Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А з чого все почалося? Хто може по-простому поянити, які їх плюси і мінуси прийнятих змін в конституцію?

Та всім пофіг на зміни --- на носі вибори , треба піар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А з чого все почалося? Хто може по-простому поянити, які їх плюси і мінуси прийнятих змін в конституцію?

Та всім пофіг на зміни --- на носі вибори , треба піар

Так отож-то причини нікого не цікавлять. Судять по наслідкам, але тоді вже пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це хто ?

ляшко і тягнибок

Зараз алєжка т. каже то усьо не ми ми мирно прийшли.

CNvFj7HWEAAdL8b.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода сьогодні показала як вона вміє боротись і я кі вони насправді довбо...оби. Я з всього що памятаю від свободи як вони забор спиляли. Все на цьому закінчилась свобода, більше вони нічого не потягнуть.

Пишуть що серед поранених є один загиблий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода сьогодні показала як вона вміє боротись і я кі вони насправді довбо...оби. Я з всього що памятаю від свободи як вони забор спиляли. Все на цьому закінчилась свобода, більше вони нічого не потягнуть.

Пишуть що серед поранених є один загиблий

один загиблий це погано, але скільки загинуло від міліцейських грант на майдані?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода сьогодні показала як вона вміє боротись і я кі вони насправді довбо...оби. Я з всього що памятаю від свободи як вони забор спиляли. Все на цьому закінчилась свобода, більше вони нічого не потягнуть.

Пишуть що серед поранених є один загиблий

один загиблий це погано, але скільки загинуло від міліцейських грант на майдані?

А то, що там стоять в строю тоже люди з майдану, це тобі нічого не говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби народу запропонували в змінах в Конституцію пункт про зняття недоторканості під тими що розглядалися, думаю протестувальників під ВР було б менше.

Гранату кинула людина яка прийшла з метою кинути гранату. Не протестувати, не битися з мусорами, а кинути гранату. Психологічно велика різниця кинути гранату у ворога, в ситуації коли не кинеш - то кинуть у тебе, і кинути в мусорів, які не створюють для кидавшого небезпеки. Тому гнати на Свободу чи ПС вважаю завчасним. Хоча зараз це модно. Добре, побуду білою вороною.

Додано (після того як підтримали Джек74 і Алексвв):

Купа з вас погоджувалися що третій майдан не буде танцювати а буде породжувати гори трупів. Нинішня ситуація кагбе натякає на початок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого все почалося? Хто може по-простому поянити, які їх плюси і мінуси прийнятих змін в конституцію?

Почалося з Верховної Ради. Але ще ніяких змін не прийняли, тільки почали...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то, що там стоять в строю тоже люди з майдану, це тобі нічого не говорить.

Ця граната є наслідком бездіяльності влади і це факт. Те що могли бути провокації у таких випадках, не було несподіванкою ні для кого - завдання влади якраз і є запобігання цього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liontiger, та не слухай ти його, там вати більше,ніж власного розуму.

alexvvv, тобто, по твоїм словам на цей мітинг правоохоронці мали би всіх прошманати,а вже тоді до ВР підпускати. це дало би 100% захист правоохоронців і ніхто б не покалічився. але такі ватамани як ти,почали б кричати,що то зрада, учімляютЬ мої чесні права, хочу кинути гранату,а не дають...

зрозумій - це все було сплановано за кілька днів до мітингу, людина на велі могла під'їхати, пробитися в кучку серед якиїхось старших людей, тихенько кинути 3-4 каменюки а вже потім і гранату, а після взриву перелякно сісти на вел і так неспіша відїхати.

звинувачувати якісь партії, пороха чи ще когось не варто, адже і так ясно, який ліліпут стоїть за цим.

п.с. під вечір дадуть відео з камер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого все почалося? Хто може по-простому поянити, які їх плюси і мінуси прийнятих змін в конституцію?

Почалося з Верховної Ради. Але ще ніяких змін не прийняли, тільки почали...

Я розумію, що з ВРУ. Але мова іде конктретно про цей закон. Якы то зміни в конституцію внесе той закон? І чим це обернеться? Які в нього плюси і мінуси? Хтось може пояснити простою мовою? Чи всі щось обговорюємо, а що саме самі не знаємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, народе, припинимо займатись гівнометанням один в одного? Ви себе чуєте? Ви що, не розумієте, що САМЕ відбувається? Ми стоїмо, як ніколи, близько до громадянської війни. Я пройшовся по ФБ і по Борді - волосся дибки встає. Ви готові зараз один одного поливати брудом, а потім що...? Якщо кинули раз гранату, то кинуть і другий раз. А далі - пішло-поїхало. Я, особисто, не готовий зараз іти проти тих, з ким разом стояв усю зиму на Майдані. А ви готові? Задумуйтесь про це! Бл*дь!!!! Бідна та Україна!

Пи.Си. 99% гарантії, що СБУ знало, що мало відбутись. Просто знаю це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кинули раз гранату, то кинуть і другий раз. А далі - пішло-поїхало. Я, особисто, не готовий зараз іти проти тих, з ким разом стояв усю зиму на Майдані. А ви готові?

А що робити, яка ті з ким ви стояли на майдані тепер починають чудити?

Якщо мова про закон, яким вносять зміни в конституцію, то обгрунтуйте його плюси і мінуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що з ВРУ. Але мова іде конктретно про цей закон. Якы то зміни в конституцію внесе той закон? І чим це обернеться? Які в нього плюси і мінуси? Хтось може пояснити простою мовою? Чи всі щось обговорюємо, а що саме самі не знаємо?

ppr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що робити, якщо ті з ким ви стояли на майдані тепер починають чудити?

Поки не знаю. Не знаю навіть - хто конкретно чудить, що б робити якісь висновки. Знаю інше - країну в буквальному сенсі роздирають. ((((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концентрація влади в руках однієї людини? Оце і все? Так у такий ситуації в якій зараз Україна, це просто необхідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концентрація влади в руках однієї людини? Оце і все? Так у такий ситуації в якій зараз Україна, це просто необхідно.

Тут ще є інфа як будло і як буде!

http://ua.112.ua/polityka/opublikovanyi-proekt-zmin-do-konstytutsii-v-chastyni-detsentralizatsii-240545.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікому не здається дивним що в Києві якби троха ситуація накаляється, а міністр внутрішніх справ сидить і пости шльопає в мордокнизі ?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоч знаєте скільки свободівців на сході перебуває

досить по Луцьку пройтись і порахувати всі білборди і будем знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концентрація влади в руках однієї людини? Оце і все? Так у такий ситуації в якій зараз Україна, це просто необхідно.

Тут ще є інфа як будло і як буде!

Також, в перехідних положеннях до проекту змін передбачено, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих адміністративно-територіальних одиницях Донецької та Луганської областей визначаються законом про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах цих областей.

О, це вже щось. Соже на капітуляцію. А хіба порох не казав, що про особливий статус Донецька і Луганська не йтиметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікому не здається дивним що в Києві якби троха ситуація накаляється, а міністр внутрішніх справ сидить і пости шльопає в мордокнизі ?...

В основному за політиків ФБ ведуть помічники

Концентрація влади в руках однієї людини? Оце і все? Так у такий ситуації в якій зараз Україна, це просто необхідно.

Угу .

Відразу з"являться гасла -- геть узурпатора влади .

Я навіть знаю від кого =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є наслідком бездіяльності влади і це факт

Вибачайте, але українцям яку владу не дай(яку самі ж обирають) - все не така, все комусь не вгодить! Ну вибачайте - це вже анархія і гостра нестача мізків!!! А коли мізків не вистачає тоді і йдуть і гранати і ... Сумно!:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...