Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

там круче Тенюха було, Onil вже писав...

посрались Чорновол і Червоненко в прямому ефірі. Дамочка реально заганяється... Хотя я не особо прихильник Червоненка.

http://obozrevatel.c...yamom-efire.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

І в цей момент вона себе уявила президентом :0155: Мда... і це теперерішій політик з майдану. Таких людей не можна ставити до влади , бо в них є образа на всіх, і вона пробує зараз реабілітуватися, роблячи невідомо що і не відомо для чого. Просто клоунада. Влада діє по принципу "публіка трєбуєт зрєліщ". Чорновол якраз та що нам їх дарує, вона як їй здається, знає все про всіх, але в той же момент нічого довести не може, і все що їй залишається - веселити публіку, щоб не забули що вона існує. :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путлєр обосрався... Увага, нецензурна лексика. http://vk.com/katiabond?z=video45209603_167856189%2F931bead6d665065f8d

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь ТСН. з міністром оборони і ах..ваю

От ...

У словах Тенюха не було ніякої смислової нагрузки, так, загальні фрази.

Так і хотілося сказати нашим військовим (тим, хто в Криму не зраджує військовій присязі) - "Вибачте за нашу новообрану владу"...

В.о. міністра оборони на всю країну зробив наших військових в Криму винними...

Я думаю, що після цього сюжету ТСН вони масово почнуть переходити на сторону РФ... Військові ЧІТКО усвідомлять, що їх реально ПРОСТО кинули напризволяще і ще звинувачують в здачі частин та слабохарактерності... Крайнім потрібно ж когось зробити... от їх вже і знайшли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь ТСН. з міністром оборони і ах..ваю

От ...

У словах Тенюха не було ніякої смислової нагрузки, так, загальні фрази.

Так і хотілося сказати нашим військовим (тим, хто в Криму не зраджує військовій присязі) - "Вибачте за нашу новообрану владу"...

В.о. міністра оборони на всю країну зробив наших військових в Криму винними...

Я думаю, що після цього сюжету ТСН вони масово почнуть переходити на сторону РФ... Військові ЧІТКО усвідомлять, що їх реально ПРОСТО кинули напризволяще і ще звинувачують в здачі частин та слабохарактерності... Крайнім потрібно ж когось зробити... от їх вже і знайшли...

Зневіра буде як серед військових на півострові, так і на материку. Шкода. А було таке піднесення, така підтримка армії зі сторони народу.

Насправді військова хитрість київської влади (тримати хоч якісь війська у тилу ворога) видається дуже примітивною.

Крихітні, оточені ворогами україські війська у Криму дійсно сковують чималі сили окупанта. Але у випадку розвитку найгіршого сценарію вони зможуть протриматися від сили кілька годин.

Я вважаю, що вони свою роль виконали, відтягнули час і дали змогу розвернути українські війська на материку. Тепер потрібно реально зайнятися евакуацією сімей та виведенням військових частин (можливо з використанням шантажу у вигляді "аварійного" відключення електроенергії, водо, газопостачання). Зараз для України кожен військовослужбовець на вагу золота. Та і частину техніки можна було б врятувати (решті техніки завдати непоправної шкоди, аби нею не могли скористатися окупанти).

Доречі, у сучасних арміях Заходу (НАТО, Ізраїль) головне - зберегти солдат. Для цього використовуються все нові системи загисту особового складу. Навіть одного полоненого солдата погоджуються обміняти на десяток ворожих полонених. У нас - як і путлєра - "незамінних людей немає". нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже "цікаво і швидко" Яник зник з олімпу і дуже "цікаво і швидко" вона на ньому появилася... Немов би з помаху чиєїсь легкої руки (з Кремля)...

Тобто це не народ все зробив? А кремль зняв яника і поставив юльку?? Шо Ви курете??

На скільки я пам’ятаю спочатку майдану було три ключові вимоги: Євроінтеграція, перезавантаження влади і Юлі волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлі волю
Приплели наші дорогі політики. Під шумок можна було і ще стотисячп*ятсот лозунгів придумати і кричати зі сцени ще й Саші, Маші і так далі волю, а насправді народу було по барабану . Імхо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлю на пенсію. Я вже краще буду голосувати за Кличка/Порошенка/Гриценка, ніж за неї.

Гленн Рейнольдс дает прекрасный совет украинской армии:

A UKRAINIAN OUTSIDE-THE-BOX RESPONSE TO A RUSSIAN INVASION: Paint some tanks to look American. During the Soviet invasion of Czechoslovakia, everything came to a halt when American-flagged tanks were sighted, before it was discovered that they were part of a movie being filmed. Tanks with American, and German, appearance — even papier-mache ones on truck bodies — would create great confusion at low cost.…

А если еще и пару сотен человек обрядить в купленную в супермаркете форму НАТО, боюсь, подавляющее большинство российских войск уподобится матросу Железняку. Помните, который «шел на Одессу, а вышел к Херсону». Видимо, тоже ГЛОНАСС использовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минобороны не планирует выводить войска из Крыма

Российские оккупанты готовятся штурмовать авиационную бригаду ВМС в Новофедоровке

Ще трохи і виводити нікого не доведеться. Усі частини будуть захоплені.

Скільки київська влада буде красуватися на телебаченні? Тільки бігають з одного каналу ТБ на інший.

Домовлятися потрібно з Тракстоном і під його дугами і ракетами виводити з Криму українські кораблі, а материком вивести сухопутні частини з найважливішою технікою та озброєнням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76

Так ви ж якби війска вивели в перший же день перші б кричал - ЗРАДНИКИ!! КИНУЛИ УКРАЇНУ!!

Давайте не роздувати, все правильно роблять, якщо світу показати, що Крим здаємо, то ніхто за нас не заступиться і Крим буде втрачений на завжди. Друге питання, що коммандування недолуге зараз і не дає чітків наказів. Але на все свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і http://www.unian.net...-plakatsya.html

А конкретніше

"Первое - вы военный человек, если вы изменили присяге, то так и скажите, и не надо здесь рассказывать. Вы должны стойко выносить все тяготы. А плакаться - это вопрос не для мужчины, и тем более не для пехотинца. Мне обидно, что у вас такая слабая моральная обстановка в коллективе. Когда вы набирали своих контрактников, должны были думать об этом времени, а не о "потешных войсках", - заявил Тенюх.

Бере влада в свої руки. Ну от для прикладу, не памятаю який корабль, був відданий наказ - стреляти при штурмі. Хлопці стрельнули пару разів в повітря і... здалися. Це війська? Да це сцикунякі. Імхо. Я про всіх не говорю, там є гідні військові, але цей приклад показовий. Це не військові, а хз хто. Чи вони думали, шо будуть все життя терти батінкі? Військові потрібні не для того.

Ніхто жеш не говорить, щоб виходити з місць дислокацій і воювати. Хоча б захищайте свої будівлі/кораблі. Відбивайте атаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і http://www.unian.net...-plakatsya.html

А конкретніше

"Первое - вы военный человек, если вы изменили присяге, то так и скажите, и не надо здесь рассказывать. Вы должны стойко выносить все тяготы. А плакаться - это вопрос не для мужчины, и тем более не для пехотинца. Мне обидно, что у вас такая слабая моральная обстановка в коллективе. Когда вы набирали своих контрактников, должны были думать об этом времени, а не о "потешных войсках", - заявил Тенюх.

Бере влада в свої руки. Ну от для прикладу, не памятаю який корабль, був відданий наказ - стреляти при штурмі. Хлопці стрельнули пару разів в повітря і... здалися. Це війська? Да це сцикунякі. Імхо. Я про всіх не говорю, там є гідні військові, але цей приклад показовий. Це не військові, а хз хто. Чи вони думали, шо будуть все життя терти батінкі? Військові потрібні не для того.

Ніхто жеш не говорить, щоб виходити з місць дислокацій і воювати. Хоча б захищайте свої будівлі/кораблі. Відбивайте атаки.

все правильно, звичайні люди йшли під кулі з деревяними щитами, а тут військові впісялися, хоча мають зброю і по суті і є тими хто має йти у бій - їхнє пряме призначення. Ганьба таким військовим. Кажуть немає наказу, та хіба треба наказ для захисту своєї військової частини, своєї землі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські кораблі у пастці: спроба прориву. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

Він зазначив, що о 9 ранку п’ятниці минув строк ультиматуму, поставленого російськими військовими.

Кораблі "Костянтин Ольшанський", "Кіровоград", "Чернігів" пішли до причальної стінки за наказом командира бригади. "Черкаси" відмовилися виконувати такий наказ.

Після цього, командування МВС відсторонило командира бригади, і кораблі тимчасово зупинилися, а "Костянтин Ольшанський", відійшов від причалу й став на якір.

"Однак через три години, морський тральщик "Чернігів" все-таки пішов до причалу, щоб здати корабель. За ним пішов середньо-десантний корабель "Кіровоград". Вони не побачили підтримки країни, держави", - розповів він.

Пздц <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, звичайні люди йшли під кулі з деревяними щитами, а тут військові впісялися, хоча мають зброю і по суті і є тими хто має йти у бій - їхнє пряме призначення. Ганьба таким військовим.

Так отож. При чому я скажу, що є війська в Криму дуже серйозно озброєні і можуть дати достойну відсіч. В цій ситуації їм жеш ніхто не каже ідіть в атаку і воюйте чи ще щось таке. Елементарно - займість позиції та захищайтесь, як майно, так і кораблі. Цього що, в уставі немає? Не розумію. А вони жують соплі, що немає вказівок. Устав - це вже не вказівки? Чи думали, що вдастся відсидітись? Це зрадники і все. Я не кажу про всіх, є в Криму дійсно військові, якими я горжусь. Той самий Мамчур для прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минобороны не планирует выводить войска из Крыма

Российские оккупанты готовятся штурмовать авиационную бригаду ВМС в Новофедоровке

Ще трохи і виводити нікого не доведеться. Усі частини будуть захоплені.

Скільки київська влада буде красуватися на телебаченні? Тільки бігають з одного каналу ТБ на інший.

Домовлятися потрібно з Тракстоном і під його дугами і ракетами виводити з Криму українські кораблі, а материком вивести сухопутні частини з найважливішою технікою та озброєнням.

Тракстон піде захищати військових, половина яких стала під триколор, а інша скігліть (як казав азаров)?

Українські кораблі у пастці: спроба прориву. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

Він зазначив, що о 9 ранку п’ятниці минув строк ультиматуму, поставленого російськими військовими.

Кораблі "Костянтин Ольшанський", "Кіровоград", "Чернігів" пішли до причальної стінки за наказом командира бригади. "Черкаси" відмовилися виконувати такий наказ.

Після цього, командування МВС відсторонило командира бригади, і кораблі тимчасово зупинилися, а "Костянтин Ольшанський", відійшов від причалу й став на якір.

"Однак через три години, морський тральщик "Чернігів" все-таки пішов до причалу, щоб здати корабель. За ним пішов середньо-десантний корабель "Кіровоград". Вони не побачили підтримки країни, держави", - розповів він.

Пздц <_<

зрадників ніде не люблять, будуть вони до кінця життя як прокляті, я вже не кажу про соц.захист та пенсії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa

Ті, хто здались - це дезертири, по іншому не скажеш. Якби були їх сили згруповані, то могли б прорватись, а так.. Один одному не хочуть допомагати, бо понабирали туди непонятно кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, звичайні люди йшли під кулі з деревяними щитами, а тут військові впісялися, хоча мають зброю і по суті і є тими хто має йти у бій - їхнє пряме призначення. Ганьба таким військовим.

Так отож. При чому я скажу, що є війська в Криму дуже серйозно озброєні і можуть дати достойну відсіч. В цій ситуації їм жеш ніхто не каже ідіть в атаку і воюйте чи ще щось таке. Елементарно - займість позиції та захищайтесь, як майно, так і кораблі. Цього що, в уставі немає? Не розумію. А вони жують соплі, що немає вказівок. Устав - це вже не вказівки? Чи думали, що вдастся відсидітись? Це зрадники і все. Я не кажу про всіх, є в Криму дійсно військові, якими я горжусь. Той самий Мамчур для прикладу.

схоже, що військові ще живуть минулим до майданівським часом та думають що укр. політики все вирішують - ні ви вирішуєте, ви давали присягу Народу України.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://argumentua.com/stati/shamil-basaev-byl-prav-tochka-zreniya?fb_action_ids=10152086937293337&fb_action_types=og.likes

Меня обидели американцы, но ответить им я не могу, потому что я слабак против них. Поэтому я дождался, пока заболеет мой ближайший родственник, и назло американцам я вонзил ему нож в спину. А когда меня за этот поступок весь мир назвал конченным, я объяснил им, что зарезал брата для того, чтобы его не зарезал кто-нибудь другой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже, що військові ще живуть минулим до майданівським часом та думають що укр. політики все вирішують - ні ви вирішуєте, ви давали присягу Народу України.

Тут я б посперечався. Військові - не партизани, вони мають мати накази. Але, якщо їх немає - читай устав. Якби читали устав - не було б цих скиглень. Але тут більше питання не в наказах від керівництва чи ще чогось, а ті військові, які є дезертирами і хочуть, щоб їх такими не рахували - починають увілювати і скидувати все на керівництво. От і все. Військові, я думаю, мене зрозуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлю на пенсію. Я вже краще буду голосувати за Кличка/Порошенка/Гриценка, ніж за неї.

Гриценко хороший члоловік, громадянин, патріот-але його масштаб порівняно з Юлею , це як боксер першорозрядник проти Кличка.Максимум Гриценка, це начальник штабу.

Рівень Юльки ,це рівень Меркель, рівень Путіна , будь він неладний.І це видно любому.

В неї енергії більше, ніж у 100 чоловіків, і яне бачу сьогодні іншої людини,яка б витягла на собі цю вагу нинішніх проблем в правильному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian

Згідний, але якщо хочемо змін - треба попробувати "щось інше", імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умираю, но не сдаюсь.Прощай Родина.

Це надпис всередині Брестської фортеці.

Чомусь не написали, що Батьківщина їх кинула.

Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову

службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому

вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет,

територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно

виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно

дотримуватися Конституції України та законів України, зберігати

державну таємницю. ( Частина перша із змінами внесеними згідно із

Законом N 1420-IV ( 1420-15 ) від 03.02.2004 )

Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах

співвітчизників.

Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa

Ті, хто здались - це дезертири, по іншому не скажеш. Якби були їх сили згруповані, то могли б прорватись, а так.. Один одному не хочуть допомагати, бо понабирали туди непонятно кого.

Вообще-то, если почитать разные новости, то можно сделать вывод что понятие дезертирство тут не совсем к месту.

Объясню свою точку зрения. Военным было предложено добровольно, либо перейти под российский флаг с сохранением звания и полномочий, либо остаться под украинским флагом и к ним будет должное уважение и отношение, как к офицерам армии. Черноморский флот Украины, те корабли, которые хотят остаться на службе в Украине было предложено передислоцировать в Одессу. Второе, когда спускали украинский государственный флаг в частях и училище ВМФ Украины они это сделали с почестями, под гимн Украины и после снятия бережно сложили и унесли (заметьте, что не сожгли и не порвали), а части которые решили остаться на службе в Украине дальше под украинскими флагами.

Что касается выбора каждого из военнослужащих, так их выбор можно понять, власть в Украине сомнительная, я бы даже сказал не легитимная, так она пришла в результате переворота а не демократических выборов, как положено в правовом государстве. Сейчас практически все их указы, это не систематизированные обдуманные решения, а импульсивные действия, мол надо же что-то делать, но делать так, чтобы майдану угодить. Вот и происходит бардак, я бы даже сказал анархия. У меня сосед работает в МВД, мы с ним на днях разговаривали и он сказал, что сейчас милиция фактически не имеет никаких полномочий, начальство меняется чуть ли ни каждый день, порядка нету никакого.

Что касается нарушения присяги, они нарушают только один пункт "сохранения территориальной целостности", но что они могут сделать, когда политики сами страну разрывают на части своим бездействием, поехать и власть расстрелять... А что касается остальных пунктов, народ никто не трогает, суверенитета в принципе нету (лезут в страну все кому не лень, включая ЕС и США они первыми начали свои носы совать и дерибанить всех и вся), что касается конституции то лично я не понимаю какая сейчас действует и какие законы правомерны, а какие нет, так как в стране реально беззаконие. Государство разрушено изнутри, а в таком случае силами одних военных ничего не сделать и любые боевые действия приведут лишь бессмысленному кровопролитию мирных людей.

Это мое личное мнение, и с ним может никто не соглашаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема військових в Криму - це те, що частина з них місцеві і в них є сім'ї, через які можна серйозно надавити.

Згідний з тобою. Навіть скажу більше, не відомо як би хто з нас вчинив в данній ситуації .... Але згадав я і тіх хлопців на Грушевського... В багатьох з них також були сім*Ї, діти. Все то вибір кожного, і на його совісті залишиться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...