Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ще є один нюанс, думаю сам захід не хоче дожимати Росію санкціями, їм вигідніше тримати її в стані замороженого конфлікту, Бо як розвалиться Росія, там буде непідконтрольна купа зброї в тому числі ядерна. І у які руки вона потрапить - це думаю ніхто не зможе спрогнозувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Запад не хочет дожимать Россию, что бы жить спокойно как и раньше, потому что думает в первую очередь о своем экономическом благополучии сейчас! Если бы империя треснула и распалась все бы выиграли от этого, но все хотят это сделать чужими руками! В этом они нам, конечно, союзники, но никак не друзья!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А місцеве населення в Криму, Луганську, Донецьку вважає себе "Батьківщиною"? Якщо так, тоді ,звісно, більшість готова до бойових дій, але все виглядає, як заманювання місцевих "халявним рубльом", ну, а вони раді старатися. Боюсь, що багато людей загине і нічого не досягнемо, адже Путін буде діяти лише там, де буде місцева пітримка така як у Криму, інакше ризик не виправдається, а він вміє рахувати.

В Криму, Луганську і навіть( страшна воєнна тайна), в Донецьку є патріоти Батьківщини. Але не партії, а БАТЬКІВЩИНИ, різницю відчуваєте?))) Чого ж виглядає, росія не красніючи пропонує гроші( приклад, військові в Криму) А ви не бійтесь, і по менше негативу-, типу, все пропало))) І ще, може годі вже про всесільність і великорозумність путлєра?)) Ну, бл*ха, така страшна лякачка путлєр :_02: Повірте, він ВЖЕ дорахувався, питання часу. Тільки ось яка штука, його, порівняно з ялинковичем, візьмуть зразу, і не важливо, живим або мертвим.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада прийняла Декларацію про боротьбу за визволення України

Я правильно розумію, що віддавати Крим ніхто не збирається і буде військове протистояння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BjKDW1kCMAAUs4Y.jpg

Рада прийняла Декларацію про боротьбу за визволення України

Я правильно розумію, що віддавати Крим ніхто не збирається і буде військове протистояння?

Трошки не так - вибори скоро...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада ухвалила декларацію про боротьбу за звільнення України. Комуністи не голосували

http://tyzhden.ua/News/105361

ну не уроди.!!!!!!

Вигнати їх з парламенту, забрати посвідчення депутати, і хай там собі збираються і ниють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада ухвалила декларацію про боротьбу за звільнення України. Комуністи не голосували

http://tyzhden.ua/News/105361

ну не уроди.!!!!!!

Вигнати їх з парламенту, забрати посвідчення депутати, і хай там собі збираються і ниють.

Цікаво, чим вони (комуняки) керувались і причина яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюсь, чому у всiх збройних конфлiктах, в яких донедавна приймала участь россiя моралi хватало до кiнця конфлiкту, а от iменно тут ii РАПТОМ мае хватити лише до перших грузiв 200 ?

Я про моральний дух бойовий. А те що не виконати наказ, гірше ніж здохнути, то це в Росії ще з царьків.

Тому військові будуть до останнього. Інше діло, що їм буде дуже приємно йти в патруль. Під час перестрілки моральний дух є перевагою. Я чомусь сумніваюсь, що вояки РФ з задоволенням йшли на боєвиків, особливо призовники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, та да.

О чем можно говорить с народом, который заявляет: "Нам нечего терять кроме штанов"?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, що више - діагноз. Діагноз людей, у яких задушили можливість думати та аналізувати. І вони цьому радіють.

Все більше і більше підтвердження того, що всі в уряді чогось чекають. Наприклад, коли прийде Ю. на білому коні і все розрулить і стане на чолі держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, що више - діагноз. Діагноз людей, у яких задушили можливість думати та аналізувати. І вони цьому радіють.

Все більше і більше підтвердження того, що всі в уряді чогось чекають. Наприклад, коли прийде Ю. на білому коні і все розрулить і стане на чолі держави.

Ситуація з Майдану повторюється. Всі ходять, щось говорять, роблять крок вперед, тоді назад, але немає одноосібного лідера, який би не побоявся взяти на себе відповідальність.

«Когда россияне кричат: "Фашизм не пройдет!", полное ощущение, что они требуют расширить ворота» © Всеволод Ковтун

AKiVC_AUCsw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang, ви думаєте що ввівши візи расєйський окупант лізти не буде?

Хто в Польщу їздить той знає яка морока з візами туди,

а тепер поставте себе на місце тих українців які дітей кормлять заробляючи на прожиття в расєї.

Не візовий режим треба вводити, а посилений митний контроль.

Тут доречі хтось писав шо потяг Київ-Москва наші прикордонники взагалі навіть не обходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang, ви думаєте що ввівши візи расєйський окупант лізти не буде?

Хто в Польщу їздить той знає яка морока з візами туди,

а тепер поставте себе на місце тих українців які дітей кормлять заробляючи на прожиття в расєї.

Не візовий режим треба вводити, а посилений митний контроль.

Тут доречі хтось писав шо потяг Київ-Москва наші прикордонники взагалі навіть не обходили.

Ну лезть меньше будет это факт, а вообще проблема в другом, чтобы ввести безвизовый в Европу надо обязательно ввести визы с теми странами у которых виза с Европой. Понимаете мы просто будем по другую сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang, ви думаєте що ввівши візи расєйський окупант лізти не буде?

Хто в Польщу їздить той знає яка морока з візами туди,

а тепер поставте себе на місце тих українців які дітей кормлять заробляючи на прожиття в расєї.

Не візовий режим треба вводити, а посилений митний контроль.

Тут доречі хтось писав шо потяг Київ-Москва наші прикордонники взагалі навіть не обходили.

москалі вже ввели додаткові умови на проїзд українців у росію. візовий режим вважаю не тільки потрібним, але й дуже необхідною умовою у зв"язку із ситуацію.

лише коли простий народ росії на власному прикладі зрозуміє що всі проблеми із в"їздом в Україну лише через політичний курс їхнього уряду - лише тоді вони почнуть думати трішки по іншому. а так - вони зараз приїзжають наче до себе до дому.

вся ситуація, що склалась у країні не лише через росію. але й через кожного з нас.

згадайте скільки разів кожен з нас помічав, що переходить на російську мову, спілкуючись із людьми зі сходу, півдня і т.д. - так, звісно ми поважаємо співрозмовника, але чи поважають нас?

дуже рідко я чув у відповідь українську.

саме це в певній мірі створювало певну статистикупро російськомовне населення України. у тому ж Криму, коли спілкуюсь українською - відповідь чув українську, або суржик. але людям простіше говорити російською - бо навколо всі говорять по російськи.

треба поширювати мову серед людей щоденним спілкуванням. не агресією, а щирістю, повагою і зацікавленістю до співрозмовника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадайте скільки разів кожен з нас помічав, що переходить на російську мову, спілкуючись із людьми зі сходу, півдня і т.д.

Жодного. Тільки якщо сам скаже, що не розуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang, ви думаєте що ввівши візи расєйський окупант лізти не буде?

Хто в Польщу їздить той знає яка морока з візами туди,

а тепер поставте себе на місце тих українців які дітей кормлять заробляючи на прожиття в расєї.

Не візовий режим треба вводити, а посилений митний контроль.

Тут доречі хтось писав шо потяг Київ-Москва наші прикордонники взагалі навіть не обходили.

москалі вже ввели додаткові умови на проїзд українців у росію. візовий режим вважаю не тільки потрібним, але й дуже необхідною умовою у зв"язку із ситуацію.

лише коли простий народ росії на власному прикладі зрозуміє що всі проблеми із в"їздом в Україну лише через політичний курс їхнього уряду - лише тоді вони почнуть думати трішки по іншому. а так - вони зараз приїзжають наче до себе до дому.

вся ситуація, що склалась у країні не лише через росію. але й через кожного з нас.

згадайте скільки разів кожен з нас помічав, що переходить на російську мову, спілкуючись із людьми зі сходу, півдня і т.д. - так, звісно ми поважаємо співрозмовника, але чи поважають нас?

дуже рідко я чув у відповідь українську.

саме це в певній мірі створювало певну статистикупро російськомовне населення України. у тому ж Криму, коли спілкуюсь українською - відповідь чув українську, або суржик. але людям простіше говорити російською - бо навколо всі говорять по російськи.

треба поширювати мову серед людей щоденним спілкуванням. не агресією, а щирістю, повагою і зацікавленістю до співрозмовника

Сорі, але в Україні поширювати українську - нонсенс. Хто хотів - вивчив, хто хоче - вчить. Я розмовляю російської за для тренування, знавби іншу - розмовляв би на іншій. З тобою хоч жестами буду, а би був рядом. Українську мову не змогли викорінити при союзі і зараз цього ніколи не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лише коли простий народ росії на власному прикладі зрозуміє що всі проблеми із в"їздом в Україну лише через політичний курс їхнього уряду - лише тоді вони почнуть думати трішки по іншому

не зрозуміє. скажуть, что хахли, біндеровци, фашисти абарзєлі. та й більшість сюди не їздить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лише коли простий народ росії на власному прикладі зрозуміє що всі проблеми із в"їздом в Україну лише через політичний курс їхнього уряду - лише тоді вони почнуть думати трішки по іншому

не зрозуміє. скажуть, что хахли, біндеровци, фашисти абарзєлі. та й більшість сюди не їздить

кому треба - той зрозуміє, а хто так скаже - той і без візового режиму так каже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, але в Україні поширювати українську - нонсенс. Хто хотів - вивчив, хто хоче - вчить. Я розмовляю російської за для тренування, знавби іншу - розмовляв би на іншій. З тобою хоч жестами буду, а би був рядом. Українську мову не змогли викорінити при союзі і зараз цього ніколи не буде.

це не нонсенс, а потреба. ы навыть необхідінсть. але це не треба робити агресивними методами. а поступово, процес на років 10 розтягнути.

наприклад друг ЗМІ - у нас більшість на російській. встановити квоти на друк: 60% українською, 40 % російською.

люди на перших порах будуть купувати те що звичніше - російською, але коли не буде російського варіанту - будуть купувати український, поступово звикнуть. звісно при цьому варто контролювати продавців, щоб у них при закупівлю газет у кіоск теж виконувались норми квот.

доплачувати працівникам держ установ, котрі спілкуються поміж собою на роботі - державною мовою - наприклад, 10% - не багато, але пений інтерес. контроль за цим - на керівників.

звісно для усіх держслужбовців обов"язкові умови - ведення державної документації - українська, тому при прийомі на робоу - екзамен з мови - і це нормально у всьому світі.

компаніям, котрі корпоративну політику будують на українських традиціях і з метою посилення м"якою українізації - давати податкові пільги, вручати якісь нагороди, допомогу у виході на нові ринки.

лише так ми зможемо побудувати сильну державу.

але повторюю - це все має робитись м"якими методами, без утисків інших національностей.

згадайте скільки разів кожен з нас помічав, що переходить на російську мову, спілкуючись із людьми зі сходу, півдня і т.д.

Жодного. Тільки якщо сам скаже, що не розуміє.

а як на рахунок людей, що поруч з тобою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рахунок людей, що поруч з тобою?

Аналогічно. Вони мене розуміють українською, я їх - російською.

Я в себе вдома, йопт. Що мені заважає спілкуватись рідною мовою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...