Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нові сучасні БТРи українського виробництва для Національної гвардії вже готові до експлуатації.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/23/7020038/

10152583_609651659124944_452467557_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Це якийсь феєричний ппц від РФ - взагалі офігіли! (текст та відео польською)

Duma do polskiego MSZ: podzielmy Ukrainę

А головне, сам Жириновський - жидок родом з Костополя. Ну не су*а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це певне ті БТР-и,що забракували Іран/Ірак (вже точно не згадаю),що йшли на експорт.Тільки їх повернули потенційні власники,через тріщини в кузові.

Але всерівно-гарна новина.Вони зайвими не будуть,це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якийсь феєричний ппц від РФ - взагалі офігіли! (текст та відео польською)

Duma do polskiego MSZ: podzielmy Ukrainę

Там не тільки пукін хворий, там всі хворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якийсь феєричний ппц від РФ - взагалі офігіли! (текст та відео польською)

Жирик гонить як завжди
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ну нормально?

Україна визнаватиме своїми громадянами кримчан із російськими паспортами – Семерак

http://ukrainian.voanews.com/content/article/1877535.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зю.Танкісти WOT,що за "звір" на задньому плані фото?

чи БТ-2 чи БТ-7, як же такі танки і без "світляка"

А якщо чесно, все це гон, здали Крим без бою, так воно і залишиться, зассять назад забрати, оце так і ховаються, як діти малі за спину - за Європу і за Америку, а ті думають, і як би то помогти, щоб нас не зачепило , і щоб Українці не образились би. ВСІМ НА НАС НАСРАТИ. ТРЕБА самим порядок і відсіч тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ну нормально?

Україна визнаватиме своїми громадянами кримчан із російськими паспортами – Семерак

http://ukrainian.voa...le/1877535.html

ненормально............. :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

uP18Z.jpg

Компанія Кока-кола у Польщі випустила партію своєї продукції на підтримку України.

yHb4d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зі світлом в Криму зараз проблеми то

Ось:
В Крыму отключили электричество - свет есть только в центральных районах Симферополя

Практически весь Крым остался без электроснабжения, сообщил в воскресенье, 23 марта в эфире телеканала Интер корреспондент Сергей Кудимов с места событий.

“Приблизительно в 20:40 пропал сигнал wi-fi и практически сразу же начали звонить мои крымские знакомые, друзья, источники, кто со ссылкой на родственников, кто лично начали рассказывать, что на полуострове начало пропадать электричество. По той информации, которую мы имеем, без света сейчас Евпатория, Ялта, Алушта, Судак и даже Джанкой. Электричество есть только в центральных районах Симферополя на окраине уже темно”, – сказал он.

Ранее, самопровозглашенной премьер Крыма Сергей Аксенов сообщил, что в Крыму начался монтаж мобильных парогазовых электростанций.

Бля, навіть не знаю: зловтішатись чи шкодувати дурні кримські голови?

З іншої сторони: що хтіли, те і мають. Більшість з референдуму, ті самі 120+%.

scontentav_5389745_11371921.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно тра відрубати було і світло і газ і воду, хай тоді попантуються, і разом зекономлять трохи, а то вони все вкрали, то можна подумати заплатять за пару місяців за халявні енергоносії? Росія тобі газ відразу ціну влупить, а наші все благодійнісю займаються для них.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вважаю дарма вони це зробили... там живуть і нормальні люди, які люблять Україну, тільки у їхніх місцевостях за вислови:" давайте з розумом", "подумайте краще", "ми ж всі люди" наваляють а то і закриють на деньок. Знаю,так як є знайомі, які бояться навіть сказати щось на Українській мові (хоча завжди спілкувалися українською), а тим більше підтримувати і ходити на ті ж мітинги. І лишати їх способу існування - це не по-людськи.

Шкода, що не можна розділити оплату за комунальні послуги по квартирам =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в Донецьку ультрас ФК "Шахтар" (Донецьк) борються з сепаратистами, трохи жорстко, правда, але як вони - сепаратисти (я про вбитого та покалічених), так і з ними (18+, ненормативна лексика):

https://www.youtube....h?v=qzsxfSqxzqw

Ну і про про припинення постачання електроенергії в Криму, причина:

Энергетики объяснили, почему половина Крыма осталась без света

Сегодня целый ряд населенных пунктов Крыма остался без электроэнергии. Крымские энергетики объяснили случившееся введением графика аварийных отключений.

По сообщениям пользователей социальных сетей, без света остались, в частности, потребители в Сакском, Кировском, Первомайском, Раздольненском, Симферопольском, Джанкойском районах. В гг. Евпатории, Феодосии, Алуште тоже отключали электроэнергию, но позже дали. Без света также часть населенных пунктов Большой Ялты и некоторые микрорайоны г. Симферополя.

Как сообщили в компании "ДТЭК Крымэнерго", из-за отключения линий электропередач 330 кВ НЭК "Укрэнерго" крымским энергетикам пришлось экстренно применять меры минимизации электронагрузки на полуострове.

23 марта после 14:00 в результате аварийного дефекта выведена в ремонт линия электропередач 330 кВт "Каховка – Островская" (собственность "НЭК Укрэнерго"). В связи с техническими проблемами в 19:40 диспетчер "Крымской электроэнергетической системы» ("НЭК Укрэнерго") отдал распоряжение "ДТЭК Крымэнерго" о временном вводе графика аварийных отключений в полном объеме.

"Цель введения графика отключений - вывод в ремонт высоковольтной линии 330 кВт "Мелитополь – Джанкой" (собственность "НЭК Укрэнерго") в связи с аварийным дефектом. Снижение мощности на полуострове до уровня потребления 300 МВт обусловлено необходимостью не допустить развития системных аварий и воспрепятствовать выходу из строя электросетевого оборудования. Ежегодно график аварийных отключений утверждается сроком на 12 месяцев, заранее согласовывается во всех райгосадминистрациях Крыма и не затрагивает социально-значимых объектов и потребителей 1-2 категорий", - отметили в "ДТЭК Крымэнерго".

В компании пообещали, что, как только "Крымская электроэнергетическая система" снимет ограничения в энергосистеме, на полуострове вновь будет применен обычный режим энергоснабжения.

"По независящим от нас причинам часть наших клиентов отключена от электроснабжения. Мы приносим свои извинения и надеемся, что НЭК "Укрэнерго" сможет в максимально быстрые строки восстановить две магистральные линии электропередач, обеспечивающие электроснабжение полуострова", - сказал генеральный директор "ДТЭК Крымэнерго" Эдуард Соколовский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вважаю дарма вони це зробили... там живуть і нормальні люди, які люблять Україну, тільки у їхніх місцевостях за вислови:" давайте з розумом", "подумайте краще", "ми ж всі люди" наваляють а то і закриють на деньок. Знаю,так як є знайомі, які бояться навіть сказати щось на Українській мові (хоча завжди спілкувалися українською), а тим більше підтримувати і ходити на ті ж мітинги. І лишати їх способу існування - це не по-людськи.

Шкода, що не можна розділити оплату за комунальні послуги по квартирам =(

Ну да, ми все жалієм, а вони все завойовують,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в Донецьку ультрас ФК "Шахтар" (Донецьк) борються з сепаратистами, трохи жорстко, правда, але як вони - сепаратисти (я про вбитого та покалічених), так і з ними (18+, ненормативна лексика): https://www.youtube....h?v=qzsxfSqxzqw

один з коментарів до відео на ютубі:

Учитывая обстоятельства, что сложились, фактическую войну между Путинской паРашей и Украиной - считаю, что донецкие парни обошлись с этим антиукраинским дерьмом даже слишком гуманно. Отсюда вывод, что в Донецке живут в основном добрые люди - патриоты Украины. И спасибо им за это.

С уважением, Черновцы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лікарнях є автономні джерела живлення?Генератори?

А так,підтримую.Я думаю це плата з центру з викрадених військових.І правильно роблять.

Як читав в коментах на УП:"Почекайте.Москалі побудують міст через Керченську протоку і принесуть вам світло."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лікарнях є автономні джерела живлення?Генератори?

А так,підтримую.Я думаю це плата з центру з викрадених військових.І правильно роблять.

Як читав в коментах на УП:"Почекайте.Москалі побудують міст через Керченську протоку і принесуть вам світло."

НУ років 5 чекати без світла газу і води.... незнаю=незнаю.

Якщо чесно я не вірю їхнім обіцянкам НІ СЛОВА. Краще синиця в руках..... хороше прислів"я...Я не думаю що вже так погано в Криму жилося....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як читав в коментах на УП:"Почекайте.Москалі побудують міст через Керченську протоку і принесуть вам світло."

Це застаріла інформація)) Кажуть вже везуть першу партію електроенергії на кораблях ЧФ)))

А ще є пропозиція не відключати світло, газ, воду, а просто вернути Крим в такому стані, як нам його давали в 1954...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як читав в коментах на УП:"Почекайте.Москалі побудують міст через Керченську протоку і принесуть вам світло."

Це застаріла інформація)) Кажуть вже везуть першу партію електроенергії на кораблях ЧФ)))

А ще є пропозиція не відключати світло, газ, воду, а просто вернути Крим в такому стані, як нам його давали в 1954...)))

ЖИРНИЙ ПЛЮЮЮСССС! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, ми все жалієм, а вони все завойовують,...

при любих обставинах потрібно залишатися людиною! це кредо не порушне, хто б що не робив. Єсім*ї,діти,кволі та хворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 54-му там взагалі був пустир.І все що там є нині,заслуга УССР+України.Людей шкода і татар найбільше.Три роки тому відпочивав в Морському,в родини татар.Далеко від моря,в тому і цимус.Їхав туди з тупим поняттям "чурки". Я був не правий.Дуже адекватні і щирі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...