Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Владимир Путин поручил правительству подготовить проект указа о денонсации Беловежских соглашений.

https://twitter.com/...934717299564544

1 квітня))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Владимир Путин поручил правительству подготовить проект указа о денонсации Беловежских соглашений.

https://twitter.com/...934717299564544

1 квітня))

ну так, цар пожартував, але свита може буквально виконати наказ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поправочка, ось офіційна твіттер-сторінка Пу - https://twitter.com/KremlinRussia А ось 2 фейково-шуточні - https://twitter.com/KremlinRussia_ , https://twitter.com/KErmlinRussia . Але жарт гарний, чо там вже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поправочка, ось офіційна твіттер-сторінка Пу - https://twitter.com/KremlinRussia А ось 2 фейково-шуточні - https://twitter.com/KremlinRussia_ , https://twitter.com/KErmlinRussia . Але жарт гарний, чо там вже :)

Росія рухається в такому ключі, що навіть вже важко відрізнити фейк від офіційної сторінки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія рухається в такому ключі, що навіть вже важко відрізнити фейк від офіційної сторінки.

В тому то і біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генсек НАТО каже, що російську армію не відводили від кордонів України

Генеральний секретар НАТО Андерс фог Расмуссен не підтвердив інформацію про відведення частини російських військ від кордону з Україною.

Про це він заявив перед початком засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів Альянсу. Він вчергове закликав Москву до деескалації ситуації та початку політичного діалогу з українською владою. "На жаль, я не можу підтвердити, що Росія відводить свої війська. Це не те, що ми бачимо. І це масивне нарощування військ не може жодним чином сприяти деескалації ситуації - деескалації, яку ми всі хочемо бачити", - сказав Андерс фог Расмуссен, передає УНІАН.

виникає чергове питання до нашої "влади", для чого брехати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ангела Меркель подарила Си Цзиньпину "первую точную карту Китая" с территориями России на ней

1 апреля в 11:06

Информация о карте, фотографию которой опубликовали некоторые гонконгские СМИ, со скоростью молнии разнеслась по китайской блогосфере и вызвала новую волну патриотических чувств. Дело в том, что на этой карте очень многие территории в настоящее время не принадлежат Китаю, большинство из них являются частью России.

86968.jpg

Часть карты, которую подарила канцлер Германии Ангела Меркель председателю КНР Си Цзиньпину

epochtimes.ru

Во время визита в Германию председателя КНР Си Цзиньпина канцлер Ангела Меркель сделала ему необычный подарок. Она преподнесла коммунистическому лидеру древнюю карту Китая. Этот подарок буквально взорвал китайскую блогосферу.

28 марта Меркель со своим мужем, который редко показывается на публике, оказала китайскому руководителю и первой леди КНР прием на высшем уровне. Во время встречи обе стороны обменялись подарками. Си преподнес в качестве подарка комплект фарфоровых ваз, а его супруга CD-диск с записью китайских народных песен. А фрау канцлер подарила Си Цзиньпину "первую точную карту Китая", составленную в Германии в 1735 году.

Информация о карте, фотографию которой опубликовали некоторые гонконгские СМИ, со скоростью молнии разнеслась по китайской блогосфере и вызвала новую волну патриотических чувств.

Дело в том, что на этой карте очень многие территории в настоящее время не принадлежат Китаю, большинство из них являются частью России.

В 1735 году в Китае была маньчжурская династия Цин. В состав китайской империи в то время входили в частности Дальний Восток, Урянхайский край (Тыва), Сибирь и Южно-Китайское море со всеми островами.

86969.jpg

Многие китайские блогеры благодарят Меркель за подарок и говорят, что он "красноречивее ста тысяч слов".

Ну, якщо туфта, згадайте, який сьогодні день) Але є фото, що вселяє надію на правду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глава МИД Германии выступил против вступления Украины в НАТО

"Не вижу пути этой страны к вступлению в НАТО", - подчеркнул Штайнмайер, общаясь с журналистами в Веймаре, где проходит неофициальная встреча с главами МИД Польши Радославом Сикорским и Франции Лораном Фабиусом. По словам Штайнмайера, его позиция пока формально не согласована правительством Германии.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генсек НАТО каже, що російську армію не відводили від кордонів України

Генеральний секретар НАТО Андерс фог Расмуссен не підтвердив інформацію про відведення частини російських військ від кордону з Україною.

Про це він заявив перед початком засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів Альянсу. Він вчергове закликав Москву до деескалації ситуації та початку політичного діалогу з українською владою. "На жаль, я не можу підтвердити, що Росія відводить свої війська. Це не те, що ми бачимо. І це масивне нарощування військ не може жодним чином сприяти деескалації ситуації - деескалації, яку ми всі хочемо бачити", - сказав Андерс фог Расмуссен, передає УНІАН.

виникає чергове питання до нашої "влади", для чого брехати?

може для того щоб ми не панікували і масово не здалися путіну як ті військові в Криму?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія почала масштабні військові навчання на кордоні з Китаєм і Монголією

Російські війська почали масштабні командно-штабні навчання з перекидання військ у прикордонному Забайкальському краї.

Про це заявили у прес-службі Східного військового округу РФ, передає "Интерфакс".

У маневрах біля китайського та монгольського кордону беруть участь два об'єднання з Забайкальського краю і Бурятії. На них , як повідомляється , будуть відпрацьовані питання перегрупування і перекидання військ.

Всього в навчаннях буде задіяно близько 250 одиниць військової і спеціальної техніки.

Нагадаємо, напередодні у МВС України підтвердили, що концентрація російських військ біля українських кордонів почала зменшуватися. Також РФ підтвердила, що відводить мотострілецький батальйон з прикордонної Ростовської області.

Це схоже для того, щоб показати китайцям, що в раіссі там на кордоні також є війська і щоб не лізли чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, шановні, перші загрози цілісності Раши.

І потрошки світ починає розуміти, що гуртом і батька, легше бити.

На дипломатичній мові, такий подарунок Меркель Китаю = Ми не проти Ваших дій/амбіцій щодо Вашого сусіда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дипломатичній мові, такий подарунок Меркель Китаю = Ми не проти Ваших дій/амбіцій щодо Вашого сусіда.
відновлення історічєской справєдлівості, так сказать.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія почала масштабні військові навчання на кордоні з Китаєм і Монголією

Російські війська почали масштабні командно-штабні навчання з перекидання військ у прикордонному Забайкальському краї.

Про це заявили у прес-службі Східного військового округу РФ, передає "Интерфакс".

У маневрах біля китайського та монгольського кордону беруть участь два об'єднання з Забайкальського краю і Бурятії. На них , як повідомляється , будуть відпрацьовані питання перегрупування і перекидання військ.

Всього в навчаннях буде задіяно близько 250 одиниць військової і спеціальної техніки.

Нагадаємо, напередодні у МВС України підтвердили, що концентрація російських військ біля українських кордонів почала зменшуватися. Також РФ підтвердила, що відводить мотострілецький батальйон з прикордонної Ростовської області.

Це схоже для того, щоб показати китайцям, що в раіссі там на кордоні також є війська і щоб не лізли чи що?

схоже Китай поки готується явно не зі США воювати/протистояти (як у Fallout) , а з Росією. Тільки питання в тому чи не порве раша собі одне місце захищаючи всі свої кордони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміністрація президента США недооцінює Володимира Путіна і Росію, яку Барак Обама нещодавно назвав "регіональною" і не значною країною.

Про це сьогодні пишуть оглядачі The Washington Post Моллі Макк'ю і Грегорі Маніатіс. Вони переконані, що плани Кремля значно масштабніші, ніж просто завоювання України і сусідніх країн. Вони припускають, що найближчі роки Путін присвятить створенню сильного Євразійського союзу, до якого увійдуть колишні союзники СРСР: Індія і Китай, а також Сирія і Венесуела.

Індія і Китай на сьогодні залежать від російських військових технологій, а "Газпром" і "Роснефть" вже працюють над угодами з Пекіном і Нью-Делі. Росія також розвиватиме економічні і військові відносини з країнами BRICS. Це дозволить вибудувати планетарну вертикаль проти Заходу. "Їх співпраця може трансформуватися у військовий союз без будь-яких цінностей, який володіє військами і цілями, які Путін так наполегливо хоче протипоставити НАТО", - йдеться в статті. Крім того, зауважують автори, Кремль спробує вдарити по Євросоюзу з середини, спровокувавши європейців підтримувати на виборах праві партії.

"Очікується, що праві у Франції, Греції, Італії, Угорщині та інших країнах посилять свої позиції на виборах в Європарламент у травні і сформують деструктивний антиєвропейський і проросійський блок. Це побоювання посилилося у неділю, коли французький "Національний фронт" продемонстрував значно кращі результати на місцевих виборах, ніж очікувалося", - пишуть оглядачі.

The Washington Post зауважують, що Захід сподівається, що Путін не вторгнеться на континентальну Україну і зупиниться. "Але надія – це не стратегія", - йдеться в статті.

Автори радять Заходу готуватися до довгострокової конфронтації з Кремлем, яка вже почалася через Україну.

схоже Китай поки готується явно не зі США воювати/протистояти (як у Fallout) , а з Росією.

народ, ну не забувайте ви про 1 квітня))

китай буде використовувати ситуацію на свою користь й співпрацювати з рашкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прощальное письмо" Крыма.

"Я ухожу... Ты думала, что Я пошутил, или просто обиделся ? Нет, Я наверное просто понял, что насильно мил не будешь, хотя долго старался быть Тебе полезным.

Я согревал Тебя своим солнцем, омывал теплым морем, и всегда, очень-очень, ждал в гости...

Ты заходила в дом, не вытирая ноги, указывала, как мне поступать, как думать, как говорить, что делать, с кого брать пример, но то, как я живу - Тебя не интересовало. Ты просто 23 года убивала меня, Ты убивала Мои сады, леса и парки, Ты изуродовала мои берега, Ты заставила Меня выжимать из Моего туриста последние капли, потому что тогда, когда заканчивалось лето, Я становился никому не нужен, особенно Тебе.

И все же, Я терпел, Я надеялся, что когда-нибудь... Ты знала, что Я умираю, но вместо кислородной подушки, Ты схватила меня за горло. Но я не сержусь, я просто ухожу. Я не могу уйти один, потому что нельзя смотреть, как ты убиваешь моих братьев...

Я немного отдышусь, совсем чуть-чуть, и заберу Их ВСЕХ. Украина, не поминай лихом, Я любил Тебя, но Ты не захотела стать родной, поэтому Я ухожу домой, к Себе домой.

Уже не Твой. Крым. 16 марта"

]Ответ Украины:

"Дорогой Крым!

Не скрою, я расстроена твоим письмом. И сегодня я все отчетливей понимаю, что ты, Крым, - обычный Нарцисс.

Ты почему-то решил, что ты гораздо особеннее, чем Прикарпатье или Донбасс, Слобожанщина, Покутье или Полесье. Ты требовал к себе какой-то особенной любви, как капризный детеныш многодетной матери истерит и ревнует ее к другим детям - своим братьям и сестрам.

Я дарила свою любовь всем поровну, я любила и люблю всех одинаково, как мать любит одинаково сильно всех своих детей.

Когда мне отдали тебя из детдома в 1954-м, - ты был пустынным, безводным и уродливым малышом, всеми брошенным и никому не нужным.

Сначала тебя предали в 1941-м, по приказу твоей тогдашней мачехи, уведя войска на Тамань, а из твоего Севастополя трусливо ушел Черноморский флот и спрятался в Батуми до конца войны. Потом у тебя забрали твой народ, расстреляв и выселив на многие десятки лет потомков великих и гордых Османских царей.

И хотя я сама лежала в руинах, - я отстроила тебя. Я дала тебе мою днепровскую воду, чтобы ты возделал виноград и хлеб, я построила заново твои города и железные дороги. Я вернула жизнь твоим портам и пляжам, в твоем небе снова загудели пассажирские самолеты и застучали колеса вагонов. А потом я вернула тебе твой народ… Тот народ, который жил там со времен седой Византии.

А тебе все было мало, ты требовал все больше и больше, - не по недоеданию, а по капризу.

Прости, если босыми своими ногами испачкала ковер твоей красоты, но на них была земля. Наша. Меня дергал за руку Донбасс и просил построить шахты, я ногами месила цемент Днепрогэса, я рыла карьеры в Кировограде, везла лес из Станислава, пахала землю в Полтаве, а ты все любовался морем и принимал своих братьев и сестер на кроватях с панцирными сетками и постелями со следами любви других народов.

Ты же бездельник, мой малыш! Ты же ни черта так и не научился делать! И когда колбасы не было в твоих магазинах - ее не было и в других землях моих…

Ты требовал исключительности - я согласилась, и ты стал республикой. Как ты распорядился этим? Купил новые кровати? Нет. Построил новые курорты? Нет. Ты раздарил себя шлюхам, позволив забрать твои пляжи, загадил море, ты так и не научился делать вино и твоим коньяком можно лишь травить колорадского жука.

Ты бездельник, Крым. В твоих летних ресторанчиках работал не ты, а мои дети из других земель и потомки султана, вновь обретя свою Родину. А ты просто торговал морем. Ты возомнил, что твое очарование ставит тебя выше остальных…

И ты решил вернуться в свой детдом.

Что ж, иди.

В конце концов, ты же мой приемный сын.

Но я рада тому, что из 25 моих детей только ты не прошел проверку на верность, хотя они голодали не меньше твоего.

И помни об одном: в твоем детдоме у тебя больше никогда никто не спросит твоего мнения, там полно красавцев-нарциссов и без тебя. И может быть, когда-нибудь, если вдруг ты поумнеешь, ты поймешь вековую истину о том, что настоящая мать не та, которая родила, а та, - которая вырастила.

Но я уже буду очень далеко.

Прощай.

Да хранит тебя Иисус и Аллах.

Твоя Украина"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий сектор запрошує усіх охочих волинян потримати зброю

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/19366/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий сектор запрошує усіх охочих волинян потримати зброю

http://slovovolyni.c...kr/volyn/19366/

іграшкову :-)

Ніхто в руки бойової зброї їм не дасть - тільки макети/муляжі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто в руки бойової зброї їм не дасть - тільки макети/муляжі...

а для чого давати бойову зброю людям, які хочуть прийти навчитись нею користуватись?

щоб під час навчання постріляли одне одного, а хомяки знову написали, що ПС стрільбу влаштував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто в руки бойової зброї їм не дасть - тільки макети/муляжі...

а для чого давати бойову зброю людям, які хочуть прийти навчитись нею користуватись?

щоб під час навчання постріляли одне одного, а хомяки знову написали, що ПС стрільбу влаштував?

ну не знаю, як я вчився в школі то дітям давали стріляти з автоматів, чомусь ми не перестрілялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю, як я вчився в школі то дітям давали стріляти з автоматів, чомусь ми не перестрілялись.

може тому, що спочатку проводили уроки з небойовою зброєю? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дипломатичній мові, такий подарунок Меркель Китаю = Ми не проти Ваших дій/амбіцій щодо Вашого сусіда.
відновлення історічєской справєдлівості, так сказать.

Тепер Китаю залишилось подарувати "щось подібне" Меркель :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько казав там нікого немає, і він не посміє піти на Україну, так як ми "братський народ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і він не посміє піти на Україну, так як ми "братський народ"

Беларусь в ОДКБ, її ніхто питати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...