Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

бульдозером 10хв роботи і рва як не було... щось хтось не подумав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де спецслужби?

От чесно - вже надоїло!!! Наприклад, в СБУ, в МВД до цього часу набирали уродів продажних, їх на час приходу нової влади там напевне більше 70% таких!!! Скажіть, як би Ви змогли керувати службою, в якій 70% не те що не хочуть виконувати твої накази, а роблять тобі годості??? Чи може Ви б змогли за 2 тижні замінити всіх на професіоналів-патріотів??? Я б дуже радий як би це могло так статись, але реально це неможливо. Але динаміка мене тішить. Ловлять тих диверсантів, заставляють лентюхів в МВД і СБУ трохи ворушитись...

Радо можна всіх критикувати... Нову владу, тим більше... Але??? Крим здали... То треба було там воювати і покласти там пів армії??? А хто б тоді захищав східні кордони зараз??? Хто б матерям пояснив доцільність ТИСЯЧ похоронок??? Війська не вивели??? А якби при першій загрозі вивели, то Путлєр би на другий день завів би війська в Луганськ, Донецьк і т.д., бо подумав би, що українці боягузи... Жорстко треба діяти - це вірно!!! Але влада МУСИТЬ враховувати інтереси ВСІЄЇ території і всього населення України. Якщо сильно перегнути в загостренні, то путлєровські війська з хлібом-сіллю вже завтра буде чекати простий люд по всьому Сході-Півдні...

Яценюк, ай-яй-яй - паразит і невдаха і боягуз!!! Ви впевнені??? Людина спить по 2-3 години в сутки. Літає рейсовим літаком в економ класі в США, в Брюсель (до речі не треба про популізм - він це практично не афішує), постійно домовляється про щось з Заходом. Ви думаєте є багато українців, яких би Обама приймав в Овальному кабінеті (це дуже символьчно в США хто не знав)???

США і ЄС нас продали... ай-яй-яй!!!! Ви впевнені, що Ви на даний момент розумієте що саме відбувається??? Я ні. Треба мати серйозний досвід дипломата, щоб розуміти всі тонкощі політичних заяв....

Все це ІМХО. Шапками прошу зразу не кидатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж дуже імпонує, як на піску та камінні , в оточенні ворогів живе та процвітає маленька країна. Слід все ж відзначити , що як на моментзаснування так і сьогодні за Їзраїлем стоять найбагатші люди планети.Зрештою й найрозумніші. Гітлер давав німцям 80% розуму від 100% у євреїів.

Напевно саме тому у період війни там КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО критикувати владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маразм крепчае :( Коротше кажучи, все що мае робити Украiна по вiдношенню до россii, якраз россiя робить проти Украiни, пiпец, декiлька митних переходiв москалi закрили, два завода рошен захватили, украiнськi товари через таможню не пускали. Бля !!!!!!!! Це ж наша влада мала робити по вiдношенню до окупантiв !!!! А е все навпаки !!!! Нема слiв !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це ІМХО. Шапками прошу зразу не кидатись.

Та не питання. Якщо не СБУ, то ГУР Генштабу України. Не всі там покидьки та агенти РФ.

А щодо влади. То вона не зробила для наших військових в Криму - нічого. Абсолютно. А ні, зробила - кинула напризволяще. А про введення військ до Криму я, до речі, нічого не писав. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо влади. То вона не зробила для наших військових в Криму - нічого. Абсолютно.

А що б ти зробив на місці влади?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, багато чого,но ніяк не ігнор

1. посилення військовими бази

2. переселення всіх сімей військових

3. чіткі та явні накази,що протрібно робити при певних випадках

4. замінування усіх складів та території

5. щоденне спілкування із військовими частинами

це які мінімум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бульдозером 10хв роботи і рва як не було... щось хтось не подумав...

На війні іноді час йде на секунди. А тут 10 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що б ти зробив на місці влади?

Я вже писав про той мінімум, який необхідно було зробити:

1. Вирішити питання з сім'ями військових - евакуація на транспорті Червоного Хреста.

2. Кораблі. Необхідно було вивести з Донузлаву у відкрите море. Хто виявився заблокованим - самотоп.

3. Бази. Замінування з "ловушками" або підриви.

4. Силами Самооборони Херсонщини викинути з Арабатської Стрілки "марсіян". В Херсоні у "Воєнторгах" є і АК, і БТРи і т.д. Мені знайомі звідти казали. Якщо це неможливо - диверсія на вишках Чорноморнафтогазу.

5. Евакуація військових силами кораблів ЧФ України. При перешкоджанні евакуації вступають в дію "шаланди полниє кєфалі" Самооборони Миколаївщини та Одещини. Або евакуація Червоним Хрестом.

Жоден з цих варіантів не був здійснений. Для цього треба воля, якої в "Меня убили" та "КуляВЛоб" просто фізично немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, багато чого,но ніяк не ігнор

1. посилення військовими бази

2. переселення всіх сімей військових

3. чіткі та явні накази,що протрібно робити при певних випадках

4. замінування усіх складів та території

5. щоденне спілкування із військовими частинами

це які мінімум

Всі ми, хто тут пише, як кажуть на дивані, але зараз через деякий час після події, можна багато що поміняти, або зробити по іншому. Хто міг подумати, той факт захоплення в перший день ВР Криму перйде в анексію, хто? Тільки чесно. Владі не хватилот рішучості, а як би пролилися кров, або ІІІ світова почалася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом в Дніпропетровську:

Борис Филатов

После длительных и сложнейших переговоров, впервые в Украине, националисты, а также организации правого толка, с одной стороны, и интернационалисты, а также сторонники славянского единства, с другой стороны, подписали меморандум о перемирии под личные гарантии руководства ОГА.

Огромное спасибо УСБУ в Днепропетровской области за содействие в организации переговоров.

Завтра сдаем оружие, биты и маски. Все без исключения.

Мы все - один народ. И должны услышать друг друга.

Соглашение носит закрытый характер, подписанты на обратной стороне и не обнародуются.

Все официальные комментарии на брифинге для прессы в понедельник в 15-00.

Все. Я ушел готовиться к завтрашнему визиту Заместителя Госсекретаря США в Днепропетровск.

1613948_615311055217462_487857774_n.jpg

п.с. от ви мені скажіть, чого Дніпряни можуть, а в інших руки із жо*?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну на курсах самооборони говорили, що владі потрібно від сили 5 днів, щоб мобілізувати армію,заправити, дати вказівки, і вирушити... могли прийти як самоборона України чи щось такого плану, щоб не дали підтвердження,що там насправді українські війська, могли би червоні хрести скотчем наклеїти, мов миротворча місія, базуватися у посольствах, мов захист не українського населення, і своєю кількістю просто придушити. Зробити штаб квартиру в Кримському ОДА та ген прокуратурі, щоб навіть думок не було про штурм, також потрібно було робити массову ходу разом із татарами, на 5 тис.людей так. Відразу,щоб спецслужби ловити всякіх самопроголошених дибілів і малолітніх шлюх, які уже ген прокурори. Пройшло 3 неділі... зроблено аж ніхера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який червоний хрест, коли навіть обсє тупо не пустили в Крим?

Всі інші пункти нагадують підрив ГТС, або АЕС.

Була така велика, дуже багата і дуже самовпевнена країна Ірак. Це абсоютно не жарт на рахунок великої та багатої.

І була вона сама по собі, ні зким ні в союзі.Що з нею зараз всім відомо.

Отже ми ніяк не можемо грати самостійно сьогодні проти Росії.Згадайте які навчання проводилися на наших східних кордонах.

Реально в Криму більшість за Росію.Це підтвердить кожен, хто має там родичів, знайомих.

А те як Росія це зробила- дає нам козирі у перетягуванні на свою сторону симпатій всього світу..

В ідеалі я вважав би зібрати всіх наших вояків на якійсь одній базі в Криму,як був Севастополь в Росії, можливо до цього і вдастся домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який червоний хрест, коли навіть обсє тупо не пустили в Крим?

Морем.

Всі інші пункти нагадують підрив ГТС, або АЕС.

Непереконливо.

Я зрозумів твою позицію - "Дурик, бросай ружье и всплывай!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да повірь.... варіантів існувало ТЬМА, тільки потрібно було сісти і все продумати, а вони їздили та просили допомогу... всуп в ЄС нам аж ніхера не дасть, раша скаже, що східні області це її, а потім посуне танки на захід. це ж фашистська тактика, і той хуйналобі (путлер) так і зробить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Tymchuk

Братья и сестры, по итогам 20 марта.

Из плохого:

1. Самая главная неприятность – в том, что 21 марта может быть отправной точкой для не самых приятных событий в нашем нынешнем противостоянии с Россией. Последнюю неделю мы получали множественные сигналы, что войска россиян в Крыму сориентированы: в этот день начнутся какие-то серьезные действия. Были такие сигналы и из группировок российских войск на наших границах, и из Москвы.

Мы, группа «Информационное Сопротивление», стараемся трижды проверять любую информацию перед тем, как предоставлять ее вам. Я сейчас ничем не могу подтвердить эти сигналы и дать конкретику. Будем надеяться, что все эти нездоровые шорохи – лишь слухи.

С другой стороны, события последних недель должны иметь развязку. Путин не может держать тысячи своих солдат на границе с Украиной бесконечно. Армия, живущая в дырявых палатках в лесах, в нежарком марте, и жрущая сухпайки, теряет боевой дух очень быстро. А потому ее надо либо бросать вперед, либо отводить назад. Хочется верить, что будет последний вариант.

2. Наши войска в Крыму массово прекращают сопротивление. Над частями и кораблями возносятся российские флаги. Мы об этом предупреждали еще много дней назад и неоднократно, но руководство в Киеве продолжало заниматься приятными мечтами о том, что «згинуть наші вороженьки як роса на сонці» самостоятельно, решив тем самым серьезную проблему. Не сгинули.

У меня язык не повернется осуждать тех наших солдат и офицеров, которые изменили Присяге. Я осуждаю других. Тех, кто воинскую Присягу не принимал, но от чьих решений зависели судьбы этих людей.

3. США категорично заявили, что не будут участвовать в военных действиях за Украину. В НАТО об этом заявили чуть раньше.

Я, как человек, который где-то рядом проходил с понятием военной политики, чудесно понимаю, что это – святая правда, не требующая обсуждения. Ни США, ни НАТО не имеют ровным счетом никаких оснований для военного вмешательства. Более того: их вмешательство – это прямой сценарий третьей мировой войны.

Но меня, черт побери, интересует вопрос: а зачем надо об этом громогласно заявлять и всячески подчеркивать именно в тот момент, когда Путин, заграбастав Крым, приготовился ко второму прыжку на Украину и только и ждет подходящего момента? Кто тянет за язык и Вашингтон, и Брюссель?

Не хотите или не можете вмешиваться – сидите и молчите тихо в тряпочку. Зачем же провоцировать и без того неадекватного агрессора, плевавшего на мнение всего мира? Зачем подстегивать его: мол, перед тобой беззащитная Украина, никто за нее не заступится, давай дерзай! Мне этих высоких мотивов не понять.

Из хорошего:

1. Кремлевские параноики, воодушевившись «защитой соотечественников в Крыму», положили глаз на Эстонию. Представитель России в Совете ООН по правам человека вдруг с перепою начал вещать об «обеспокоенности отношением к русским в Эстонии» и приплел сюда же ситуацию в Украине.

Для эстонцев в этом маразме, понятно, ничего хорошего нет (она хоть и член НАТО, но все равно от угроз олигофренов с ядерной дубиной приятного мало). Но для нас есть. Это – свидетельство для всего мира, что путинская Россия – это тот самый новый Рейх, о котором я говорю постоянно. И новыми Судетами (т.е. Крымом) нацисты в Кремле не удовлетворятся. Чем раньше это поймут на Западе, тем лучше для всех.

2. Россия угрожает, что предпримет ответные меры, если Украина будет посягать на ее собственность (ранее министр юстиции Украины выступил с угрозой компенсировать ущерб от национализации украинской собственности в Крыму за счет имущества "Газпрома").

Такие угрозы в данном случае – это сигнал, что Киев надавил на больную мозоль якобы неуязвимых рэмбо в Кремле. Оказывается, рэмбо дрожат за свою плюшки в Украине. И если толково подойти к решению вопроса, то можно доставить немало неприятных ощущений этим лицедеям. С пользой для Украины и ее народа, конечно.

3. Сегодня украинские СМИ сообщили: флагман ВМС Украины фрегат "Гетьман Сагайдачный" прогнал российские корабли из территориальных вод Украины. Вот так вышел, и без единого выстрела прогнал. Четыре корабля противника убегали так, что в отдельные моменты приближались к световой скорости. Российские матросики сыпались за борт, как орехи из дырявого мешка.

Я знаю, что это фейк. Но, мать его авторов, это очень веселый фейк!

Так пусть новый день принесет нам обнадеживающие новости, которые не окажутся обманом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бездіяльність влади ДІСТАЛА!!! В одному з пророцтв, про долю України, читала, що буде ще одне повстання народу, яке закінчиться ще більшим кровопролиттям, і тільки після цього в Ураїні настане покращення. Страшно навіть про це подумати, не хочетьться у це вірити, але все до цього іде. Мені здається яка б влада не прийшла, кожен всеодно буде набивати собі кишені поки буде чим, і можливо тільки тоді коли небуде чим напихати власні кишені, влада почне щось робити задля збагачення держави. Ну не вірю я жодному слову політиків, не вірю. Я не хочу війни, бо у мене ростуть маленькі діти, мені дуже страшно і боязко, але в даний момент бездіяльність влади мене лякає більш ніж думка про війну, тому що сценарій війни можна передбачити, а те що робиться в голові наших депутатів - ні. Сьогодні вони "праві" завтра "ліві" головне встигнути швидко і красиво "перефарбуватись", виходить якесь замкнуте коло в якому кружляють одні й тіж самі обличчя, час від часу зімюючи кольори і символіку партій. А так хочеться реальних і дієвих змін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да повірь.... варіантів існувало ТЬМА, тільки потрібно було сісти і все продумати, а вони їздили та просили допомогу... всуп в ЄС нам аж ніхера не дасть, раша скаже, що східні області це її, а потім посуне танки на захід. це ж фашистська тактика, і той хуйналобі (путлер) так і зробить

Якщо вірити Алексею Арестовичю, сюжет був тут вище, Турчинову поклали 11 сценаріїв розвитку нашої реакції на події. Він вибрав самий лояльний та виконав (Турчинов) лише перший пункт. В нас є есперти та профі, їх ніхто не використовує за призначенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перегляд повідомленняNokian сказав: Який червоний хрест, коли навіть обсє тупо не пустили в Крим? Морем.

Морем не змогли навіть наші корвети військові вийти, а неякісь цивільні судна.

Ну і ще ,,Врагу нє сдаєтся наш гордий ,,варяг, пощади нікто нє жєлаєт,,

.Для цього не потрібно жодного наказу........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дивлюсь Шустера, і розумію що в нас ті хто при владі - сцикуни. Вони все розуміють, просять терпіти, а самі не знають що робити. Думають, що все минеться. Той Яник робив все що хотів, не один день. Де всі вони ЄС були, де були ті хто знав і нічого не робив, а зараз пізно.

всіх ригів в першу лінію, як колись на війні армія винних ставила. Хай відпрацьовують, сукі воли деребан грошей був всі брали, а тут задню дають. Не голосують комуняки - без зброї в бій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вони "праві" завтра "ліві" головне встигнути швидко і красиво "перефарбуватись", виходить якесь замкнуте коло в якому кружляють одні й тіж самі обличчя, час від часу зімюючи кольори і символіку партій. А так хочеться реальних і дієвих змін...

Все пізнається в порівнянні. Я памятаю 96 рік, коли приходив з роботи і тупо 2 години не було світла, бо економили , вєєрні відключення по всіх містах.Памятаю 75 рік, коли в черзі за хлібом відривали гудзики. Памятаю 82, Афганістан, як добровільно йшлив армію , а проводи були майже весіллям по розмаху свята.Ну а за бажання когось нового в політиці тоді просто саджали в дурку.Або БАМ будувати.

Ми всі хочемо багато і зразу.Хочемо, щоб відразу після перемоги Майдану все стало білим, прозорим, і всі люди навколо стали швейцарцями.Так не буває.

Христос віддав себе на розпяття 2000 років тому, а наскільки кращим за цей час стало людство?

Так чого вимагати за 2 місяці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...