Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а як на рахунок людей, що поруч з тобою?

Аналогічно. Вони мене розуміють українською, я їх - російською.

Я в себе вдома, йопт. Що мені заважає спілкуватись рідною мовою?

ти не зрозумів - поруч з тобою ніхто ніколи не переходить на російську?

я знаю випадки з Луцька, коли чоловік із жінкою своєю спілкується російською, бо вона, здається, росіянка, а зі всіма іншими українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
ти не зрозумів - поруч з тобою ніхто ніколи не переходить на російську?

А, в цьому розумінні.

В моєму оточенні таких одиниці. Майже немає, коротше кажучи.

ІМХО це особистий вибір кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не зрозумів - поруч з тобою ніхто ніколи не переходить на російську?

А, в цьому розумінні.

В моєму оточенні таких одиниці. Майже немає, коротше кажучи.

ІМХО це особистий вибір кожного.

просто я такого достатньо надивився працюючи в крупних банках і структурах і дуже смішно дивитись на людей ,котрі намагаються говорити російською, при цьому говорять так, що аже вуха в"януть. не вмієш - не говори, якщо не зрозуміють - то принаймі скажуть про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто я такого достатньо надивився працюючи в крупних банках і структурах і дуже смішно дивитись на людей ,котрі намагаються говорити російською, при цьому говорять так, що аже вуха в"януть. не вмієш - не говори, якщо не зрозуміють - то принаймі скажуть про це

В мене коли ще мати в інституті вчилась, то розказувала про таких. Приїдуть з глибокого села і "разгаварівают парасєйські".

І нікуди вони не ділись до сих пір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рахунок людей, що поруч з тобою?

Аналогічно. Вони мене розуміють українською, я їх - російською.

Я в себе вдома, йопт. Що мені заважає спілкуватись рідною мовою?

ти не зрозумів - поруч з тобою ніхто ніколи не переходить на російську?

я знаю випадки з Луцька, коли чоловік із жінкою своєю спілкується російською, бо вона, здається, росіянка, а зі всіма іншими українською.

У моєї сестри чоловік з одеської області - на половину болгарин на половину росіянин, вона його перевчила на українську - допомагав на майдані шини розвантажувати. А його мати на новий рік слухає звернення путіна до народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не зрозумів - поруч з тобою ніхто ніколи не переходить на російську? я знаю випадки з Луцька, коли чоловік із жінкою своєю спілкується російською, бо вона, здається, росіянка, а зі всіма іншими українською.

Я разговариваю как на русском языке так і Українською мовою і це не вирішує за мене співрозмовнік.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б через місяць це сказали.... тепер чекаємо, коли він появиться в одній із наших областях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк на дроті :_02: Щож тих козлів шукати, вони в Криму. На скільки я знаю, вони давно в "розшуку".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Гeтьмaн Caгaйдaчный» выгнал четыре poccийcких кopaбля из территориальных вод Укpaины

Карабел - ест. Матрос - ест. Ракета - нет.

Європейська сторона готова надати Україні допомогу, але і українська влада, у свою чергу, має реалізувати важливі кроки, заявляє посол Франції в Україні Ален Ремі.

«Ми очікуємо, передусім, деескалації та роззброєння парамілітарних угруповань у багатьох містах, зокрема в Києві», – сказав А.Ремі на прес-конференції в Києві в четвер, додавши, що сили потрібно концентрувати в офіційних правоохоронних формуваннях.

Другий крок, за його словами, – децентралізація влади і передання більших повноважень на місця.

І третій напрям зусиль української влади – боротьба з корупцією. «Це одна з головних умов, що може повернути економічну стабільність і прямі іноземні інвестиції в Україну», – сказав посол.

Він розповів, що ще кілька місяців тому не міг рекомендувати французьким інвесторам вкладати гроші в Україну, оскільки рівень корупції був надзвичайно великим.

А.Ремі також висловив сподівання, що фінансова підтримка ЄС і МВФ допоможе новій українській владі «встановити основу для виконання цих трьох пріоритетів», пише Інтерфакс.

1. Здача незаконної зброї Правим Сектором сотоваріщі

2. Передача влади в області

3. (вічна проблема) Боротьба з корупцією.

Невже так важко? Так ні, ми будемо краще бити головного на УТ1 а потім оголошувати перерву до вівторка <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімферопольським снайпером виявився.....

А хто б ще в цьому міг сумніватися...Звичайно ж бандерівці....Бандерівець для російських дітей страшніший за бабая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну звичайно - бо ж тільки укранський бандервець міг точно знати коли почнеться штурм російськими військовими та самообороною, конкретної української частини ... да ми такі - Вангу переплюнули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та через 1годину після штурму уже в новинах говорили,що затримали хлопця із західної України, він був снайпером.

ну це вже повний маразм... школу не закінчив, але сніпку в руках тримає не хіло так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здається, що наша влада нічого не робить і тільки показує вигляд? Чого чекаєм? Тимошенко? Чи нового Майдана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий Майдан не доречний, а Юлька нахер нада....

Чому влада не хоче вийти на Майдан і запитати в народа, провести віче, якщо бояться так захищати сувернітет України ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімферопольським снайпером виявився.....

А хто б ще в цьому міг сумніватися...Звичайно ж бандерівці....Бандерівець для російських дітей страшніший за бабая

Во бл*яха, 17 ти річні снапери в нас по криму бігають. Ще залишилось "слёзное признание убийцы" викласти в ютюб і показати цього "душогуба "на всю рашку, і все. :_02: Думаю, путлерівський шакал Кисєльов так і зробить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яценюка бачу, гониться, а де інші лідери опозиції?

Радяться, Юлька ж в президенти балатуватись хоче, конкурент для них.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радяться, Юлька ж в президенти балатуватись хоче, конкурент для них.
Весь цей час після майдану? За Кличка чув тільки один раз, коли той в Харкові був. А тягнибок де?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радяться, Юлька ж в президенти балатуватись хоче, конкурент для них.
Весь цей час після майдану? За Кличка чув тільки один раз, коли той в Харкові був. А тягнибок де?

Немає єдиного духу українського народу, тому і програємо війну...

Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк путляра не може гальма" включити" :_02: "Хто наступний: Росію вже непокоять права нацменшин в Естонії"

Росія висловила занепокоєння ставленням до росіян в Естонії. При цьому російські дипломати нагадали про ситуацію в Україні.

Як повідомляє Reuters, про це заявив російський представник у Раді ООН з питань людини.

"Мова не повинна бути інструментом для розділення чи ізоляції груп", - сказав російських дипломат, йдеться у повідомленні Ради ООН з питань людини за підсумками проведення засідання.

"Росія занепокоєна тими кроками, що здійснюються в Естонії, так само як і в Україні", - додав представник Росії.

Наразі текст із зауваженнями Росії, в яких відображено скарги з приводу вимог естонської влади до російської громади на сході країни володіти естонською, недоступний.

Однак ескалація конфлікту в Криму примушує Естонію, Латвію та Литву висловлювати все більше занепокоєння намірами Москви.

Зараз у Вільнюсі перебуває віце-президент США Джо Байден, аби висловити Балтійським країнам, своїм партнерам по НАТО, підтримку Вашингтона.

У свою чергу український представник у Раді ООН з питань прав людини зауважив, що експерти ООН не виявили жодного суттєвого свідчення утисків росіян, про що заявляла Москва.

Також український дипломат наголосив, що нова влада України посилюватиме захист прав нацменшин.

Натомість він запитав, яким чином будуть захищатися українці, кримські татари та інші нацменшин в Криму, "чиї права порушуються російською окупацією".

http://www.pravda.co.../03/20/7019683/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...