлять там, де човни ворогів можуть причалитись. Це не навчання. Це підготовка

Микола Шандра

Rv-sUkjOLQw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Артёмовске у Нацгвардии отобрали оружие (видео)

13 квітня 2014, 8:57

Джерело Відомості-UA.com

В Артёмовске пророссийские активисты разбили автобусы национальной гвардии и разоружили украинских военных

В Артёмовске пророссийские активисты разбили автобусы национальной гвардии и разоружили украинских военных

http://www.youtube.com/watch?v=dwhErv6Wujc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиздець... більше слів немає... нахер розстриляти обійму, да МОЖЛИВО сядеш, но країну врятуєш... ппц....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Артёмовске у Нацгвардии отобрали оружие (видео)

я чогось не розумію. хіба по уставу військові не мали б почати стріляти?

хоча які це військові, бувші мєнти((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірина Геращенко досить добре написала про таких ментів та деяких військових:

Iryna Gerashchenko

Я так само вважаю, що влада має діяти більш рішуче. Але влада може це робити, тільки спираючись на широку підтримку. Зараз напишу непопулярні речі, про які мовчала, але які давно мучать мене. Останні дні я дуже багато зустрічаюся з мобілізованими і військовими. Так ось, 90% іх питань стосуються не тактики і планів захисту України, не стратегії відстоювання України назовні, не закупки нової зброї і техніки, не виховання патріотизму, а тільки грошей- грошей- грошей. Ви нам знизили на 10% пенсії, ви не платите нам гроші за 10 днів мобілізації в березні, в нас злиденні зарплати і пенсії. Аргументи, що пенсії і виплати після ями , куди загнали економіку команда Януковича, знизили всім, в т ч вагітним жінкам, що пенсії злиденні у всіх, окрім суддів Конституційного суду( і з цим ми будемо боротися, вони не будуть отримувати по 100 тисяч!), що зарплати лікарів і вчителів за межею пристойності- не чують. Наша армія 20 років ні з ким не воювала і проводила час в основному у військових містечках і в кабінетах, а не на плацу, наші так звані політруки і ДОСІ навіть при зустрічі з нардепом не піднімати бойовий дух мобілізованих,а ностальгують за зарплатою лейтенанта в СРСР. І коли я вже не витримала і рявкнула, що Україна - це не лише гривня, а ще територія, наша земля, наша культура, мова , наші принципи, вони нарешті принишкли. Нам потрібно виховувати патріотизм, піднімати бойовий дух людей, пояснювати, що сьогодні, в стані війни ми всі маємо затягти паски, захищати землю і пишатися цим. Я читаю стрічку френдів, деякі з них і в часи Майдану тільки критикували все і всіх в фб, не будучи при цьому ані на майдані,, ані в лікарнях чи судах і хочу всіх вас в ці важкі для нашої Батьківщини часи закликати до СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Щоранку і щовечора задавати собі одне важливе запитання: що Я сьогодні зробив для України? Не Турчинов, Яценюк, Кличко, Порошенко, Тимошенко, а саме Я! Чесна щоденна відповідь може бути не дуже приємною для багатьох фб- кувців, бо пости в фб- це не праця на Україну. А от розуміння своєї місії , більша жертовність і соціальна відповідальність кожного сьогодні дуже потрібні. Р.S. При цьому влада має бути більш професійною, рішучою і адекватною до викликів, це без сумнівів. А я завтра на Черкащину, до військових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чогось не розумію. хіба по уставу військові не мали б почати стріляти?

якщо це не варта і вони не виконували бойове завдання, то ні, але і здавати зброю теж не мали права бо тоді це трибунал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас - на злобу дня:

«Где мораль? Где

высокая

нравственность?», —

вопрошает Пшонка." За

поребриком, блядь."©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, так а переміщення військ в умовах війни не трактується, як бойове завдання? чи поясни, як має діятиме солдат, щоб не потрапити під трибунал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиздець... більше слів немає... нахер розстриляти обійму, да МОЖЛИВО сядеш, но країну врятуєш... ппц....

1NLej.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чогось не розумію. хіба по уставу військові не мали б почати стріляти?

якщо це не варта і вони не виконували бойове завдання, то ні, але і здавати зброю теж не мали права бо тоді це трибунал.

При умові, що це не був приказ їх офіцера...

А я думаю, що саме так і було... От офіцерів що їх супруводжували - дійсно варто під трибунал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кацапстан скликає Радбез ООН.

Рада безпеки ООН найближчої ночі проведе засідання щодо України

Засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні заплановане на 20:00 за часом Нью-Йорка (в Києві у цей час буде 3:00 понеділка).

Про потребу терміново скликати Раду безпеки з огляду на небезпечний характер ситуації «на південному сході України» заявила Росія.

Раніше сьогодні Міністерство закордонних справ України заявило, що надасть світовій спільноті докази прямої участі російських спецпідрозділів у діях сепаратистів на Сході України. У США також побачили«явні ознаки участі Москви» в діях сепаратистів на Донбасі.

Сьогодні голова Верховної Ради, виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов оголосивпро початок з залученням Збройних сил України антитерористичної операції проти осіб, які захопили приміщення державної влади і силових відомств на Донеччині та в Луганську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...