Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

я вже втретє в шоці з московської церкви... як такі лди можу вважатися "святими" ? невже гроші можна буде забрати на той світ? він же ж горіти буде вічно (ну нам то по)

п.с. прошу вже нарешті забанити троля siozik1970 ,який триндить ожну херню. не подобається Україна чи хоч одна із вимог - піздуй в рашку сучара!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А тим часом десь в Санкт-Петербурзі...

(допис в фесбуці однієї вчительки з С.-П,)

Masha Mikhelson

пишу здесь, потому что в фб нет моих драгоценных коллег. только что, в час ночи, позвонила завуч из школы и сказала, что из комитета по образованию пришел приказ - собрать учителей на митинг ЗА введение войск... я сказала, что 1. сплю 2. в 16 лет была хиппи 3. везде подписываю петиции против 4. пусть увольняют. Если честно, на этом месте очень хочется проснуться от страшного сна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://argumentua.co...dem-so-svoim-na

В УПЦ МП считают, что для ввода войск в Украину нет оснований.

Об этом в эфире ГромадськогоТВ заявил пресс-секретарь УПЦ МП Георгий Коваленко

Це, на мою думку, ще один крок до об'єднання Українських православних церков.

Мабуть, Путін і не сподівався. що саме він стане причиною згуртованості українського народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай подводит войска ближе к границе с Россией .Около пятиста дорог уже были построены и подведены к разным участкам границе а существующий 2013 декабрьский договор с Украиной даёт Китаю права присоединиться к военным действия на стороне Украины.

знайшов на одному з російських сайтів, дуже схоже на вброс, але так хочеться щоб було правдою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова брехня російських ЗМІ.

РІА Новости раніше запустила неправдиву інформацію, що флагман ВМС України сторожовий корабель "Гетьман Сагайдачний" нібито вийшов з головної бази Севастополя і навіть підняв андріївський прапор.

Про це на своій сторінці Facebook написав колишній морський офіцер, журналіст Мирослав Мамчак.

"Як повідомив один з членів екіпажу фрегата, корабель знаходить відповідно до плану в Греції в порту на о. Крит і на кораблі все нормально", - повідомив він.

Також, за словами Віталія Гайдукевича

22:25 1 березня:

Флагман Військово-Морських Сил Украіни фрегат "Гетьман Сагайдачний" не піднімав і не підніме російського Андрієвського прапору! Корабль зараз на переході морем, в Середземному морі іде курсом додому під українським прапором, екіпаж згуртований і мобілізований, готовий захищати нашу державу.

***

Інформація від Ігоря Кабаненка. Раніше було одразу кілька фейків - ніби-то пішов до Одеси і ніби-то спустив прапор. Фільтруйте інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку вирішили, що говорити про оновлення влади - не на часі

Сьогодні, 00:20

Традиційне недільне народне віче, яке має відбутися у неділю, 2 березня, присвятять іншій тематиці.

Про це повідомив заступник голови Волинської облради Ігор Гузь на прес-конференції у суботу, 1 березня.

За його словами, зараз потрібно тимчасово відкласти питання люстрації посадовців та силовиків у області та зосередитись на захисті країни.

«Прийнято рішення, що ми не будемо піднімати ті питання, як там мали підніматися (тематикою віча мало бути оновлення влади, - ред.), ми будемо говорити про агресію, про те, що країна в небезпеці, і її потрібно зберегти. Всі інші питання відійдуть», - зазначив Гузь.

Також він анонсував, що після акції відбудеться хода на Меморіал Слави для вшанування пам’яті Героя Майдану Василя Мойсея, оскільки у неділю виповнюється 9 днів із дня його поховання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чото меня смущает полное отсутствие какого либо видео, как слепые , гадаем по кофейной гуще что там происходит.

а ти думаєш ТАМ бачили НАШІ відео? Та вони там в інформаційній ізоляції! Вони не звикли до інету, до стрімів і т.д.

Хоча я це не стверджую, я припускаю

Все бачимо, ніякої ізоляції немає :_04:

Хто хоче, той все розуміє

Да в Харкові, кажу, живу)))

я мав на увазі кримчан
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже втретє в шоці з московської церкви... як такі лди можу вважатися "святими" ? невже гроші можна буде забрати на той світ? він же ж горіти буде вічно (ну нам то по)

Прямо як у цьому фільмі:

3.jpg

Навіяло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай подводит войска ближе к границе с Россией .Около пятиста дорог уже были построены и подведены к разным участкам границе а существующий 2013 декабрьский договор с Украиной даёт Китаю права присоединиться к военным действия на стороне Украины.

знайшов на одному з російських сайтів, дуже схоже на вброс, але так хочеться щоб було правдою

на росiйському форумi пишуть якраз протилежне, що Китай пiдтримуе Росiю, вiрнiше наiхав на США, щоб той не втручався в справи в Украiнi, що по сутi й означае, що Китай пiдтримуе Россiю. В любому випадку гра C&C може стати реальнiстю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай подводит войска ближе к границе с Россией .Около пятиста дорог уже были построены и подведены к разным участкам границе а существующий 2013 декабрьский договор с Украиной даёт Китаю права присоединиться к военным действия на стороне Украины.

знайшов на одному з російських сайтів, дуже схоже на вброс, але так хочеться щоб було правдою

на росiйському форумi пишуть якраз протилежне, що Китай пiдтримуе Росiю, вiрнiше наiхав на США, щоб той не втручався в справи в Украiнi, що по сутi й означае, що Китай пiдтримуе Россiю. В любому випадку гра C&C може стати реальнiстю.

звісно що Китай за Росію

а слова "даёт Китаю права присоединиться к военным действия на стороне Украины" це і мають на увазі. адже за словами Росії - вони нам допомагають і взагалі, вони на нашій стороні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яника слід гасити. Все він робить, ну власне уже не він, але прикриваючись ним Росія проштовхує свою правоту. Яник хворий смертельною політичною хворобою, вона заразна. Він поховав себе як політика і вже здається заразив Путіна. Росія ризикує вилетіти з великої вісімки, отримати купу санкцій і ізоляцію, і все це через дії на Україні. Чому Крим не розуміє, що Росія вгатила десятки (чи сотні, я точно не знаю) мільярдів у Сочі і все це тепер пустує і гроші ці згорають. І щоб хоч якось їх відбити вона робитиме все, щоб максимум туристів і відпочиваючих їхало саме в Сочі, і в такому разі Крим треба зробити непривабливим для бажаючих відпочити на чорному морі. Я повторююсь, Росія крупно вляпалась, вирішили помститись за майдан і попали в халепу, бо провокація в криму не вдалася, світ обурений, оренда Чорноморського флоту уже мабуть скоро буде розірвана, бо ж фактично вони порушили умови договору, розїжджаючи на бронетехніці по території України і не тільки це. Звісно військові дії ми програєм, це навіть не обговорюється, але якщо вони будуть, то Росії капут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай и Франция присоединились к Будапештским соглашениям и тоже стали гарантами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалась мобілізація,

Українські воєнкомати обдзвонюють громадян із наказом прибути о 8.00 ранку згідно із планом мобілізації

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

"Щойно передзвонили моєму помічнику з воєнкомату з наказом прибути на 8:00 ранку згідно з планом мобілізації. Згідно з рішенням РНБО мобілізація відбувається по всій країні", - зазначає він.

знову пєчялька, бо я не стою на обліку :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову пєчялька, бо я не стою на обліку

туди можна приходити і без запрошення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб Чорноморський флот Росії забрався з Криму.

Скільки років поспіль говорили, що розташування збройних підрозділів інших країн на своїй території - це бомба уповільненої дії. Ось вона спрацювала - тепер маємо результат такої поступки політиків.

Всі хто тоді казав, що флот РФ годує Севастополь та допомагає Криму - що скажете тепер? Наїлися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У США почали збір підписів за введення санкцій проти Путіна

Канада відкликала посла з Росії

США вимагають негайно направити в Україну миротворців ООН

Хто за миротворців, білі війська з написами "UN" ? Я ЗА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія ризикує вилетіти з великої вісімки, отримати купу санкцій і ізоляцію, і все це через дії на Україні.

..Росія крупно вляпалась...

Росіянам доведеться ще довго розбиратися з наслідками провокаційної агресії, влаштованої їхніми політиками. І платити за них вони будуть зі своєї власної кишені. Цікаво в них дізнатись, скільки кожен з росіян готовий заплатити за "політику" Путіна? Думаю, пересічний росіянин не набагато багатший за пересічного українця. Невже після Олімпіади готові платити ще і за війну??? - це шалені цифри.

Можливо, зараз вони добре все порахують і самі його відправлять у відставку? Ми можемо підказати, як це робиться ;)

Хай потім Путін разом з Яником передають нам інтерв'ю з Північного полюса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалась мобілізація,...

знову пєчялька, бо я не стою на обліку :_03:

як це не стоїш?! всі стоять!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО, що заявили наші безхребетики-пенсіонери:

Кравчук, Кучма та Ющенко закликають Верховну Раду розірвати Харківські угоди

Зокрема є наступні слова:

Вони також закликали СБУ та ГПУ "миттєво реагувати на будь-які загрози розколу України, виявляти зваженість та витримку".

"Адекватна реакція українських правоохоронців та вищого політичного керівництва ще може зупинити появу в Європі "гарячої точки", - сказано у заяві.

Президенти також попросили "відмовитися від поділу українців на своїх та чужих, від тоталітарних люстрацій та підміни закону політичною доцільністю".

"Ми всі маємо сьогодні усвідомити, що вихід з кризи можливий лише на основі узгоджених позицій, порозуміння та взаємної поваги", - йдеться у заяві.

"Ми звертаємося до Верховної Ради України негайно провести засідання. Оголосити мобілізацію та бути готовими до захисту нашої землі. Верховна Рада має денонсувати Харківські угоди. Українська влада має домагатися рішення про негайне підписання Угоди про Асоціацію з Євросоюзом", - вважають президенти.

Такого не чекав від них, приємно здивували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія ризикує вилетіти з великої вісімки, отримати купу санкцій і ізоляцію, і все це через дії на Україні.

..Росія крупно вляпалась...

Росіянам доведеться ще довго розбиратися з наслідками провокаційної агресії, влаштованої їхніми політиками. І платити за них вони будуть зі своєї власної кишені. Цікаво в них дізнатись, скільки кожен з них готовий заплатити за "політику" Путіна? Думаю, пересічний росіянин не набагато багатший за пересічного українця.

Курс російського рубля вже впав !

Росія поскуповлювала майже все побережжя Криму от і не хоче його втрачати.

Якщо вона це спустить Україні, то далі і її народ скине своїх царьків!

Як можна було допустити що чужі військові сили на нашій землі захоплювали державні об'єкти і військові частини.

Потрібно повернути Україні статус ядерної держави! Це єдина стримуюча сила для Росії!

post-7394-0-78487200-1393724701_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба терміново проситись в НАТО і вертати ядерну зброю. Звісно Україна з ядерними ракетами -- це як мавпа з гранатою. В такому разі подаю ідею не вертати ракети і бомби, для чого ше тратитись на перевезення і все таке... Я пропоную відразу підривати на місцях теперішнього зберігання все те, шо ми віддали. Слід тепер також активно поліпшувати армію, відновити призов, і виробництво озброєння орієнтувати на потреби арміі України, а не всякі там Індії, Ірани і решту. Придумали Оплот -- експортуєм, придумали Кольчугу -- взагалі патент продали, придумали Т-84 -- ні одного танка в Україні... догрались.

Я критично і зневажливо ставився до мусульман, хоча маю в родині чеченців, причому колишніх бойових, тепер же я покладаю надію на весь ісламський світ не менше ніж на те ж нато чи ООН.

Канал АТР

http://www.youtube.com/watch?v=cqCdZgh2cKc#t=3710

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає достовірні дані про чисельність і озброєння української армії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація в нашій армії на сьогодні, мяко кажучи, хрєновата. Вогнепальної зброї достатньо, а з технікою - гірше /танки і законсервована техніка не забезпечені пальним і немає точної цифри скільки на ходу, літаки - термін експлуатації пішов по третьому кругу/. Боєприпасів ніби достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...